Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
373 MOJA LISTA
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #1
373 MOJA LISTA
Dziś zaczynam nietypowo. Zaczynam od nowych utworów, które zrobiły na mnie spore wrażenie ostatnio. A ile z tych kawałków będzie u mnie na liście lub przynajmniej w poczekalni okaże się wieczorem. No i alfabetycznie:

- After - Between Shadows - polska grupa
- Amy Macdonald - This Is The Life - a jednak dobry pop nie jest zły
- Big Day - Czasami mam do ciebie... - znam od wczoraj
- Cats On Fire - I am the white-mantled king - gdzieś z sieci
- Chromatics - In The City - od Listoholika (pewne skojarznia z Alan Parsons Project - ale tylko momentami Icon_wink2 )
- Dominik Kwaśniewski i Agnieszka Chrzanowska - Na Kazimierzu Ty - z PRIII
- Editors - Put Your Head Towards The Air - nowy singel już 3 marca
- Fronczewski, Kociniak, Łazuka, Pokora - ... kiedy śnieżek bul, bul, bul - nagranie z Wideoteki Dorosłego CZłowieka (filmik też niezły), to nagrani ma ponad 30 lat. Zdecydowanie wolę bardziej niż Jozina Icon_mrgreen (tytuł i nazwa pochodzą ode mnie,niestety nie znam nawet oficjalnego tytułu Icon_frown ale polecam )
- Iluzjon - Your Life - nowe nagranie
- R.E.M. - Supernatural Superserious - nowy singel, mnie nie rozczarował Icon_mrgreen
- Smashing Pumpkins - The Rose March - z akustycznej EP-ki AMERICAN GOTHIC z 4 utworów ten wpadł mi w ucho najszybciej
- Stare Dobre Małżeństwo - Rozmowa bez słowa - nagranie z lat 90-tych, ale z okazji Walentynkowego topu odgrzane i nie mogę się uwolnić
- The Battle of Land and Sea - I Built the Sea - znalezione "przy okazji" i chwyciło

kolejne 10 utworów jest dosyć blisko top50, a 15 trochę dalej. Czyli w tej chwili to daje jakieś 50 + 12 + 10 + 15 ok 90 utworów czyli niewiele brakuje do Wielkiej Poczekalni Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen Może ...

na czerwono - do znalezienia w moim chomiku
Big Day - u Jopkologa
R.E.M. - u safarłela
Kwaśniewski - u abd3mz'a

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
16.02.2008 05:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2
 
Notowanie z 2008-02-18

poz ub tyg UTWÓR – Wykonawca

01 . 13 . 02 . SZKLANA GÓRA - Strachy Na Lachy
02 . 01 . 07 . EKSTRAMOCNE - Muzyka Końca Lata
03 . 02 . 13 . LISTOPAD - Coma
04 . 03 . 15 . WE'LL LIVE AND DIE IN THESE TOWNS - The Enemy
05 . 07 . 06 . SAY - John Mayer
06 . 04 . 14 . DŁUGA DROGA W DÓŁ - Happysad
07 . 06 . 10 . FUTERKO - Basia Stępniak-Wilk
08 . 05 . 13 . CAŁKIEM SAM - Totentanz
09 . 10 . 13 . 41 POTENCJOMETRÓW PANA JANA - Czesław Niemen
10 . 08 . 29 . WRACAM DO DOMU - Justyna Steczkowska

11 . 09 . 09 . DEAD SOUND - The Raveonettes
12 . 16 . 06 . WAVE OF SORROW (BIRDLAND) - U2
13 . 12 . 10 . LOST IN INFINITY - Animations
14 . 14 . 19 . PUNISH THE MONKEY - Mark Knopfler
15 . 15 . 55 . THE FUNERAL - Band Of Horses
16 . 11 . 12 . JIGSAW FALING INTO PLACE - Radiohead

17 . NN . 01 . THE ROSE MARCH - The Smashing Pumpkins
18 . 18 . 42 . ICKY THUMP - The White Stripes
19 . 21 . 04 . WAVING FLAGS - British Sea Power
20 . 19 . 36 . DANCE OF THE MANATEE - Fair To Midland

21 . 17 . 07 . NO ONE'S GONNA LOVE YOU - Band Of Horses
22 . 26 . 02 . FIGHTING FOR A LOST CAUSE - Antimatter
23 . 20 . 18 . THE DECEPTION - iLiKETRAiNS
24 . 23 . 08 . BUSY BEING FABULOUS - Eagles
25 . 24 . 04 . A PLACE IN THE RAIN - Joe Jackson
26 . 22 . 11 . ORDINARY PEOPLE - Neil Young
27 . 30 . 02 . I'LL BE WAITING - Lenny Kravitz
28 . 25 . 12 . WICKED MAN'S REST - Passenger

29 . NN . 01 . THIS IS THE LIFE - Amy Macdonald
30 . NN . 01 . WSPINACZKA (CZYLI HISTORIA PEWNEJ REWOLUCJI) - Lady Pank


Nowości: 3 Skoki: 7 Spadki: 17 Pozostało: 3

Moje wypadki z TOP30
z 27 po 20 tyg. WIRED - New Model Army
z 28 po 05 tyg. CONQUEST - The White Stripes
z 29 po 04 tyg. WHAT'S SHAKIN' ON THE HILL - Paul Carrack


MOJA POCZEKALNIA

31 . -- . ROZMOWA BEZ SŁOWA - Stare Dobre Małżeństwo
32 . 39 . SIGNAL - Grendel
33 . 33 . DON'T GO AWAY IN SILENCE - Satellite
34 . 35 . ROCK AND ROLL - Stevie Nicks
35 . 34 . M.I.A. - Avenged Sevenfold
36 . 32 . LYRA - Kate Bush
37 . 38 . YOUR SALVATION - Division By Zero
38 . -- . THE PRETENDER - Foo Fighters
39 . 36 . FOR LOVE - Hinterland
40 . 44 . ODDECH - Maciej Turowski & Milena Madziar

41 . 42 . WE GO HUNTING - iLiKETRAiNS
42 . 41 . IN (S) THRU MENTAL - Osada Vida
43 . 40 . READY TO LIVE - Mindfields
44 . 50 . YOU CAN'T COUNT ON ME - Countting Crows
45 . -- . NA KAZIMIERZU TY - Dominik Kwaśniewski & Agnieszka Chrzanowska
46 . -- . SUPERNATURAL SUPERSERIOUS - R.E.M.
47 . -- . IN THE CITY - Chromatics
48 . -- . YOUR LIFE - Iluzjon

49 . 43 . OLD TIME RADIO - Anita Lipnicka & John Porter
50 . -- . CZASAMI MAM DO CIEBIE ... - Big Day

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
18.02.2008 11:25 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #3
 
Ale sypnęło nowościami w tym tygodniu...

Ale może po kolei:
Na samej – na pewno nie szklanej – górze wylądowały dziś Strachy Na Lachy. Sam nie przypuszczałem, że stanie się to w takim tempie... Nie wiem czy to się za szybko nie skończy, ale w tej chwili jest to zapewne najchętniej słuchany przeze mnie utwór. A dziś w nocy poznałem jeszcze – przez / dzięki neon.ce – inny utwór z ich płyty PRZEDSZKOLE. I nagle przyszło mi do głowy, że koniecznie muszę poznać płytę AUTOR. Może jednak się myliłem w pochopnym osądzie tego albumu? Zobaczymy.
Swą pozycję w 10-tce poprawił 41-minutowy Niemen!!! Ciągle lubię słuchać tego utworu/albumu. I ciągle coś nowego w nim odkrywam...

Dalej skupię się już raczej na nowościach. Chociaż może wspomnę, co zresztą doskonale widać powyżej, że U2 zgłasza swe aspiracje do top10. Już za parę dni okaże się, które miejsce zajmie ten utwór w moim topie U2. Fazę eliminacji przeszedł i z innymi 62 utworami będzie walczył o miejsca od 3 do 63, bo pierwsza dwójka jest już pewna na 100%!!!

Nowości, nowości...

CZASAMI MAM DO CIEBIE ... - Big Day – usłyszałem ten utwór w piątek w czasie lp Marka Niedźwieckiego i chwycił na tyle aby załapać się do top50. Bardzo lubię ich pierwszy album, potem bywało różnie. Jest to ich absolutny debiut u mnie.

YOUR LIFE – Iluzjon – znalazłem ten utwór w sieci. Pochodzi z nowego albumu NO PHANTOMS IN, wydanego w ub. roku. Albumu nie zauważyłem Icon_redface2 ale teraz postaram się do niego dotrzeć, podobnie jak do debiutu CITY ZEN.

IN THE CITY – Chromatics – nie wiele tu mogę napisać, po za tym, że jest to utwór, który znalazłem na liście LISTOHOLIKA. No i to, że mi się podoba Icon_wink2

SUPERNATURAL SUPERSERIOUS - R.E.M. – pochodzi z jednego z najbardziej oczekiwanych przeze mnie albumów 2008. Nie będzie pewnie hitem na miarę IMITATION OF LIFE, który zatrzymał się ok. 25 miejsca w podsumowaniu MOJEJ LISTY, ale mam nadzieję, że na płycie znajdzie się taki utwór, który chociaż zbliży się do tej pozycji...

NA KAZIMIERZU TY - Dominik Kwaśniewski & Agnieszka Chrzanowska – słuchałem w Trójce kilka razy i nic... Ściągnąłem – leżał sobie zapomniany... Usłyszałem w Trójce fragment, sięgnąłem po plik i ... słucham go bardzo często. Ma niesamowity klimat... Mam nadzieję, że nie utknie w poczekalni...

THE PRETENDER - Foo Fighters – już byli w katalogu “NEW”, nawet kilka tygodni. Jakoś się nie załapali do poczekalni i wypadli z katalogu czyli jednocześnie nie miałem okazji, aby posłuchać tego utworu częściej... Aż dzisiaj – w sobotę – usłyszałem ich u Stelmiego i zastanowiłem się czy to nowy utwór czy jednak THE PRETENDER. Okazało się, że nie nowy... Usłyszałem ich zupełnie inaczej... Muszę chyba kiedyś zebrać te utwory, które u mnie zalegają w poczekalni lub nawet przed nią i posłuchać w aucie, najlepiej nocą. Może ruszą do góry Icon_wink2

ROZMOWA BEZ SŁOWA - Stare Dobre Małżeństwo – 12 lat temu ukazała się płyta LATAWCE POGODNYCH DNI. Zakupiłem kasetę – taki wtedy nośnik był preferowany – ale już dwa lata później miałem CD. Nie było tam wielkiego hitu, takiego „dla wszystkich”, ale mi od pierwszego przesłuchania utkwił w głowie ten tekst. I ta muzyka... To właściwie taka miniatura, raptem minuta i 56 sekund. Pewnie gdyby nie Walentynkowy Top to ta sytuacja nie miała by miejsca... Na razie cieszę się częstym słuchaniem tego utworu. A utwór najwyższą pozycją w poczekalni.

WSPINACZKA (CZYLI HISTORIA PEWNEJ REWOLUCJI) - Lady Pank – nie znam tej płyty i na razie poznać nie chcę, ale ten utwór bardzo mi się podoba. Szczególnie po poprzednich Strachach i Marsach...

THIS IS THE LIFE - Amy Macdonald - już poprzedni singel był w katalogu “NEW”, ale do poczekalni nie trafiłâ€Ś A ten słyszany w Złotych (znaczy na stronie we fragmencie), potem gdzieś okazjonalnie, nawet nie skojarzyłem, że to Ona. Tylko refren mi zapadł w pamięci. A jak skojarzyłem i „nabyłem”, posłuchałem i ... Przecież nie wszystko musi mieć rockowy pazur Icon_wink2

THE ROSE MARCH - The Smashing Pumpkins – największa niespodzianka tego tygodnia!!! EP-kę ściągnąłem już na początku poprzedniego tygodnia i tak sobie przeleżała... W tym tygodniu szukałem informacji nt. nowego singla TSP i znalazłem info o EP-ce. Odszukałem na dysku AMERICAN GOTHIC, i posłuchałem - 4 utwory, akustyczne... Drugi na płycie utwór spodobał mi się od razu i najbardziej... Chociaż pozostałe są też niczego sobie. Mam nadzieję, że nie skończy się to tak jak z Tarantulą i na dłużej zawładnie moim odtwarzaczem. Polecam AMERICAN GOTHIC, tym bardziej, że w Merlinie jest za jedyne 18 złotych polskich. Radzę się pospieszyć, bo już mają tam jedną płytkę mniej. :mrgreen” A ja jedną więcej wkrótce będę mieć na półce Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
18.02.2008 11:31 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #4
 
Yacy napisał(a):01 . 13 . 02 . SZKLANA GÓRA - Strachy Na Lachy
Przyznam, że nie liczyłem na taki szybki awans
Yacy napisał(a):WSPINACZKA (CZYLI HISTORIA PEWNEJ REWOLUCJI) - Lady Pank – nie znam tej płyty i na razie poznać nie chcę, ale ten utwór bardzo mi się podoba. Szczególnie po poprzednich Strachach i Marsach...
W końcu, nie taki strach straszny jak go malują Icon_wink2

.
18.02.2008 04:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Fajne nowości. Oczywiście na czele z R.E.M. i TSP. Lider również doskonały. Szkoda, że Raveonettes wylecieli z 10, ale i tak są bardzo wysoko. Enemy wspaniale się trzyma! Icky również...posiedzi u kajmana więc także Icon_smile Joe Jackson spada...u mnie w poczekalni z innym numerem siedzi. Dostaje się też Radiohead. Kolejna lista gdzie Lady Pank się pojawia z innym numerem niż singiel. Przypomnę go sobie. FF identycznie jak na liście Kuby, dopiero zaczyna przygodę z listą Icon_wink

PS - Imitation Of Life 25? Bardzo wysokie miejsce, ale po tym jak to opisałeś pasowałoby by bardziej dokończyć ,,1 w podsumowaniu mojej listy'' Icon_razz2 SS to najbardziej ,,catchy'' numer na tym surowym i gitarowym krążku. Ciekawe czy takie oblicze znajdzie u ciebie uznanie większe niż pop-rockowe Imitation....A więc na podobne rzeczy nie licz. Ja liczę na wielki aletrnatywny hit jakim będzie Living Well Is Best Revenge.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
18.02.2008 04:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #6
 
Yacy napisał(a):A dziś w nocy poznałem jeszcze – przez / dzięki neon.ce – inny utwór z ich płyty PRZEDSZKOLE. I nagle przyszło mi do głowy, że koniecznie muszę poznać płytę AUTOR. Może jednak się myliłem w pochopnym osądzie tego albumu? Zobaczymy.
Nie wiem jakie utwory znasz z najnowszej płyty Strachów, ale ja zanim poznałem cały album znałem: Czerwony autobus, Walkę Jakuba z Aniołem, Mury i Szklaną Górę. Oprócz Góry pozostałe trzy to dla mnie najsłabsze z całego albumu.
Yacy napisał(a):01 . 13 . 02 . SZKLANA GÓRA - Strachy Na Lachy
Takie listy lubię. Icon_smile2 Raz dwa i wszystko jasne. Icon_wink2
Yacy napisał(a):Muszę chyba kiedyś zebrać te utwory, które u mnie zalegają w poczekalni lub nawet przed nią i posłuchać w aucie, najlepiej nocą. Może ruszą do góry Icon_wink2
Tylko gdzie Ty je wtedy zmieścisz ? Icon_wink2
18.02.2008 07:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #7
 
stavanger napisał(a):W końcu, nie taki strach straszny jak go malują
oj Strach był straszny!!! Za to Strachy... ja też się dziwię, że to tak szybko wystrzeliło Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
18.02.2008 11:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #8
 
saferłel napisał(a):Ciekawe czy takie oblicze znajdzie u ciebie uznanie większe niż pop-rockowe Imitation....
Imitation ma u mnie takie miejsce bo wtedy zacząłem układać listę. Moją płyta the best jest AUTOMATIC... ale wcześniejsze też bardzo lubię. W każdym razie czekam bardzo na płytę Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
18.02.2008 11:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #9
 
abd3mz napisał(a):Tylko gdzie Ty je wtedy zmieścisz ?
dobre pytanie i trafna uwaga! A więc nie zrobię tak Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
18.02.2008 11:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Yacy napisał(a):[quote="saferłel"]Moją płyta the best jest AUTOMATIC

I tak trzymać Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.02.2008 10:19 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
SZKLANA GÓRA Icon_exclaim Icon_exclaim Icon_exclaim i slowa są niepotrzebne.
Yacy napisał(a):Muszę chyba kiedyś zebrać te utwory, które u mnie zalegają w poczekalni lub nawet przed nią i posłuchać w aucie, najlepiej nocą. Może ruszą do góry Icon_wink2
o tak! proponuje jako jedne z pierwszych rzucic na ruszt "M.I.A." Icon_smile2

ogromnie sie ciesze, ze tak dlugo Cie trzyma DDWD.
Totentanz jednak znowu w dol...
cieszy mnie Amy MacDonald. ciesza mnie tez Foo Fighters.
20.02.2008 09:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #12
 
Yacy napisał(a):IN THE CITY – Chromatics – nie wiele tu mogę napisać, po za tym, że jest to utwór, który znalazłem na liście LISTOHOLIKA. No i to, że mi się podoba Icon_wink2
Mi tez się bardzo podoba. W następnym notowaniu mojej listy debiut murowany.
Druga ulubiona nowość to oczywiście Foo Fighters Icon_wink2

[Obrazek: kleschko.png]
20.02.2008 09:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #13
 
Z nowości podoba mi się poczekalniowy R.E.M. i z listy Lady Pank.
Pozostałych nie znam. Cieszę się z tak ogromnego awansu i to aż na pierwsze miejsce Strachów. Lubię ten kawałek i u mnie również być może wejdzie na podium.
21.02.2008 02:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #14
 
Paweł napisał(a):Pozostałych nie znam.
to zapraszam do chomika. Warto Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
21.02.2008 02:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #15
 
ku3a napisał(a):cieszy mnie Amy MacDonald. ciesza mnie tez Foo Fighters.
te dwa utwory mnie cieszą coraz bardziej. I sam się dziwię, że Amy tak mi się podoba, bo do tej pory raczej kojarzyła mi się z, powiedzmy średnimi utworami. I to dowód, na to że nie należy (prawie) nigdy kogoś oceniać po wcześniejszych dokonaniach. A z drugiej strony zdaję sobie sprawę, że dla wielu osób ten utwór nie różni się niczym od
Jej poprzednich dokonań. A żeby to dokładnie sprawdzić muszę posłuchać Jej płyty. Tylko skąd ją wziąć?

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
21.02.2008 02:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #16
 
Cytat:to zapraszam do chomika. Warto Icon_wink2
Nie o to chodzi. Ja sobie często nowości na youtubie przesłuchuje... i po przesłuchaniu stwierdzam że nie znałem do tej pory . O tak może powiem.
21.02.2008 02:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #17
 
Yacy napisał(a):01 . 13 . 02 . SZKLANA GÓRA - Strachy Na Lachy
no, pięknie! Icon_smile2 . widzę, że obalasz wiarę w przesądy. bardzo, bardzo słusznie Icon_smile2 .
Yacy napisał(a):16 . 11 . 12 . JIGSAW FALING INTO PLACE - Radiohead
jeśli Radiohead będzie spadał powolutku, a przy każdym spadku będzie tracił jedną literę w tytule, to może sięto źle skończyć Icon_wink2
Yacy napisał(a):19 . 21 . 04 . WAVING FLAGS - British Sea Power
no tak, u Ciebie też powolutku. wiaterek widać wieje lekko tylko (chociaż tu u mnie świszcze okropnie. dobrze, że dziś siedzę w domu...). ale wtedy jest najprzyjemniej Icon_smile2 .
Yacy napisał(a):31 . -- . ROZMOWA BEZ SŁOWA - Stare Dobre Małżeństwo
bardzo kibicuję! słowa są przepiękne, całość zresztą też. tyle zmieszczone w takim drobiazgu.

a Amy zadziwia doprawdy. no przynajmniej mnie.
21.02.2008 03:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #18
 
neon.ka napisał(a):bardzo kibicuję! słowa są przepiękne, całość zresztą też. tyle zmieszczone w takim drobiazgu.
dla mnie zdecydowanie ich nr 1!!! I dlatego trochę się obawiałem wstawiać ich do zestawienia, bo byłoby kiepsko gdyby przegrywali ze średniej jakości utworami czyli np. wlekli się w ogonie top30. Ale zaryzykowałem i zobaczymy jak im pójdzie. Icon_wink2
neon.ka napisał(a):jeśli Radiohead będzie spadał powolutku, a przy każdym spadku będzie tracił jedną literę w tytule, to może sięto źle skończyć
Icon_redface2 Icon_redface2 Icon_redface2 dziękuję bardzo! w bazie też mam błąd i to od samego początku! Zaraz poprawiam! Znaczy się w bazie czyli poprawka będzie od następnego notowania. Może awansują w takim razie o oczko ? Icon_mrgreen

Neon.ko, czy ja się mylę czy Ty piszesz z daleka??? Co tam u U2? Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
21.02.2008 03:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #19
 
I czas na nocną listę albumów Icon_wink2

Notowanie nr 373 z 2008-02-18

poz ub tyg UTWOR - Wykonawca

01 . 01 . 03 . GO AWAY WHITE - Bauhaus
02 . 03 . 15 . 41 POTENCJOMETRÓW PANA JANA - Czesław Niemen
03 . 02 . 11 . OBCE KRAJE - Basia Stępniak-Wilk
04 . 08 . 02 . IT IS TIME FOR A LOVE REVOLUTION - Lenny Kravitz
05 . 04 . 11 . ANIMATIONS - Animations
06 . 06 . 51 . EVERYTHING ALL THE TIME - Band Of Horses
07 . 07 . 35 . ICKY THUMP - The White Stripes
08 . NN . 01 . ECHOES, SILENCE, PATIENCE & GRACE - Foo Fighters
09 . 05 . 15 . NIEBÓL - Totentanz
10 . 10 . 31 . FABLES OF A MAYFLY - Fair To Midland


11 . 11 . WE'LL LIVE AND DIE IN THESE TOWNS - The Enemy
12 . 13 . BROKEN HOPES - Albion
13 . 09 . 2:1 DLA DZIEWCZYN - Muzyka Końca Lata
14 . 12 . NIEPRZYGODA - Happysad
15 . 17 . ENDLESS LUNATIC - After
16 . 14 . KILLTO GET CRIMSON - Mark Knopfler
17 . 16 . ELEGIES TO LESSONS LEARNT - iLiKETRAiNS
18 . 15 . CEASE TO BEGIN - Band Of Horses
19 . 18 . THE GRAND ARCHIVE - Grand Archive
20 . 20 . INTO NIGHT - Satellite

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
22.02.2008 03:07 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #20
 
Yacy napisał(a):01 . 01 . 03 . GO AWAY WHITE - Bauhaus
Ten albym jeszcze nie wyszedł. Icon_biggrin3
Yacy napisał(a):08 . NN . 01 . ECHOES SOLENCE PATIENCE AND GRACE - Foo Fighters
Omsknął Ci się palec. Icon_wink2
A gdzie Autor ? Icon_smile2
22.02.2008 09:18 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości