Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dwukrotne logowanie
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
dwukrotne logowanie
Czy Wy tez tak macie, ze musicie 2 razy wpisywac login i haslo, zeby sie zalogowac? Bedac w pracy i chcac wejsc na forum, wpisuje dane, ale nie zostaję zalogowany, tylko adres jest rozszerzany o sid (w parametrach). Dopiero gdy wpisuje login i haslo po raz drugi, nastepuje poprawne logowanie. Byc moze to ma zwiazek z przegladarka, w pracy niestety musze uzywac MSIE. Z kolei w domu mam ustawione logowanie przy kazdej wizycie, tutaj nie chce tego robic. Przyznam, ze mnie to juz mocno denerwuje... Byc moze jednak da sie na to cos poradzic, a ja po prostu nie wiem co trzebaby zrobic.
25.02.2008 10:35 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2
 
ja też loguję się dwa razy... Ale raz w pracy, a raz w domu Icon_wink2 A poważnie to wystarcza jedno logowanie. No i niestety w domu nie mogę ustawić automatycznego logowania Icon_frown na forum.lp3.pl nie ma problemu. Ale się przyzwycziłem, że tu muszę się logować każdego dnia.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
25.02.2008 11:23 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Listoholik
Unregistered

 
Post: #3
 
a ja korzystam z Opery, która zapamiętuje hasło Icon_smile
zatem wystarczy tylko raz kliknąć i jestem zalogowany Icon_smile
25.02.2008 04:01 PM
Cytowanie selektywne
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
nie chodzi o pamietanie hasla, ja w pracy nie chce, zeby mi pamietalo haslo. wpisuje haslo poprawne, tylko to dziala tak a nie inaczej.
25.02.2008 05:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Ja nie mam żadnych problemów z logowaniem. Ustawiłem opcję automatycznego logowania i w ogóle nie muszę się tym przejmować. Tak więc na pewno nie zależy to od przeglądarki.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
25.02.2008 05:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
ale ja w Explorerze nie mam ustawionego automatycznego logowania. probuje dojsc w czym rzecz, bo w czyms jest...
25.02.2008 05:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #7
 
U mnie cały czas jedno logowanie wystarcza.
Ja tez korzystam z Opery i w domu nie chce mi zapamiętać. Nawet nie wyskakuje okno z propozycją Icon_frown

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
25.02.2008 09:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 392
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Yacy napisał(a):na forum.lp3.pl nie ma problemu.
U mnie nie ma co marzyć, żeby na forum.lp3.pl automatycznie się zalogować. Natomiast na mychartsie logoje mnie automatycznie, lecz nie zawsze. Co jakiś czas odmawia, ale jak kliknę odpowiednią opcję, to przez jakiś czas mam spokój.
05.03.2008 11:04 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości