Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UK X Factor 2011
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #41
RE: UK X Factor 2011
Risk i Johnny odpadli głosami widzów, więc gdyby ktoś z nich wrócił, wtedy to całe głosowanie straciłoby sens. Powrót Amelii Lily właśnie miał największy sens. A to, że jej nie było przez połowę live shows działa tylko na jej niekorzyść. Jeszcze trzeba przyznać, że pomysł z pierwszym odcinkiem na żywo w którym każdy juror wyrzuca po jednym uczestniku był na wstępie nietrafiony, bo niczym się to nie różni od odcinka z domem jury. Simon Cowell w XFactor Usa powiedział, że żałuje tego twistu, także może za rok go nie będzie ani w uk ani w us.

Za tydzień nie będzie sing offu. Przejrzałem sobie ankiety i Little Mix wygrywają w każdej z miażdżącą przewagą nad drugą Amelią Lily. Wszystko ma się roztrzygnąć za tydzień między Misha B, a Marcusem.

Pati Yang
03.12.2011 01:11 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 430
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #42
RE: UK X Factor 2011
Tkk_Bolly napisał(a):Za tydzień nie będzie sing offu. Przejrzałem sobie ankiety i Little Mix wygrywają w każdej z miażdżącą przewagą nad drugą Amelią Lily. Wszystko ma się roztrzygnąć za tydzień między Misha B, a Marcusem.
straszne to co piszeszIcon_frown
Tkk_Bolly napisał(a):Risk i Johnny odpadli głosami widzów
nie do końca bo Johnny odpadł decyzją jurorów wiec defakto to on powinien powrócić

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
03.12.2011 01:48 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #43
RE: UK X Factor 2011
Szkoda Mishy b, ale zarówno jej jak i Janet wróże sporą karierę.

Tym samym Amelia Lily w finale z czego się bardzo, bardzo cieszę.:icon_razz: Jej występy powalają i w sobotę była najlepsza, oczywiście prawie równie dobra była Misha


Stacey Solomon spróbuje odebrać numer jeden zwycięzcy tej edycji i w tym samym tygodniu wyda swojego singla świątecznego. Płyta ostatecznie w lutym, więc pewnie pierwszy singiel z płyty powinien się pojawić na początku 2012. Chociaż trochę już czasu minęło po jej edycji to biorąc pod uwagę, że Stacey stała się celebrytką może nieźle namieszać

Pati Yang
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.12.2011 11:35 PM przez Tkk_Bolly.)
05.12.2011 11:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 430
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #44
RE: UK X Factor 2011
4. MISHA B




[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
11.12.2011 07:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 430
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #45
RE: UK X Factor 2011
WIELKI FINAŁ X FACTORA odbywa się w tym roku na WEMBLEY z udziałem 10 tys. widowni po sobotnim koncercie okazało się, że trzecie miejsce zajęła ostatnia z dziewczyn.

3. AMELIA LILY





gwiazdami sobotniego koncertu byli Leona Lewis i Michael Buble a w niedzielę na Wembley Arena oprócz dwójki finalistów wystąpią Westlife i Coldplay.








[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
11.12.2011 08:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 430
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #46
RE: UK X Factor 2011
2. MARCUS COLLINS





1. LITTLE MIX






WESTLIFE





COLDPLAY




[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
12.12.2011 05:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #47
RE: UK X Factor 2011
Oglądałem to coś wczoraj. Naprawdę nie spodziewałem się, że to jest aż tak... głupie. Przerwa reklamowa po każdym występie, beznadziejny dobór utworów, przynajmniej jak na finał. Westlife zamiast zaśpiewać najnowszego singla zaśpiewali stare "What About Now". Jedynie Coldplay uratował show. Fajnie było widzieć te opaski z koncertów w telewizji.
12.12.2011 05:31 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 430
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #48
RE: UK X Factor 2011
michal91d napisał(a):Oglądałem to coś wczoraj. Naprawdę nie spodziewałem się, że to jest aż tak... głupie. Przerwa reklamowa po każdym występie, beznadziejny dobór utworów, przynajmniej jak na finał.
a kto by oglądał tego typu programy na żywo czy ogólnie telewizję nie publiczną, gdzie przerwy reklamowe są dłuższe od programu są inne sposoby.Icon_wink
michal91d napisał(a):Naprawdę nie spodziewałem się, że to jest aż tak... głupie.
a czy show jest głupie, to po prostu czysta rozrywka, która doskonale sprawdza się w UK a moim zdaniem nie sprawdziła się w Polsce, poza tym jak możesz ocenić cały program jak widziałeś tylko finał, który rządzi się swoimi prawami, głupi moim zdaniem to jest "Taniec z Gwiazdami" bo to jest nic innego jak wzajemne nabijanie sobie kasy przez towarzystwo wzajemnej adoracji,

Poza tym nastąpiła powtórka z 2009 kiedy to wszyscy najlepsi odpadli przed finałem.

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
12.12.2011 05:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #49
RE: UK X Factor 2011
Szymek79 napisał(a):a czy show jest głupie, to po prostu czysta rozrywka, która doskonale sprawdza się w UK a moim zdaniem nie sprawdziła się w Polsce, poza tym jak możesz ocenić cały program jak widziałeś tylko finał, który rządzi się swoimi prawami, głupi moim zdaniem to jest "Taniec z Gwiazdami" bo to jest nic innego jak wzajemne nabijanie sobie kasy przez towarzystwo wzajemnej adoracji,
może użyłem złego słowa, ale: co do formatu raczej nie mam zastrzeżeń - typowe muzyczne show, finaliści to jak dla mnie porażka, choć Marcus może ma głos, ale jest kreowany na drugiego Bruno Marsa (przynajmniej takie odniosłem wrażenie). Mi się ten finał nie podobał, choć były i łzy i radość. A najbardziej przeszkadzały mi reklamy...
12.12.2011 06:46 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 430
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #50
RE: UK X Factor 2011
michal91d napisał(a):może użyłem złego słowa, ale: co do formatu raczej nie mam zastrzeżeń - typowe muzyczne show, finaliści to jak dla mnie porażka, choć Marcus może ma głos, ale jest kreowany na drugiego Bruno Marsa (przynajmniej takie odniosłem wrażenie). Mi się ten finał nie podobał, choć były i łzy i radość. A najbardziej przeszkadzały mi reklamy...
co do reklam to ciężko mi powiedzieć bo nigdy nie oglądałem tego programu na żywo, tylko już bez reklam, ale mogę sobie wyobrazić bo zdarzyło mi się tej jesieni chcąc nie chcąc widzieć jeden z odcinków polskiego "Mam Talent" i ilość reklam była zatrważająca.
A co do Marcusa to się zgadzam, choć wolałem żeby on wygrał, no i jak wspominałem wcześniej lepsi odpadli wcześniej no i możemy o nich już nie usłyszeć jak choćby o Danylu Johnsonie z 6 edycji który zajął 4 miejsce.

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
12.12.2011 06:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #51
RE: UK X Factor 2011
Szymek79 napisał(a):co do reklam to ciężko mi powiedzieć bo nigdy nie oglądałem tego programu na żywo, tylko już bez reklam, ale mogę sobie wyobrazić bo zdarzyło mi się tej jesieni chcąc nie chcąc widzieć jeden z odcinków polskiego "Mam Talent" i ilość reklam była zatrważająca.
ilość reklam przy "Mam talent" to nic w porównaniu do tego programu, gdzie reklamy trwające przynajmniej 5 minut są po każdym występie... To zdecydowanie zabija chęć oglądania...
12.12.2011 07:15 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 430
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #52
RE: UK X Factor 2011
michal91d napisał(a):ilość reklam przy "Mam talent" to nic w porównaniu do tego programu, gdzie reklamy trwające przynajmniej 5 minut są po każdym występie... To zdecydowanie zabija chęć oglądania...
wygląda w takim razie na to, że gaża Coldplay musiała być pokaźna, ale dzięki temu "Paradise" będzie No2 na brytyjskiej liście w kolejnym notowaniuIcon_wink

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
12.12.2011 07:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #53
RE: UK X Factor 2011
Ja czekam na listę uczestników, którzy dostaną kontrakt płytowy. W zeszłym roku obsypało nowymi gwiazdami mam nadzieję, że w tym bedzie podobnie.
A wiesz Szymek ile XFactorowi artyści muszą czekac, aby móc podpisac kontrakt z inną wytwórnią niż Simona?

Z Amerykańskiej edycji według wypowiedzi Simona bedzie to oprócz Melanie Chris, Josh i Astro. Nic nie wspomina o Drew Icon_rolleyes

Pati Yang
08.01.2012 11:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Finał X-Factor 2 Yacy 22 4 989 02.06.2012 11:30 PM
Ostatni post: mike
  X Factor Winner (Joe McElderry) VS Rage Against the Machine Greg 24 3 910 23.12.2009 04:53 PM
Ostatni post: Greg

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości