Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista not. 1119 (27.08.2011)
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 196
Dołączył: Dec 2014
Post: #4
RE: lista not. 1119 (27.08.2011)
listoholik napisał(a):wysoko debiutuje drugi singiel The Kills, u mnie niebawem też to się stanie - i będziemy mieć trzeci wspólny akcent
saferłel napisał(a):Killsi. Bardzo mnie to cieszy.
Chuchajmy i dmuchajmy na kazdy niezalezny akcent na naszych listachIcon_smile
saferłel napisał(a):Lider to jedna z lepszych piosenek Myslovitz w ostatnich latach, fajnie nawiązuje do psychodelii i jaśniejszej strony The Flaming Lips.
Nie myslalem, ze az tak chwyci mnie jeszcze MYSLOVITZ, a jednak. Numer ma wszystko za co lubie chlopaków ze Slaska.
saferłel napisał(a):Awans Kasabian godny podziwu. Numer ma moc, ale ja muszę przełamać uprzedzenia co do pewnych fragmentów
KASABIAN jaki znamy i lubimy i moze dlatego laduja tam gdzie byli zwykli ladowac za czasów poprzedniej plytyIcon_wink
saferłel napisał(a):Pojawienie się Nosowskiej zaskakuje jedynie w ten sposób, że chyba każdy liczył od razu na top 3.
Powoli, powoli, ten utwór ma przeciez potencjal.
saferłel napisał(a):Oprócz Cuby De Zoo chyba nie ma kawałka, którego bym jawnie nie lubił, wręcz przeciwnie. Starasz się.
CUBA podoba mi sie ciagle i moze byc w przyszlosci jeszcze wyzej. Dzieki za dobre slowa. Jesien nasza!Icon_smile
28.08.2011 04:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: lista not. 1119 (27.08.2011) - Listoholik - 28.08.2011, 09:16 AM
RE: lista not. 1119 (27.08.2011) - thestranglers - 28.08.2011 04:12 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości