Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 66 z 15.02.08
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 669
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
kajman30 nr 66 z 15.02.08
To, co stało się w tym tygodniu jest niewątpliwie ewenementem w historii mojej listy i pewnie na niewielu listach coś takiego się zdarzyło. Otóż całe podium zajął jeden wykonawca. Myślę, że nawet osoby pobieżnie śledzące moją listę nie mogą mieć wątpliwości, że uczynić mógł to tylko jeden artysta. I oczywiście jest to Anna Maria Jopek. W tym tygodniu Nagle dostało szansę debiutu i od razu wykorzystało ją wskakując na 2 miejsce. Naprawdę niewiele brakowało do detronizacji wielotygodniowego lidera i gdyby nie to, że nie w pełni zachwycają mnie chórki w tym nagraniu, to pewnie tak by się stało. A To co nienazwane wyrównuje rekord list postowanych na tym forum (zresztą także należący do piosenki z mojego topu) będąc już 23 raz (do tego z rzędu) na szczycie. A że jeszcze Zrób co możesz odzyskało formę to podium zostało całkowicie opanowane.
Pierwszy raz posłuchałem pewną piosenkę i pomyślałem sobie, że jest słaba. Za drugim razem pomyślałem, że słaba jak na tego artystę, ale potem weryfikowałem z każdym przesłuchaniem swoją opinię. No i Nie omijaj mnie trafiło w debiucie na 11 miejsce jeszcze podkreślając całkowite zdominowanie tego zestawienia przez Annę Marię.
Tydzień temu wydawało mi się, że Jeszcze w zielone gramy ma szansę zdetronizować Anię. Tym razem jednak wygląda, że szansa na to znacznie zmalało, chociaż nagranie nie podoba mi się nawet odrobinę mniej.
Pozazdrościłem chyba Yacy'emu i nie tylko dominacji polszczyzny. Icon_wink2 bo tym razem u mnie pierwsza szóstka jest po polsku. Na piątym po niespodziewanej zwyżce formy melduje się Nie zabijaj i w ten sposób Dybuk spada z trzeciego na szóste miejsce.
Na siódmym miejscu (bez zmian) rekordzista mojej listy. The funeral jest już 45 tydzień w zestawieniu poprawiając rekord Toola i jeszcze nigdy jeszcze nie był najwyżej notowaną zagraniczną piosenką.
Na 8 M.I.A. czyli kolejny weteran i do tego prezentujący zwyżkę formy. Zresztą w ogóle jest to bardzo dobry tydzień dla Avenged Sevenfold, bo A little piece of heaven awansowało z 24 na 12 miejsce. I opinii tej nie powinien zmieniać spory spadek trzeciej ich piosenki, bo jest to z powodu nawału nowości wyraźnie opadowe notowanie.
W zeszłym tygodniu Nothing is return (walk away) po debiucie spadło o jedno miejsce i nie spodziewałem się, że tym razem poszaleje. A tymczasem w pięknym stylu awansowało do Top10.
Bycie jednym z trójki moich ulubionych wokalistów nie jest wystarczającym argumentem, czego dowodem jest brak tutaj Planta. Ale gdy się nagrywa takie wspaniałe rzeczy z mistrzem gitary Georgem Bensonem, to już jest dla Ala Jarreau przepustka w debiucie do 10. A do tego jeszcze w Let it rain towarzyszy im Patti Austin.
Największom niespodzianką i dla mnie i dla osób znających moje gusta muzyczne jest zwrot ku piosenkom Dave'a Gahana. Wprawdzie Saw something pojawiając się po raz pierwszy w zestawieniu nie dostało się do Top50 i A little lie tylko utrzymało 13 miejsce, ale na 23 zadebiutowało Miracles.
Oprócz tuzina nowości mam w zestawieniu 2 wielkie powroty. Powróciła lista yavosza i do mojego zestawienia powróciły (na 14 miejsce) Lights.
Co się odwlecze... więc przywiało mnie w końcu do płyty A tribute to Joni Mitchell. No i zaowocowało to debiutem na 15 pięknej wersji Blue w w ykonaniu Sarah McLachlan.
A zaraz potem duża strefa spadku okraszona tylko utrzymaniem pozycji przez A new body and soul (nowy Elling daleko w poczekalni), potem wspomniana wyżej nowość i drugi z wielkich powrotów, tym razem spowodowany przez zesraw do LP3, do którego to dołączono Mary Pickford (used to eat roses).
Pisałem w innym miejscu, że nie będzie awansów poza Top20 i okazało się, że trzykrotnie się pomyliłem i to raz bardzo mocno, bo na 26 jest największy skok w zestawieniu. Ale co się dziwić, skoro wykonała go Honking antelope (przy okazji warto odnotować Sky is over - kolejną piosenkę Serja, która pojawiła się w moim zestawieniu - na razie w poczekalni). A tuż za nią kolejna nowość niespodzianka, bo byłem prawie pewien, że Fighting for a lost cause mnie nie powali. A jednak...
Nowości pełno, a kolejna pochodzi ze znakomitej płyty No promises, z której poprzedni utwór szalał na mojej liście prawie rok temu. Autumn będzie miała problemy z powtórzeniem tamtych sukcesów, ale debiutuje efektownie.
Już wiem, że jest przynajmniej jedna osoba, którą zaskoczy (a właściwie już zaskoczyła) kolejna nowość, ale jest coś takiego w Madness, że mnie to bierze i NW5 to potwierdza. Faktem jest, że dopiero teraz, kiedy udało mi się trafić na lepszą wersję tego utworu.
Na miano największego tajniaka tego notowania zasłużyło Intension, bo zbaraniałem, jak zorientowałem się, że ta piosenka awansowała.
Kolejne 2 nowości to kolejne zaskoczenia dla mnie. Joni Mitchell z ostatniej płyty raczej mnie zniechęciła dwoma utworami, gdzie muzyka pod znakomity wokal była mocno przeciętna. A One week last summer jest nagraniem instrumentalnym. Natomiast po 3 Doors Down nie spodziewałem się tak pokręconego nagrania, jakim jest Citizen / Soldiers.
Nie koniec zaskoczeń. Tym razem zupełnie innego rodzaju, bo miałem poważne problemy, żeby zlokalizować źródło, z którego na moją listę trafiło Two sisters. A tuż przed piosenką Fiction planes ostatni awans w moim zestawieniu, ale akurat ruch Tonto w górę w ogóle mnie nie zdziwił.
Ostatnią z 12 nowości (wszystkie z nich pojawiły się z pominięciem poczekalni) to najbardziej podobające mi się z tego, co ostatnio słyszałem w ersji Pata Metheny - Day trip.

1. 1. 24 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
2. N 1 NAGLE - Anna Maria Jopek
3. 4. 20 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
4. 2. 5 JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz Dwa Trzy
5. 11. 25 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec
6. 3. 4 DYBUK - Żywiołak
7. 7. 45 THE FUNERAL - Band Of Horses
8. 10. 26 M.I.A. - Avenged Sevenfold
9. 16. 3 NOTHING IS RETURN (WALK AWAY) - Down
10. N 1 LET IT RAIN - George Benson & Al Jarreau & Patti Austin
11. N 1 NIE OMIJAJ MNIE - Anna Maria Jopek

12. 24. 8 A LITTLE PIECE OF HEAVEN - Avenged Sevenfold
13. 13. 2 A LITTLE LIE - Dave Gahan
14. P 34 LIGHTS - Archive
15. N 1 BLUE - Sarah McLachlan
16. 6. 8 LIQUID ETERNITY - Ayreon
17. 17. 18 A NEW BODY AND SOUL - Kurt Elling
18. 15. 10 INNUENDO - Queensryche
19. 8. 5 LOST IN INFINITY - Animations
20. 9. 34 SEPTEMBER SUN - Type O'Negative
21. 12. 4 WITCH'S BREW - Peter Cincotti
22. 14. 2 KAWAŁEK PODŁOGI 2006 - Mr Zoob
23. N 1 MIRACLES - Dave Gahan
24. P 10 MARY PICKFORD (USED TO EAT ROSES) - Katie Melua
25. 22. 3 LYRA - Kate Bush
26. 45. 2 HONKING ANTELOPE - Serj Tankian
27. N 1 FIGHTING FOR A LOST CAUSE - Antimatter
28. 18. 8 ENCORE JESZCZE RAZ - Strachy na Lachy
29. N 1 AUTUMN - Carla Bruni
30. 27. 10 GDZIEKOLWIEK - Grzegorz Turnau
31. 23. 20 UNFURL - Katatonia
32. 20. 27 SOLAR WINDS - Devin Townsend
33. 25. 14 ZABIESZCZADUJ Z NAMI - The Gruz Brothers Band/Stare Dobre Małżeństwo
34. N 1 NW5 - Madness
35. 19. 32 ME AND MRS JONES - Michael Buble
36. 29. 19 ANOTHER FACE IN A WINDOW - Antimatter
37. 21. 6 A MY NIE CHCEMY UCIEKAĆ STĄD - Strachy na Lachy
38. 31. 11 APRIL FOOLS AND EGGMEN - Fair to Midland
39. 26. 6 AFTERLIFE - Avenged Sevenfold
40. 33. 3 NOTHING COMPARES 2 U - Jimmy Scott
41. 42. 16 INTENSION - Tool
42. N 1 ONE WEEK LAST SUMMER - Joni Mitchell
43. N 1 CITIZEN / SOLDIERS - 3 Doors Down

44. 30. 7 SIEDZIMY TU PRZEZ NIEPOROZUMIENIE - Strachy na Lachy
45. 50. 2 TONTO - Battles
46. N 1 TWO SISTERS - Fiction Planes
47. 39. 10 ALONE WITH THE SEA - Hurt
48. 36. 39 ICKY THUMP - The White Stripes
49. 35. 15 NIEPRZYGODA - Happysad
50. N 1 DAY TRIP - Pat Metheny


poczekalnia:
32. DIG LAZARUS DIG - Nick Cave & The Bad Seeds
37. BIRDS - Bic Runga
40. ANGELS TAKE A SOUL - Fuel
SAW SOMETHING - Dave Gahan
48. ANESTHETIZE - Porcupine Tree
34. TALL TALES TASTE LIKE SOUR GRAPES - Fair to Midland
46. INNOCENCE - Bjork
49. MATISSE THE CAT - Jesse Cook
41. DANCE OF THE MANATEE - Fair to Midland
FOR THOSE TO AREN'T HERE - Ceti
43. SAVING US - Serj Tankian
KOMBINAT - Agressiva '69
SKY IS OVER - Serj Tankian
FEED US - Serj Tankian
47. 4 POMP AND CIRCUMSTANCES - The Smashing Pumpkins
FUTERKO - Basia Stępniak-Wilk
TRANQUILIZE - The Killers & Lou Reed
WHAT IF - Coldplay
VENICE - Chris Botti
SONG FOR HER - Manu Katche
WISH YOU WERE HERE - David Gilmour
THE ICE HOTEL - Stacey Kent
PIOSENKA STARYCH KOCHANKÓW - Raz Dwa Trzy
DECLARE INDEPENDENCE - Bjork
GRAVEDIGGER - Willi Nelson
THE DECEPTION - iLiKETRAiNS
NASZA LIZBONA - Ewa Bem
CONQUEST - The White Stripes
BLACK WIDOW - Dolores O'Riordan
PRAISE LAMENTED SHADE - Paradise Lost
KAZIMIERZ WIERZYŃSKI - Strachy na Lachy
NO WORLD FOR TOMORROW - Coheed and Cambria
DARLING - Sons and Daughters
DIG YOURSELF DEEP - Undertones
SPENCER PERCEVAL - iLiKETRAiNS
RENDEZVOUS IN RIO - Michael Franks
CHANGE PARTNERS / IF YOU NEVER COME TO ME - Kurt Elling
WHAT A WONDERFUL WORLD - Katie Melua & Eva Cassidy
LOVE ME FOR THE COOL - Mark Scholtez
IF YOU WERE A SAILBOAT - Katie Melua
SKŁAMAŁABYM - Anna Maria Jopek
DOWN HERE - Stateless
ALL THE PRETTY FACES - Killers
SUNNY AFTERNOON - Victoria Hart
YOU DON'T KNOW WHAT LOVE IS (YOU JUST DO AS YOU'RE TOLD) - The White Stripes
KOCHAM I NIE KOCHAM CIĘ - Ewa Bem
TAKADUM - Me Myself And I
GOODBYE PHILADELPHIA - Peter Cincotti
KRÓL - Zespół Reprezentacyjny
SIC! - Hey

leżakownia:
5. 33 BROKEN PROMISE - Placebo & Michael Stipe
28. 5 MR BRIGHTSIDE - Paul Anka
38. 7 ELECT THE DEAD - Serj Tankian
44. 9 GOOD TIMES BAD TIMES - Godsmack
16.02.2008 12:47 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Broken Promis skrzywdzone :/ Jestem zły na twoje zasady w takich momentach. Ale cóż. Nie znam twojej najwyższej nowości, ale zaraz pobieram ten album ID, bo muszę sprawdzić czy naprawdę jest taki wybitny. U ciebie na tak wymagającej liście posiadanie tylu kawałków w absolutnej czołówce i ich dominacja przez wiele tyg musi o czymś świadczyć. MUSI. Szkoda, że Dybuk spada. Zaraz zajrze do twojego chomika i mam nadzieję, że znajdę nowości. Gahan utrzymał miejsce w top 15 - niesamowite. Miracles....no nie wierzę, że Gahan zdobywa twoją listę. Madness? Nie pomyślałbym w życiu, że spodoba ci się coś z ich repertuaru. Ja słuchałem ten numer ale zupełnie nijaki. Pięknie spada Bubel z Mr/MS Jones. September Sun - prawdopodobnie jeden z niewielu naprawde udanych numerów tej grupy - też mocno w dół. I to samo można napisać przy Ickym. Ale on się podniesie zapewne.
Z utworów ,,zielonych'' cieszy fakt, że do gry wraca najlepszy utwór A7. Serj to jednak jego przeciwieństwo. Turnaua muszę posłuchać. Znajdę go chyba o Sebastiania jeśli nie u ciebie.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.02.2008 10:12 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Cytat:To, co stało się w tym tygodniu jest niewątpliwie ewenementem w historii mojej listy i pewnie na niewielu listach coś takiego się zdarzyło. Otóż całe podium zajął jeden wykonawca
P.R.Z. 307:
01+02 02 Evanescence - Call Me When You're Sober
3-{1}
02+47 43 Evanescence & Paul McCoy - Bring Me To Life
2-{1}-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-2-1-1-1-3-2-8-5-16-11-10-16-27-32-41-40-45-45-48-48-50-49RE(23)-24RE(22)-17RE(23)-30RE(18)-49RE(19)-2
03 P 28 Evanescence - My Immortal [+94]
44-2RE(15)-{1}-2-2-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-4-50-49-1RE(3)-33-17-36-49-42RE(9)-9RE(29)-15-45-3RE(56)
04 P 31 Evanescence - Going Under [+63]
49-2-2-2-2-2-2-{1}-2-2-2-1-1-1-1-1-1-1-2-1-5-4-8-12-16-20-28-30-40-50-4RE(110)
05 P 34 Evanescence - Everybody's Fool
29-28-28-30-39RE(17)-4RE(8)-2-{1}-3-6-5-1-4-10-3-4-3-15-3-14-16-15-7-15-6-16-3-19-20-20-44-44-50-5RE(81)

Cytat:A To co nienazwane wyrównuje rekord list postowanych na tym forum (zresztą także należący do piosenki z mojego topu) będąc już 23 raz (do tego z rzędu) na szczycie
18 tygodni "Bring Me To Life" na szczycie blednie przy tym wyniku Icon_surprised
Cytat:Dybuk spada z trzeciego na szóste miejsce
To znak, że czas na "O Jana Kupała" i najnowszy utwór "Noc kupały". Oba świetne!
kajman napisał(a):Na siódmym miejscu (bez zmian) rekordzista mojej listy. The funeral jest już 45 tydzień w zestawieniu poprawiając rekord Toola i jeszcze nigdy jeszcze nie był najwyżej notowaną zagraniczną piosenką.

Niestety u mnie jakoś nie mógł się przebić i raczej już tego nie zrobi. Skończyło się na jednym tygodniu w pięćdziesiątce.
kajman napisał(a):poczekalnia:
CONQUEST - The White Stripes
DARLING - Sons and Daughters

Icon_mad
16.02.2008 10:19 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #4
 
Z pierwszej 10 bardzo lubię 7 utworów, średnio podoba misie 8, a pozostałych dwóch nie znam. Icon_biggrin3 Cieszy debiut Antimatter. Icon_smile2 Właśnie słucham Madness i podoba misie ten utwór, ale żeby miał zmieścić się u mnie w 50 ? Raczej nie. Tym bardziej dziwię się, że u Ciebie aż na 34. 7 nowości nie znam i na razie mam mało czasu na poznawanie nowych utworów. Icon_frown
PS. Miałem coś jeszcze napisać, ale moja lista dopiero jutro. Icon_mrgreen
16.02.2008 10:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 669
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
saferłel napisał(a):1. Broken Promis skrzywdzone :/ Jestem zły na twoje zasady w takich momentach. Ale cóż.
2. Nie znam twojej najwyższej nowości, ale zaraz pobieram ten album ID, bo muszę sprawdzić czy naprawdę jest taki wybitny. U ciebie na tak wymagającej liście posiadanie tylu kawałków w absolutnej czołówce i ich dominacja przez wiele tyg musi o czymś świadczyć. MUSI.
3. Szkoda, że Dybuk spada.
4. Gahan utrzymał miejsce w top 15 - niesamowite. Miracles....no nie wierzę, że Gahan zdobywa twoją listę.
5. Madness? Nie pomyślałbym w życiu, że spodoba ci się coś z ich repertuaru. Ja słuchałem ten numer ale zupełnie nijaki.
6. Pięknie spada Bubel z Mr/MS Jones.
7. September Sun - prawdopodobnie jeden z niewielu naprawde udanych numerów tej grupy - też mocno w dół.
8. I to samo można napisać przy Ickym. Ale on się podniesie zapewne.
9. Z utworów ,,zielonych'' cieszy fakt, że do gry wraca najlepszy utwór A7.
10. Serj to jednak jego przeciwieństwo.
11. Turnaua muszę posłuchać. Znajdę go chyba o Sebastiana jeśli nie u ciebie.
1. Sam w takich przypadkach jestem zły na swoje zasady, ale miałby jeszcze kolejne 33 tygodnie w zestawieniu przebywać? A może nawet 333?
2. To chyba także kwestia, jaka muzyka komu najbardziej odpowiada. Mam wrażenie, że to nie Twoje klimaty, ale mimo to jednak uważam, że trzeba to poznać.
3. 6 miejsce to bardzo dobre miejsce. I myślę, że 10 szybko nie opuści.
4. Nie wiem, czy na tym się nie skończy, bo to dla mnie bardzo nierówna płyta.
5. Mnóstwo pozytywnej energii, co przy tylu dołujących utworach może mieć znaczenie.
6. Prawie wszystko sopada, więc to nic nie znaczy.
7. These three things było bardzo podobne w klimacie. Polecam.
8. Do Top50 będzie mu bardzo trudno wrócić.
9. Dlaczego zielonych. A Avenged zaskoczył pozytywnie.
10. Raczej zupełnie inna muzyka, ale przeciwieństwo to jednak zbyt mocne określenie. Chyba że nie chwyciłem Twojej intencji.
11. Turnaua u niego znajdziesz, ale nie wiem, czy akurat tego.
16.02.2008 02:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 669
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
prz_rulez napisał(a):01+02 02 Evanescence - Call Me When You're Sober
02+47 43 Evanescence & Paul McCoy - Bring Me To Life
03 P 28 Evanescence - My Immortal [+94]
04 P 31 Evanescence - Going Under [+63]
05 P 34 Evanescence - Everybody's Fool
Cytat:Dybuk spada z trzeciego na szóste miejsce
To znak, że czas na "O Jana Kupała" i najnowszy utwór "Noc kupały". Oba świetne!
kajman napisał(a):poczekalnia:
CONQUEST - The White Stripes
DARLING - Sons and Daughters
Icon_mad
No, takiego wyniku na pewno nie osiągnę.
O Jana Kupała jest jak dla mnie zdecydowanie słabsze, Nocy Kupały jeszcze nie słyszałem.
Nieestety przy takiej ilości nowości spadki do poczekalni są czymś naturalnym.
16.02.2008 03:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 669
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
abd3mz napisał(a):1. Z pierwszej 10 bardzo lubię 7 utworów, średnio podoba misie 8, a pozostałych dwóch nie znam. Icon_biggrin3
2. Cieszy debiut Antimatter. Icon_smile2
3. Właśnie słucham Madness i podoba misie ten utwór, ale żeby miał zmieścić się u mnie w 50 ? Raczej nie. Tym bardziej dziwię się, że u Ciebie aż na 34.
1. To 8 to chyba oznacza ósmy, bo inaczej miałbym niesamowicie pojemną 10. Icon_lol
2. Mnie także, ale jeszcze bardziej zaskakuje. Zastanawiam się, co z nim będzie za tydzień?
3. Trafiają mi się czasem mniej ambitne i nie do końca pozakręcane utwory.
16.02.2008 03:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #8
 
kajman napisał(a):1. To 8 to chyba oznacza ósmy, bo inaczej miałbym niesamowicie pojemną 10. Icon_lol
Tak. Icon_lol Przyznaj, że chciałbyś mieć tak pojemną 10. Icon_smile2
16.02.2008 05:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Z Tankienem to chodziło mi o to, że w przeciwieństwie do A7 w ogóle mi się nie podoba i nie lubię go. A co do Broken Promise, to skoro ci się podoba to czemu miałoby nie siedziec 333? To nie pytanie do mnie. Turnaua mam i jak tylko skończe słuchać płytę żony Kurta Cobaina Icon_biggrin to odpalam.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.02.2008 07:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
kajman napisał(a):No, takiego wyniku na pewno nie osiągnę.

Nie mów hop... Icon_wink2
17.02.2008 10:57 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Ho, ho, ale czerwono Icon_smile2 Niestety tym razem nic z mojego repertuaru, chociaż nowości z 27 i 43 pewnie mogłyby mnie zainteresować Icon_wink2 Niestety w natłoku nowości większość moich faworytów spada, chociaż na szczęście są wyjątki od tej reguły, na przykład numer 9 Icon_biggrin3 Albo 12 lub 26 (chociaż to jeden z mniej lubianych przeze mnie Serjów)

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
17.02.2008 04:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
piekne wyniki AMJ. szkoda tylko, ze to juz od dawna kompletnie nie moja muzyka.
cieszy mnie "M.I.A.", "Honking..." i "Miracles".
17.02.2008 08:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 669
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):1. To 8 to chyba oznacza ósmy, bo inaczej miałbym niesamowicie pojemną 10. Icon_lol
Tak. Icon_lol Przyznaj, że chciałbyś mieć tak pojemną 10. Icon_smile2
Oj, tak, a nawet jeszcze bardziej. I mam wrażenie, że nie byłbym na tym forum jedyny. Icon_biggrin3
17.02.2008 09:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 669
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
saferłel napisał(a):1. Z Tankienem to chodziło mi o to, że w przeciwieństwie do A7 w ogóle mi się nie podoba i nie lubię go.
2. A co do Broken Promise, to skoro ci się podoba to czemu miałoby nie siedziec 333? To nie pytanie do mnie.
1. A ja lubię i Serja i A7F, ale i tego i tego bez euforii, przyczym w stosunku do piosenek A7F mam bardziej skrajne odczucia.
2. Czy miałaby sens taka lista, na której praktycznie nic by się nie zmieniało na pierwszych 100 miejscach, a miejsc miałaby z 1000?
17.02.2008 09:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 669
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
p.u.r.h. napisał(a):Ho, ho, ale czerwono Icon_smile2 Niestety tym razem nic z mojego repertuaru, chociaż nowości z 27 i 43 pewnie mogłyby mnie zainteresować Icon_wink2 Niestety w natłoku nowości większość moich faworytów spada, chociaż na szczęście są wyjątki od tej reguły, na przykład numer 9 Icon_biggrin3 Albo 12 lub 26 (chociaż to jeden z mniej lubianych przeze mnie Serjów)
Jeżeli 3 piosenki, które Ci się podobają, ostro awansują, to przy tej ilości awansów powinien być powód do zadowolenia. Icon_smile2 No, ale faktycznie nowości raczej nie dla Ciebie.
17.02.2008 09:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 669
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
ku3a napisał(a):1. piekne wyniki AMJ. szkoda tylko, ze to juz od dawna kompletnie nie moja muzyka.
2. cieszy mnie "M.I.A.", "Honking..." i "Miracles".
1. Ja po poprzednich płytach Jopek byłem raczej zniechęcony, a po Niebie szczególnie, lecz ta nowa płyta mnie zaczarowała.
2. To dobrze, że przynajmniej coś. Ciekawe, czy zaskoczyło Cię Miracles?
17.02.2008 09:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
kajman napisał(a):Ciekawe, czy zaskoczyło Cię Miracles?
czy piosenka mnie zaskoczyla, czy to, ze sie pojawila u Ciebie? Jesli chodzi o ten drugi przypadek, to po tym jak pojawily sie SS i aLL, pojawienie sie tez "Miracles" nie jest niespodzianka. Nie dziwi mnie natomiast, ze "Deeped And Deeper" Ci nie przypadlo do gustu.
17.02.2008 10:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #18
 
Wspólne utwory = 0 . Icon_sad
A AMJ znowu wchodzi i wchodzi... Icon_sad
20.02.2008 03:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 669
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
Paweł napisał(a):A AMJ znowu wchodzi i wchodzi... Icon_sad
Gdyby nie moje zasady, to pewnie byłoby ich dużo więcej.
20.02.2008 09:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #20
 
kajman, Tak z ciekawości można wiedzieć ile utworów z ID zmieściłoby się u Ciebie w 50, gdyby Twoje zasady były inne ? Icon_smile2
A jeszcze bonusem dorzucę pytanie czy utwór nie wydany na żadnej płycie (LP, EP, Demo, składanka itd.) może znaleźć się na Twojej liście ? Za przykład niech posłuży Good Day My Angel z mojej listy. Icon_mrgreen (Piszesz "chyba, że wykonawca płyty nie wydał", więc chyba może, ale tak dla pewności pytam. Icon_smile2)
20.02.2008 10:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości