Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Voice (U.S.)
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 432
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #1
The Voice (U.S.)
Wczoraj miał finał pierwszy sezon amerykańskiej wersji holenderskiego show The Voice (w Holandii pierwszą edycję wygrał Ben Saunders promowany również w Trójce). W finale znalazła się czwórka wokalistów reprezentujących swoich trenerów:

Dia Frampton - coach Blake Shelton
Beverly McClellan - coach Christina Aguilera
Vicci Martinez - coach Cee-Lo Green
Javier Colon - coach Adam Levine

Pierwszym "Głosem" Ameryki został podopieczny Adama Levine Javier Colona pokonując Die Frampton o zaledwie 2%




Osobiści kibicowałem podopiecznej Blake'a Sheltona która miała najlepszą oryginalną piosenkę a wcześniej popisała się dwoma świetnymi coverami.




Najciekawsze wykonania z programu:
Dia Frampton - Heartless



Dia Frampton - Losing My Religion



Beverly McClellen & Christina Aguilera - Beautiful



Javier Colon - Fix You



Javier Colon & Stevie Nicks - Landslide



Dia Frampton & Miranda Lambert - The House That Built Me


Vicci Martinez & Cee-Lo Green - Love Is A Battlefield



Vicci Martinez - Dog Days Are Over



Beverly McClellan - The Thrill Is Gone




A już jesienią w TVP2 rusza polska edycja programu gdzie o tytuł "Najlepszego Głosu" ze swoimi podopiecznymi będą walczyć Urszula Dudziak, Beata Kozidrak, Mieczysław Szcześniak i Adam "Nerga" Darski

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.06.2011 05:35 PM przez Szymek79.)
30.06.2011 05:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 648
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #2
RE: The Voice (U.S.)
też byłem za Dią, ale brakuje jej jeszcze warsztatu za głośno bierze oddech i jest to dość irytujące. Jednak jest według mnie najbardziej interesująca.
30.06.2011 05:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
przemek
Unregistered

 
Post: #3
RE: The Voice (U.S.)
A ja zacząłem to oglądać przed dwoma dniami, jestem na trzecim odcinku, ale widzę że resztę mogę sobie darować.
30.06.2011 06:04 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 432
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #4
RE: The Voice (U.S.)
(30.06.2011 06:04 PM)przemek napisał(a):  A ja zacząłem to oglądać przed dwoma dniami, jestem na trzecim odcinku, ale widzę że resztę mogę sobie darować.
myślę że powinieneś obejżeć w końcu to tylko 12 odcinków a show jest bardzo ciekawe inne niż np. American Idol, właściwie od pierwszego odcinka Javier był faworytem bo już pierwszy utwór "Time After Time" trafił do 100 Billboardu, mimo że iTunes zakochało się w Dii to i tak nie dała rady Javierowi.

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
30.06.2011 06:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #5
RE: The Voice (U.S.)
Nie słyszałem nikogo z nich, ale może zerknę w wolnej chwili Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
30.06.2011 09:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #6
RE: The Voice (U.S.)
Obejrzałem dziś polską edycję i muszę przyznać, że nie było źle. Oczywiście zmieniłbym sporo na czele z Urbańskim, ale na tle tych wszystkich nieciekawych talent show to wypada porządnie. Może sięgnę po amerykańską wersję.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
04.09.2011 06:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 432
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #7
RE: The Voice (U.S.)
furbul napisał(a):Obejrzałem dziś polską edycję i muszę przyznać, że nie było źle. Oczywiście zmieniłbym sporo na czele z Urbańskim, ale na tle tych wszystkich nieciekawych talent show to wypada porządnie. Może sięgnę po amerykańską wersję.

też z ciekawości zobaczyłem, po obejrzeniu amerykańskiej wersji i w zupełności się tobą zgadzam Urbański jest najsłabszym ogniwem tego show. The Voice ma taką formułę że raczej nawet TVP nie jest w stanie zepsuć to nie jest tak wielki widowisko jak The X Factor czy American Idol gdzie polskie odpowiedniki wypadają blado porównując z brytyjskimi czy amerykańskimi

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
04.09.2011 07:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości