Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 62 (09.02.08)
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Notowanie 62 (09.02.08)
Świętowania przejścia do kolejnej rundy konkursu z geografii nie było za wiele i nie będzie bo już trzeba się przygotowywać do kolejnego etapu. Aż boję się patrzeć na te wszystkie książki, które mam zadane jako lektury....więc zakładam słuchawki i słucham Icon_smile
Kto śledzi bacznie mój blog (reklama nieunikniona - http://www.ratemymusic.blox.pl , ale i potrzebna myślę, bo informuje że od nowego tyg tylko tam będzie sie ukazywała moja lista, warto mieć wszystko w 1 miejscu) i wie wokół czego kręci się obecnie mój mały muzyczny świat ten mógł mieć podejrzenia co do najwyższej nowości w tym tyg. R.E.M. A jakże mogłoby być inaczej. Kapitalne Supernatural Superserious w chwale wstępuje do top 5. Przed nim jednak nie byle kto bo choćby Radiohead, które utrzymało pozycję lidera.
Po za tym w 10 zmiany nie wielkie, przetasowania kosmetyczne, o 1,2 oczka, ale co ciekawe wyjątkowo tylko jeden numer prócz lidera utrzymał miejsce sprzed tygodnia. Coś się jednak dzieje u mnie Icon_wink
Druga nowośći i znów bardzo wysoko bo na 11. Dawno tak wysoko piosenki nie debiutowały. Ale tu też nie ma się co dziwić. Siouxsie nagrała bardzo dobry album. Niechętnie z braku czasu i raczej z chęci poznawania już rocznika 2008 wracam do płyt z 2007 roku, ale tu warto było. Ciekawe, że pominąłem ten krążęk wcześniej. Here Comes That Day to wariacja na temat muzyki lat 60....zresztą o płycie można poczytać na blogu.
Interpol na 2 godziny przed ułożeniem listy było poza 20. A teraz spójrzcie sami. Jedyną nowością w top 20 jest The Rapture, które wskakuje z 23 miejsca. Spada Queensryche, ale dzięki wspaniałej postawie sprzed tygodnia...w sumie są na plusie, jeśli mogę to tak nazwać.
Morcheeba, którą trochę ganiam za nowy krążek jak widać singlowo spisuje się dobrze. Ładny skok i już 30 osiągnięta. Budzi się Lady Pank i dzięki pomocy Simply Red Icon_smile też znajduje lokacje w czołowej 30. Kto by pomyślał. Lady pank...Wreszcie kopniaka dostaje Mark Knopfler, który zasiedział się na szczytach DLP.
Mick Jagger podpatrzony na liście Kuby pojawia się tak jak obiecałem Icon_smile Tuż za nim ostatnia, 4 nowość - Written In Blood - które siedziało długo w mojej poczekalni, ale wiedziałem, że przyjdzie ten dzień gdy sie pojawi.
TSP brakuje tylko 4 tyg by wyrównać rekord The Good The Bad And The Queen, zobaczymy, zobaczymy....a propo GBQ szykuje nowy album podobno, praca wre!! Oczywiście płyta będzie sygnowana inną nazwą bo w ramach ścisłości dodam dla niepoinformowanych, że GBQ to nazwa płyty, a na zespół się tylko tak przyjęła. Oficjalnie powinno być: Unnamed Band, teraz może będzie po prostu Damon, Tony, Paul And Simon Icon_smile
Józek z Bagien, który teraz u mnie w szkole zyskał dużą aprobatę, dzięki mnie zresztą dość wolno wspina się w górę. Nie proporcjonalnie co do jego popularności można napisać Icon_wink
Uległem znów 1981 i Kent jest na liście Icon_biggrin Ale nadal na 50 miejscu.

Wśród płyt wróciłem do The Cure. Poznałem na nowo świetny krążek The Cure z 2004 i ocena poszła...uwaga o całą 1 gwiazdkę Icon_smile Zrobili wrażenie...Tak samo w górę poszły notowania płyty z mojego Cure Top 3...no ewentualnie top 4 czyli Wish. Tak, to tam są takie dzieła jak Friday I'm In Love, Open, End albo ten długi prawie 8 minutowy utwór, który ma tak długą nazwę, że zapomniałem....no co moge...do 19 Februara conajmniej fanem wielkim jeszcze nie jestem.
Dalej wspomniania przy okazji singla Here Comes That Day Siouxsie. Jest bardzo dobry Lenny, czyli absolutna czołówka 2008 roku. Metallica poszła w tym tyg. jedna i jedna jest na liście. Przypomniałem sobie też trochę klasyki z 2007 w postaci Blonde Redhead.

01. 01. 09. Radiohead - Jigsaw Falling Into Place
02. 03. 05. The Smashing Pumpkins - Pomp And Circumstances
03. 02. 07. Nick Cave & The Bad Seeds - Dig, Lazarus, Dig!!!
04. NE. 01. R.E.M. - Supernatural Superserious
05. 05. 04. The Hooosiers - Worst Case Scenario
06. 04. 07. The Raveonettes - Dead Sound
07. 06. 09. Muchy - Terroromans
08. 09. 03. Manic Street Preachers - The Second Great Depression
09. 07. 07. The White Stripes - Conquest
10. 08. 09. Arctic Monkeys - Teddy Picker

11. NE. 01. Siouxsie Sioux - Here Comes That Day
12. 12. 10. David Gahan - Deeper And Deeper
13. 13. 04. Goldfrapp - A&E
14. 17. 10. Interpol - No I In Threesome
15. 18. 03. Sons And Daughters - Darling
16. 10. 05. British Sea Power - Waving Flags
17. 11. 12. Foo Fighters - Long Road To Ruin
18. 14. 06. Queensryche - Innuendo
19. 23. 04. The Rapture - The Sound
20. 16. 08. Blackfield - Epidemic

21. 15. 07. Klaxons - As Above So Below
22. 20. 13. The Wombats - Let's Dance To Joy Division
23. 22. 12. Stereophonics - My Friends
24. 19. 14. Metallica - Only Happy When It Rains (Live)
25. 33. 02. The Wombats - Moving To New York
26. 21. 06. Babyshambles - You Talk
27. 35. 03. Lady Pank - Dobra Konstelacja
28. 30. 02. Morrissey - That's How People Grow Up
29. 37. 02. Morcheeba & Judy Tzuke - Enjoy The Ride
30. 24. 17. Mark Knopfler - Punish The Monkey

31. 25. 10. Genesis - No Son Of Mine (Live)
32. 27. 05. Normalsi - Nie Ma Mowy
33. NE. 01. Mick Jagger - Charmed Life
34. 31. 23. The Smashing Pumpkins - That's The Way (My Love Is)
35. 28. 09. Babyshambles - Delivery
36. 26. 11. R.E.M. - I Took Your Name (Live)
37. 39. 02. Ivan Mládek - Jožin Z Bažin
38. 34. 15. Editors - The Racing Rats
39. NE. 01. She Wants Revenge - Written In Blood
40. 29. 04. The Electric Soft Parade - Appropriate Ending

41. 32. 10. Ian Brown - Sister Rose
42. 38. 09. Grinderman - Honey Bee (Let's Fly To Mars)
43. 36. 15. Garbage - It's All Over But The Crying
44. 43. 18. Radiohead - 15 Step
45. 40. 04. Bruce Springsteen - Girls In Their Summer Clothes
46. 41. 08. New Model Army - Wired
47. 44. 06. H-Blockx - Countdown To Insanity
48. 49. 05. Muzyka Końca Lata - Ekstramocne
49. 45. 15. Roisin Murphy - Let Me Know
50. 50. 07. Kent - Colombus
---------------------------------------------------------------------------------
51. 48. 08. UNKLE - Hold My Hand
52. 42. 11. Hey - Teksański (Live)
53. 46. 03. Sarah Brightman - Running
54. 47. 13. Super Furry Animals - Run Away
55. 55. 19. LCD Soundsystem - Someone Great

Z listy wypadły:

z 51 - Eddie Vedder - Hard Sun - po 13 tyg.
z 52 - Rufus Wainwright - Tiergarten - po 13 tyg.
z 53 - The Enemy - We'll Live And Die In These Towns - po 11 tyg.
z 54 - Manic Street Preachers - Indian Summer - po 23 tyg.

Lista płyt:
01 - The Cure - Wish (1992)
02 - The Cure - The Cure (2004)
03 - Siouxsie Sioux - Mantaray (2007)
04 - Lenny Kravitz - It Is Time For A Love Revolution (2008)
05 - The Cure - Bloodflowers (2000)
06 - Moloko - Things To Make And Do (2000)
07 - Metallica - ...And Justifice For All
08 - Siouxsie And The Banshees - The Rapture (1995)
09 - Blonde Redhead - 23 (2007)
10 - Joe Jackson - Rain (2008)

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
08.02.2008 09:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
11. NE. 01. Siouxsie Sioux - Here Comes That Day - tak młody człowiek jak Ty i tacy artyści Icon_eek2 No cóż wszystko wskazuje na to że są nadal dobrzy.

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
08.02.2008 09:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Konrad napisał(a):11. NE. 01. Siouxsie Sioux - Here Comes That Day - tak młody człowiek jak Ty i tacy artyści Icon_eek2 No cóż wszystko wskazuje na to że są nadal dobrzy.

Hehe, a czemu mój wiek miałby mi przeszkadzać w fascynowaniu się Siouxsie? Icon_biggrin
Ja nie jestem jak 90% moich rówieśników, którzy przypisali by jej łatkę staruchy i nudziary Icon_smile
Zresztą bo to najstarszy artysta jakiego słucham...gdzie tam...ona ma tylko z 50 lat.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
08.02.2008 10:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #4
 
saferłel napisał(a):eklama nieunikniona - http://www.ratemymusic.blox.pl , ale i potrzebna myślę, bo informuje że od nowego tyg tylko tam będzie sie ukazywała moja lista, warto mieć wszystko w 1 miejscu
Tylko ?
saferłel napisał(a):04. NE. 01. R.E.M. - Supernatural Superserious
Jestem jeszcze przed przesłuchaniem
saferłel napisał(a):11. NE. 01. Siouxsie Sioux - Here Comes That Day
saferłel napisał(a):39. NE. 01. She Wants Revenge - Written In Blood
Chomik ? Icon_smile2
saferłel napisał(a):24. 19. 14. Metallica - Only Happy When It Rains (Live)
Co do Metallici to może zainteresuję Cię ten link: http://www.forum.lp3.pl/viewtopic.php?p=81207#81207. Oczywiście jeśli jeszcze chcesz zaglądać na forum.lp3.pl, bo kiedyś pisałeś, że dawno tam nie byłeś. Icon_biggrin3
Co do listy płyt to interesuje mnie ilu płyt słuchasz tygodniowo ? Tak dla porównania. Icon_biggrin3
08.02.2008 11:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Oj trochę nieprecyzyjnie się wyraziłem. Chodziło mi o to, że dotychczasowa strona z listą czyli archiwum bloga home50chart.blog.onet będzie już faktycznie tylko archiwum i nic tam nie przybędzie, żaden nowy post. Link odsyłający umieszczę na blogu, a mycharts nie mam zamiaru opuszczać Icon_razz2

Na forum lp3 nie starcza mi już czasu by siedzieć tam, komentować różne sprawy. A nawet jak mam wolny czas w sobotni wieczór, wolę swojej muzyczki posłuchać, coś mnie lista nie ciągnie...ale w sumie nawet nie wiem jak teraz wygląda, zniechęciło mnie kilka/naście notowań, ostatniego słuchałem z 2 miesiące temu, więc może warto i by wpaść. Może na takie różne zabawy też sie czasem pojawie, kto wie. Jedno jest pewne i niezmienne - top wszechczasów, ale to tylko raz na rok Icon_smile Nie chcę pojawić się na forum na 10 dni i potem znów zniknąć, muszę to dobrze przemyśleć.

Kiedy ten top Metallici się zacznie?,, nawet gdybym miał brac udział, musiałbym przerobić dyske, bo nie znam wszystkiego. A ja mam w zwyczaju mieć 3 wykonawców na playliście w jednym momencie Icon_wink

Siouxsie i She Wants są na chomiku i czekają Icon_wink

Zależy od tygodnia....Ostatnio zwalniam tempo ze względu na olimpiade z gegrafii i testy gimnazjalne i w ogóle nauke. Nie wiem jaka średnia z tego może wyjśc. W sumie nawet jak mam zawalony tydzień mogę 6-7 przesłuchać, czyli jedną dziennie, tak jakby (w praktyce to może być 4 dziennie, 3 dni posuchy Icon_biggrin i znów) A jak jestem w dobrej formie psychicznej (tak tak, inaczej się nie wytrzyma natłoku muzyki i będzie się to wszystko nudziło, można wtedy coś przegapić) to i do 2 dziennie, codziennie się to sprowadza.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.02.2008 09:56 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #6
 
saferłel napisał(a):04. NE. 01. R.E.M. - Supernatural Superserious
Też czekam na ich płytę. Tego kawałka jeszcze nie znam.
Cytat:Jest bardzo dobry Lenny, czyli absolutna czołówka 2008 roku.
Jak dla mnie te zachwyty trochę są na wyrost. Spodziewałem się po Kravitzu czegoś innego.

[Obrazek: kleschko.png]
09.02.2008 11:59 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #7
 
Cytat:Kiedy ten top Metallici się zacznie?,, nawet gdybym miał brac udział, musiałbym przerobić dyske, bo nie znam wszystkiego. A ja mam w zwyczaju mieć 3 wykonawców na playliście w jednym momencie Icon_wink
Zgodnie z kolejnością powinien zacząć się w okolicach 15 marca, ale padła propozycja żeby skończył się 27.05 (pewnie wiesz dzień przed czym Icon_wink2), czyli rozpocząłby się na początku maja. Dyskusja trwa. Icon_smile2
saferłel napisał(a):Zależy od tygodnia....Ostatnio zwalniam tempo ze względu na olimpiade z gegrafii i testy gimnazjalne i w ogóle nauke. Nie wiem jaka średnia z tego może wyjśc. W sumie nawet jak mam zawalony tydzień mogę 6-7 przesłuchać, czyli jedną dziennie, tak jakby (w praktyce to może być 4 dziennie, 3 dni posuchy Icon_biggrin i znów) A jak jestem w dobrej formie psychicznej (tak tak, inaczej się nie wytrzyma natłoku muzyki i będzie się to wszystko nudziło, można wtedy coś przegapić) to i do 2 dziennie, codziennie się to sprowadza.
Domyśliłem się, że jest z tym różnie. Icon_smile2 Ja w pierwszym tygodniu przesłuchałem 6 płyt, a w tym już 11 (jeszcze max 2 do mojej listy przebojów). No, ale w tym tygodniu siedziałem cały czas w domu. Icon_mrgreen
Przepraszam, że tak się wytypuję, ale jeszcze interesuje mnie ile miałeś lat gdy zacząłeś słuchać płyt ? (Bo muzyki wiadomo, że wcześniej albo przynajmniej równolegle. Icon_wink2) Jak sobie przypomnę czego ja słuchałem jak miałem 16 lat...
09.02.2008 12:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
No tak 28.05. Może się wybiorę Icon_smile

Co do pytań, to pytaj ile chcesz Icon_razz2 Odpowiedz brzmi..tak naprawdę od początku 2007 roku kiedy założyłem konto na rate your music, ale tak to wcześniej słuchałem np 1,2, czasem NAWET Icon_biggrin 3 płyt na tydzień. Nie wiem czy to też sie liczy? Gdyby i to brać pod uwage to końcówka roku 2004/początek 2005...wtedy zmobilizowała mnie do tego nowa płyta R.E.M. Icon_smile
W wczesniej to raczej miałem do 15 ulubionych zespołów max i nie wychodziłem poza te kręgi (od końca 2002/początek 2003....kurdek kiedy to było Icon_biggrin)
Ale tak jak pisze prawdziwym maniakiem jestem od początku 2007 roku. Wiek 14 lat wtedy...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.02.2008 12:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #9
 
saferłel napisał(a):dyby i to brać pod uwage to końcówka roku 2004/początek 2005...wtedy zmobilizowała mnie do tego nowa płyta R.E.M. Icon_smile
W wczesniej to raczej miałem do 15 ulubionych zespołów max i nie wychodziłem poza te kręgi (od końca 2002/początek 2003....kurdek kiedy to było Icon_biggrin)
Wcześniej ?! Załamujesz mnie. Icon_wink2 Jeszcze wcześniej ? Szok. Ty to masz szczęście. Icon_smile2 Chciałbym zacząć nadrabiać kilkudziesięcioletnie zaległości w Twoim wieku. A co dopiero kilka lat wcześniej...
Pewnie nie prowadzisz szczegółowych statystyk, ale tak mniej więcej ile albumów już przesłuchałeś ?
09.02.2008 01:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Oj staram się prowadzić jak najwięcej statystyk. Skarbnica mojej muzyki mieści się pod tym linkiem, wystarczy pooglądać dokładnie Icon_wink

http://rateyourmusic.com/~saferdrunk

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.02.2008 01:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #11
 
Zapomniałem, że jesteś zakręcony na punkcie RYM. Icon_wink2 1024 Icon_exclaim Dobra już nic nie mówię. Icon_wink2 Biorę się układanie listy. Icon_smile2
09.02.2008 01:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Heh, układak, układaj, czekam z niecerpliwością na wyniki Icon_wink A teraz chyba możesz zrozumieć czemu tak szaleje za RYM, widząc jakie daje mi możliwości, katalogi, topy....za kilka lat przy jakimś masowym topie wszechczasów przyda się to...bardzo i zaoszczędzi mase czasu.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.02.2008 01:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #13
 
saferłel napisał(a):Heh, układak, układaj, czekam z niecerpliwością na wyniki Icon_wink
Trochę jeszcze poczekasz. Icon_razz Za chwilę wydrukuję listę wszystkich przesłuchanych utworów w tym tygodniu (+ kilka których jeszcze nie przesłuchanych, ale które przesłucham) oraz listę płyt, które przesłuchałem. Potem wyłączę komputer i przesłucham jeszcze pewnie dwie płyty, a układaniem zajmę się w trakcie. Icon_biggrin3 Niezależnie kiedy skończę lista ukaże się dopiero jutro. Icon_smile2
saferłel napisał(a):A teraz chyba możesz zrozumieć czemu tak szaleje za RYM, widząc jakie daje mi możliwości, katalogi, topy....za kilka lat przy jakimś masowym topie wszechczasów przyda się to...bardzo i zaoszczędzi mase czasu.
Z jednej strony rozumiem, a z drugiej nie bardzo. Ja chyba nie umiałbym wystawić oceny płycie. No może genialne oceniłbym maksymalnie, ale resztę ? Wolę wypisać się na temat płyty, bo choć robię to nieudolne to są w tym jakieś emocje. A jak patrzę na 5 gwiazdek to co wiem ? Prawie nic.
Jeśli Tobie to pomaga to niech Ci służy dalej. Icon_smile2
Dobra już lecę, bo jak teraz nie ułożę swojej listy to będę musiał siedzieć w nocy, a czeka mnie ciężki dzień. Icon_wink2
09.02.2008 02:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
saferłel napisał(a):Świętowania przejścia do kolejnej rundy konkursu z geografii nie było za wiele
brawo! trzymam kciuki za nastepny etap Icon_smile2
saferłel napisał(a):informuje że od nowego tyg tylko tam będzie sie ukazywała moja lista, warto mieć wszystko w 1 miejscu
uff, dobrze ze wyjasniles o co chodzi, bo juz sie troche przestraszylem Icon_razz.
saferłel napisał(a):Mick Jagger podpatrzony na liście Kuby pojawia się tak jak obiecałem Icon_smile
super, oby zaszedl jak najwyzej Icon_smile2
saferłel napisał(a):Oczywiście płyta będzie sygnowana inną nazwą bo w ramach ścisłości dodam dla niepoinformowanych, że GBQ to nazwa płyty, a na zespół się tylko tak przyjęła.
a to nie wiedzialem. dzieki za info Icon_smile2.
saferłel napisał(a):poszły notowania płyty z mojego Cure Top 3...no ewentualnie top 4 czyli Wish
oprocz oczywistych "Friday I'm In Love" i "High", moim ulubionym jest "A Letter To Elise".
saferłel napisał(a):ale w sumie nawet nie wiem jak teraz wygląda, zniechęciło mnie kilka/naście notowań, ostatniego słuchałem z 2 miesiące temu, więc może warto i by wpaść
no to szkoda, ze nie sluchales ostatnich godzin z ostatniego miesiaca Icon_mrgreen

trudno sie bylo nie spodziewac R.E.M. w scislej czolowce juz teraz Icon_smile2. fajna piosenka, coraz bardziej mi sie podoba.
Smaszingi mnie zadziwiaja. Ale w sumie juz poprzedni singiel u Ciebie mnie zadziwial, wiec tak naprawde to nie jest niespodzianka Icon_smile2.
"Waving Flags" juz spada, ale fajnie, ze za to "Moving To New York" ladnie sie wspina.
Normalsi slabo, ale raczej sie nie dziwie, ze akurat u Ciebie gorzej sobie radza.
12.02.2008 05:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
ku3a napisał(a):brawo! trzymam kciuki za nastepny etap Icon_smile2

Icon_wink

ku3a napisał(a):uff, dobrze ze wyjasniles o co chodzi, bo juz sie troche przestraszylem Icon_razz.

Przerwanie listy zabiłoby mnie chyba Icon_razz2

ku3a napisał(a):super, oby zaszedl jak najwyzej Icon_smile2

Ma szansę, ma....Icon_wink

ku3a napisał(a):a to nie wiedzialem. dzieki za info Icon_smile2.

Od tego jestem Icon_razz2

ku3a napisał(a):oprocz oczywistych "Friday I'm In Love" i "High", moim ulubionym jest "A Letter To Elise".

No to akurat poleciałeś wszystkimi 3 singlami z Wish Icon_smile. Ja polecam w ogóle płytę i nie rozpisuje się o niej dokładnie, bo akurat single wcale nie są tak świetne w porównaniu z resztą płyty Icon_wink Ale oczywiście kocham wspomniane przez ciebie numery....tam na płycie to po prostu wyższy rodzaj geniuszu ;P

ku3a napisał(a):no to szkoda, ze nie sluchales ostatnich godzin z ostatniego miesiaca Icon_mrgreen

Coś tam słuchałem z ostatniego notowania, nowy lider kiepściutki Icon_sad

ku3a napisał(a):trudno sie bylo nie spodziewac R.E.M. w scislej czolowce juz teraz Icon_smile2. fajna piosenka, coraz bardziej mi sie podoba.
Smaszingi mnie zadziwiaja. Ale w sumie juz poprzedni singiel u Ciebie mnie zadziwial, wiec tak naprawde to nie jest niespodzianka Icon_smile2.

No, That's The Way zadziwia mnie. Miał być przebojów, potem odczułem lekkie zmęczenie tym kawałkiem gdy wszedł na liste i przez pewien czas utrzymał bezpieczną odległośc od czołówki, a potem jak wystrzelił.....Jestem ciekaw czy Pompy Icon_wink będą w stanie powtórzyć 1 miejsce poprzednich dwóch singli, to by była wielka rzecz.

A R.E.M....czytam właśnie recenzje płyty taką w stylu track-by-track na jakimś serwisie i sądzę, że będzie to coś wyjątkowo, coś na co nie są przygotowani zarówno fani jak i przeciwnicy R.E.M.. Zresztą narazie płyta jest chwalona, wszędzie gdzie ją opisują, to już coż znaczy.

ku3a napisał(a):"Waving Flags" juz spada, ale fajnie, ze za to "Moving To New York" ladnie sie wspina.
Heh o utworze BSP mogę napisać, że spada.....bo jest zbyt idealny, zbyt przebojowy. zwrotka refren, mościl refren. Zbyt idealne to jest ;P Wiem że to dziwnie brzmi, ale myślę, że niektórzy mnie rozumieją o co mi chodzi...

Pamiętasz jak pisałem o Moving kiedyś? Odpisałeś mi że na ciebie zadziałało posłuchenie tego numeru z zaskoczenia. U mnie teraz było podobnie. Włączyłem playliste ze swojego folderu DLP z 20-30 kawałkami, zacząłem sie uczyć i nagle usłyszałem to i myślę ,,co to jest''? Spojrzałem i wiedziałem już Icon_wink

ku3a napisał(a):Normalsi slabo, ale raczej sie nie dziwie, ze akurat u Ciebie gorzej sobie radza.


Na mojej liście wszystko możliwe co widać po wynikach Long Road To Ruin czy Innuendo Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.02.2008 06:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
saferłel napisał(a):No to akurat poleciałeś wszystkimi 3 singlami z Wish Icon_smile
Icon_razz
przyznam, ze nie pamietalem, ze Elise byla singlem Icon_smile2
saferłel napisał(a):Coś tam słuchałem z ostatniego notowania, nowy lider kiepściutki Icon_sad
akurat nie chodzilo mi o ostatnie notowanie, tylko o 3 wczesniejsze Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):Pamiętasz jak pisałem o Moving kiedyś?
no to faktycznie podobna sytuacja Icon_smile2. u mnie sie powoli wspina i teraz jest juz bardzo blisko trzydziestki.
12.02.2008 07:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #17
 
Saferłelu... jak Ty to robisz? Dobrze się uczysz w szkole i tyle wiesz o muzyce... Icon_eek2
Nie nadążam za Tobą.... raczej się z walki wycofam bo nie dam rady.
Co do listy nowości raczej nie znam.
12.02.2008 08:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #18
 
z 54 - Manic Street Preachers - Indian Summer - po 23 tyg.

No tak... a pominęliśmy wypadek weterana listy... który tyle razy świętował miejsce lidera. ... Cóz.. szkoda ale jednak fajnie że spada.
12.02.2008 08:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
Paweł napisał(a):Cóz.. szkoda ale jednak fajnie że spada.
Jestem za, a nawet przeciw Icon_smile

Jakoś wyrabiam, no co mam Ci napisać, wcale nie jestem jakimś wybitnym uczniem. Mam problemy z matematyką czy chemią, ale wszystkie oceny mogę sobie ponaprawiać na geografii, historii, angielskim lub WOS-ie....a muzyka to naturalnie chyba we mnie wchodzi, do tego chyba trzeba mieć jakieś wrodzone zdolności.....Icon_razz2 no przynajmniej ja po części tak uważam. A ty nie masz co ze mną walczyć. O co niby? Czy to, że słucham więcej od ciebie znaczy, że jestem w ,,tym wszystkim'' lepszy?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.02.2008 09:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
Re: Notowanie 62 (09.02.08)
saferłel napisał(a):informuje że od nowego tyg tylko tam będzie sie ukazywała moja lista, warto mieć wszystko w 1 miejscu
Czy ja dobrze rozumiem, że przestajesz postować tutaj swoje listy? Byłoby mi (i pewnie tylko mi) szkoda.
A teraz o nowościach. Przyznam się, że mojego zachwytu nie budzą. REM - ale może to dlatego, że nie ma żadnej piosenki, która zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Kilku przyjemnie się słucha i tyle. Lepiej brzmi mi Siouxsie, zupełnie fatalnie Jagger, a na następną poczekam, aż (jeżeli) trafi wyżej.
12.02.2008 10:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości