Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 885 - 24.02.2008
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
 
to moze teraz znowu przedstawie jak by sie sytuacja przedstawiala na dalszych miejscach, gdyby takie istnialy Icon_wink2. ale pomyslalem, ze czterdziestka to takie ni w tą, ni w tą, wiec zrobilem dwie bonusowe dziesiatki, a nie jedną Icon_razz. prosze tego nie wliczac do forumowej.

31. Brothers In Arms - Metallica
32. Empty Walls - Serj Tankian
33. Dobra konstelacja - Lady Pank
34. Jeszcze w zielone gramy - Raz, Dwa, Trzy
35. Alone With The Sea - Hurt
36. Dig, Lazarus, Dig!!! - Nick Cave & The Bad Seeds
37. Kiedy u... kochanie - Janusz Radek
38. Wspinaczka, czyli historia pewnej rewolucji - Lady Pank
39. Moving To New York - The Wombats
40. I Thought I've Seen Everything - Bryan Adams
41. Liverpool 8 - Ringo Starr
42. Why Wouldn't You - Dr. No & Karolina Kozak
43. Girls In Their Summer Clothes - Bruce Springsteen
44. Ostatnie wspólne zdjęcie - Tomek Makowiecki
45. What A Wonderful World - Katie Melua & Eva Cassidy
46. You're My Heart, You're My Soul - Thomas Anders
47. I.R.S. - Guns N'Roses
48. Night - Chiara Civello
49. Dear God - Avenged Sevenfold
50. Arc Of The Curve - Fish
29.02.2008 12:35 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kiefer Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 656
Dołączył: Aug 2007
Post: #42
 
O! Poczekalnia! I od razu wspolczynnik zgodnosci szybuje 7 oczek... - znaczy utworow - do gory Icon_smile
Tak 3mac!

Kieferuj Chomikuj:
[Obrazek: Kiefer.gif]
01.03.2008 12:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #43
 
w niedziele rano wyjezdzam na kilka dni, wracam w piatek wieczorem, wobec tego w tym czasie mnie tu nie bedzie. postaram sie jedynie wskoczyc do jakiejs kafejki, zeby zapostowac liste przed koncem srody.
01.03.2008 01:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #44
 
ku3a napisał(a):ja bym chcial, zeby choc jedno... (najbardziej happysad :roll: ). jutro juz wszystko bedzie wiadomo...
Icon_smile2 , więc mamy już 'jutro'. ciekawe, co Ci powie o pozostałych dwóch.
ku3a napisał(a):
neon.ka napisał(a):wychodzi mi, że to radio głównie do mężczyzn jest kierowane
zdecydowanie!
szkoda więc, że nikt nie podejrzewa, że kobiety też mogą lubić taką muzykę Icon_wink2 .
ku3a napisał(a):e tam. co innego bycie twardym, a co innego takim żalosnym typem, ktory bez przerwy narzeka i zrzędzi jak stara baba.
Icon_mrgreen , no ładnie.
ale myślę, że wiesz że nie to miałam na myśli Icon_smile2 .
ku3a napisał(a):a tak w ogole, faceci ktorzy pozuja na takich, jakich opisalas, są dla mnie smiechu warci.
to pośmieję się chętnie z Tobą Icon_smile2 .
zastanawiam się tylko, czy takiej właśnie anty_polityki tam nie mają.
01.03.2008 04:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #45
 
neon.ka napisał(a):ciekawe, co Ci powie o pozostałych dwóch.
ja sam nie bede pytac, po prostu podziekuje za to jedno.
neon.ka napisał(a):zastanawiam się tylko, czy takiej właśnie anty_polityki tam nie mają.
a mi sie juz nie chce nad tym zastanawiac. juz mnie denerwuja i nie chce myslec czy są autentyczni w tym jak sie zachowują. przypomnialem sobie - ten czlowiek z Antyradia, ktorego lubie, nazywa sie Tomasz Kasprzyk.
01.03.2008 05:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 063
Dołączył: Jun 2007
Post: #46
 
Ten skok podoba mi się najbardziej

12. 23. 02. Chasing Pavements - Adele

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
01.03.2008 08:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 879
Dołączył: Aug 2007
Post: #47
 
Późno sie tu pojawiam, ale chyba moge jeszcze? Icon_mrgreen

Piszesz o Strachach, ze nie da sie ich ruszyc i ze Serj tez nie dał rady... a ja widze jeszcze 1 rywala... Icon_mrgreen
Five Finger Death Punch. Co takiego ma w sobie ich piosenka, ze tak sie trzyma? Słuchałam tego, dałam jej szanse,.... ale mnie nie rusza Icon_razz

Beatallica... hmm przyznaje ze nie skojarzyłam, ze juz cos takiego słyszałam w czasie NL 1 czy 2 Icon_redface2 Icon_redface2 (jak pisze kajman)...
Kuba, masz "Sgt. Hetfield's Motorbreath Pub Band" na mp3?

Co do Antyradia – skoro budzi tak negatywne emocje i chyba ... nudzi sie, spróbuj przekonac kumpli z pokoju, zeby zrobic przerwe w słuchaniu Antyradia i przerzucic sie na jakis czas np. na słuchanie Trójki Icon_biggrin3 (or forever Icon_wink2)

Ciekawa jestem, czy cos z NL5 bedzie miało szanse wedrzec sie na Twoja liste Icon_smile2

ku3a napisał(a):z tych co slyszalem dzisiaj i ktore teraz pamietam, to byly np. "Spaceman" - Babylon Zoo i "Pretty Fly".
"Spaceman" ... a myslałam ze juz nikt tego nie gra... chyba musze sobie odświezyc pamięć Icon_wink2 Icon_mrgreen

Heh, trzymam kciuki za kafejke... oby sie gdzies znalazła... Icon_smile2
A tymczasem napisze ze ciekawe jak wpłynie pobyt w górach na Szklany szczyt... pozycja sie bardziej umocni... ? Oby! Icon_biggrin3
05.03.2008 12:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #48
 
Lilian napisał(a):Co do Antyradia – skoro budzi tak negatywne emocje i chyba ... nudzi sie, spróbuj przekonac kumpli z pokoju, zeby zrobic przerwe w słuchaniu Antyradia i przerzucic sie na jakis czas np. na słuchanie Trójki (or forever )
To pewnie nie będzie takie proste, bo w Trójce na co dzień leci zupełnie inna muzyka niż w Antyradiu... A skoro bliżej im było do Eski Rock, to zaryzykowałbym stwierdzenie, że takie przestawienie byłoby nie do zrealizowania.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
06.03.2008 01:34 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #49
 
wracam jeszcze na chwilę, bo chciałam się z czegoś wytłumaczyć:
neon.ka napisał(a):[swoją drogą niektóre nazwy programów w tym radiu zdecydowanie nie podnoszą mojego zdania o nim]
trochę nieprecyzyjnie się wyraziłam. miałam na myśli raczej to, że niektóre jingle i nazwy programów potwierdzają mi tylko podejrzenie co do tego, jaki obraz mężczyzny jest tam promowany, co mi się zwyczajnie nie podoba. [mieści się w tym obrazie również określenie 'stereotypowy']
ku3a napisał(a):juz mnie denerwuja i nie chce myslec czy są autentyczni w tym jak sie zachowują.
a czy to, jak jest rzeczywiście, nie wpływa/wpłynęłoby na poziom Twojego wkurzenia?
ku3a napisał(a):przypomnialem sobie - ten czlowiek z Antyradia, ktorego lubie, nazywa sie Tomasz Kasprzyk.
a Ostry? pamietam go z Eski jeszcze z bardzo dawnych czasów.

ku3a napisał(a):44. Ostatnie wspólne zdjęcie - Tomek Makowiecki
ta tendencja pokazuje, że szans juz żadnych nie ma...

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
07.03.2008 01:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 879
Dołączył: Aug 2007
Post: #50
 
mrsap napisał(a):
Lilian napisał(a):Co do Antyradia – skoro budzi tak negatywne emocje i chyba ... nudzi sie, spróbuj przekonac kumpli z pokoju, zeby zrobic przerwe w słuchaniu Antyradia i przerzucic sie na jakis czas np. na słuchanie Trójki (or forever )
To pewnie nie będzie takie proste, bo w Trójce na co dzień leci zupełnie inna muzyka niż w Antyradiu... A skoro bliżej im było do Eski Rock, to zaryzykowałbym stwierdzenie, że takie przestawienie byłoby nie do zrealizowania.
zawsze warto próbowac... Icon_biggrin3 Nie spróbujesz, nie bedziesz wiedział... co by było gdyby ... Icon_wink2
07.03.2008 01:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #51
 
A ja sądze, że trójka to tylko Minimax, Lp3 (mimo, że nie słucham obecnie), Zjednaczone Królestwo i Historia Rock'N'Rolla (szczególnie, że ostatnio była Nirvana, Blur...dobra passa trwa Icon_razz2) i czasem Offensywa i UKF. Reszty raczej nie słucham i ciągle narzekam, że za mało muzyki. Kiedy tylko włącze radio to po pierwsze politycy, potem jakiś reportaż, jakaś strefa kultury, coś o podróżach i Bóg wie jeszcze co. Nie jest to radio którego można słuchać kilka godzin z rzędu. Więc tym kolegom raczej rozpisałbym jakiś plan dnia na słuchanie trójki. A w między czasie proponuje Roxy FM, Eske Rock...te stacje mogę słuchać kilka godzin, mimo, że czasem, szczególnie w Roxy jeden numer grają gra na 2 godziny i pod koniec dnia niezła pula się zbiera. A Eska w dodatku serwuje często kapitalne setlisty....i można tam wygrać fajne płyty...a w trójce za cholere sie nie dodzwonisz Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.03.2008 09:11 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 879
Dołączył: Aug 2007
Post: #52
 
Lilian napisał(a):Beatallica... nie skojarzyłam, ze juz cos takiego słyszałam w czasie NL 1 czy 2 Icon_redface2 Icon_redface2 (jak pisze kajman)...
sprawdziłam Icon_smile2 "Hey Dude"było w 1 edycji NL :->
07.03.2008 11:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #53
 
Lilian napisał(a):Five Finger Death Punch. Co takiego ma w sobie ich piosenka, ze tak sie trzyma? Słuchałam tego, dałam jej szanse,.... ale mnie nie rusza Icon_razz
no i dobrze, nie musi Icon_cool2 .
a co ma w sobie? jak dla mnie wszystko - tekst, muzyke, wykonanie i emocje ktore mnie za kazdym razem miażdża, juz od tak wielu tygodni.
neon.ka napisał(a):a czy to, jak jest rzeczywiście, nie wpływa/wpłynęłoby na poziom Twojego wkurzenia?
jesli tacy są naprawde to by mnie wkurzalo, a jesli tacy nie sa naprawde, to... ja nie znosze jak ktos nie jest autentyczny i gra. w ogole lubie to co naturalne. wiec tak czy inaczej goscie mają u mnie kreche.
neon.ka napisał(a):a Ostry? pamietam go z Eski jeszcze z bardzo dawnych czasów.
nie kojarze go, prawde mowiac.
08.03.2008 12:36 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #54
 
saferłel, do Twojej listy dorzuciłbym jeszcze Mało Obiektywnie, Odkurzone Przeboje, Teraz Polskie i Noc Muzycznych Pejzaży (niestety nie mam czasu odsłuchiwać, ale będę próbował), Mikrokosmos, Gitarą i Piórem, Ciemną Stronę Mocy i Tanie Granie. To tyle z muzycznych. Icon_biggrin3 A ze słownych słucham: Dobronocki, Trójki pod księżycem i Klubów Trójki. Słuchałem też MBK, ale na razie nie jestem w temacie, więc sobie odpuściłem.
Dla mnie najgorzej słucha się ZD3.
08.03.2008 01:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #55
 
ku3a napisał(a):
neon.ka napisał(a):a Ostry? pamietam go z Eski jeszcze z bardzo dawnych czasów.
nie kojarze go, prawde mowiac.
ma audycję przed Kasprzykiem ale nie wiem czy codziennie. po głosie rozpoznałam słysząc ostatnie pięć minut Icon_smile2 .

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
08.03.2008 04:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #56
 
ok, postaram sie zwrocic uwage ktory to Icon_smile2
08.03.2008 05:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #57
 
Wrócę jeszcze do wątku radiowego. Dzisiaj przez jakieś 3-4 godziny słuchałem Eski Rock i... Dwa kawałki się powtórzyły: "Rise Today" i "Fake It" Icon_mrgreen Icon_mrgreen

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
10.03.2008 11:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #58
 
Icon_lol Icon_lol
a w Antyradiu wciaz je tłuką... no ile mozna!!
11.03.2008 12:01 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości