Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 63 (16.02.08)
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #21
 
Yacy napisał(a):Nie znam chyba tegoo uczucia... Icon_wink2 Mogę mieć dość tego czy innego wykonawcy, utworu, rodzaju muzyki... Ale muzyki - raczej dość nie mogę mieć. Dlatego na półkach i dyskach mam tak różną muzykę, aby w każdej chwili wybrać coś odpowiedniego Icon_wink2
Tzn. dość mam w sensie, że coraz mniej mi się chce zabierać za nowości... mam wiele braków...
Są takie chwile jak np. teraz że przesłucham każdą rzecz... ale bywają takie dni że po prostu nic mi się nie chce, walnął bym się spać i nie wstawał przed wielkanocą.
21.02.2008 03:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
fajnie, ze Twoi ulubiency sa u Ciebie na pierwszym. U mnie Mark Knopfler ma ostatnio znacznie mniej szczescie, tak z piosenkami, jak i z plyta. A powoli trzeba sie juz przygotowywac do przedkoncertowej promocji Icon_smile2. mi akurat "Supernatural Superserious" tak srednio sie podoba, a przynajmniej na razie. To znaczy, nawet niezle jest, ale takie zbyt wpadajace w ucho i bez głębi. ale tak jak juz wspomnialem - to jest opinia "na razie".
wow, "Second Great Depression" juz na czwartym. czyzby mialo szanse na jedynke? bylby ogromny sukces. po 9 tygodniach "Indian Summer" nie wydaje sie to niemozliwe.
Smaszingom jednak zabraklo powietrza, by wejsc na szczyt. ciekawe czy to juz droga w dol czy po prostu skutek wyparcia przez chwilowo lepszych przeciwnikow.
"Old Time Radio" u mnie na razie przebija sie przez dalsze miejsca i o debiucie na razie nie mysli, ale juz sie podoba, a to chyba raczej piosenka z gatunku tych ktore beda dlugo dochodzic do szczytu swych mozliwosci.
Jozin cos cienko. moze polska wersja Ivana Mladka doda poweru Icon_smile2. mi tam sie podoba Icon_razz.
o rety, ale Normalsi spadaja. zastanawiam sie czy, zeby to tak mocno uwielbiac trzeba... hmm, powiedzmy, ze miec bardzo emocjonalny stosunek.
21.02.2008 05:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
ku3a napisał(a):"Supernatural Superserious" tak srednio sie podoba, a przynajmniej na razie. To znaczy, nawet niezle jest, ale takie zbyt wpadajace w ucho i bez głębi. ale tak jak juz wspomnialem - to jest opinia "na razie".
To jest podobno najbardziej przebojowy i prosty kawałek na płycie, dlatego zresztą 1 singiel, a więc czeka już tylko lepsza muzyka na ciebie od nowego R.E.M. Icon_wink Głeboka Icon_biggrin

ku3a napisał(a):wow, "Second Great Depression" juz na czwartym. czyzby mialo szanse na jedynke? bylby ogromny sukces. po 9 tygodniach "Indian Summer" nie wydaje sie to niemozliwe.
Cieżko będzie, ciężko, ale takie czarne konie przeważnie wypadają u mnie lepiej niż murowani faworyci. Na pewno podiumn baaaardzo prawdopodobne.

ku3a napisał(a):Smaszingom jednak zabraklo powietrza, by wejsc na szczyt. ciekawe czy to juz droga w dol czy po prostu skutek wyparcia przez chwilowo lepszych przeciwnikow.
A sam nie wiem Icon_razz2

ku3a napisał(a):"Old Time Radio" to chyba raczej piosenka z gatunku tych ktore beda dlugo dochodzic do szczytu swych mozliwosci.
Hmmm zgodzę się z tobą. Też tak coś czuję.

ku3a napisał(a):Jozin cos cienko. moze polska wersja Ivana Mladka doda poweru Icon_smile2. mi tam sie podobaIcon_razz.
Cienka ta wersja, odsłuchałem na onet muzyka. Nie ma co porównywać z wersją kabaretu Mladka czy też Pod Wyrwigroszem. I chyba trzeba uczciwie przyznać, że bardziej dla kasy zrobiona niż dla samej muzyki. Lecą teraz na popularności oryginału, taka prawda...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.02.2008 05:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości