Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 64 (23.02.08)
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Notowanie 64 (23.02.08)
Ten tydzień upłynął mi na leczeniu się z grypy, która dopadła mnie w niedziele. Obecnie upływa mi na leczeniu się z KJURomanii Icon_wink Jak się jeździ na jeden koncert, ale za to wielki koncert, raz na pół roku to się tak ma Icon_razz2 Przy okazji grypa ustępuję! Na te kilka godzin przed i i te kilka godzin w czasie show ból znika jak ręką odjął. Ok...potem cholernie bolą plecy, ale to już wina Spodkowych krzesełek.
Pewnie już się domyślacie, że ten koncert nie był bez wpływu na moją listę Icon_wink
Co prawda R.E.M. obronił pozycje - bo to świetny przebojowy, rockowy kawałek, który nadaję się do słuchania o każdej porze dnia i nocy - ale tuż za jego plecami debiutuje wielkie dzieło muzyki lat 80 - Fascination Street. W wersji ,,na żywo'', oczywiście ze Spodka. Chętnych odsyłam po chomika. Mam jeszcze kilka innych mp3 z koncertu, niestety całego raczej się nie będzie dało zdobyć. Fascination Street vs niesamowita wersja Lullaby. Między tymi dwoma wybierałem kawałek, jaki trafi na chart. Doszedłem w końcu do wniosku, że Lullaby każdy zna, największy ich hit i lepiej rozpromować coś jeszcze bardziej mrocznego, równie kapitalnego i mniej znanego, chociaż mam nadzieję, że każdy zna takie klasyki Icon_razz2 No w końcu i singlem to było.
Na 3 stopien podium wkracza Siouxie Sioux i jest chyba 1 kobietą, której się do udaje...1 solo, nie z zespołem. Kto narzekał, że ostatnio u mnie małe ruchy w czołówce ten będzie zadowolony. Nie tylko z powodu The Cure czy skoków Siouxie czy Hoosiers. Największym wydarzeniem jest chyba 10 oczek w górę zespołu The Kills i ich krótki utwór U.R.A. fever już na 7 miejscu. Spada Cave, spada Pumpkins (raczej z powodu konkurencji niż słabości), ale najbardziej dostało się Radiohead! O dziwo! z 2 na 8.
Pozycje w 10 utrzymuje jedyny 100% polski artysta na mojej liście czyli Muchy.
Wombats do których kiedyś tam miałem mieszane uczucia są już w top 15.
Właśnie w drugiej 10 największe skoki. Anita i John, Lady Pank (wczoraj wieczorem posłuchałem i to zadecydowało), wspomniane Wombaty oraz Malcom Middleton. Takie awanse wymagają ofiar jednak (Sons And Daughters). Morcheeba lekko przystopowała, ale szansę na 20 są oczywiście - uspokajam licznych fanów tego numeru Icon_wink Ruszyli to przodu She Wants Revenge....no chyba z powodu takiego, że duża cząsta Cure jest ich inspiracją Icon_wink
Kolejna nowości dopiero....dopiero? Toszto top 30 i Waglewski, Fisz, Emade, ale nie z tytułowym kawałkiem z płyty Męska Muzyka tylko z Pingwinim dziobem. Do 30 wchodzi freestylowy Lenny. Następnie mieszakanka weteranów i aż 3 nowości. Obok starych pryków typu 1 singiel Wombats dostajecie odemnie Tori Amos (ucieszy się kajman?), The Though...(ucieszy się Listoholik?) i Bryana Adamsa (...kto się ucieszy?). Co do tego ostatniego to miła niespodzianka, bo nie przepadam, ale to nagranie bardzo melodyjne i ...długie jak na singla!. Szybko ''osiada'' Morrissey, na którego czas już u mnie minął. Apogeum formy było 3-4 tyg temu.
Na liście wciąż trzyma się Babyshambles x 2, ale równo spada. 2,3 tyg i po nich, chyba, że jeszcze raz mnie zaczarują. Metallica Live na pewno nie dotrwa do premiery nowej płyty tym numerem u mnie. Dobrze by było się wybrać na koncert, żeby podtrzymać formę.
50 zamyka R.E.M., który w ten sposób ma 2 numery na skrajnych pozycjach (gdyby to był rok 94 i okolice wydania Monster, uwierzcie, że I Took Your Name rządziłoby na liście)
Nie mogę nie napisac o Jozinie. Tak Jozin blisko spadku z listy. Co tu dużo pisać. Myślę, że na liście trzeba zrobić miejsce dla piosenek z prawdziwego zdarzenia....

W tym tyg. postanowiłem, że do każdej pozycji jaką zaprezentuje na liście płyt dodam link z utworem z którym warto się zapoznać z danego krążka. Może to kogoś przekona do tych pozycji i odnajdzie swoją miłość Chytry? Oczywiście nie mogłoby być inaczej. Top dla The Cure i przedewszystkim płyta WISH z 1992 (zagrali na koncercie z niej aż 5 numerów, jakby na moje życzenie bo dzień wcześnie w wawie tylko 2! - i to zagrali A Letter To Elise!!) Więcej o płycie poczytacie na http://www.ratemymusic.blox.pl . Jako przedstawiciele wybieram cudowne-przestrzenne-tak proste i piękne w tej swojej prostocie-a jednocześnie ogromnie pozytywne Doing The Unstuck Icon_smile Serce boli jak się pomyśli że to miał być 3 lub 4 singiel z płyty, nawet powstawały już mixy na 12 calowy vinyl...ale jednak coś nie poszło i mam zamiar się dowiedzieć co czytając biografie Cure.
Na drugiej pozycji album, który rozdzielił świetne płyty Kurczaków. Wysokie miejsce zadzwięcza nie tylko temu, że jest świetny, ale i temu, że dopiero teraz go odkryłem, a Cure już trochę czasu znam...w dodatku za wokalem stoi kobieta i wypada ustąpić Icon_wink
Hole, wiem, że spodobało się Lillian, Hole z 1 płyty, a teraz Hole z drugiej, jeszcze lepszej ze świetnym Violet. Grunge rządzi!...ł. Madonna....no tak postanowiłem, że poznam co nie co. Erotica to dobra płyta. Pop-dance, coś z klubowego brzmienia. Długie kompozycje i przebojowe Icon_wink na czele z Deeper And Deeper.
Z płyty Wild Mood Swings daję linka do mocno egzotycznej rzeczy Icon_wink, ale świetnej.
Sister Vanilla to pewnie nieznany tu zupełnie projekt. Nic dziwnego. To faktycznie underground ale w nie byle jakim wykonaniu. Bo ten zespół tworzy rodzeństwo Reid. Czyli dwóch członków The Jesus And Mary Chain oraz ich siostra tym razem jako główna wokalistka. Na listę zmieścił się jeszcze Tricky i jego Nearly God z 1996, bardziej mroczny i dłuższy od 1 płyty. Mniej udziela się bardzo dobra wokalistka jaką jest Topley-Bird. Za to pojawiają się takie nazwiska jak Bjork czy Moyet. 10 miejsce znów dla Hole, ale Celebrity Skin oprócz singlowych numerów (świetny tytułowy track) i ostatniego Playing YOur Song nie powala.

Lista płyt:

01 - The Cure - Wish (1992) - Doing The Unstuck (Live Wish Tour 92)
02 - Hole - Live Through This (1994) - Violet
03 - The Cure - Wild Mood Swings (1996) - The 13th
04 - The Cure - The Cure (2004) - The End Of The World
05 - Madonna - Erotica (1992) - Deeper And Deeper
06 - Sister Vanilla - Little Pop Rock (2007) - Can't Stop The Rock
07 - Waglewski, Fisz, Emade - Męska Muzyka (2008)
08 - The Kills - Midnight Boom (2008) - U.R.A. Fever
09 - Tricky - Nearly God (1996) - Poems
10 - Hole - Celebrity Skin (1998) - Celebrity Skin

Notowanie:

01. 01. 03. R.E.M. - Supernatural Superserious
02. NE. 01. The Cure - Fascination Street (Live)
03. 06. 03. Siouxsie Sioux - Here Comes That Day
04. 04. 05. Manic Street Preachers - The Second Great Depression
05. 07. 06. The Hooosiers - Worst Case Scenario
06. 03. 09. Nick Cave & The Bad Seeds - Dig, Lazarus, Dig!!!
07. 17. 02. The Kills - U.R.A Fever
08. 02. 11. Radiohead - Jigsaw Falling Into Place
09. 09. 12. David Gahan - Deeper And Deeper
10. 10. 11. Muchy - Terroromans

11. 05. 07. The Smashing Pumpkins - Pomp And Circumstances
12. 20. 04. The Wombats - Moving To New York
13. 08. 09. The White Stripes - Conquest
14. 19. 02. Malcom Middleton - We're All Going To Die
15. 25. 02. Anita Lipnicka & John Porter - Old Time Radio
16. 12. 06. Goldfrapp - A&E
17. 11. 09. The Raveonettes - Dead Sound
18. 14. 06. The Rapture - The Sound
19. 27. 05. Lady Pank - Dobra Konstelacja
20. 16. 12. Interpol - No I In Threesome

21. 13. 05. Sons And Daughters - Darling
22. 23. 04. Morcheeba & Judy Tzuke - Enjoy The Ride
23. 31. 03. She Wants Revenge - Written In Blood
24. 29. 02. Supergrass - Diamond Hoo Ha Man
25. 18. 07. British Sea Power - Waving Flags
26. 15. 11. Arctic Monkeys - Teddy Picker
27. 22. 08. Queensryche - Innuendo
28. 21. 09. Klaxons - As Above So Below
29. NE. 01. Waglewski, Fisz, Emade - Dziób Pingwina
30. 34. 02. Lenny Kravitz - Love Love Love

31. 26. 10. Blackfield - Epidemic
32. 24. 14. Foo Fighters - Long Road To Ruin
33. 28. 15. The Wombats - Let's Dance To Joy Division
34. 32. 03. Mick Jagger - Charmed Life
35. NE. 01. The Tough Alliance - First Class Riot
36. 30. 16. Metallica - Only Happy When It Rains (Live)
37. NE. 01. Bryan Adams - I Thought I'd Seen Everything
38. NE. 01. Tori Amos - Almost Rosey

39. 33. 15. Stereophonics - My Friends
40. 35. 04. Morrissey - That's How People Grow Up

41. 37. 19. Mark Knopfler - Punish The Monkey
42. 39. 11. Babyshambles - Delivery
43. 40. 08. Babyshambles - You Talk
44. 45. 06. The Electric Soft Parade - Appropriate Ending
45. 38. 25. The Smashing Pumpkins - That's The Way (My Love Is)
46. 49. 17. Roisin Murphy - Let Me Know
47. 47. 06. Bruce Springsteen - Girls In Their Summer Clothes
48. 44. 12. Ian Brown - Sister Rose
49. 42. 17. Editors - The Racing Rats
50. 41. 13. R.E.M. - I Took Your Name (Live)
----------------------------------------------------------------------------------------
51. 36. 04. Ivan Mládek - Jožin Z Bažin
52. 43. 07. Normalsi - Nie Ma Mowy
53. 46. 12. Genesis - No Son Of Mine (Live)
54. 48. 17. Garbage - It's All Over But The Crying
55. 50. 20. Radiohead - 15 Step

Z listy wypadły:

z 51 - Grinderman - Honey Bee (Let's Fly To Mars) - po 10 tyg.
z 52 - H-Blockx - Countdown To Insanity - po 7 tyg.
z 53 - Muzyka Końca Lata - Ekstramocne - po 6 tyg.
z 54 - Kent - Colombus - po 8 tyg.
z 55 - LCD Soundsystem - Someone Great - po 20 tyg.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.02.2008 01:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2
 
saferłel napisał(a):07. 17. 02. The Kills - U.R.A Fever
dzięki za podpowiedź z ub. tygodnia Icon_wink2 Faktycznie nieźle grają!!!
saferłel napisał(a):02. NE. 01. The Cure - Fascination Street (Live)
rozumiem, że to było najlepsze live na koncercie na którym Ty byłeś? Icon_wink2
saferłel napisał(a):08. 02. 11. Radiohead - Jigsaw Falling Into Place
u mnie też lecą na łeb na szyję, ale aż tak!!!
saferłel napisał(a):z 53 - Muzyka Końca Lata - Ekstramocne - po 6 tyg.
Icon_cry Icon_cry Icon_cry

na razie tyle, choć pewnie tu wrócę Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
22.02.2008 02:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Heh w sumie ten 6 tonowy spadek Radohead nie byłby niczym wielkim gdyby nie to, że dzieje się w top 10 Icon_wink, nie sądze, by jednak nawet w tej sytuacji nazwać go bardziej dramatycznie niż ,,na łeb, na szyje'' Icon_biggrin

O tak. Fascination Street wybrzmiało cudownie. A to był dopiero początek! Na moim chomiku jest trochę podreperowana wersja mojej roboty. Trzeba było trochę wyciąć, podkręcić dźwięk, zmienić bitrate i format...ale wszystko wyszło świetnie, tak sądze. Chociaż nigdy nie bedzie to oczywiście świetnej jakości Icon_sad

Z MKL wróci na moją listę z lepszym kawałekiem - obiecuję Ci to!

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.02.2008 02:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #4
 
Bardzo dobry lider, jako nowość u mnie. Reszty podium nie znam. Mamy wiele wspólnych utworów.
saferłel napisał(a):37. NE. 01. Bryan Adams - I Thought I'd Seen Everything
Z nowości chyba najlepsze wg mnie.
Tyle...
PS Obstawiałem że R.E.M. będzie pierwszy nadal i że The Cure zadebiutuje w dziesiątce i jest! Icon_wink
22.02.2008 04:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #5
 
saferłel napisał(a):35. NE. 01. The Tough Alliance - First Class Riot

fajnie, że coraz więcej osób sie przekonuje do tego utworu!
22.02.2008 04:29 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Listoholik napisał(a):
saferłel napisał(a):35. NE. 01. The Tough Alliance - First Class Riot

fajnie, że coraz więcej osób sie przekonuje do tego utworu!

Heh wiedziałem, że to skomentujesz ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.02.2008 04:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Paweł napisał(a):Bardzo dobry lider, jako nowość u mnie. Reszty podium nie znam. Mamy wiele wspólnych utworów.
saferłel napisał(a):37. NE. 01. Bryan Adams - I Thought I'd Seen Everything
Z nowości chyba najlepsze wg mnie.
Tyle...
PS Obstawiałem że R.E.M. będzie pierwszy nadal i że The Cure zadebiutuje w dziesiątce i jest! Icon_wink

Z tego co gadaliśmy to już chyba znasz więcej numerów ode mnie Icon_wink Słuchaj, słuchaj....
Tak, zgadza się. Obstawiałeś idealnie Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.02.2008 04:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #8
 
saferłel napisał(a):Z tego co gadaliśmy to już chyba znasz więcej numerów ode mnie
No bo z tym to jest tak, że ty potrafisz znać każdą dyskografię, każdy utwór w paru wersjach, a prostego wykonawcy co właśnie wyszedł potrafisz nie znać i tym mnie zaskakujesz.
Daleko mi do Ciebie, ale jest pare utworów które ja znam i lubię, a Ty nawet nie raczyłeś poznać. Serja Tarkiana przesłuchałeś wreszcie po tylu miesiącach? Icon_mrgreen
Listoholik napisał(a):fajnie, że coraz więcej osób sie przekonuje do tego utworu!
Kawałek przesłuchałem, jednak jakoś nie mogę się do niego przekonać. Taki nijaki wg mnie.
22.02.2008 05:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Hehe początek The Though przypomina mi fajny numer OMD - Sailing On The Seven Sea - może dlatego tak u mnie wysoko jest Icon_razz2...nie no oczywiście jest to bardzo chwytliwy numer. Mi się podoba.

Hmm Tankiana to ja akurat dość szybko całego poznałem, wiec zły przykład podałeś. Napisz lepiej co to są te kawałki, których nie raczyłem poznać, ostatnio jestem na wszystko otwarty, pól listy tadzia już przesłuchałem Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.02.2008 05:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #10
 
Mnie cieszy pojawienie się na obu listach Waglewskich Icon_smile2

[Obrazek: kleschko.png]
22.02.2008 11:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
No cóż, obiecać Ci mogę, że na pewno nie ujrzysz go na 2 listach za tydzień, ale z pewnością na jedne pójdzie w górę. Dziób Pingwina ma świetny tekst i tą niepokojącą melodie...mhm.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.02.2008 11:31 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
37. NE. 01. Bryan Adams - I Thought I'd Seen Everything - ten Bryan to już nie to co kiedyś
Widzę że odkrywasz stare nagrania The Cure w wersji koncertowej

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
23.02.2008 12:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Konrad napisał(a):37. NE. 01. Bryan Adams - I Thought I'd Seen Everything - ten Bryan to już nie to co kiedyś
Widzę że odkrywasz stare nagrania The Cure w wersji koncertowej

Ja też czuję, że to nie ten sam stary Bryan...tylko lepszy Icon_biggrin Na pewnoe lepszy niż jego najbardziej przereklamowany hit Everything I Do...
N
o tak, jak w opisie listy, koncertówka z Katowic.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.02.2008 12:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #14
 
saferłel napisał(a):01. 01. 03. R.E.M. - Supernatural Superserious
Giganci wrócili w znakomitej formie! U mnie pewnie dopiero wystartują za tydzień, a u Ciebie już na szczycie! Ho, ho, ho!
saferłel napisał(a):Morcheeba lekko przystopowała, ale szansę na 20 są oczywiście - uspokajam licznych fanów tego numeru Icon_wink
No to odetchnąłem z ulgą Icon_biggrin3
24.02.2008 12:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #15
 
Cytat:Hmm Tankiana to ja akurat dość szybko całego poznałem, wiec zły przykład podałeś. Napisz lepiej co to są te kawałki, których nie raczyłem poznać, ostatnio jestem na wszystko otwarty, pól listy tadzia już przesłuchałem Icon_biggrin
Z tego co mi się wydaję przekonywałem Cię trochę do The Unthinking Majority.
Konrad napisał(a):37. NE. 01. Bryan Adams - I Thought I'd Seen Everything - ten Bryan to już nie to co kiedyś
Ale bardzo fajny, u mnie wchodzi za tydzień. Icon_wink
Jopkolog napisał(a):Giganci wrócili w znakomitej formie! U mnie pewnie dopiero wystartują za tydzień, a u Ciebie już na szczycie! Ho, ho, ho!
Oczywiście to jest wg mnie jedna z lepszych wiadomości bo u mnie R.E.M. również pnie się w górę.
24.02.2008 12:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Widzę, że tworzy się jakieś małe REM-owe zaplecze fanów kawałka SS na tym forum Icon_razz2

Co do Tankiana to wtedy fakt, musiałeś mnie trochę do niego przekonywać, a ja to olałem najzwyczajniej w świecie (chociaż w sumie bardziej to było spowodowane tym, że mp3 nie mogłem znaleźć, tylko na youtube to było, a tam jakoś po sam klip nie zaglądałem) :] Ale to chyba dlatego, że ten artysta bliski mi na pewno nie jest, nie był i nie będzie, nagrał dość słabą płytkę...Ale każdą nowości nieznaną mi, zespół z ,,szansami'' na niespodziankę przesłuchuje ;] Trzeba szukać i promować telenty hhe.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.02.2008 01:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #17
 
No i nie zdążyłem na 1 stronę. Icon_confused W skrócie:
Widzę, że Cię zaKiurowało. Icon_wink2 Bardzo dobrze ! Fanem może nie jestem, ale dobrze że każdy ma swoje ulubione zespoły. Co do koncertów to ja chyba jeszcze nie byłem na takim z prawdziwego zdarzenia. Icon_sad The Kills też u Ciebie, no to muszę poznać. Już ściągnąłem. Icon_smile2
Z Waglewskimi i Tori poczekam, aż przesłucham całą płytę.
Bryana Adamsa słyszałem chyba 2 razy. Na razie oceniam pozytywnie.
Cieszy wypadek Jozina, ale smuci Normalsów.
24.02.2008 01:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Hehe rozumiem ten ból. Nie znoszę pisać komentarzy z 2,3...strony. Muszę kopiować listę i sobie na pewien moment wklejać do posta by widzieć co i jak Icon_smile

Tori u mnie weszła raczej z tego powodu, że poznałem świetny jej debiut....i zobaczyłem że pod koniec tamtego roku to wyszło jako promo singiel, więc nie ręczę, że to najlepszy numer na płycie. Na pewno bardzo, bardzo dobry. Ja osobiście znalazłbym może z 3,4 lepsze numery. Ale nie chciało mi się przesłuchiwać płyty jeszcze raz (trochę to trwa bo to ponad 20 numerów Icon_biggrin), było pod ręką do wstawiłem Icon_smile

Adams kariery nie zrobi chyba u mnie, tzn teraz wyjde na gbura Icon_biggrin, ale powinien się cieszyć , że już jest na liście i zaliczy dobre miejsca w top 30,40, ale to chyba nie jest muzyka na szczyt.

Normlasi zdecydowanie nie wytrzymali konkurencji, za to za tydzień inny polski zespół, który wejdzie powinien cię ucieszyć

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.02.2008 01:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #19
 
saferłel napisał(a):Normlasi zdecydowanie nie wytrzymali konkurencji, za to za tydzień inny polski zespół, który wejdzie powinien cię ucieszyć
Patrząc na listę Marka chyba już wiem. Icon_cool2 Płyty jeszcze nie słuchałem, bo namieszałem z przelewem na koncie wewnętrznym w banku i kupię dopiero pierwszego marca. Ściągnąłem, ale postanowiłem poczekać do zakupu płyty.
24.02.2008 02:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
Jak tak tylko mam zamiar zrobić z nową płytą R.E.M., że posłucham dopiero jak dostane oryginał, albo wtedy gdy będzie data premiery....choć kto wie czy nie wytrzymam Icon_razz2
Zbyt mało wazny dla mnie Lao Che, żeby bawić się w takie rzeczy Icon_razz2 Baaa nic bym nie znał tak robiąc Icon_biggrinIcon_biggrin Ale zapewniam, że płyta ci się spodoba Icon_wink Hydropiekłowstąpienie kapitalne Icon_wink Chociaż moja mama powiedziała, że to coś okropnego Icon_wink (o całej płycie)

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.02.2008 03:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości