Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dEUS - Keep You Close
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #1
dEUS - Keep You Close
nowa, 6 juz plyta znakomitych belgow ukaze sie 19 wrzesnia w europie (poza UK gdzie premiera przewidziania jest 3 pazdziernika). tracklista wyglada nadtepujaco:

1.Keep You Close
2.The Final Blast
3.Dark Sets In
4.Twice
5.Ghosts
6.Constant Now
7.The End Of Romance
8.Second Nature
9.Easy

singlami promo jest numer tytulowy dla zabojadow oraz constant now dla pozostalej czesci europy (poza niemcami ktorzy maja miec inny singiel, moze tez keep you close...)

znam z tej plyty niemal juz wszyskto, numer tytulowy w wersji studyjnej i numery 3,5,6,8 w wersjach koncertowych i zapowiada sie znakomita plyta

ponoc powstalo okolo 20-25 numerow i czesc z nich zespol ma umiescic w internecie (typu itunes itp)
14.07.2011 05:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #2
RE: dEUS - Keep You Close
nie przepadam za zakupem itunes ale będzie chyba trzeba i ta droga pomyśleć o zakupie
17.07.2011 10:48 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
RE: dEUS - Keep You Close
Już jest :E

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.08.2011 08:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #4
RE: dEUS - Keep You Close
no pewnie ze jest bo radus dal ci linka ;]
23.08.2011 09:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
RE: dEUS - Keep You Close
Tak, to wszystko wina Radka Z. Z góry ogłaszam, że jest on również odpowiedzialny za każdy kawałek dEUSA jaki kiedykolwiek pojawił się lub pojawi na DLP. Za każdy z nich dziękuję! Mam nadzieję, że takie stanowisko Cię satysfakcjonuje Icon_razz2?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.08.2011 09:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #6
RE: dEUS - Keep You Close
(23.08.2011 09:13 PM)saferłel napisał(a):  Tak, to wszystko wina Radka Z. Z góry ogłaszam, że jest on również odpowiedzialny za każdy kawałek dEUSA jaki kiedykolwiek pojawił się lub pojawi na DLP. Za każdy z nich dziękuję! Mam nadzieję, że takie stanowisko Cię satysfakcjonuje Icon_razz2?

powiedzmy Icon_razz2 ale nie tylko deus Icon_biggrin kto ci 1 albarna podrzuca haha ;]
23.08.2011 09:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
RE: dEUS - Keep You Close
haha, zobaczymy kto pierwszy komu podrzuci Icon_razz2 Już nie raz Cię zaskakiwałem Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.08.2011 09:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #8
RE: dEUS - Keep You Close
[Obrazek: 81864.jpg]

No, no! Jestem pod wrażeniem. Icon_smile
Płyta podoba mi się w całości.
I mam zamiar zakupić wersję CD oraz wersję analogową.
Zresztą zaraz to zrobię! Tylko obawiam się czy analog dotrze pocztą w dobrym stanie Icon_confused Nie lubię zagiętych rogów ... może jednak podjadę do sklepu?
14.09.2011 12:42 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #9
RE: dEUS - Keep You Close
(14.09.2011 12:42 AM)emigrant napisał(a):  [Obrazek: 81864.jpg]

No, no! Jestem pod wrażeniem. Icon_smile
Płyta podoba mi się w całości.
I mam zamiar zakupić wersję CD oraz wersję analogową.
Zresztą zaraz to zrobię! Tylko obawiam się czy analog dotrze pocztą w dobrym stanie Icon_confused Nie lubię zagiętych rogów ... może jednak podjadę do sklepu?

gdzie masz zamiar kupic ? myslisz ze w naszym cud kraju bedzie tap lyta dostepna ? ja fruwam po sklepach internetowych i na razie w zadnym nie mozna zamowic (tj nie ma ceny....)
14.09.2011 12:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
RE: dEUS - Keep You Close
emigrant, jak sam nick wskazuje, nie musi martwić się o to czy w Polsce płyta będzie dostępna czy nie. Powiem więcej - on jest bliżej jej niż wszyscy my razem wzięci Icon_wink

Janku, słuchałeś tego albumu przez streaming? Bo my właśnie z bugmanem szukamy i szukami cd ripu w HQ. Na razie był tylko taki dziadowski w 160 kb/s, więc nie tykaliśmy go w ogóle....prawie w ogóle Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.09.2011 01:11 PM przez saferłel.)
14.09.2011 01:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #11
RE: dEUS - Keep You Close
Tak, płyta się samoczynnie odpala na stronie zespołu
http://www.deus.be/home/
14.09.2011 03:33 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #12
RE: dEUS - Keep You Close
(14.09.2011 12:17 PM)bugman napisał(a):  gdzie masz zamiar kupic ? myslisz ze w naszym cud kraju bedzie tap lyta dostepna ? ja fruwam po sklepach internetowych i na razie w zadnym nie mozna zamowic (tj nie ma ceny....)
mieszkam w Belgii
albo podskoczę do sklepu albo skorzystam ze sklepu Fnac lub Freerecordshop
http://www.fnac.be/nl/
http://www.freerecordshop.be/
dEUS byłby w kraju dostępny gdyby np. szanowna Trójczyna w końcu zaczęła go grać!!!!
14.09.2011 03:37 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #13
RE: dEUS - Keep You Close
ale szanowna trojczyna przeciez sie podniecala jak glupia (w tym i ja Icon_razz2) offem chocby Icon_razz2

tzn ja w polandzie i tak wszystkie plyty zespolu kupilem (ba nawet mam 1 singiel i limitowana edycje pocket revolution) wiec moze i do nas dotrze (jak zwykle niemal wszystko z opoznieniem )
14.09.2011 11:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #14
RE: dEUS - Keep You Close
Mnie chodzi o obecność dEUS w propozycjach listy trójki, podobnie jak Elbow - nigdy się nie pojawili Icon_frown
Nie są to jakieś alternatywne niszowe grupy lecz wielkie zespoły i nie wiadomo czemu aż tak pomijane przez Trójkę. Żadne inne ogólnopolskie radio nie zagra takiej muzyki więc tym bardziej powinna Trójka.
LP'3 to nadal jakiś wyznacznik w PL - odnoszę wrażenie, ze coraz bardziej odbiegający od rzeczywistości. Za wiele dobrej muzyki ( też polskiej) jest pomijane.
16.09.2011 01:46 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
RE: dEUS - Keep You Close
Tak, dla mnie ignorancja Elbow jest czymś niezwykłym Icon_eek Nie tylko nowej płyty, ale też przede wszystkim poprzedniego LP. Szczególnie, że taka muzyka na pewno jest w klimatach słuchaczy.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.09.2011 02:17 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #16
RE: dEUS - Keep You Close
No ja już płytkę mam, kupiłem ją z pół godziny temu za jedyne 11,90 miejscowych pieniędzy. W Belgii już jest w sklepach.
17.09.2011 02:28 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #17
RE: dEUS - Keep You Close
(17.09.2011 02:28 PM)emigrant napisał(a):  No ja już płytkę mam, kupiłem ją z pół godziny temu za jedyne 11,90 miejscowych pieniędzy. W Belgii już jest w sklepach.

i juz jest w Belgii zlota Icon_biggrinD haha przed premiera oficjalna. i w cale sie nie dziwie ;]
18.09.2011 11:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
RE: dEUS - Keep You Close
No na świecie dEUS nie znaczą wiele, ale przecież nie raz i nie dwa byli grani w Trójce!
Cieszę się, że ostatnio nieźle sobie radzą na flamandzkiej liście.
18.09.2011 11:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
RE: dEUS - Keep You Close
Ile tam jest sztuk za złotą płytę? tj. w Belgii?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.09.2011 12:47 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #20
RE: dEUS - Keep You Close
No to w piątek będzie nr 1 na ich belgijskiej liście albumów. Icon_lol
Singlowo radzą sobie gorzej ale przecież wiadomo, że single to inna bajka. Nie mieli w Belgii nigdy swego utworu na 1 miejscu.
The Architect dotarł do 2 pozycji i dwa albumy do 1 miejsca; Pocket Revolution i Vantage Point
19.09.2011 12:49 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  dEUS - Following Sea saferłel 1 1 065 01.06.2012 10:23 PM
Ostatni post: bugman
  dEUS - Vantage Point saferłel 14 3 222 06.04.2008 12:58 PM
Ostatni post: saferłel

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości