Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 62 (09.02.08)
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #21
 
kajman napisał(a):Czy ja dobrze rozumiem, że przestajesz postować tutaj swoje listy?
Nie. Icon_razz kajman ta sprawa była już poruszona i wyjaśniona pozytywnie dla mycharts. Icon_biggrin3
12.02.2008 10:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):Czy ja dobrze rozumiem, że przestajesz postować tutaj swoje listy?
Nie. Icon_razz kajman ta sprawa była już poruszona i wyjaśniona pozytywnie dla mycharts. Icon_biggrin3

Tak, dokładnie. Mycharts może spać spokojnie Icon_wink

No tak kajmanie, skoro R.E.M w ogóle cię nigdy za serce mocno nie chwytał to już nigdy nie chwyci, a na pewno nie takim numerem jak SS.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.02.2008 10:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
W top 10 tylko 2 ostatnie kawałki mi się podobają. Dalej to Goldfrapp i Morcheeba zasługują na zwrócenie na nich uwagi. Sarah wyleciała Icon_frown

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
12.02.2008 10:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Zapraszam więc na chomika, jeśli czegoś nie znasz Icon_wink Jak czegoś nie ma, to też mnie powiadom to wstawię, nie tylko dla ciebie, ale by było po prostu...

No cóż, Sarah rozczarowała nową płytą i to miały wpływ na spadek tego singla. Był dobry, ale to za mało.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.02.2008 10:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #25
 
04. NE. 01. R.E.M. - Supernatural Superserious - przyznam się że widziałem ich jako nowość na miejscu nr 1 Icon_eek2 ale to pewnie tylko kwestia czasu...

Z listy wypadły:

z 53 - The Enemy - We'll Live And Die In These Towns - po 11 tyg.

polecam nowy singel THIS SONG.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
12.02.2008 11:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
Z pewnością się zapoznam Yacy Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
13.02.2008 04:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #27
Re: Notowanie 62 (09.02.08)
saferłel napisał(a):04.NE.01. R.E.M. - Supernatural Superserious
no całkiem nieźle... na 4. Widac że strasznie stęskniłes sie za nowymi ich nagraniami.
Poza tym Conquest spada niestety, a Lady Pank szaleje...
13.02.2008 05:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
Re: Notowanie 62 (09.02.08)
Aro napisał(a):
saferłel napisał(a):04.NE.01. R.E.M. - Supernatural Superserious
no całkiem nieźle... na 4. Widac że strasznie stęskniłes sie za nowymi ich nagraniami.
Poza tym Conquest spada niestety, a Lady Pank szaleje...

Oj stęskniłem się, chociaż od czasów ATS wydali i to całkiem niedawno singiel #9 Dream i jeszcze pojawiło się u mnie I Took Your Name w Live Version (i nadal jest)....

Conquest spada...i co z tego...za tydzień pójdzie może do góry. Bądźmy optymistami Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
13.02.2008 08:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości