Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 66 z 15.02.08
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #21
 
Ale długi komentarz Icon_wink2
Z nowości najbardziej lubię Dwie Siostry. Kolejny wynalazek pana Marka (obok Gotye), który podbija listy przebojów forumowiczów Icon_smile2

[Obrazek: kleschko.png]
20.02.2008 10:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 122
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #22
Re: kajman30 nr 66 z 15.02.08
kajman napisał(a):2. N 1 NAGLE - Anna Maria Jopek
ciekawe czy ma szanse zmienić lidera??? Ale takie faktyczne, bo to ze niewiele brakowało to nie jest detronizacja. Ciekawe...
kajman napisał(a):7. 7. 45 THE FUNERAL - Band Of Horses
Icon_lol Icon_lol Icon_lol

kajman napisał(a):15. N 1 BLUE - Sarah McLachlan
a ja ciągle czekam na nowy regularny album. Coś się ociąga Pani Sarah Icon_frown

kajman napisał(a):27. N 1 FIGHTING FOR A LOST CAUSE - Antimatter
Coraz bardziej mi się podoba, coraz bardziej...

kajman napisał(a):46. N 1 TWO SISTERS - Fiction Planes
a to pewnie kwestia czasu gdy wskoczy na wysokie miejsca na Forumowej. I bardzo dobrze Icon_wink2

a z poczekalni najbardziej liczę, że coś jeszcze zawojują na twojej liście, np. :
FUTERKO - Basia Stępniak-Wilk
THE DECEPTION - iLiKETRAiNS
KAZIMIERZ WIERZYŃSKI - Strachy na Lachy

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
20.02.2008 11:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #23
 
pierwsza trójka ustawiona w jak najbardziej odpowiedniej kolejności Icon_smile2 .
jeśli o mnie chodzi to nowość na 10 mogłaby nie zaistnieć, ale znając Twoje upodobania, to miejsce bardzo zasłużone, a pewnie to jeszcze nie koniec.
no a spadek Mr Zooba zaskakujący bardzo.
kolejne dwa miejsca równie bardzo cieszące. fajnie, że 'Miracles' Ci się spodobało, no i 'Mary Pickford' muzycznie bardzo optymistyczna (choć ostatnio nie mam potrzeby chodzić w tempie tej piosenki, więc nieco u mnie traci Icon_wink2 ).
no i jaki awans Serja! super!!!
'Two sisters' na razie mnie nie przekonuje za bardzo...
w poczekalni kibicuję najbardziej 'Dig Lazarus Dig'. innym którym też bym chciała chyba nie ma już co, bo za długo już tam siedzą, by miały jeszcze szansę...
21.02.2008 03:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 639
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
abd3mz napisał(a):1. kajman, Tak z ciekawości można wiedzieć ile utworów z ID zmieściłoby się u Ciebie w 50, gdyby Twoje zasady były inne ? Icon_smile2
2. A jeszcze bonusem dorzucę pytanie czy utwór nie wydany na żadnej płycie (LP, EP, Demo, składanka itd.) może znaleźć się na Twojej liście ? Za przykład niech posłuży Good Day My Angel z mojej listy. Icon_mrgreen (Piszesz "chyba, że wykonawca płyty nie wydał", więc chyba może, ale tak dla pewności pytam. Icon_smile2)
1. Musiałbym przesłuchać płytę, ale na 100% Teraz i tu, bo to było u mnie bardzo wysoko na liście i z tego co kojarzę to spokojnie jeszczre z 2-3 utwory, ale żaden nie miałby szans w walce z obecną pierwszą trójką.
2. Zdecydowanie tak, jeżeli spełniałby inne kryteria.
22.02.2008 11:13 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 639
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
kleschko napisał(a):1. Ale długi komentarz Icon_wink2
2. Z nowości najbardziej lubię Dwie Siostry. Kolejny wynalazek pana Marka (obok Gotye), który podbija listy przebojów forumowiczów Icon_smile2
Faktycznie trochę sobie poszalałem, ale była okazja.
2. Średnio podbija, ale faktycznie gdzieniegdzie zaczyna się pojawiać.
22.02.2008 11:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 639
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
Re: kajman30 nr 66 z 15.02.08
Yacy napisał(a):
kajman napisał(a):2. N 1 NAGLE - Anna Maria Jopek
ciekawe czy ma szanse zmienić lidera??? Ale takie faktyczne, bo to ze niewiele brakowało to nie jest detronizacja. Ciekawe...
kajman napisał(a):7. 7. 45 THE FUNERAL - Band Of Horses
Icon_lol Icon_lol Icon_lol
kajman napisał(a):15. N 1 BLUE - Sarah McLachlan
a ja ciągle czekam na nowy regularny album. Coś się ociąga Pani Sarah Icon_frown
kajman napisał(a):27. N 1 FIGHTING FOR A LOST CAUSE - Antimatter
Coraz bardziej mi się podoba, coraz bardziej...
kajman napisał(a):46. N 1 TWO SISTERS - Fiction Planes
a to pewnie kwestia czasu gdy wskoczy na wysokie miejsca na Forumowej. I bardzo dobrze Icon_wink2
a z poczekalni najbardziej liczę, że coś jeszcze zawojują na twojej liście, np. :
FUTERKO - Basia Stępniak-Wilk
THE DECEPTION - iLiKETRAiNS
KAZIMIERZ WIERZYŃSKI - Strachy na Lachy
2. Gdyby nie ten chórek, to bez problemu, a tak, to sam nie wiem.
7. I znowu wyżej niż u Ciebie, ale we wszelkich podsumowaniach na pewno będzie niżej.
15. Faktycznie, przydałby się. Ale na razie cieszę się tym, co jest.
27. A u mnie chyba osiągnęło stan nasycenia.
46. Zobaczymy. Ja myślę, że raczej nie poszaleje.
Poczekalnia: Wygląda, że tylko Kazimierz ma szansę.
22.02.2008 12:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 122
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #27
 
kajman napisał(a):7. I znowu wyżej niż u Ciebie, ale we wszelkich podsumowaniach na pewno będzie niżej.
no i jednego jestem pewien: na pewno u mnie bedzie dłużej Icon_wink2 No chyba, że u kogoś innego sie pojawi. I to jest trochę "smutne", ze takie sytuacje są do przewidzenia przez Twoje zasady...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
22.02.2008 12:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #28
 
kajman napisał(a):1. Musiałbym przesłuchać płytę, ale na 100% Teraz i tu, bo to było u mnie bardzo wysoko na liście i z tego co kojarzę to spokojnie jeszczre z 2-3 utwory, ale żaden nie miałby szans w walce z obecną pierwszą trójką.
Nie ma dnia, żeby kajman mnie nie zaskoczył. Icon_wink2 To Ty jeszcze nie znasz płyty ?
22.02.2008 01:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 639
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
neon.ka napisał(a):1. pierwsza trójka ustawiona w jak najbardziej odpowiedniej kolejności Icon_smile2 .
2. jeśli o mnie chodzi to nowość na 10 mogłaby nie zaistnieć, ale znając Twoje upodobania, to miejsce bardzo zasłużone, a pewnie to jeszcze nie koniec.
3. no a spadek Mr Zooba zaskakujący bardzo.
4. kolejne dwa miejsca równie bardzo cieszące. fajnie, że 'Miracles' Ci się spodobało, no i 'Mary Pickford' muzycznie bardzo optymistyczna (choć ostatnio nie mam potrzeby chodzić w tempie tej piosenki, więc nieco u mnie traci Icon_wink2 ).
5. no i jaki awans Serja! super!!!
6. w poczekalni kibicuję najbardziej 'Dig Lazarus Dig'.
7. innym którym też bym chciała chyba nie ma już co, bo za długo już tam siedzą, by miały jeszcze szansę...
1. Dziwne, bo ja też tak uważam. Icon_lol
2. Trudno będzie pójść wyżej, ale myślę, że w okolicach 10 miejsca będzie się utrzymywać.
3. Trochę wymuszony przez nowości i efektowne skoki.
4. Nigdy nie patrzyłem na Mary Pickford przez pryzmat optymizmu.
5. Przyznam się, że po pierwszych przesłuchaniach nie przewidywałem, że to mnie aż tak chwyci.
6. Na razie nie zanosi się na awans do 50.
7. U mnie to nigdy nie wiadomo. Piosenki po wielu tygodniach w poczekalni potrafiły wracać nawet do Top10.
22.02.2008 02:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 639
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):1. Musiałbym przesłuchać płytę, ale na 100% Teraz i tu, bo to było u mnie bardzo wysoko na liście i z tego co kojarzę to spokojnie jeszcze z 2-3 utwory, ale żaden nie miałby szans w walce z obecną pierwszą trójką.
Nie ma dnia, żeby kajman mnie nie zaskoczył. Icon_wink2 To Ty jeszcze nie znasz płyty ?
A skąd taki wniosek. Na pamięć to jej jeszcze nie znam i pewnych utworów nie słuchałem tak często, a kiedy już to robiłem, to nie robiłem tego pod kątem miejsca na mojej liście.
22.02.2008 02:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #31
 
kajman napisał(a):Poczekalnia: Wygląda, że tylko Kazimierz ma szansę.
Z tego co pamiętam jest to chyba jeden z kawałków, który nie przypadł mi do gustu z tej płyty.
22.02.2008 04:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 639
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
Paweł napisał(a):
kajman napisał(a):Poczekalnia: Wygląda, że tylko Kazimierz ma szansę.
Z tego co pamiętam jest to chyba jeden z kawałków, który nie przypadł mi do gustu z tej płyty.
Przyznam się, że mnie to nie dziwi. To jest bardzo gęsty utwór, a Ty chyba się w czymś takim nie lubujesz. On jest nawet dla mnie trochę za gęsty.
22.02.2008 10:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości