Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 67 z 22.02.08
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 669
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
p.u.r.h. napisał(a):1. No cóż, w tym notowaniu dominują raczej złe dla mnie wiadomości Icon_wink2 2. Ale za to bardzo podobają mi się utwory niebieskie Icon_smile2
3. Z czerwonych wybieram najniższy,
4. z zielonych również, chociaż nowego Pata jeszcze nie znam...
5. Z pozostałych utworów najbardziej cieszy szczęśliwa trzynastka Icon_biggrin3
1. Tak mi się też wydawało, kiedy tworzyłem listę.
2. Nic dziwnego, to wielkie hiciory u Ciebie (może najmniej nowszy FTM).
3. Poprzednim Ci nie podpasowałem. Widzę, że ten Serj lepiej Ci pasuje.
4. Jak dla mnie zupełnie nie w stylu, który mi się z nimi kojarzy.
5. Pewnie już nigdy tak mocno nioe zaświeci, a wkrótce całkiem pewnie zajdzie.
26.02.2008 07:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
kajman napisał(a):1. Niestety za mało jak na Twoją listę.
trzeci raz pod rzad bardzo blisko trzydziestki, ale znowu sie nie udalo.
kajman napisał(a):2. Jednego mi wkrótce załatwisz.
takie szycie. ale moze znajdzie sie ktos inny u kogo wejdzie.
26.02.2008 07:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #23
 
Wróciłem, żeby napisać, że mamy 4 wspólne utwory w 10, 9 w 30 i 16 w 50. Icon_biggrin3
Tak z ciekawości u kogo jeszcze jest Pani Jones ? Chyba przegapiłem...
Pół godziny później...
Już wiem u Ara. Icon_biggrin3 U kogoś jeszcze ?
26.02.2008 08:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #24
 
47. P 25 DANCE OF THE MANATEE - Fair to Midland
Nie wiedziałem nawet że znam to i lubię. Icon_mrgreen
27.02.2008 05:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #25
 
Paweł napisał(a):Nie wiedziałem nawet że znam to i lubię.
bo tego utworu nie można nie lubić Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
27.02.2008 05:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 669
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
Yacy napisał(a):
Paweł napisał(a):Nie wiedziałem nawet że znam to i lubię.
bo tego utworu nie można nie lubić Icon_wink2
Myślę, że znalazłbym sporo osób, które by tego utworu nie polubiły, ale to byliby w większości wielbiciele muzyki zbyt łatwej, zbyt lekkiej (może z wyjątkiem mnie, ale lżej mi się słucha Schodów do nieba niż Rzek Babilonu) i bardzo nieprzyjemnej.
27.02.2008 07:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #27
 
kajman napisał(a):może z wyjątkiem mnie, ale lżej mi się słucha Schodów do nieba niż Rzek Babilonu
Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen dobre Icon_wink2 Ja mam tak samo Icon_wink2 I dla mnie lżejszą, łatwiejszą i przyjemniejszą jest FTM niż np. Feel Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen przy którym w pracy męcze się niemiłosiernie Icon_wink2,

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
27.02.2008 11:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 669
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
Yacy napisał(a):
kajman napisał(a):może z wyjątkiem mnie, ale lżej mi się słucha Schodów do nieba niż Rzek Babilonu
Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen dobre Icon_wink2 Ja mam tak samo Icon_wink2 I dla mnie lżejszą, łatwiejszą i przyjemniejszą jest FTM niż np. Feel Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen przy którym w pracy męcze się niemiłosiernie Icon_wink2,
To w zasadzie temat na większe opowiadanie. Icon_lol Ja w pracy muszę posłuchiwać zetki i są momenty, kiedy pod jakimś pretextem (a czasem nawet bez niego) opuszczam pomieszczenie pracownicze, bo jestem zmęczony tą łatwą i przyjemną muzyką (przyznam się, że zdarzył mi się taki kryzys jednego razu nawet przy Trójce Icon_surprised , ale jakoś go przetrwałem). I dziwię się czasem osobom, którzy mówią, że jakaś piosenka jest optymistyczna, kiedy mnie dołuje swoim prymitywizmem na tyle, że nie słyszę...
No może skończę z tym tematem.
28.02.2008 12:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #29
 
Cytat:bo tego utworu nie można nie lubić Icon_wink2
Ale można jeszcze nie wiedzieć, że się to lubi. Icon_wink2
Ogólnie gubię się w nazwach, niektóre kawałki przy przesłuchaniach pomijam i idę dalej, niektórym się nasłuchuje, innym nie, potem się okazuję że kawałek przy którym przeszedłem obojętnie stał się przebojem. Różnie to jest z muzyką.
28.02.2008 04:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #30
 
pierwsza czwórka wciąż mi się tak samo podoba Icon_smile2 .
właśnie sprawdziłam, że Carla Bruni bardzo ładna... ale ja nie lubię francuskiego w piosenkach... Icon_neutral2 .
ciekawe jak dużo może znów pan Turnau, bo w jeden tydzień podskoczył więcej niż spadał przez kilka ostatnich tygodni... no niech sobie teraz to odbije Icon_smile2 .
no i zamieniłabym miejsce 40 z 41, a wtedy 6 miejsc pod rząd otrzymałoby ode mnie oklaski (oczywiście byłyby one większe, gdyby 35 i 36 nie było efektem spadku Icon_confused2

a, a jeszcze wcześniej pisałeś, że nigdy nie patrzyłeś na 'Mary Pickford' przez pryzmat optymizmu. to przez pryzmat czego? <wyraża żywe zainteresowanie>
28.02.2008 07:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 669
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
neon.ka napisał(a):1. pierwsza czwórka wciąż mi się tak samo podoba Icon_smile2 .
2. właśnie sprawdziłam, że Carla Bruni bardzo ładna... ale ja nie lubię francuskiego w piosenkach... Icon_neutral2 .
3. ciekawe jak dużo może znów pan Turnau, bo w jeden tydzień podskoczył więcej niż spadał przez kilka ostatnich tygodni... no niech sobie teraz to odbije Icon_smile2 .
4. a, a jeszcze wcześniej pisałeś, że nigdy nie patrzyłeś na 'Mary Pickford' przez pryzmat optymizmu. to przez pryzmat czego? <wyraża żywe zainteresowanie>
1. Wyobraź się, że mi tak samo, ale w tym tygodniu kilka innych piosenek równie mocno, więc nie do końca się utrzyma.
2. A ja nie mam pojęcia, jak wygląda i według mnie przy piosenkach z ostatniej płyty trzeba się mocno wsłuchiwać, żeby wpaść, że ona jest Francuzką.
3. Patrząc na to, co widzę na mojej liście, którą zapostuję jutro (net na noc zabiera mi syn), to to 20 miejsce to szczyt jego możliwości.
4. Ładna melodia, delikatna gitara i mnóstwo ciekawych rzeczy w tle. A że do tego bardzo lubię jej głos, to... Ale to i tak mało w porównaniu z tym, co czyniły piosenki z poprzedniej płyty. W głosowaniu na przebój 2006 roku zajęła 2 pierwsze miejsca.
28.02.2008 11:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #32
 
kajman napisał(a):
neon.ka napisał(a):2. właśnie sprawdziłam, że Carla Bruni bardzo ładna... ale ja nie lubię francuskiego w piosenkach... Icon_neutral2 .
2. A ja nie mam pojęcia, jak wygląda i według mnie przy piosenkach z ostatniej płyty trzeba się mocno wsłuchiwać, żeby wpaść, że ona jest Francuzką.
Icon_mrgreen . no dobra, muszę się nauczyć większej precyzji w wypowiadaniu się.
to jeszcze raz: 'właśnie sprawdziłam, że piosenka śpiewana przez Carlę Bruni bardzo ładna... ale ja nie lubię francuskiego w piosenkach... Icon_neutral2 .'
01.03.2008 04:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 669
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
neon.ka napisał(a):to jeszcze raz: 'właśnie sprawdziłam, że piosenka śpiewana przez Carlę Bruni bardzo ładna... ale ja nie lubię francuskiego w piosenkach... Icon_neutral2 .'
To ja albo czegoś nie rozumiem, albo czegoś nie rozumiem. Czy Ty mie lubisz piosenek śpiewanych po francusku czy śpiewanych przez Francuzów lub Francuzki? Bo jeżeli to pierwsze, to jestem prawie pewien, że ona jest śpiewana po angielsku.
01.03.2008 06:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #34
 
kajman napisał(a):
neon.ka napisał(a):to jeszcze raz: 'właśnie sprawdziłam, że piosenka śpiewana przez Carlę Bruni bardzo ładna... ale ja nie lubię francuskiego w piosenkach... Icon_neutral2 .'
To ja albo czegoś nie rozumiem, albo czegoś nie rozumiem. Czy Ty mie lubisz piosenek śpiewanych po francusku czy śpiewanych przez Francuzów lub Francuzki? Bo jeżeli to pierwsze, to jestem prawie pewien, że ona jest śpiewana po angielsku.
hm... to nie wiem gdzie jest błąd.
ja słuchałam stąd: Carla Bruni . jestem prawie pewna że to jest po francusku Icon_smile2
02.03.2008 01:19 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości