Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 885 - 24.02.2008
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #21
 
ku3a napisał(a):no ale nie byloby szybciej przejechac do gory, upewnic sie i wrocic? Icon_smile2
Wiesz, czasem to rzeczywiście utrudnia, zwłaszcza jak jest parę stron tematu, nie chcę mi się wtedy "wstecz" i "powrót" robić ciągle... Wtedy piszę krótkie komentarze. Icon_razz
27.02.2008 02:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #22
 
Rozwiązanie na to jest... ustawić w preferencjach większa ilość dozwolonych postów na stronie np. na 50.

Co do tekstu nad listą... zwykle go nie czytam z braku czasu Icon_sad
27.02.2008 02:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Paweł napisał(a):Wiesz, czasem to rzeczywiście utrudnia, zwłaszcza jak jest parę stron tematu, nie chcę mi się wtedy "wstecz" i "powrót" robić ciągle...
ale to wszystko bylo na jednej stronie Icon_smile2
27.02.2008 02:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #24
 
Cytat:zwłaszcza
Icon_wink2
Napisałem, że w ogóle cięzko jest tak jeździć z góry do dołu... a zwłaszcza jak jest parę stron tematu. O to mi chodziło.
27.02.2008 03:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
mrsap napisał(a):
Cytat:A nie wystartowali jeszcze z "Watch Over You", "Ties That Bind" albo "Rise Above You"?

nie pamietam, zeby ktorykolwiek tam slyszal.
no i prosze, chyba wzieli sobie do serca - wlasnie w tej chwili leci "Watch Over You" Icon_mrgreen . gosciu powiedzial, ze przedpremierowo.
27.02.2008 03:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
mrsap napisał(a):Pierwsza dwójka w płytach na naszych listach znów taka sama Icon_biggrin3
nie zapomnij zaglosowac na forumowa liste plyt na sasiednim forum Icon_smile2.
27.02.2008 08:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
Paweł napisał(a):Rozwiązanie na to jest... ustawić w preferencjach większa ilość dozwolonych postów na stronie np. na 50.
A gdzie można takie preferencje znaleźć?
27.02.2008 08:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
to tylko Konrad by mogl zrobic, bo to jest ustawiane dla calego forum, a nie dla uzytkownika.
27.02.2008 09:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
ku3a napisał(a):to tylko Konrad by mogl zrobic, bo to jest ustawiane dla calego forum, a nie dla uzytkownika.
To chyba temat na osobny wątek, a czuję, że mam ochotę trochę Admina pomolestować.
27.02.2008 09:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #30
 
Strona główna->Pod Hyde Parkiem, a obok stylu forum jest niepozorny przycisk [ Preferencje ]. kilkamy, a po wyświetleniu okienka przewijamy w dół. Icon_smile2 Ja wstępnie ustawiłem na 25 postów na stronę.
27.02.2008 09:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
abd3mz napisał(a):Strona główna->Pod Hyde Parkiem, a obok stylu forum jest niepozorny przycisk [ Preferencje ]. kilkamy, a po wyświetleniu okienka przewijamy w dół. Icon_smile2 Ja wstępnie ustawiłem na 25 postów na stronę.
Ja na stronie głównej nie jestem w stanie znaleźć nawet żadnego Hyde Parku, a co dopiero mówić o jakimś stylu forum czy preferencjach. Icon_evil
27.02.2008 11:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #32
 
A IE nie ma opcji szukania na stronie ? Hyde Park to dział tuż nad informacją Kto jest na forum. Może prościej będzie jak przewiniesz stronę w dół i wtedy masz w prawym górnym rogu Preferencje. Jeśli jeszcze będziesz miał problemy to napisz na priva, bo nie chcę robić tutaj OT.
27.02.2008 11:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
OK, dzięki!
28.02.2008 12:04 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #34
 
Wszystko wyjaśnione? Icon_wink2
28.02.2008 04:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #35
 
abd3mz napisał(a):Może prościej będzie jak przewiniesz stronę w dół i wtedy masz w prawym górnym rogu Preferencje
Oszaleć można. Icon_lol
28.02.2008 04:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #36
 
Tylko dwa wspólne utwory w trzydziestce. Ale za to jakie Icon_exclaim Saw Something i Pretender U mnie oba zdecydowanie wyżej Icon_smile2

[Obrazek: kleschko.png]
28.02.2008 08:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #37
 
ku3a napisał(a):jeszcze jedno, bo zapomnialem w komentarzu napisac przy okazji wypadku Metalliki, spadku happysadu i braku wejscia Raz, Dwa, Trzy - w sobote przekazalem plyte Panu Piotrowi, zobaczymy w piatek czy cos z tego bedzie... :roll:
oj, chciałabym, żeby wszystkie trzy przeszły...
ku3a napisał(a):a oni sie interesuja taką muzyką, ale raczej biernie i nie wiem czy by byli w stanie swoja playliste zrobci Icon_wink2.
to jeszcze lepiej, mógłbyś im pomóc Icon_wink2 .

dzięki za Lessdress!

i jeszcze dwa słowa o Antyradiu chciałam. co prawda nie miałam okazji posłuchać go dłużej (tzn. przez cały dzień jednym ciągiem), więc nie wiem dokładnie jak te komentarze brzmią ale: słuchając niektórych jingli, tematyki audycji itd. wychodzi mi, że to radio głównie do mężczyzn jest kierowane. i teraz moje spostrzeżenie opierające się na obrzydliwie stereotypowym myśleniu Icon_wink2 (które staram się, by nie było mi bliskie. ale które jest powszechne) jest takie, że skoro facet ma być postrzegany jako twardziel, to powinno się to też wyrażać poprzez odpowiednio twarde spostrzeganie otaczającej rzeczywistości. bez sentymentów, bez wrażliwości i tym podobnych rzeczy. dla mnie to bzdura, ale tych kilka godzin, które mam okazję nieraz wysłuchać sugeruje mi jednak, że może twórcy i prezenterzy chcą właśnie takim stereotypom się poddawać.
[swoją drogą niektóre nazwy programów w tym radiu zdecydowanie nie podnoszą mojego zdania o nim].
28.02.2008 09:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
 
neon.ka napisał(a):oj, chciałabym, żeby wszystkie trzy przeszły...
ja bym chcial, zeby choc jedno... (najbardziej happysad :roll: ). jutro juz wszystko bedzie wiadomo...
neon.ka napisał(a):wychodzi mi, że to radio głównie do mężczyzn jest kierowane
zdecydowanie!
neon.ka napisał(a):skoro facet ma być postrzegany jako twardziel, to powinno się to też wyrażać poprzez odpowiednio twarde spostrzeganie otaczającej rzeczywistości. bez sentymentów, bez wrażliwości i tym podobnych rzeczy.
e tam. co innego bycie twardym, a co innego takim żalosnym typem, ktory bez przerwy narzeka i zrzędzi jak stara baba. aha, bo sobie przypomnialem, jest tak jeden gosc, ktorego lubie, ale teraz mi wypadlo jak on sie nazywa.
a tak w ogole, faceci ktorzy pozuja na takich, jakich opisalas, są dla mnie smiechu warci.
28.02.2008 10:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #39
 
wydawało mi się, że już tu pisałem... acgh, ten czas...

01. 01. 06. 06. Szklana góra - Strachy na Lachy - chyba nie dziwne, że najbardziej mi sie podoba ta pozycja i ten "ruch" Icon_wink2
05. 11. 01. 01. This Is The Life - Amy MacDonald - może tak dobrze sobie u mnie nie poradzi, ale ten ruch też mnie bardzo cieszy. Naprawdę bardzo, bardzo fajny utwór!!!
11. 15. 05. Jožin z bažin - Ivan Mládek & Banjo Band - a to bardzo ... zaskakujący utwór. Dziś kumpel w pracy ustawił sobie refren jako dzwonek Icon_evil sorry, ale to nawet śmieszne nie było... No nic na to nie poradzę...
18. 27. 05. The Pretender - Foo Fighters - i kolejny "nasz wspólny utwór" Icon_smile2
30. 26. 04. Wracam do domu - Justyna Steczkowska - a ten "nasz wpólny" jest pewnie po raz ostatni Icon_frown
w płytach całkiem fajne nowości. Comę wolę jednak drugi album, choc temu też chętnie się przysłuchiwałem. A o Beatallice, gdzieś już pisałem, że mnie pozytywnie zaskoczyli. Ja myślalem, że to jajcarze, a to przede wszystkim świetnie jest zagrane Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
29.02.2008 12:09 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #40
 
Yacy napisał(a):Ja myślalem, że to jajcarze, a to przede wszystkim świetnie jest zagrane Icon_wink2
zgadzam sie i mysle, ze to sie jeszcze da odczuc na mojej liscie Icon_smile2
29.02.2008 12:22 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości