Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 883 - 10.02.2008
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Icon_smile2
na razie na miejscu dalszym niz T.A., ale rowniez mi sie podoba. Sprobuje dzis wypisac liste piosenek, ktore sa w bardzo szeroko rozumianej poczekalni. Ale to juz z domu.
13.02.2008 04:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
W tym tygodniu najblizej miejsca w mojej trzydziestce byly:

Muse - Endlessly
Katie Melua - If You Were A Sailboat
Serj Tankian - Elect The Dead
Adele - Chasing Pavements
Avenged Sevenfold - Dear God
Katie Melua & Eva Cassidy - What A Wonderful World
Lady Pank - Dobra konstelacja
Puddle Of Mudd - She Hates Me
Raz, Dwa, Trzy - Jeszcze w zielone gramy
The Wombats - Moving To New York
Thomas Anders - You're My Heart, You're My Soul
Tomek Makowiecki - Ostatnie wspolne zdjecie
U2 - Wave of Sorrow (Birdland)

Troche dalej byly:

Alanis Morissette - Underneath
Avenged Sevenfold - A Little Piece Of Heaven
Chiara Civello - Night
Gotye - Hearts A Mess
Guns N'Roses - I.R.S.
Hurt - Alone With The Sea
Ringo Starr - Liverpool 8
The Enemy - We'll Live And Die In These Towns
Timbaland & One Republic - Apologize
13.02.2008 10:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
ku3a napisał(a):W tym tygodniu najblizej miejsca w mojej trzydziestce byly:
1. Serj Tankian - Elect The Dead
2. Raz, Dwa, Trzy - Jeszcze w zielone gramy
1. Niestety już nie w 30. I tak najwyższy Serj u mnie poszedł leżakowć.
2. Liczę, że niedługo nie będziesz już mógł tego powiedzieć. Icon_biggrin3
13.02.2008 10:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #24
 
ku3a napisał(a):Raz, Dwa, Trzy - Jeszcze w zielone gramy
ku3a napisał(a):Avenged Sevenfold - A Little Piece Of Heaven
Poproszę tylko te w 30. Icon_wink2 No może jeszcze Serj, ale na razie nie znam...
13.02.2008 10:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #25
 
ku3a napisał(a):W tym tygodniu najblizej miejsca w mojej trzydziestce byly:
Muse - Endlessly
Avenged Sevenfold - Dear God
Katie Melua & Eva Cassidy - What A Wonderful World
Raz Dwa, Trzy - Jeszcze w zielone gramy
U2 - Wave of Sorrow (Birdland)
Troche dalej byly:
Avenged Sevenfold - A Little Piece Of Heaven
Chiara Civello - Night
Gotye - Hearts A Mess
Guns N'Roses - I.R.S.
Hurt - Alone With The Sea
A moze bys rozciagnął swoja listę do TOP 40 np . o te utwory Icon_wink2
13.02.2008 10:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
abd3mz napisał(a):No może jeszcze Serj, ale na razie nie znam...
Mam wrażenie, że Serj ma niewielkie szanse, bo wydaje, że powroty u ku3y to rzadkość.
13.02.2008 10:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
teraz "Conquest" jest z tych ktore wrocily, ale tak ogolnie to rzeczywiscie ostatnio malo powrotow.
13.02.2008 11:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #28
 
kajman napisał(a):Mam wrażenie, że Serj ma niewielkie szanse, bo wydaje, że powroty u ku3y to rzadkość.
Kto wydaje ? Co wydaje ? Icon_razz No chyba, że misie. Icon_mrgreen
ku3a - a Twoja lista od początku liczy 40 pozycji ?
13.02.2008 11:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
tak, 40 az do dzis wlacznie Icon_wink2 Icon_lol
14.02.2008 12:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #30
 
ku3a napisał(a):Timbaland & One Republic - Apologize
Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2

może i ja sobie zrobię taki zestawienie...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
14.02.2008 12:09 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #31
 
ku3a napisał(a):tak, 40 az do dzis wlacznie Icon_wink2 Icon_lol
Ładnie się rąbnąłem. Icon_lol To przez Ara ! Icon_wink2
14.02.2008 12:10 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
Yacy napisał(a):
ku3a napisał(a):Timbaland & One Republic - Apologize
Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2
no co, przeciez pisalem, ze nawet mi sie podoba Icon_mrgreen
abd3mz napisał(a):Ładnie się rąbnąłem. Icon_lol To przez Ara ! Icon_wink2
Icon_biggrin3

a tak na serio, to moja lista to tak naprawde dziesiatka. tyle sie liczy do wszelakich podsumowan. innych dziesiatek nie licze.
nie pamietam kiedy zaczalem sobie notowac druga dziesiatke. ona byla raczej po to, zebym potem w niedziele nie zapomnial o roznych piosenkach. to musialo byc z 10 lat temu, moze ze 12. na poczatku to nie bylo co tydzien. gdzies tak z rok temu dwudziestka zaczela mi byc zdecydowanie zbyt malo pojemna. to oczywiscie dzieki mycharts. i zaczalem robic trzydziestke. poki co opieram sie namowom glownie Kiefera, zeby dodac tez czwarta dziesiatke Icon_mrgreen. Bez problemu za kazdym razem bym ja wyselekcjonowal, ale chce, zeby lista to byla ta naprawde smietanka tygodnia. teraz kazdy kto jest na liscie to jest ktos kogo szalenie w danym tygodniu lubilem.
14.02.2008 12:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
ku3a napisał(a):Bez problemu za kazdym razem bym ja wyselekcjonowal, ale chce, zeby lista to byla ta naprawde smietanka tygodnia. teraz kazdy kto jest na liscie to jest ktos kogo szalenie w danym tygodniu lubilem.
Każdy może zmieścić różne ilości śmietanki Icon_wink2 Ja przy moich gabarytach mogę bardzo dużo Icon_lol i na przykład w tym tygodniu jest ponad setka tego, co szalenie lubiłem i gdybym nie był takim przeciwnikiem miejsc podwójnych to tą całą setkę bez problemu zmieściłbym w Top30. Icon_wink2
14.02.2008 03:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #34
 
No to to tak. Widzę że ja tu nic jeszcze nie skrobnąłem... więc nie obrazisz się ku3o jak sobie coś skrobnę etc. Icon_mrgreen
A więc co do polskich artystów... nie jestem przeciw polskim dorobkom wokalnym, jednak mało piosenek z 'naszego podwórka' znam z Twojej listy.
Szkoda, że Metallica nie awansuje, jednak może lepiej jak powiem że cieszy mnie że jeszcze nie spada. Co w tym wypadku lepiej powiedzieć?
Nowości nie znam, jednak najbliżej mojemu gustowi jest za pewne Serj Tarkian. Podobnie mam jak Saferłel mieszane odczucia po przesłuchaniu tego kawałka, ale znając poprzednie nagrania tegoż wykonawcy, namiesza sporo na mojej liście pewnie.
No i trochę szkoda spadku o jedno oczko Bossa. Ja wiem, jedno oczko to mało, ale właśnie tyle jeszcze decyduje o spadku. Icon_frown
Proporcjonalnie Lady Pank z Twojej listy wymienił bym z tym z poczekalni. W niej masz również dużo fajnych utworów... więc zamieszczaj całe notowanie. Icon_smile2
Sie rozpisałem jak na mnie... no cóż, pozdrawiam z ferii! Icon_smile2
14.02.2008 07:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
 
Paweł napisał(a):mało piosenek z 'naszego podwórka' znam z Twojej listy.
czas to nadrobic Icon_wink2
Paweł napisał(a):W niej masz również dużo fajnych utworów... więc zamieszczaj całe notowanie. Icon_smile2
ale to jest wlasnie cale notowanie! a to co zamiescilem pozniej to nie poczekalnie, tylko spisane na szybko piosenki, ktore byly najblizej wejscia na liste. zrobilem taki spis pierwszy raz od wielu tygodni. zwykle siedzi on tylko w mojej glowie.
15.02.2008 01:07 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #36
 
ku3a napisał(a):czas to nadrobic Icon_wink2
Ależ oczywiście... przede mną drugi tydzień ferii... może się tak zmobilizuje. Aczkolwiek nauki też mnie sporo czeka.
Cytat:ale to jest wlasnie cale notowanie! a to co zamiescilem pozniej to nie poczekalnie, tylko spisane na szybko piosenki, ktore byly najblizej wejscia na liste. zrobilem taki spis pierwszy raz od wielu tygodni. zwykle siedzi on tylko w mojej glowie.
Aha, rozumiem, przepraszam. Icon_wink2
Może jeśli tyle masz tego, co się "mogło" zmieścić do trzydziestki , ale nie dało rady, byś prezentował na liście TOP 40 lub nawet TOP 50... Icon_wink2
15.02.2008 01:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #37
Re: notowanie 883 - 10.02.2008
Paweł napisał(a):No to to tak. Widzę że ja tu nic jeszcze nie skrobnąłem... więc nie obrazisz się ku3o jak sobie coś skrobnę etc. Icon_mrgreen
no ja tez. mogę jeszcze? Icon_mrgreen

ku3a napisał(a):Cala pierwsza dziesiatka w piosenkach bardzo skrystalizowana, nie wpuscila w swe szeregi zadnego żółtodzioba.
Serj to tez żółtodziób? Icon_razz

ku3a napisał(a):Roznica w porownaniu z zeszlym tygodniem jest taka, ze teraz juz "Szklana gora" ma bardzo duza przewage.
mysle, ze zasłużenie Icon_biggrin3 Zycze Strachom jak najdłuższego liderowania na Szklanej Icon_smile2

ku3a napisał(a):Nie spodziewalbym sie zmiany lidera za tydzien.
Czy to tez oznacza ze pierwsza czwórka sie nie zmieni? a może by tak Jakub razem z Aniołem pofrunął ciut wyzej? Icon_wink2

ku3a napisał(a):Tyle ze za tydzien do walki moze wlaczyc sie arcytrudny przeciwnik i juz widze jak niektorym piosenkom miękną kolana ze strachu. Toz to sam pan Serj Tankian rzucil swe wojska na pole walki!
ale chyba jest ktos kto sie nie boi? Icon_wink2 Strachom na Lachy nie groźne przecież drżenie kolan ani inne strachy Icon_mrgreen

ku3a napisał(a):15. 14. 10. Saw Something - Dave Gahan
18. 15. 06. A Little Lie - Dave Gahan
nadal trzymam kciuki i kibicuje temu panu na Twojej liście Icon_smile2
Gdyby takie miejsce jutro na Lp3 osiągnął Dave jak u Ciebie teraz to bardzo bym sie cieszyła! Icon_biggrin3
15.02.2008 08:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
 
Lilian napisał(a):Czy to tez oznacza ze pierwsza czwórka sie nie zmieni?
a czy ja cos takiego napisalem? Icon_smile2
ktos to wie jak bedzie pojutrze Icon_smile2
15.02.2008 08:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #39
 
ku3a napisał(a):ktos to wie jak bedzie pojutrze Icon_smile2
no ciekawe jak mi sie uda to znawcowanie Icon_razz
17.02.2008 12:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #40
 
Pojutrze to spadnie z listy Szklana Góra.... a co! Icon_razz
18.02.2008 02:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości