Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nosowska - Nomada
emigrant
Unregistered

 
Post: #21
RE: Nosowska - Nomada
(22.08.2011 09:05 PM)furbul napisał(a):  emigrant, niepotrzebnie czepiasz się każdej uwagi. Zwłaszcza, że opinie są tu wyłącznie pozytywne.
ja się nie czepiam ale w jej wypadku nie można mówić, że ''spodziewałem się drugiego Retuszera''
Nic dwa razy się nie zdarza
22.08.2011 09:29 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #22
RE: Nosowska - Nomada
(22.08.2011 09:10 PM)Marek napisał(a):  
(22.08.2011 06:39 PM)emigrant napisał(a):  dalej nie ma sobie równych na rodzimej scenie
Święte słowaIcon_smile U kogo bedzie pierwsza na pierwszym?Icon_smile)A Suzanne Vega już do Ciebie leci poczta?
No leci. Kasia pewnie tez przyleci
22.08.2011 09:32 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #23
RE: Nosowska - Nomada
emigrant napisał(a):ja się nie czepiam ale w jej wypadku nie można mówić, że ''spodziewałem się drugiego Retuszera''
Nic dwa razy się nie zdarza
Przez to rozumiem, że spodziewałem się podobnie dynamicznego pierwszego singla, a nie kopii hitu sprzed paru lat.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.08.2011 09:44 PM przez furbul.)
22.08.2011 09:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #24
RE: Nosowska - Nomada
nie lubię tych tworzących się w niektórych tematach frontów obrony pewnych wykonawców za wszelką cenę
ja rozumiem, że Nosowska jest fajna, utalentowana, trzyma poziom, ale nie budujmy jej ołtarza niezależnie od tego czego by nie wydała Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
22.08.2011 11:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #25
RE: Nosowska - Nomada
aaktt napisał(a):nie lubię tych tworzących się w niektórych tematach frontów obrony pewnych wykonawców za wszelką cenę
ja rozumiem, że Nosowska jest fajna, utalentowana, trzyma poziom, ale nie budujmy jej ołtarza niezależnie od tego czego by nie wydała

rozumiem, że ołtarze są zbędne, ale szukanie przez niektórych za wszelką cenę powodów, do których można by się przyczepić przy okazji wydawania nowych singli zapowiadających jej kolejne solowe płyty, jest według mnie przykre, wręcz żenujące i niepoważnie świadczy o autorze takich komentarz
wiem, że to Wy wszyscy jesteście tu najmądrzejsi, ale to Nosowska jest artystką, nie Wy!
22.08.2011 11:18 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #26
RE: Nosowska - Nomada
(22.08.2011 11:18 PM)Listoholik napisał(a):  ale to Nosowska jest artystką, nie Wy!
wyjąłes mi to z ust
22.08.2011 11:44 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #27
RE: Nosowska - Nomada
Jestem pewien, że już teraz bylibyście w stanie zrecenzować całą nadchodzącą płytę.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
22.08.2011 11:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
RE: Nosowska - Nomada
Eh, chyba nie pokłócimy się z tego powodu? Najśmieszniejsze jest to, że każdy z tu obecnych uważa ''Nomade'' za co najmniej dobre nagranie, a pomimo tego dyskusja przybrała taki kształt, jaki przybrała. Zgadzamy się co do wyjątkowej wartości Nosowskiej na polskim rynku muzycznym, cenimy jej nagrania, kochamy płyty, więc nikogo nie powinno denerwować stwierdzenie, że ''pierwszy singiel mógłby plasować się w nieco innych klimatach niż jest obecnie''.

aaktt napisał(a):nie lubię tych tworzących się w niektórych tematach frontów obrony pewnych wykonawców za wszelką cenę
Jeśli mamy do czynienia z die-hard fanami....Icon_wink No ale tutaj tak nie jest, po prostu....źle zostaliśmy zinterpretowani Icon_razz2

aaktt napisał(a):ja rozumiem, że Nosowska jest fajna, utalentowana, trzyma poziom, ale nie budujmy jej ołtarza niezależnie od tego czego by nie wydała Uśmiech
Honorowanie na wyrost jest faktycznie bez sensu, ale Nosowska i tak ma u mnie ołtarz - za wszystko co zrobiła. Dlatego jestem spokojny o nowy album, dlatego jako fundator tego monumentu mam prawo do kilku uwag na temat ''nośności'' jej nowego nagrania Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.08.2011 11:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #29
RE: Nosowska - Nomada
Ach ta Kaśka, co byśmy bez niej robili ?
23.08.2011 12:00 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
RE: Nosowska - Nomada
Oszczędzili jakieś 150-200 godzin życia na słuchaniu jej piekielnie dobrych płyt.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.08.2011 12:06 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #31
RE: Nosowska - Nomada
No chyba nie żałujesz tych godzin?
23.08.2011 12:06 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
RE: Nosowska - Nomada
Absolutnie nie. Chętnie nawet bym coś dołożył do tego wyniku, ale wiele nagrań znam już na pamięć i muszę trochę odczekać z ich ponownym odsłuchem, bo totalnie je zajechałem Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.08.2011 12:15 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #33
RE: Nosowska - Nomada
(22.08.2011 11:18 PM)Listoholik napisał(a):  szukanie przez niektórych za wszelką cenę powodów, do których można by się przyczepić
tylko, że NIKT tego tu nie robi :)


— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
23.08.2011 12:27 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #34
RE: Nosowska - Nomada
to dla mnie największa rzecz w jej wykonaniu
Łzy leciały mi same a ciary nie ustępowały, w chwili poznania słuchałem utworu kilkanaście razy pod rząd


23.08.2011 12:30 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #35
RE: Nosowska - Nomada
aaktt napisał(a):tylko, że NIKT tego tu nie robi Icon_smile

a to pewnie zaraz zaczną...
sorrki, ale ja wyprzedzam swój czas o rok świetlny Icon_razz2
23.08.2011 12:31 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
RE: Nosowska - Nomada
No proszę, jedna Nosowska, a jakie zainteresowanie wzbudza. W ciągu pół dnia większe zainteresowanie niż ponad 10 poprzednich singli w wątku razem wziętych.
23.08.2011 12:54 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Marek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 145
Dołączył: Nov 2008
Post: #37
RE: Nosowska - Nomada
(22.08.2011 11:18 PM)Listoholik napisał(a):  
aaktt napisał(a):nie lubię tych tworzących się w niektórych tematach frontów obrony pewnych wykonawców za wszelką cenę
ja rozumiem, że Nosowska jest fajna, utalentowana, trzyma poziom, ale nie budujmy jej ołtarza niezależnie od tego czego by nie wydała

rozumiem, że ołtarze są zbędne, ale szukanie przez niektórych za wszelką cenę powodów, do których można by się przyczepić przy okazji wydawania nowych singli zapowiadających jej kolejne solowe płyty, jest według mnie przykre, wręcz żenujące i niepoważnie świadczy o autorze takich komentarz
wiem, że to Wy wszyscy jesteście tu najmądrzejsi, ale to Nosowska jest artystką, nie Wy!
masz rację,niektórzy silą się na krytykę tutaj często (saferłel najczesciej)żeby zwrócić na siebie uwagę (Doda na tym zbudowała karierę).Od kilku miesięcy omijam takie dziecinne posty i polecam to innymIcon_smile
23.08.2011 07:49 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
RE: Nosowska - Nomada
Drogi Marku, jeżeli żyjesz w świecie, w którym 365 dni w roku na niebie widać tęczę, a wszystko pokryte jest cukrem i pachnie wanilią, to prawdopodobnie jesteś jednym z niewielu szczęśliwców na tej ziemi. Szczerze Ci zazdroszczę Twojego bezkrytycznego podejścia do całej gamy wokalistów, a przede wszystkim wokalistek Icon_wink. Masz oczywiście prawo upajać się do granic opamiętania ich muzyką, ale nie sądzę, aby facetowi po 30-stce wypadało pisać bzdury w stylu ''zły chłopiec krytykuje, bo chce na siebie zwrócić uwagę''. To interesujące, że niektóre persony unikają merytorycznej dyskusji w konfrontacji z jakąkolwiek krytyką....nawet nie krytyką....po prostu polemiką ze strony innych użytkowników forum, do której tamci mają przecież pełne prawo. Nieraz już udowodniłeś na mycharts.pl, że Twoje ego wielkim i zmiennym jest, więc uwierz mi, że w zwracaniu na siebie czyjejś uwagi jesteś niedościgniony. Ja na forum jestem w zupełnie innym celu.


Zakończę anegdotą.
Na tegorocznym Offie rozmawiałem z osobą, która zapytałem jaki jest jej ulubiony band, ponieważ jakoś nigdy ten temat w naszych rozmowach (o dziwo!) nie wypłynął. Po chwili namysłu otrzymałem odpowiedź, że tak na dobrą sprawę mój rozmówca nie ma artysty, któremu mógłby wystawić takie referencje. Odrzekł: ''Kiedy kocha się muzykę, stara się odkrywać po kolei każdą z jej twarzy, to po pewnym czasie nie jest się w stanie określić takich rzeczy. Sądzę, że pojęcia takie jak ''idol'' występują tylko w pokoleniu nastolatków. Być może wtedy kocha się kogoś ślepo, na zabój. Ja oczywiście mam swoich guru, jednak przyjmuje to nieco innych kaliber*''

I tak sobie myślę, że niektórzy tutaj wciąż mają swoich idoli (w negatywnej konotacji tego słowa). Nie potrafią lub nie chcą przyjąć do wiadomości opinii innych, nawet jeśli są one wyważone, treściwe i nie uderzają w niczyją godność.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.08.2011 11:41 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 648
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #39
RE: Nosowska - Nomada
Uwielbiam Kasię, wielki szacunek za twórczość. Nowy singiel, niezły Icon_smile
23.08.2011 09:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #40
RE: Nosowska - Nomada

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
30.09.2011 12:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  DIMoN feat. Nosowska - Chodziliśmy nocami Szymek79 1 39 20.03.2024 10:07 PM
Ostatni post: kajman
  Nosowska feat. Błażej Król - Neodym Szymek79 1 103 07.10.2023 01:39 PM
Ostatni post: kajman
  Nosowska - Piękna degrengolada Szymek79 3 193 20.05.2023 04:52 PM
Ostatni post: Konrad
  Nosowska - Runo Szymek79 2 216 06.05.2023 08:56 AM
Ostatni post: kajman
  Nosowska - Przytomna Szymek79 1 112 17.04.2023 08:56 PM
Ostatni post: kajman
film NOSOWSKA feat. Natalia Szroeder - Majak kacper130700 19 664 25.03.2023 03:22 PM
Ostatni post: EVENo
  Tomasz Makowiecki feat. Nosowska - Nie Ma Nas Szymek79 3 591 13.01.2023 01:51 PM
Ostatni post: Szymek79
  Zakopower feat. NOSOWSKA - Wielkie oczy Szymek79 1 107 10.12.2022 06:33 PM
Ostatni post: kajman
  NOSOWSKA - Larum Szymek79 3 319 19.11.2022 06:18 PM
Ostatni post: kajman
  Nosowska - Wystarczy Szymek79 6 348 02.02.2022 11:21 AM
Ostatni post: Miszon

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości