Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 884 - 17.02.2008
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 884 - 17.02.2008
Niewiele brakowalo, a o pierwsze 2 miejsca biłyby sie Strachy z Lachami. Hmm, "biłyby sie" to wlasciwie za duzo powiedziane, bo jednak przewaga "Szklanej gory" jest ogromna, ale na pewno byla szansa na dublet. Ostatecznie "Walka Jakuba z Aniołem" nie dala rady i "The Bleeding" po raz szosty z rzedu zajelo drugie miejsce. Ależ ten kawalek mnie kreci! Czy pierwsza trojka za tydzien pozostanie w tym samym skladzie? Moze byc ciezko, poniewaz do dziesiatki zalogował sie Serj Tankian, co po zeszlotygodniowym wyniku i moich odczuciach, jest jak najbardziej zgodne z oczekiwaniami. Jesli za tydzien "Sky Is Over" przynajmniej utrzyma pozycje, to osiagnie najlepszy wynik na mojej liscie sposrod wszystkich piosenek Serja. "Empty Walls" jest juz 22 tygodnie, ale w dziesiatce duzo nie osiagnelo. Natomiast juz teraz "Sky Is Over" moze sie pochwalic najwyzszą pozycją w dziesiatce. I z pewnoscia nie spocznie na tej czwartej.

Dzis o miejsce w trzydziestce znowu walczylo bardzo wiele piosenek i chyba by docenic je wszystkie zrobie testowo czwarta dziesiatke. Do trzeciej udalo sie zalapac tylko dwom, bo nikt nie kwapil sie do opuszczenia czolowki. Ja wiem, ze Foo Fighters wydalo juz nastepne single, ja wiem, ze jestem opozniony i w ogole. Ale co poradze na to, ze wspomaganie LP3 czasem tak dziala, ze nagle piosenka zaczyna sie podobac bardziej niz kiedykolwiek wczesniej. Przeciez "The Pretender" znam juz od ladnych paru miesiecy, nawet nie tygodni. Teraz jednak dostalo takiego kopa, ze az wlecialo do trzydziestki. I nie wiem ile to potrwa, i nie wiem na czym sie skonczy. Inaczej sytuacja sie przedstawia z Adele. Jej "Chasing Pavements" zauroczylo mnie swoimi dzwiekami dopiero w zeszlym tygodniu i o cienki wlos przegralo walke o wejscie na liste. Tym razem juz nie dalo za wygrana. I mysle, ze bedzie lepiej. Czy az tak znakomicie jak w przypadku Amy MacDonald, tego nie wiem. "This Is The Life" w zeszlym tygodniu wykorzystalo swoj potencjal i weszlo na liste, a teraz od poczatku bylo wiadomo, ze bedzie grac o znacznie wyzsze cele. Ale ze az tak, tego sie nie spodziewalem! Skok o 17 miejsc i prawie juz pierwsza dziesiatka, no pieknie! Wreszcie skoczyl "Conquest". To zasluga dwoch nowych wersji ktore slyszalem, a takze troche czestszego ostatnio sluchania. Poki co mamy wyrownanie najlepszego rezultatu na liscie.

W plytach dzieje sie niewiele, ale zostaly juz poczynione kroki, aby w najblizszej przyszlosci to sie zmienilo Icon_cool2. Serj kontynuuje powrot ku najwyzszym lokatom. Teraz zostal mu juz tylko jeden, najmocniejszy w ostatnich tygodniach przeciwnik. Warto tez zwrocic uwage, ze to notowanie w plytach ma numer 872, a 872 to dla mnie bardzo szczegolny numer notowania Icon_mrgreen .

Notowanie 884:

01. 01. 05. 05. Szklana góra - Strachy na Lachy
02. 02. 10. 10. The Bleeding - Five Finger Death Punch
03. 04. 05. 05. Walka Jakuba z Aniołem - Strachy na Lachy
04. 11. 01. 01. Sky Is Over - Serj Tankian
05. 05. 09. 09. God Save The Queen - Sex Pistols
06. 03. 11. 11. Nie ma mowy - Normalsi
07. 06. 06. 06. Alexander - Myslovitz
08. 07. 06. 06. Dlaczego - Zabili Mi Żółwia
09. 08. 26. 26. M.I.A. - Avenged Sevenfold
10. 09. 06. 03. No Jesus Christ - Seether

11. 28. 02. This Is The Life - Amy MacDonald
12. 10. 18. Piosenka starych kochanków - Raz, Dwa, Trzy
13. 12. 05. Charmed Life - Mick Jagger
14. 13. 06. Czerwony autobus - Strachy na Lachy
15. 14. 04. Jožin z bažin - Ivan Mládek & Banjo Band
16. 27. 14. Conquest - The White Stripes
17. 20. 07. Londyn - LED
18. 19. 03. Falls Apart - Hurt
19. 23. 02. Who's Fucking Who - Lessdress
20. 16. 13. Całkiem sam - Totentanz
21. 17. 03. Waving Flags - British Sea Power
22. 15. 11. Saw Something - Dave Gahan
23. NN. 01. Chasing Pavements - Adele
24. 18. 07. A Little Lie - Dave Gahan
25. 24. 23. Długa droga w dół - Happysad
26. 25. 03. Wracam do domu - Justyna Steczkowska
27. NN. 04. The Pretender - Foo Fighters
28. 21. 05. Dig, Lazarus, Dig!!! - Nick Cave & The Bad Seeds
29. 22. 15. Brothers In Arms - Metallica
30. 26. 22. Empty Walls - Serj Tankian

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

29. 05. Wspinaczka, czyli historia pewnej rewolucji - Lady Pank
30. 05. Girls In Their Summer Clothes - Bruce Springsteen

Legenda:
Pierwsza dziesiatka - miejsce, miejsce tydzien temu, liczba tygodni w dziesiatce, liczba tygodni w dziesiatce pod rzad.
Druga i trzecia dziesiatka - miejsce, miejsce tydzien temu, licza tygodni w trzydziestce.

Lista płyt. Notowanie 872:

01. 01. 06. 06. Autor - Strachy na Lachy
02. 04. 15. 15. Elect The Dead - Serj Tankian
03. 03. 13. 13. Nieból - Totentanz
04. 02. 11. 11. Soliloquium - Normalsi
05. 05. 22. 05. Icky Thump - The White Stripes
06. 06. 15. 15. Avenged Sevenfold - Avenged Sevenfold
07. 07. 07. 07. Hourglass - Dave Gahan
08. 09. 23. 23. Absolution - Muse
09. 08. 23. 23. Nieprzygoda - Happysad
10. 10. 19. 19. Ship Of Dreams - David Knopfler
18.02.2008 03:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Lider oczekiwany i cieszący Icon_wink To samo mogę napisać o 3 numerze. Boję się by jednak tego Strachowego podium nie zniszczył Tankian, a na to sie zanosi Icon_sad Eh to M.IA...
God Save też tkwi ciągle w czołówce, razem z Aleksandrem. Czekam na zmiany. Mam nadzieję, że niedługo coś naprawdę mocnego wejdzie do top 10 bo z tego co widze, jak coś się tam znajdzie to dłuugo siedzi Icon_smile Takim kawałkiem mógłby być Jagger, Conquest jak najbardziej...no nawet Jozin Icon_biggrin Dalej na liście trochę spadków moich ulubieńców: DSP, Gahan. A spadek A Little Lie to już naprawdę tragedia Icon_cry2 Szczególnie, że przed nim pojawia się Adele i bijący rekordy popularności w UK Chasing Pavements....niby jeden z najbardziej znośnych numerów jeden w UK od niepamiętnych czasów....ale to nie to :/
Masz rację, jesteś opóźniony co do FF. U mnie niedługo 3 singiel. Ale może The Pretender sobie poradzi na twojej liście tak dobrze, że w jakiś sposób wynagrodzi sobie to, że ja tylko na 21 miejsce go dałem maxymalnie Icon_smile Cave ostro spada. Nawet nie wyszedł oficjalnie, a może już u ciebie spaśc w ogóle listy Icon_biggrin. Na pewno powiadomie cię o nowych numerach Nicka jak będą w sieci już. Ja napisałem już na swoim blogu i nawet tu na forum o tych samplach z płyty. Brzmią cudownie. Mam nadzieję, że DLD nie jest ostatnim jego numerem w 2008 roku tego artysty.
No proszę, nie spodziewałem się że za swojego życia Icon_razz2 doczekam wypadnięcia BIA z twojej listy. 15 tyg bardzo, bardzo solidny wynik, ale szans na dobre miejsce w rocznym podsumowaniu znikome.
Springsteen nowym kawałkiem też nie robi u mnie bardzo dużej kariery, chyba i ja się z nim pożegnam niedługo.

Ah, spodziewałem się wreszcie jakiejś nowej płyty. Chyba będę musiał ci kupić jakieś płyty by się ruszyło Icon_razz2 Znów w roli głównej (niestety) Tankian, który tak jak w przypadku piosenki, plasuje się z płytą bardzo wysoko. Sądzę, jednak że na 1 nie wbije, tym bardziej, że jakieś kroki zostały poczynione by ,,posucha'' na liście została powstrzymana. Może jakiś debiut na 1 genialnego krążka ? Kto wie....ty!

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
18.02.2008 04:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Zgodnie z przypuszczeniami Serj rozruszał trochę skostniałe towarzystwo w Top10, teraz czas trochę rozruszać Top3 Icon_smile A M.I.A. już pół roku w pierwszej dziesiątce Icon_eek2 Stary Hurt prezentuje solidną stabilną formę, ale liczyłem na więcej Icon_wink2
A The Pretender to chyba powrót ? Icon_mrgreen

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
18.02.2008 04:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #4
 
ku3a napisał(a):Dzis o miejsce w trzydziestce znowu walczylo bardzo wiele piosenek i chyba by docenic je wszystkie zrobie testowo czwarta dziesiatke.
Czekam ! Icon_smile2
ku3a napisał(a):Warto tez zwrocic uwage, ze to notowanie w plytach ma numer 872, a 872 to dla mnie bardzo szczegolny numer notowania Icon_mrgreen .
Gdzieś o tym czytałem. Icon_wink2
ku3a napisał(a):29. 22. 15. Brothers In Arms - Metallica
Musisz się pośpieszyć z lobbowaniem. Icon_wink2
ku3a napisał(a):16. 27. 14. Conquest - The White Stripes
Ciebie chwycił, a mnie nie może. Icon_confused
ku3a napisał(a):22. 15. 11. Saw Something - Dave Gahan
UuUu, ale spadek. Icon_frown Ale ciągle wyżej niż u mnie. Icon_smile2
Z płyt mam zamiar w tym tygodniu poznać Nieprzygodę i mam nadzieję, że na nim się nie skończy. Icon_smile2
18.02.2008 07:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #5
 
A u mnie w tym tygodniu też rządzą Strachy!!! I foo Fighters się pojawia...
ku3a napisał(a):Ja wiem, ze Foo Fighters wydalo juz nastepne single, ja wiem, ze jestem opozniony i w ogole. Ale co poradze na to, ze wspomaganie LP3 czasem tak dziala, ze nagle piosenka zaczyna sie podobac bardziej niz kiedykolwiek wczesniej. Przeciez "The Pretender" znam juz od ladnych paru miesiecy, nawet nie tygodni. Teraz jednak dostalo takiego kopa, ze az wlecialo do trzydziestki. I nie wiem ile to potrwa, i nie wiem na czym sie skonczy.
własciwie to samo napisałem pod swoją listą Icon_wink2 tylko u mnie zadziałał nie sama lp3 tylko PR3 i nie do "30" a na razie 38, ale pozostałe wszystko się zgadza.
ku3a napisał(a):04. 11. 01. 01. Sky Is Over - Serj Tankian
i tak się dziwię że dopiero teraz i dopiero na 4, ale pewnie niedługo...
ku3a napisał(a):16. 27. 14. Conquest - The White Stripes
a u mnie właśnie zrobili pa, pa ...
ku3a napisał(a):21. 17. 03. Waving Flags - British Sea Power
Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2 myślałem, że bardziej to lubisz?
ku3a napisał(a):26. 25. 03. Wracam do domu - Justyna Steczkowska
przyznam się, że tu też liczyłem na więcej Icon_frown Wiem konkurencja, ale jednak...
ku3a napisał(a):11. 28. 02. This Is The Life - Amy MacDonald
za to tu też zaskoczenie. Zresztą zaskoczony jestem tym, że u mnie debiutuję wyprzedzając M.I.A. AS czy Kate Bush !!!
ku3a napisał(a):01. 01. 06. 06. Autor - Strachy na Lachy
Dopiero dziś zapoznam się z całością - chyba Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
18.02.2008 10:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #6
 
Wow! Niesamowicie! Strachy podwójnie na podium Icon_biggrin3 O mały włos a przebiłyby wszystkich pozostałych... A tu jeszcze jeden mocny przeciwnik sie ostał... The Bleeding - Five Finger Death Punch Icon_razz
A Serj juz nadciąga z odsiecza by za tydzień wkroczyc na pudło Icon_mrgreen

No wiec jednak... nie udał mi sie Znawca w 100% Icon_wink2 Ale przynajmniej cos sie ruszyło na wyżynach...
Lecz brak zmian na samym wierzchołku góry cieszy bardzo! Piękna szklana trzyma sie i bardzo dobrze sie tam czuje! Icon_mrgreen

Straszna szkoda ze "Saw Something" i "A Little Lie" juz traca w Twoich uszach. No i Metallica Icon_frown
Jozin trzyma sie dzielnie i trwa na posterunku, a nuz ktoś mu zwolni miejsce wyżej i wydobędzie go z bagna... Icon_razz Taka pozycje Jozin zawdziecza teledyskowi? Czy wystarczy odsłuchac samo nagranie?
Powracająca Justyna nie błyszczy zbytnio na Twojej liście. Pewnie powiesz, ze jak na nią to i tak dobrze wypada? Icon_wink2
Za to londyński LED zyskał Icon_smile2

Ciekawe, czy pan Tankjan da rade zrzucic ze szczytu Strachy? :-> Równiez w płytach... O tym pewnie przekonamy sie w następnych odcinakach, czy masz juz jakies przeczucia, Kubo? Da rade? Czy nie starczy mu sił by pokonac ta straszna zgraje? Icon_mrgreen

ku3a napisał(a):Czy pierwsza trojka za tydzien pozostanie w tym samym skladzie? Moze byc ciezko...
a wiec znawcowanie nie bedzie znów takie łatwe... Icon_wink2

saferłel napisał(a):Dalej na liście trochę spadków moich ulubieńców: DSP
a cóż to za skrót, bo chyba nie kojarze?

ku3a napisał(a):to notowanie w plytach ma numer 872, a 872 to dla mnie bardzo szczegolny numer notowania Icon_mrgreen .
To musialo byc wielkie, niezapomniane przezycie, wiec nie dziwi mnie, ze ta liczba od razu kojarzy sie... wiadomo jak! Icon_biggrin3
19.02.2008 12:20 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #7
 
Lilian napisał(a):saferłel napisał/a:
Dalej na liście trochę spadków moich ulubieńców: DSP
a cóż to za skrót, bo chyba nie kojarze?
Według mnie to mix: Dave Gahan + British Sea Power=DSP Icon_wink2
19.02.2008 12:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #8
 
abd3mz napisał(a):Według mnie to mix: Dave Gahan + British Sea Power=DSP Icon_wink2
a moze miało byc BSP jako British Sea Power (bo Dave jest wymieniony oddzielnie)?
19.02.2008 01:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Niezmiernie się cieszę, że w pierwszej dziesiątce nadal utrzymują się trzy moje niedoszłe numery jeden. Wygląda na to, że dwa z nich również u Ciebie nie dojdą do pierwszego miejsca, ale o ile u mnie "The Bleeding" na drugim było tylko raz, to u Ciebie aż pięć Icon_eek2 Ale w statystykach to i tak jedna i ta sama cyfra Icon_mrgreen
Nie znaczy to jednak, że nie kibicuję FFDP w walce o fotel lidera. A łatwo nie będzie, bo przecież "Góra Szklana, więc dla wielu - niewidzialna. Nawet tym, co na jej zboczach szczyt się nie odbija w oczach". Tak więc jak tu mówić o szansach "The Bleeding"?

Jako gwóźdź do trumny, ale jednocześnie jako dopełnienie obrazu Twojej listy w ostatnich tygodniach mogą posłużyć słowa: "I dopiero krew rozlana Wskaże gdzie jest szklana ściana. Więc po śladach cudzej krwi Wiedzie wąski ślad na szczyt." No cóż... Nie każdemu dane jest wejść na szczyt. Niektórzy z góry skazani są na niepowodzenie:
"The lying, the bleeding, the screaming Was tearing my apart The hatred, the beatings; it's over Disaster It's over now..."

Kto może pójść po tych śladach cudzej krwi? W tej chwili jedynym godnym następcą wydaje się być ktoś z pary: Jakub i Anioł. Obu na pewno się nie uda, bo "jeden tylko ma tam miejsce". Jeśli zwycięży Jakub, to prawdopodobnie "Szklana góra" utrzyma się na szczycie na dłuuugo, bo bardzo mu się podoba. Natomiast jeśli zwycięży Anioł, to na pewno na szczyt nie wejdzie nowy singiel Serja. Nie ma mowy także o powrocie Normalsów. Seether też raczej nie wejdzie, bo nie ma boskiego błogosławieństwa. Sex Pistols, mimo usilnych starań nie wejdą, bo są nieczyści. Wniosek z tego taki, że "Szklana góra" jeszcze długo będzie królować. No chyba, ktoś wreszcie pokona wszelkie trudności i krzyknie "Conquest!".

Tyle ode mnie. Dodam jeszcze, że cieszy mnie debiut (powrót?) "The Pretender" i czekam na debiut Foo Fighters na liście płyt Icon_mrgreen

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
19.02.2008 01:25 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Lilian napisał(a):
abd3mz napisał(a):Według mnie to mix: Dave Gahan + British Sea Power=DSP Icon_wink2
a moze miało byc BSP jako British Sea Power (bo Dave jest wymieniony oddzielnie)?

Hah, dobre Sebestian Icon_wink Dzięki za wytłumaczenie, nie muszę wyjaśniać dlaczego się machnąłem w pierwszej literce Icon_razz2

A co do Jozinka, to teledysk robi dużo wrażenie, więc warto zobaczyć go, na pewno wpływa pozytywnie na piosenkę Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.02.2008 10:18 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
p.u.r.h. napisał(a):A The Pretender to chyba powrót ? Icon_mrgreen
ale jaja Icon_biggrin3
oczywiscie, ze powrot Icon_exclaim jak moglem o tym zapomniec! Icon_biggrin3
saferłel napisał(a):Masz rację, jesteś opóźniony co do FF
no to chyba juz nie tak bardzo, co? Icon_mrgreen "The Pretender" bylo juz u mnie na liscie 5 miesiecy temu Icon_biggrin3.
saferłel napisał(a):God Save też tkwi ciągle w czołówce, razem z Aleksandrem. Czekam na zmiany.
czekajcie, czekajcie Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):Mam nadzieję, że niedługo coś naprawdę mocnego wejdzie do top 10
mowisz, masz - zrobione Icon_biggrin3
saferłel napisał(a):Na pewno powiadomie cię o nowych numerach Nicka jak będą w sieci już.
dzieki Icon_smile2. na pewno bede chcial przesluchac.
saferłel napisał(a):Chyba będę musiał ci kupić jakieś płyty by się ruszyło Icon_razz2
Icon_lol
saferłel napisał(a):Znów w roli głównej (niestety) Tankian, który tak jak w przypadku piosenki, plasuje się z płytą bardzo wysoko.
no przykro mi, przyszlosc nie wyglada dla Ciebie pod tym wzgledem różowo, szczegolnie w kwietniu Icon_mrgreen .
saferłel napisał(a):jakieś kroki zostały poczynione by ,,posucha'' na liście została powstrzymana. Może jakiś debiut na 1 genialnego krążka ?
az tak to pewnie nie bedzie, ale licze na to, ze stopniowo czolowka bedzie sie zmieniac. wreszcie zapoznam sie z jedna plyta, ktora od dawna byla w planach. i z drugą, która jest w planach od tego tygodnie Icon_smile2.
abd3mz napisał(a):Musisz się pośpieszyć z lobbowaniem. Icon_wink2
mam nadzieje, ze w sobote bedzie okazja Icon_smile2
Yacy napisał(a):Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2 myślałem, że bardziej to lubisz?
alez ja to lubie bardzo! przeciez jest na 21. miejscu! Icon_smile2
Yacy napisał(a):przyznam się, że tu też liczyłem na więcej Wiem konkurencja, ale jednak...
Justyna miala tydzien, kiedy mniej jej sluchalem, wiec moze jeszcze zajsc wyzej.
Lilian napisał(a):A Serj juz nadciąga z odsiecza by za tydzień wkroczyc na pudło
moze tak, moze nic, nic nie jest pewne Icon_smile2
Lilian napisał(a):Taka pozycje Jozin zawdziecza teledyskowi? Czy wystarczy odsłuchac samo nagranie?
na pewno gdybym znal tylko piosenke, to tak wysoko by nie bylo. jak ogladam "teledysk" to zawsze chce mi sie smiac, a jak nie ogladam, to... zawsze mi sie przypomina Icon_smile2.
Lilian napisał(a):Ciekawe, czy pan Tankjan da rade zrzucic ze szczytu Strachy? Równiez w płytach... O tym pewnie przekonamy sie w następnych odcinakach, czy masz juz jakies przeczucia, Kubo? Da rade?
Serj pomimo duzego skoku moze nawet za tydzien nie wejsc na podium, poniewaz tutaj sa juz sami potentaci, a pierwsze miejsce to juz w ogole gdzies w chmurach majaczy w oddali. w plytach Strachy tez trzymaja sie bardzo mocno i nie beda mialy zamiaru dac za wygrana, wiec bedzie bardzo trudno z nimi wygrac.
mrsap napisał(a):Tak więc jak tu mówić o szansach "The Bleeding"?
no wlasnie, piekielnie trudne zadanie. tak bardzo mi sie "The Bleeding" podoba, a moze sie zdarzyc, ze nigdy nie dojdzie na szczyt. a nalezy sie on i to bardzo!
mrsap napisał(a):Kto może pójść po tych śladach cudzej krwi?
w tej chwili wydaje sie, ze goniaca trojka ma rowne szanse, sam jestem ciekaw jak to bedzie.

dzieki wielkie za te obszerne komentarze Icon_exclaim
za te skromniejsze rowniez Icon_smile2.
19.02.2008 06:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
mrsap napisał(a):u mnie "The Bleeding" na drugim było tylko raz, to u Ciebie aż pięć Icon_eek2
nawet szesc! dotychczasowa kariera: 10, 3, 3, 3, 2, 2, 2, 2, 2, 2.
19.02.2008 06:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
No dobrze, oto mały bonus. Tak by wygladala w tym tygodnia czwarta dziesiatka mojej listy, gdyby... istniala Icon_mrgreen . Zupelnie nieoficjalna i nie wiem czy za tydzien tez bedzie mi sie chcialo ją zrobic. Prosze jej nie wliczac do forumowej.

31. Dobra konstelacja - Lady Pank
32. Jeszcze w zielone gramy - Raz, Dwa, Trzy
33. Wspinaczka, czyli historia pewnej rewolucji - Lady Pank
34. Moving To New York - The Wombats
35. Girls In Their Summer Clothes - Bruce Springsteen
36. Ostatnie wspólne zdjęcie - Tomek Makowiecki
37. Alone With The Sea - Hurt
38. You're My Heart, You're My Soul - Thomas Anders
39. I.R.S. - Guns N'Roses
40. Dear God - Avenged Sevenfold
19.02.2008 11:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #14
 
Fajnym uczuciem jest wiedziec ze gdy czytam jeden Twój post, to piszesz następny Icon_smile2

Interesujące nowinki spoza trzydziechy... Pewnie cos z tego moze stac sie nowościa w przyszłym tygodniu... Chyba najbardziej z tego zestawiku lubie piosenke Makowieckiego. Wie jak śpiewac zeby podobało sie kobietom (no moze nie tylko Icon_wink2 )

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
19.02.2008 11:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #15
 
ku3a napisał(a):Czy pierwsza trojka za tydzien pozostanie w tym samym skladzie?
kibicowałabym innemu rozwiązaniu ale obawiam się, że wymieniłyby się inne piosenki, niż miałabym na myśli...
Posłuchałam jeszcze raz miejsca drugiego, no i ciągle mnie tam gniotą te same dwie rzeczy. W jednej z piosenek na NL5 jedną z tych rzeczy też można znaleźć i w związku z tym nie bierze już u mnie udziału w rozgrywce Icon_razz .
Tak czy inaczej życzę Serjowi powodzenia w walce z jak nawyższym miejscem (a ponieważ wiadomo, że miejsce pierwsze jest poza zasięgiem, więc... Icon_wink2 ).

Muszę przyznać, że w tym tygodniu ruchy na Twojej Liście trochę tak... hm, zaskoczyły?
No nie licząc Serja, Strachów, The White Stripes, Lessdress i Adele Icon_smile2 .
A po spotkaniu z kim trzeba może i ta Metallica jeszcze odżyje... Icon_smile2 .
21.02.2008 02:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
milo wiedziec, ze poswiecilas swoj czas na komentarz bedac daleko Icon_smile2.
neon.ka napisał(a):Posłuchałam jeszcze raz miejsca drugiego, no i ciągle mnie tam gniotą te same dwie rzeczy. W jednej z piosenek na NL5 jedną z tych rzeczy też można znaleźć i w związku z tym nie bierze już u mnie udziału w rozgrywce Icon_razz .
czy to znaczy, ze to ma szanse byc bardzo wysoko notowany u mnie kawalek? Icon_mrgreen
ja tez wczoraj posluchalem jeszcze raz miejsca drugiego, no i wciaz strasznie mnie emocjonalnie rozpala Icon_biggrin3.
neon.ka napisał(a):a ponieważ wiadomo, że miejsce pierwsze jest poza zasięgiem, więc... Icon_wink2
Icon_mrgreen
neon.ka napisał(a):Muszę przyznać, że w tym tygodniu ruchy na Twojej Liście trochę tak... hm, zaskoczyły?
serio? ale to chyba dobrze. ja sie w kazdym razie ciesze Icon_smile2.
21.02.2008 04:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
O kurcze, druga zakładka, nici z cytowania... Ale tak długo się ociągałem że teraz tak wyszło...
Tym raziem zaczną od góry. "Szklana góra" nie elektryzuje mnie tak mocno, aczkolwiek wciąż nie jest osłuchanym utoorem, co uznaję za ewentualność sposobania się tego utowru Icon_smile Five Finger Death Punch jeszcze nie słyszałem, ale jak zwykle widząc dobre wyniki u Ciebie na liście kusi mnie aby sprawdzić cóż to za cudo. "Walka Jakuba z Aniołem" już w top 3. U mnie była 4 razy na pierwszym, ale potem szybko wypadła z top 10. Kibicuję mocno temu utworowi. Normalsi powoli obniżają loty, a myslałem, że jeszcze powalczą o szczyt.
Sex Pistols w końcu trafił do mojej poczekalni, ale nie licze na sukcesy. U Ciebie Pistolsi mnie zadziwiają. Zabili Mi Żółwia powolutku spadają. Ciekawe jak poradzi u Ciebie "King-Kong". A jak chcesz mogę Ci dać troszeczkę inną (wcześniejszą wersję) "Dlaczego, oraz prawie garażową "Wiosnę" Icon_smile2
Niżej już mniejsze emocje, zauważam tylko już końcówkę życia Metallicy debiutującego przeciez na 1 miejscu, co ne jest częste.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
22.02.2008 11:49 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
tadzio3 napisał(a):Five Finger Death Punch jeszcze nie słyszałem, ale jak zwykle widząc dobre wyniki u Ciebie na liście kusi mnie aby sprawdzić cóż to za cudo.
Jest u mnie w chomiku (katalog nowości).

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
22.02.2008 11:55 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
mrsap napisał(a):
tadzio3 napisał(a):Five Finger Death Punch jeszcze nie słyszałem, ale jak zwykle widząc dobre wyniki u Ciebie na liście kusi mnie aby sprawdzić cóż to za cudo.
Jest u mnie w chomiku (katalog nowości).
Dobrze wiedzieć. Jak przyjadę do domu na pewno ściagnę.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
22.02.2008 02:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
tadzio3 napisał(a):Five Finger Death Punch jeszcze nie słyszałem, ale jak zwykle widząc dobre wyniki u Ciebie na liście kusi mnie aby sprawdzić cóż to za cudo.
bardzo jestem ciekaw czy Ciebie tez wezmie.
tadzio3 napisał(a):Zabili Mi Żółwia powolutku spadają
ale wciaz ogromnie sie podobaja Icon_smile2
tadzio3 napisał(a):Ciekawe jak poradzi u Ciebie "King-Kong"
tez jestem ciekaw i mam nadzieje, ze dobrze Icon_smile2. ale to jeszcze nie teraz Icon_wink2.
tadzio3 napisał(a):A jak chcesz mogę Ci dać troszeczkę inną (wcześniejszą wersję) "Dlaczego, oraz prawie garażową "Wiosnę" Icon_smile2
a bardzo chetnie, poprosze Icon_smile2. Moze to pomoze "Dlaczego" na liscie, a i "Wiosne" chetnie poslucham.
22.02.2008 07:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości