Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
371 MOJA LISTA
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Najbardziej cieszy mnie to, co się dzieje na samym szczycie. Szczególnie pierwsza trójka i miejsce piąte - najlepsze polskie utwory (i zespoły) ostatnimi czasy.
Niżej jest już dosyć nudno i stagnacyjnie. Szkoda, że Hurt spada i już raczej się nie przebije.
Za to pewnie za tydzień zadebiutuje Antimatter. Ja jeszcze nie wiem co z tej płyty wpuszczę na moją listę w następnej kolejności, ale wkrótce trzeba będzie wybrać...

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
08.02.2008 01:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Cytat:nie pomyślałem, że w momencie zadanie tego pytania na liście z last.fm Szkalna góra była 3-4 razy Icon_wink2
przyznam, ze zupelnie o tym nie wiedzialem, a opieralem sie tylko na Twoim komentarzu u mnie.
Cytat:wczoraj słyszałem wersję Wolny Tybet i to nie jest to, ale wersja z płyty jest świetna!
ta wersja jest marna, to jakies dicho bez klimatu.
intryguje ten Bauhaus od razu na pierwszym w plytach.
08.02.2008 09:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
01 . 01 . 05 . EKSTRAMOCNE - Muzyka Końca Lata - hmm... cóż tu mówić nie zbyt w moim typie ten numer 1

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
08.02.2008 09:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #24
 
ku3a napisał(a):intryguje ten Bauhaus od razu na pierwszym w plytach.
jeśli lubisz stary Bauhaus lub chociaż Petera Murphy to polecam!!! Jeśli nie zansz to ... też polecam Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
08.02.2008 09:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości