Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie nr 83 [8 II 2008]
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #1
Notowanie nr 83 [8 II 2008]
...Na podium pojawili się Dave Gahan i Michael Franks, w spychając Sigura i Keane. Radiohead stara się wymyć ten koszmar, osiągając pierwsze miejsce po raz czwarty. Basia Stępniak-Wilk jak zwykle sympatyczna, ale liczby nie kłamią Icon_wink2 Dalej przyrządy zwariowały - Radiohead wskoczył do pierwszej dziesiątki /choć infobot tłumaczy mi "berserk" jako "walczący z szaloną odwagą wojownik skandynawski"/... jednak wkrótce role mogą się odwrócić, Radiohead stanie się ofiarą, a myśliwym... The White Stripes - Conquest awansował o jedno oczko. O swoje prawa nadal walczą Rycerze, którzy awansowali również o oczko. Pierwszą dziesiątkę zamykają wciąż poddający się próbie Maniacy.
Co dzieje się dalej?
Pewnego słonecznego dnia, gdy wszystko wyglądało w porządku, reszta stawki obudziła się, by odkryć, że są sami... Bo Robert Plant i Alison Krauss odeszli w wyższe rejony listy. Tuż za nimi uplasowali się Kurt Elling i Peter Cincotti. Czy to koniec Blackfielda? Nie wiadomo, ale zespół ów spadł o kolejne trzy oczka, na czternaste miejsce. W starciu Jakuba z Aniołem wygrywa chyba jednak Anioł, bo piosenka wciąż się wznosi. Nikt nie może złapać Lipali, ale niektórzy próbują... na przykład Anna Maria Jopek w tym tygodniu zrobiła, co mogła, aby się do niego nieco zbliżyć.
Editors przegrywają w wyścigu szczurów i wypadają z drugiej dziesiątki... Ale za to Raz, Dwa, Trzy wygrywają w zielone. Drugi Kurt Elling, będący najwyżsżą nowością, twierdzi, że nie ma użytku dla szczytów, gdzie pada śnieg. Niech mówi za siebie! Góry prawdopodobnie go posłuchały... A już się cieszyłem na wyjazd na narty... No cóż, śnieg, narty, wolne - należy wybrać dwa z trzech, bo zawsze czegoś nie będzie w tej trójce, a serce staje się bałaganem.
Słońce w tym tygodniu okazało się być zbyt twarde dla Eddiego Veddera - jest to największy spadek w zestawieniu, aż o 15 oczek. W tym tygodniu to Małpy ukarały Knopflera... I nie zapowiada się, żeby w przyszłym tygodniu miało się to zmienić.
Na szczycie poczekalni siedzi Serj. Poczekalnia staje się zbyt ciasna, bo stary Kurt Elling wbrew wszystkiemu awansował o 6 oczek. Przejażdżką na miejsce 39. rozkoszuje się Morcheeba, a Strachy wspinają się o 5 oczek. Czy ześlizgną się po szklanej górze? Absolutnie nie! Raz, Dwa, Trzy znów spadają, ale nie sami, nie sami, nie sami... Bo razem z Lipali i z Leszkiem Możdżerem. Na 43. najwyższy debiut w poczekalni, który należy do Lao Che. Debiutuje również Waglewski z synami, a poczekalnię zamykają Peter, Björk i John Icon_wink2

01 01 12 Radiohead - Jigsaw Falling Into Place
02 07 09 Dave Gahan - Saw Something
03 04 08 Michael Franks - Rendezvous in Rio
04 02 12 Sigur Rós - Hljomalind
05 03 11 Keane - The Night Sky
06 06 06 Basia Stępniak-Wilk - Futerko
07 12 05 Radiohead - Last Flowers to Hospital
08 09 05 The White Stripes - Conquest
09 10 47 Muse - Knights of Cydonia
10 05 18 Manic Street Preachers - Indian Summer
11 18 02 Robert Plant & Alison Krauss - Gone gone gone /Done moved on/
12 08 17 Kurt Elling - A New Body and Soul
13 16 04 Peter Cincotti - Make it out alive
14 11 11 Blackfield - End of the World
15 19 07 Strachy na Lachy - Walka Jakuba z Aniołem
16 20 03 Lipali - Logon
17 13 13 iLiKETRAiNS - Spencer Perceval
18 22 07 Stacey Kent - The Ice Hotel
19 25 12 Anna Maria Jopek - Zrób, co możesz
20 15 11 Travis - My eyes
21 17 11 Editors - The Racing Rats
22 27 02 Raz, Dwa, Trzy - Jeszcze w zielone gramy
23 35 NE Kurt Elling - Change Partners/If you never come to me
24 23 10 Interpol - No I in threesome
25 26 01 Gotye - Hearts a mess
26 29 19 Muse - Glorious
27 21 14 iLiKETRAiNS - The Deception
28 33 01 Eagles - Busy being fabulous
29 14 11 Eddie Vedder - Hard Sun
30 30 01 Arctic Monkeys - Teddy Picker
31 32 01 The Killers feat. Lou Reed - Tranquilize
32 24 04 Mark Knopfler - Punish the monkey
33 34 NE British Sea Power - Waving flags

Poczekalnia

34 36 02 02 Serj Tankian - Sky is over
35 31 03 01 Ewa Bem - Kocham i nie kocham cię
36 28 07 01 Muchy - Galanteria
37 41 03 03 U2 - Wave of sorrow /Birdland/
38 44 17 03 Kurt Elling - Tight
39 46 01 01 Morcheeba - Enjoy the ride
40 45 01 01 Strachy na Lachy - Szklana góra
41 38 05 02 Raz, Dwa, Trzy - Absolutnie
42 37 09 03 Lipali feat. Leszek Możdżer - Trybun ludowy
43 ---- N 00 Lao Che - Drogi Panie
44 43 03 03 David Gilmour - Wish You Were Here /live/
45 ---- N 00 Waglewski Fisz Emade - Męska muzyka
46 39 09 02 Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
47 48 01 01 Björk - Declare independence
48 ---- N 00 John Mayer - Say

/a ja myślę o kolejnym poszerzeniu listy... tym razem lista obejmowałaby 41 miejsc w podstawowym zestawieniu, 27 poczekalni i 12 rozbiegówki. W ten sposób miałbym 80 miejsc... Ale takie rozszerzenie zapewne nie czeka mnie szybciej, niż za kilka miesięcy/

Moja prywatna galeria
09.02.2008 07:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
47 tyg i top 10. Pewnie pobije wynik INXS u Konrada Icon_wink Lider genialny. Dwójka też. Keane bardzo wysoko...eh jakoś wyszło, że u mnie nie weszli. Manicy również piękny wynik mają. Nie cieszy mnie z pewnością spadek Ediego. Nie znam najwyższej nowości, druga bardzo fajna.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.02.2008 08:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #3
 
właśnie układam swoją listę, tylko 1 utwór wspólny będziemy mieć w top10. ale ogólnie jest nieźle Icon_biggrin3

pzdr.
09.02.2008 08:24 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #4
 
Podoba misie Twoja lista. Icon_biggrin3 Zmiany w większości na plus, a nowości co najmniej dobre. Icon_biggrin3
09.02.2008 11:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #5
 
hm... tak patrzę, że Twoja pierwsza szóstka zawiera trzy utwory z ostatniej szóstki dzisiejszej LP3. za to ani na Twoim szczycie, ani nigdzie indziej nie ma nic ze szczytu dzisiejszej LP3. coś jest na rzeczy Icon_razz , i żeby nie było wątpliwości, tu mi sie bardziej podoba.
jeden Radiogłowy goni drugiego, ale jakoś nie jestem na razie do niego przekonana...
Conquest niechby się jeszcze troszkę postarał...
Muse musowo do góry i bardzo dobrze.
a Arctiki coś się w miejscu zatrzymały...
[a co do małego dopisku... układanie w kolejności 80 utworów to zdecydowanie ponad moje wyobrażenie. podziwiam Icon_smile2 ]

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
10.02.2008 01:56 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
ksch napisał(a):a poczekalnię zamykają Peter, Björk i John

Icon_mrgreen
No i powodzenia, Drogi Panie!
10.02.2008 01:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
"Saw Something"!! Icon_biggrin3
"Knights Of Cydonia" - bardzo sie ciesze! alez to jest genialny utwor!
Strachy 2 razy bardzo ladnie.
podobnie "Jeszcze w zielone gramy".
mam nadzieje, ze "Sky Is Over" po raz ostatni w poczekalni.
10.02.2008 10:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #8
 
ksch napisał(a):45 ---- N 00 Waglewski Fisz Emade - Męska muzyka
Mój kandydat do trzydziestki, ba nawet na miejsce pierwsze Icon_smile2

[Obrazek: kleschko.png]
10.02.2008 10:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #9
 
prz_rulez napisał(a):Icon_mrgreen
No i powodzenia, Drogi Panie!
Thank you, enjoy the ride Icon_razz
neon.ka napisał(a):hm... tak patrzę, że Twoja pierwsza szóstka zawiera trzy utwory z ostatniej szóstki dzisiejszej LP3. za to ani na Twoim szczycie, ani nigdzie indziej nie ma nic ze szczytu dzisiejszej LP3.
Jestem alergikiem... Zwłaszcza, jeśli chodzi o pewnego producenta Icon_wink2
neon.ka napisał(a):coś jest na rzeczy Icon_razz
Tutaj poproszę o wyjaśnienie, bo nie zrozumiałem... :->
ku3a napisał(a):"Knights Of Cydonia" - bardzo sie ciesze! alez to jest genialny utwor!
Cóż... nie zaprzeczę Icon_lol
ku3a napisał(a):mam nadzieje, ze "Sky Is Over" po raz ostatni w poczekalni.
Tak, w przyszłym tygodniu -15 Icon_mrgreen

Moja prywatna galeria
10.02.2008 10:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #10
 
ksch napisał(a):
neon.ka napisał(a):coś jest na rzeczy Icon_razz
Tutaj poproszę o wyjaśnienie, bo nie zrozumiałem... :->
szczyt Twojej listy można znaleźć tam (na LP3), a tamtego szczytu tu znaleźć nie można. czegoś więc gdzieś brakuje i z tych dwóch list to w moim odczuciu nie na Twojej (jak głosił koniec zdania, którego fragment zacytowałeś powyżej Icon_smile2 ).[/b]
11.02.2008 01:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 764
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Na pewno jestem zadowolony z debiutu Ellinga, ale jednak zdecydowanie bardziej podoba mi się Tigt (cieszy mnie, że nieco się podniósł). No ale na osłodę (i to bardzo mocną) pozostały mi skoki Raz Dwa Trzy oraz Anny Marii.
12.02.2008 07:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #12
 
Jesli chodzi o top 5 to dobrze, że jest taka kolejność Icon_wink2
Bardzo podobają mi się debiuty na najniższych miejscach BSP i J. Mayer !!!!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
12.02.2008 10:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
43 ---- N 00 Lao Che - Drogi Panie - bardzo sympatyczny numer

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
13.02.2008 12:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości