Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UK X Factor 2011
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #21
RE: UK X Factor 2011
A moja faworytką nr. 3 Icon_wink

Jeszcze co do chłopaków to jak powiedziałeś John Adams, ale też Joe Cox był świetny (odpowiednik Aidena w gestach i w głosie)

Pati Yang
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.10.2011 01:32 PM przez Tkk_Bolly.)
19.10.2011 01:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 616
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #22
RE: UK X Factor 2011
LIVE SHOW No3:
Temat: "Rock Music"

Mój ulubiony występ sobotniego wieczoru:





W niedzilę okazało się że odpada podopieczna Louis'ego.

11. SAMI BROOKS





Gwiazdami niedzielnego ogłoszenia wyników głosowania byli Kelly Clarkson, Professor Green Z Emeli Sande i Bruno Mars.












[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
24.10.2011 03:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 649
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #23
RE: UK X Factor 2011
Runaway jest jednym z moich ulubionych kawałków z płyty Bronka Icon_smile
24.10.2011 06:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #24
RE: UK X Factor 2011
Kitty zagrożona Icon_evil Więc długo w programie nie zagości. Nowy imidź Franca też nie przejdzie. Po ostatnim odcinku widać, że Misha B podzieli ich los

Spodziewałem się, że odpadnie Sami, jednak myślałem, że będzie zagrożona z Rhythmix, ewentualnie z Franco

Jeśli chodzi o występy to najlepszy był Sophie, ale przez aranżację i Johny'ego który przy takich występach ma szansę wygrać ten program

Pati Yang
24.10.2011 11:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 616
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #25
RE: UK X Factor 2011
Tkk_Bolly napisał(a):Kitty zagrożona Icon_evil Więc długo w programie nie zagości. Nowy imidź Franca też nie przejdzie. Po ostatnim odcinku widać, że Misha B podzieli ich los
Jak popatrzeć na iTunes to program chyba wygrał po raz kolejny Craig bo to właśnie piosenki, ktore on śpiewa wracają brytyjską listę najwyżej:
Stop Crying Your Heart - 44
Purple Rain - 60
Seet Child O' Mine - 73
więc Craig, Misha i Janet

Tkk_Bolly napisał(a):eśli chodzi o występy to najlepszy był Sophie
właśnie tutaj kłóciłem się z myślami czy Janet czy Sophie, ogólnie dziewczyny Kelly wypadają najlepiej + Craig i The Risk, myślę że podobnie jak dwa lata temu Louis dość szybko zostanie bezrobotny

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
25.10.2011 12:12 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #26
RE: UK X Factor 2011
Craig miał doskonały utwór jednak nie podołał zadaniu. Dziwię się, że przoduje w rankingach. Już chyba Marcus ma większy potencjał

Pati Yang
25.10.2011 01:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #27
RE: UK X Factor 2011
Występ Kitty mnie powalił!Wielkie zaskocznie to zagrożenie Mishy B. Mam nadzieję, że nie bedą one nigdy zagrożone razem, bo tak chociaż jury moze je ratować. Ale trzeba przyznać, że kolejny raz głosowanie widzów było ogromnym zaskoczeniem-przynajmniej dla mnie. Jeśli coś się nie zmieni (a właściwie niewiele może, bo Misha i Kitty udowodniły co potrafią, a mimo to smsów brak) to będziemy mieli bardzo słaby skład na odcinki finałowe.
Jedynie można liczyć, że Janet przoduję w smsach choć już w to zaczynam wątpić


A występów to jak pisałem Kitty i długo, długo nic. Następnie bardzo podobała mi się Janet, Misha B.Więc moje faworytki nie zawiodły.

Bardzo fajnie Craig(o dziwo!), Franco( to był utwór dla niego) i "Bang, bang" Sophie, więc też nie rozumiem czemu odpadła.

Najgorzej ponownie Little Mix oraz Johnny + ewentualnie The Risk dla mnie nadal się nie sprawdzają.

Został Marcus i co do niego mam mieszane uczucia, bo on z tej całej ekipy najbardziej pasuje na nową gwiazdę pop. Jest bardzo sympatyczny, publika go (po)kocha i wokalnie nieźle. Jednak Gary mu daje straszne te piosenki.

Pati Yang
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.10.2011 02:57 AM przez Tkk_Bolly.)
31.10.2011 02:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 616
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #28
RE: UK X Factor 2011
Tkk_Bolly napisał(a):A występów to jak pisałem Kitty i długo, długo nic. Następnie bardzo podobała mi się Janet, Misha B.Więc moje faworytki nie zawiodły.
Skład Bottom Two był straszny jakim cudem znalazła się tam Misha nie wiem chyba jest za dobra po prostu co do Kitty to ja osobiście nie przepadam za takimi drama queen a do odpadnięcia typowałem właśnie: Kitty, Sophie i Frankie'go i nawet w pewnym momencie myślałem że to będzie ta ostatni dwójka a tu psikus, wydaje mi się że w tym roku nikt nie jest bezpieczny bardzo wyrównana grupa. Co Marcusa to wczoraj moim zdaniem chyba najlepszy występ po Mishy ale też mam mieszane uczucia co repertuaru jaki serwuje mu Gary.
A kto wygrał program może iTunes coś nam podpowie.
18. Set Fire To The Rain
56. i 60 E.T.
74. Thriller

Czyżby jednak Craig był takim faworytem?

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
31.10.2011 09:52 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 616
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #29
RE: UK X Factor 2011
LIVE SHOW No4:
Temat: "Halloween Fright Night"

Absolutnie najlepsze wykonanie wieczoru a okazało się że była zagrożona odpadnięciem z programu.





W niedzilę okazało się że odpada podopieczna Kelly Rowland.

10. SOPHIE HABIBIS





Gwiazdami niedzielnego ogłoszenia wyników głosowania były Cher Lloyd i Nicole Scherzinger.









Sami finaliści odśpiewali przebój Cee-Lo Greena "Bright Lights Bigger City"




[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
31.10.2011 02:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 616
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #30
RE: UK X Factor 2011
LIVE SHOW No5:
Temat: "Club classics"

Najlepszy moim zdaniem okazał się Marcus Collins.





W niedzilę okazało się że podczas podwójnej eliminacji odpadają podopieczni Tulisy i Louisa.

9. THE RISK





8. JOHNNY ROBINSON





Gwiazdami niedzielnego ogłoszenia wyników byli JLS i Florence + The Machine









Sami finaliści wykonali przebój Jessie J "Price Tag".




[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.11.2011 02:22 PM przez Szymek79.)
06.11.2011 01:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #31
RE: UK X Factor 2011
Wow kiedy zacząłem wierzyć, że The Risk mogą być kolejnym wielkim boysbandem i na prawdę przodują w smsach następuje ich wielka porażka z czego się bardzo cieszę. I potencjał Johnny'ego też się wyczerpał więc odpadł słusznie

and then there were seven.

Kolejny świetny występ Kitty. Like a player to moja ulubiona piosenka madonny i Kitty wykonała ją bardzo przyzwoicie. Również Janet w nowej odsłonie moim zdaniem nie poległa, było inaczej, jednak w pełni nie mogła pokazać swojego wokalu, ale repertuar powinna mieć różnorodny, dobrze, że ryzykuje. I Misha B powróciła w wielkim stylu.

Wyniki wciąż zaskakują, więc nie będę pisał prawdopodobnych scenariuszy. Szokujące jest poparcie zwłaszcza dla little mix

Pati Yang
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.11.2011 12:10 AM przez Tkk_Bolly.)
08.11.2011 12:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 616
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #32
RE: UK X Factor 2011
Tkk_Bolly napisał(a):I Misha B powróciła w wielkim stylu.
moim zdaniem nigdy nie schodzi poniżej poziomu

Tkk_Bolly napisał(a):Wow kiedy zacząłem wierzyć, że The Risk mogą być kolejnym wielkim boysbandem i na prawdę przodują w smsach następuje ich wielka porażka z czego się bardzo cieszę. I potencjał Johnny'ego też się wyczerpał więc odpadł słusznie
zamiast The Risk powinien odpaść Frankie, gdyby nie zajęli ostatniego miejsca do Louis miałby już zerowe konto

Tkk_Bolly napisał(a):Wyniki wciąż zaskakują, więc nie będę pisał prawdopodobnym scenariuszy
Wygląda na to że wszystko rozstrzygnie sie między Craigiem, Marcusem i Janet ew. Mishą

Patrząc na iTunes to ostatni live wygrała Misha przed Marcusem bo te piosenki w oryginale powróciły do setki.

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
08.11.2011 12:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #33
RE: UK X Factor 2011
(08.11.2011 12:21 AM)Szymek79 napisał(a):  
Tkk_Bolly napisał(a):Wow kiedy zacząłem wierzyć, że The Risk mogą być kolejnym wielkim boysbandem i na prawdę przodują w smsach następuje ich wielka porażka z czego się bardzo cieszę. I potencjał Johnny'ego też się wyczerpał więc odpadł słusznie
zamiast The Risk powinien odpaść Frankie, gdyby nie zajęli ostatniego miejsca do Louis miałby już zerowe konto

Kitty ma dużo szczęścia. Duże znaczenie ma przypadek w tej grze. Jej przygoda w tej edycji jest taka sama jak Katie w poprzedniej.To sprawia, że jeszcze bardziej jej kibicuje. A z tego co czytam np na digitalspy, to frankie jest w centrum uwagi mediów i wzbudza wiele emocji, co skutkuje smsami


(08.11.2011 12:21 AM)Szymek79 napisał(a):  
Tkk_Bolly napisał(a):Wyniki wciąż zaskakują, więc nie będę pisał prawdopodobnym scenariuszy
Wygląda na to że wszystko rozstrzygnie sie między Craigiem, Marcusem i Janet ew. Mishą

Patrząc, że Frankie, Kitty czy Misha b byli zagrożeni wcześniej, a frankie nawet w 1 odcinku, a teraz odpadli uczestnicy nie zagrożeni nigdy wcześniej zdarzyć może się wszystko. A jeśli miałbym racjonalnie przewidywać to walka będzie toczyła się miedzy Marcusem i Craigiem(a jeszcze przed chwilą myślałem, że też między The Risk) Nie wierzę, że Janet może to wygrać(A Misha b już wcale), chociaż bardzo chciałbym

Pati Yang
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.11.2011 12:41 AM przez Tkk_Bolly.)
08.11.2011 12:41 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 616
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #34
RE: UK X Factor 2011
Tkk_Bolly napisał(a):Patrząc, że Frankie, Kitty czy Misha b byli zagrożeni wcześniej, a frankie nawet w 1 odcinku, a teraz odpadli uczestnicy nie zagrożeni nigdy wcześniej zdarzyć może się wszystko.
oglądam też amerykańską wersję było dopiero pierwsze głosowanie ale bottom two nie do przewidzenia jednak Amerykanie są jacyś inni

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
08.11.2011 12:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #35
RE: UK X Factor 2011
Wow, ale zawirowanie w brytyjskim X Factor, Frankie wygnany (żadna strata!) tym samym do programu wraca przez głosowanie smsowe jeden z czterech uczestników wyeliminowanych w pierwszy tygodniu przez jury., czyli innymi słowami mówiąc Amelia Lily is back Icon_surprisedIcon_eek:icon_razz: Zawsze żałowałem, że nie dostała swojej szansy, ma świetną barwę i jak wspominałem przypomina mi młoda Aguilerę. Ogromny potencjał. Oficjalne wyniki w sobotę podczas live show
Wow w top 7 cztery moje faworytki Kitty, Janet, Misha B , Amelia. nie śniłem nawet o tym.


A co do XFactor Usa. Też oglądam, tego live'a widziałem dzisiaj, Uczestnicy są straszni, moi faworyci poodpadali w domu jurorów,a reszta w pierwszym live show. Została tylko Drew, której bardzo kibicuję, jak odpadnie to nie widzę sensu aby brnąć w tą edycje dalej.

Do zagrożenia typowałem The Stereo Hogzz i Lakoda Rayne ( myślałem, że tak zagłosują widzowie). Więc bottom two dla mnie szokiem tylko w połowie, myślałem, że te dzieciaki są w czołówce smsów.Nawet jak została trójka to myślałem, że wyczytają intensity nawet przed Stacy a tu zonk. Paula Abdul straci wszystich swoich uczestników w pierwszym miesiącu. Trochę sama sobie winna, bo nigdy nie zrozumiem decyzji o wyrzuceniu The Anser.

Pati Yang
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.11.2011 11:42 PM przez Tkk_Bolly.)
09.11.2011 11:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 616
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #36
RE: UK X Factor 2011
LIVE SHOW No6:
Temat: "Lady Gaga vs. Queen"

Najlepszy moim zdaniem w sobotni wieczór okazał się Craig Colton.





W niedzielę okazało się że Louis Walsh stracił swojego ostatniego podopiecznego.

7. KITTY BRUCKNELL





Gwiazdami niedzielnego ogłoszenia wyników byli One Direction i Lady Gaga.









Sami finaliści wykonali przebój Katriny & The Waves "Walking On Sunshine".




[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
14.11.2011 04:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 616
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #37
RE: UK X Factor 2011
LIVE SHOW No7:
Temat: "Movies"

Najlepsze w filmowej piosence moim zdaniem okazały się dziewczyny z Little Mix.





W niedzielę okazało się że odpada podopieczny Gary'ego Balow'a.

6. CRAIG COLTON






Gwiazdami niedzielnego ogłoszenia wyników były Rebecca Ferguson i Rihanna.









Sami finaliści wykonali przebój w towarzystwie Bryana Adamsa jego przebój "When You're Gone".




[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.11.2011 04:43 PM przez Szymek79.)
20.11.2011 02:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 616
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #38
RE: UK X Factor 2011
LIVE SHOW No8:
Temat: "Guilty pleasures / musical heroes"

Podczas sobotniego koncertu każdy z uczestników wykonał po dwa nagrania w pierwszej kategorii bezkonkurencyjna była Misha w drugiej Marcus.

"Guilty pleasures"




"Musical heroes"




W niedzielę okazało się że odpada podopieczna Kelly Rowland.

5. JANET DEVLIN





Muzycznymi gośćmi niedzielnego ogłoszenia wyników byli Olly Murs z Muppetami i Jessie J.









Sami finaliści wykonali w towarzystwie JLS i One Direction charytatywny singiel "Wishing On A Star" który bez wątpienia będzie No1 w kolejnym notowaniu brytyjskiej listy.




[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
28.11.2011 01:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #39
RE: UK X Factor 2011
Świetnie się ogląda te końcowe odcinki z taką ekipą. Janet zajęła wysokie piąte miejsce, w sing off miała swój najlepszy występ ze wszystkich dotychczasowych, więc odeszła z twarzą. Liczę, że zaproponują jej kontrakt płytowy. Z poprzedniej edycji przecież cała pierwsza czwórka święci teraz większe bądź mniejsze sukcesy

Misha B świetnie i myślę, że może liczyć na finał! Szanse na ogromne, kto by pomyślał kilka tygodni temu jak była pierwszy raz zagrożona. Wreszcie miała występ, który zbliżył się do jej "Rolling in the deep" czy "Girls just want to have fun" I zostaje Amelia Lily, która chyba jednak odpadnie w niedzielę, chociaż myślę, że z tej czwórki jej najbardziej pomoże udział w finale pod względem przyszłej kariery.

Little Mix już wygrały nieważne, które miejsce zajmą, wróżę im sukces. Kolejny raz wygra "boy" czyli Marcus. Trochę za ładny uśmiech, ale wiadomo taki to program.

Pati Yang
02.12.2011 01:10 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 616
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #40
RE: UK X Factor 2011
Powrót Amelii na takim etapie rywalizacji był moim zdaniem nie fair, powinien powrócić Johnny lub The Risk którzy odpadali podczas podwójnej eliminacji.
Mam nadzieję że Amelia odpadnie w niedzielę pod warunkiem, że nie będzie zagrożone Little Mix bo myślę że tylko z nimi ma szansę u jurorów.
Bardzo bym chciał zęby zwycięstwo rozstrzygnęło się pomiędzy Mishą i Marcusem aczkolwiek obawiam się że na Marcusa nie będzie mocnych w tym roku.

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
02.12.2011 01:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Finał X-Factor 2 Yacy 22 4 989 02.06.2012 11:30 PM
Ostatni post: mike
  X Factor Winner (Joe McElderry) VS Rage Against the Machine Greg 24 3 915 23.12.2009 04:53 PM
Ostatni post: Greg

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości