Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 882 - 03.02.2008
gabram Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Bardzo interesująca lista, lubię ją co tydzień czytać. Jeżeli chodzi o nowości to najbardziej kibicuję tej z pozycji 20 Icon_smile2
06.02.2008 08:43 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #22
 
Dwóch Gahanów obok siebie. Szkoda, że chociaż jeden nie wylądował w pierwszej dziesiątce Icon_neutral2

[Obrazek: kleschko.png]
06.02.2008 11:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #23
 
Zwycięzca notowania tego tygodnia piękny! Jak dla mnie ciekawszy niz ten sprzed tygodnia. Słucham "Szkalnej góry" właściwie od niedawna i ... tez wpadłam w jej sidła Icon_mrgreen
ku3a napisał(a):Zasluzone zwyciestwo!
no pewnie

ku3a napisał(a):Normalsi byli na pierwszym miejscu przez 5 tygodni! A teraz jeszcze przez wiele beda w scislej czolowce.
a wiec jest szansa na wysokie miejsce w podsumowaniu 2008 Icon_razz
ku3a napisał(a):Za pierwszą trojką ulokowala sie czworka piosenek, ktora ma nad reszta bardzo duza przewage. W ramach tej czworki moga nastepowac spore przetasowania. (...) Za tydzien moze byc zupelnie inaczej.
I to mi sie podoba! Dzięki temu jest ciekawiej Icon_wink2 (żywie nadzieje ze cos jeszcze moze dotrwa i bedzie miało tez szanse sie przecisnąć na tą niedostępną szkalną góre Twojej listy Icon_mrgreen )

ku3a napisał(a):"Debiutuje" i niektorzy sie zasmieja
nie należę do takich
ku3a napisał(a):ale I don't care.
very good Icon_wink2

ku3a napisał(a):"Waving Flags" slyszalem we wczesniejszych tygodniach kilka razy, ale kluczem do sukcesu w tym przypadku bylo wysluchanie w ciagu tygodnia srednio raz dziennie. No i w koncu chwycilo, a wrecz zahipnotyzowalo.
superancko! Ja jestem, nadal w fazie hipnozy Icon_razz

ku3a napisał(a):Co bedzie dalej, zobaczymy, bo w niemalym stopniu sukces opiera sie na Antyradiu w ktorym slyszalem to w zeszlym tygodniu kilka razy.
nie pozostaje nic innego jak trzymać kciuki za redaktorów Antyradia zeby puszczali ten genialny kawałek raz dziennie Icon_mrgreen

ku3a napisał(a):ale wspaniałe sa takie piosenki w ktorych tekstowi ktory jest piekny towarzyszy piekna muzyka albo cudowne wykonanie.
wtedy jest tak ze nie mozna sobie wymarzyc piękniejszej piosenki, cause everything is beautiful Icon_biggrin3
(do tego gdy jeszcze tekst kojarzy sie z rzeczywistością, emocje związane ze słuchaniem utworu rosną...)

ku3a napisał(a):I tak jest w przypadku ostatniej dzisiejszej nowosci. Czy ja lubie piosenki Justyny Steczkowskiej?
Pamiętam Twoje nastawienie do piosenki, która w zeszłym roku przez jakis czas królowała wśród moich głosów na Liste Trójki Icon_wink2

ku3a napisał(a):Dlatego absolutnie nie kwapilem sie, by sprawdzic na wlasne uszy "Wracam do domu". W koncu sciagnalem, puscilem sobie i... zamarlem z wrazenia od poczatku tego pierwszego przesluchania piosenki. Jak bedzie dalej, nie wiem. Czy to moze byc moja ulubiona piosenka w calej karierze Justyny? Jak najbardziej!
Ciesze sie ze tak ją odbierasz ... piosenka naprawde piekna ... Trzymam kciuki za dalsze postepy na Twojej liście Icon_smile2

ku3a napisał(a):14. 16. 09. Saw Something - Dave Gahan
15. 13. 05. A Little Lie - Dave Gahan
dwóch Dave'ów pod rząd ... jeden spada, drugi w góre, odwrotnie jak w poprzednim tygodniu ... Jak bedzie za tydzień? Mam nadzieje ze te wahania sie ustabilizuja i ruchy w obu przypadkach beda tylko do góry Icon_wink2

ku3a napisał(a):19. 19. 02. Jozin z Bazin - Ivan Mladek
a Józek ani drgnie ... chyba bagno dosyc gęste ... nie da sie przeć do przodu Icon_razz

ku3a napisał(a):Lista płyt. Notowanie 870:
03. 02. 04. 04. Hourglass - Dave Gahan
Klepsydra troche za ciężka?

ku3a napisał(a):01. 02. 04. 04. Autor - Strachy na Lachy
02. 01. 09. 09. Soliloquium - Normalsi
możnaby powiedzieć, ze te ruchy naśladują ruchy na liście piosenek ...

ku3a napisał(a):06. 07. 13. 13. Avenged Sevenfold - Avenged Sevenfold
tylko jedno przesłuchanie w tygodniu wystarczyło do awansu? Icon_smile2
07.02.2008 12:50 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Lilian napisał(a):a wiec jest szansa na wysokie miejsce w podsumowaniu 2008 Icon_razz
mam nadzieje, choc z miedzyczasie zdarzyl sie Sylwester Icon_wink2
Lilian napisał(a):tylko jedno przesłuchanie w tygodniu wystarczyło do awansu? Icon_smile2
czesto u mnie tak jest jak mina juz pierwsze tygodnie i plyta jest osluchana i nie mam potrzeby goraczkowego poznawania jej. teraz juz wiem czego sie spodziewac i slucham sobie wtedy kiedy glod jest juz odpowiednio duzy. po kilku miesiacach czestsze sluchania w wielu przypadkach zakatowaloby plyte. zreszta co tydzien jest tyle rzeczy do sluchania, ze ciezko jest wciskac cos czesciej.
07.02.2008 01:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
Re: notowanie 882 - 03.02.2008
Numer jeden to dla mnie mimo wszystko spore zaskoczenie. Chyba wolałbym, żeby na szczyt przebił się inny utwór, ale ten też jest w porządku. Szkoda, że ostatnio nie mam za bardzo warunków do słuchania płyty "Autor"... Wkrótce może się to zmienić, ale to też będzie zależało od tego jak rozplanuję sobie ferie.
"Walka Jakuba z Aniołem" nieźle, ale liczę na to, że będzie jeszcze lepiej (choć nie wiem czy mogę tego wymagać, skoro u mnie ten utwór właśnie wyleciał z dziesiątki...)
"M.I.A." wciąż w pierwszej dziesiątce. Niestety nie na długo dane mi było cieszyć się z obecności "Dear God" na liście... Może ten wypadek to zapowiedź debiutu innego utworu Icon_mrgreen
Po liście płyt można odnieść wrażenie, że jest to całkiem realne...
No cóż.. Listę odkrywałem po kolei od góry. Doznałem szoku, kiedy zobaczyłem 17-te miejsce!
Cytat:"Debiutuje" i niektorzy sie zasmieja, ale I don't care.
Ale kto ma się zaśmiać? Przecież nikt tego nie zna Icon_mrgreen A u mnie to był kiedyś wielki hit, ale wtedy jeszcze nie forowałem na mycharts.

Debiut z miejsca 20-tego też mnie cieszy.
To dziwne, że Metallica tak szybko spada... A wydawało się, że będzie wielki hit... Może chociaż u mnie się uda Icon_wink2

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
07.02.2008 10:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
mrsap napisał(a):A u mnie to był kiedyś wielki hit, ale wtedy jeszcze nie forowałem na mycharts.
no i dzieki Twojemu podsumowaniu sie tym zainteresowalem Icon_smile2. I dzieki zwierzakowi.
mrsap napisał(a):Może chociaż u mnie się uda Icon_wink2
trzymam kciuki!
a u mnie to sie niby nie udalo?! 3 razy na pierwszym! Icon_biggrin3
07.02.2008 10:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
ku3a napisał(a):trzymam kciuki!
a u mnie to sie niby nie udalo?! 3 razy na pierwszym!
Ale już jest na wylocie, a u mnie dopiero dochodzi do pierwszej dziesiątki Icon_biggrin3

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
07.02.2008 10:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #28
 
ku3a napisał(a):jak milo czytac tu Twoj komentarz, a nie tylko wiedziec, ze liste sledzisz Icon_smile2.
jak miło czytać takie Twoje słowa... [brakuje tu buźki o którą mi chodzi Icon_wink2 ]
ku3a napisał(a):Szczytem bylo to, ze kiedys zagrali jedna piosenke raz i za godzine drugi raz. Ale zeby to byl jakis obecny przeboj... To bylo "All My Love" Zeppelinow!
chcieli Ci pomóc w topie Icon_wink2 . poszło im zresztą nieźle.
ku3a napisał(a):
neon.ka napisał(a):choć jak teraz patrzę jakie miałaby na dziś towarzystwo w dziesiątce, to trochę samotnie mogłaby się stylistycznie czuć w tym gronie Icon_smile2
towarzystwo, rzeklbym, dosc typowe jak na moją liste Icon_razz.
co nie zmienia faktu, że mogłaby się tam czuć nieswojo. jeszcze by powiedziała 'wracam do domu' i dopiero byś miał! Icon_wink2
08.02.2008 01:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
19. 19. 02. Jožin z bažin - Ivan Mládek Icon_evil :roll:

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
08.02.2008 09:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
Cytat:Jeżeli pewna osoba przeczyta to co napisałeś to będzie nie zadowolona. Ja nie dałbym rady przesłuchać całej płyty. Słyszałem pół Jimmego i kilka razy Bongo Banga (czy coś takiego), bo była propozycją do NL4.
Cóż, niestety przeczytała Icon_mrgreen Oczywiście przesłuchałem całą płytę. Ma parę średnich punktów, ale żadnego słabego. Niestety "Jimmy" i "Boyz" już mi się znudziły... Icon_confused

p.s. i nie "Bongo Banga" tylko "Bamboo Banga" Icon_evil

No, a teraz co do listy: "Szklaną górę" muszę sobie w końcu przesłuchać, bo czytam same pochwały, więc to musi być coś wartościowego. Do Jożina masz pewnie taki sam stosunek jak ja, tzn. nie wiesz co z nim zrobić Icon_razz Szkoda, że wypadli Wombatsi...No i "Conquest" nie wiele lepiej niż u mnie. Poza tym dziwi mnie trochę pozycja Metallici... Jak na coś, co Cię zmiotło z nóg to trochę zbyt szybko poleciało :roll:
09.02.2008 12:40 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości