Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 218 z dnia 3 lutego 2008
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 218 z dnia 3 lutego 2008
Cóż ciekawego można napisać o tym tygodniu...? Był on na pewno zupełnie nieprzeciętny. Skończyły się zajęcia na uczelni. Nadszedł czas zaliczeń i sesji. Szczęśliwie udało się wyciągnąć przynajmniej 4 ze wszystkich przedmiotów zaliczeniowych. Gorzej było z pierwszym egzaminem, ale to akurat da się jeszcze poprawić.
Taki tydzień, kiedy nie funkcjonuje się regularnie, ma zwykle ciekawe odzwierciedlenie wśród muzyki, jakiej sucham. Znów przebiegało to w sposób instynktowy. Głownie chodzi mi o dwa dni - wtorek i środę. Wtedy to od rana do wieczora siedziałem w domu i się uczyłem. Oczywiście przy muzyce, bo inaczej zawsze czegoś brakuje... Słuchałem kolejnych płyt. W czasie słuchania jednej płyty już wiedziałem jaka będzie następna. Poznałem dzięki temu kilka na prawdę świetnych albumów z lat 90-tych, a kilka odświeżyłem.

I wszystko to ma odzwierciedlenie na liście. Ogromną niespodzianką jest nagły zwrot w karierze utworu z najnowszej płyty Fuel. Oczywiście wpływ miało na to głównie wsłuchiwanie się w płytę "Angels & Devils". Wsłuchiwałem się też w debiutanckie wydawnictwo Serja Tankiana (zastanawiając się przy tym, czy warto wydawać 130 zł na jego koncert). Stąd właśnie bierze się rewelacyjny wynik "Elect The Dead" na liście płyt i gigantyczny skok "Feed Us".
Poza tym na liście spore odświeżenie. Wreszcie nastąpił prawdziwy wysyp nowości. Bardzo wysoko debiutuje najnowszy utwór zespołu Alternate Sound Of Life. Trochę niżej, ale również w pierwszej czterdziestce, pojawiają się nowe utwory Hurt i Band Of Horses.

Pozostałe nowości są równie mocne, a może nawet jeszcze mocniejsze. Niepozorny debiut zalicza nowy singiel Lifehouse, który prawdopodobnie już w przyszłym tygodniu zbierze więcej punktów, niż do tej pory zebrały wszystkie utwory z tej płyty na mojej liście. Evans Blue też ma spory potencjał. "Fear" to według mnie najpiękniejszy utwór na ich ostatniej płycie. The Killers długo przekonywali mnie do nowego singla, aż w końcu udało się i... są w pięćdziesiątce. Startują ze sporym potencjałem i słuchalnością, także mogą sprawić niespodziankę.
W poczekalni też dzieją się ciekawe rzeczy, ale to już zostawiam wam do interpretacji indywidualnej.

Za to na koniec pozostawiam to, co zwykle jest najciekawsze, czyli walkę o pierwsze miejsca. Ten tydzień był przełomowy. Zespół Hurt tydzień temu obsunął się z pozycji druguej na trzecią i niektórzy pewnie myśleli, że już zacznie spadać. Jednak już na samym początku tygodnia przegonił "A Little Piece Of Heaven" i wydawało się, że wreszcie uda się zepchnąć z tronu króla stycznia. W dodatku lider miał w ciągu tygodnia tylko jedno przesłuchanie, które zepchnęło go na ostatni stopień podium. Jednak wielki utwór ma to do siebie, że pokazuje klasę w najważniejszym momencie. I tak też się stało w tym tygodniu. Na samym finiszu Avenged Sevenfold całkowicie przyćmił całą resztę stawki. Pozostałe utwory tego zespołu nie miały jednak takiego szczęścia...
Album z hukiem wyleciał z listy płyt. Zresztą tam dzieją się dziwne rzeczy. Wreszcie debiutuje najnowszy krążek Riverside. W poczekalni jest już moja nowa propozycja z tej płyty, ale na razie poza czołową dwudziestką...
Powracają wspomniane przeze mnie Fuel i Lifehouse, a także, po krótkiej absencji, Muchy, które są też coraz bliżej debiutu na liście głównej...

Już za tydzień możecie się spodziewać kilku bardzo ciekawych debiutów. Duża w tym zasługa abd3mza, który wziął na swoje barki dzieło kompletowania trójkowego zestawu, za co jestem mu bardzo wdzięczny.


Notowanie 218


01 . 01 . 08 . A LITTLE PIECE OF HEAVEN - Avenged Sevenfold 1 (5)
02 . 03 . 11 . ALONE WITH THE SEA - Hurt 2
03 . 02 . 13 . NO JESUS CHRIST - Seether 2
04 . 06 . 07 . WATCH OVER YOU - Alter Bridge 4 S
05 . 08 . 09 . ENCORE JESZCZE RAZ - Strachy na Lachy 5
06 . 07 . 11 . ZZYZX RD. - Stone Sour 4 S
07 . 04 . 16 . TIES THAT BIND - Alter Bridge 1 (1) S
08 . 18 . 12 . ANGELS TAKE A SOUL - Fuel 8
09 . 05 . 15 . ANOTHER FACE IN A WINDOW - Antimatter 5
10 . 11 . 08 . CONQUEST - The White Stripes 10 S

11 . 15 . 06 . BROTHERS IN ARMS - Metallica 11
12 . 12 . 14 . THE RACING RATS - Editors 6 S
13 . 10 . 05 . WALKA JAKUBA Z ANIOŁEM - Strachy na Lachy 10 S
14 . 13 . 10 . WAY OUT OF HERE - Porcupine Tree 12 S
15 . 09 . 23 . END OF THE WORLD - Blackfield 1 (4) S
16 . 14 . 14 . THE TEASE (LIVE) - Evans Blue 3
17 . 16 . 09 . JIGSAW FALLING INTO PLACE - Radiohead 13 S
18 . 20 . 07 . STAY - Onesidezero 18
19 . 27 . 02 . 1.000 PEOPLE - Blackfield 19
20 . 17 . 07 . MY WORLD - Sick Puppies 17 S

21 . 49 . 02 . FEED US - Serj Tankian 21 S
22 . 23 . 04 . AFTERLIFE - Avenged Sevenfold 22 S
23 . 26 . 04 . SAW SOMETHING - Dave Gahan 23 S
24 . 22 . 08 . SCHIZOFRENIA - Coma 22
25 . 21 . 17 . EMPTY WALLS - Serj Tankian 2 S
26 . 19 . 08 . CAŁKIEM SAM - Totentanz 19
27 . 30 . 07 . 4 WALLS - Black Light Burns 27 S
28 . 34 . 02 . THE NEW NATIONAL ANTHEM - Strata 28
29 . 31 . 04 . BRAINIAC - Chevelle 29
30 . 28 . 06 . MY EYES - Travis 28 S

31 . 25 . 13 . HOUSE OF CARDS - Radiohead 6
32 . NN . 01 . SHE WHISPERS LOUD - Alternate Sound Of Life 32
33 . 24 . 09 . THIS IS HOW I DISAPPEAR - My Chemical Romance 10
34 . 48 . 02 . APRIL FOOLS AND EGGMEN - Fair To Midland 34
35 . 33 . 05 . IF YOU WERE A SAILBOAT - Katie Melua 33 S
36 . 32 . 26 . YOU DON'T KNOW WHAT LOVE IS (YOU JUST DO AS YOU'RE TOLD) - The White Stripes 1 (2) S
37 . 44 . 05 . LONG ROAD TO RUIN - Foo Fighters 37 S
38 . NN . 01 . NO ONE'S GONNA LOVE YOU - Band Of Horses 38 S
39 . 46 . 03 . ANGER CAGE - Course Of Nature 39 S
40 . NN . 01 . LODED - Hurt 40

41 . 29 . 19 . CRITICAL ACCLAIM - Avenged Sevenfold 2 S
42 . NN . 01 . FEAR - Evans Blue 42
43 . 38 . 04 . EKSTRAMOCNE - Muzyka Końca Lata 38 S
44 . 37 . 21 . INDIAN SUMMER - Manic Street Preachers 1 (1) S
45 . 42 . 03 . UNFURL - Katatonia 42
46 . 36 . 25 . TEN TON BRICK - Hurt 1 (1) S
47 . NN . 01 . TRANQULIZE - The Killers feat. Lou Reed 47 S
48 . 35 . 14 . STOP A BULLET - Black Light Burns 15
49 . NN . 01 . BROKEN - Lifehouse 49 S
50 . 43 . 03 . NO I IN THREESOME - Interpol 43 S

51 53 DOOMSDAY - Atreyu S
52 66 GALANTERIA - Muchy S
53 39 ZAPRZEPASZCZONE SIŁY... - Coma 1 (2)
54 40 DŁUGA DROGA W DÓŁ - Happysad 10
55 63 THE SECOND GREAT DEPRESSION - Manic Street Preachers
56 56 THE UNWINDING CABLE CAR - Anberlin S
57 47 PSYCHO - Puddle Of Mudd 28 S
58 45 HOLD ON - Korn 38 S
59 50 GOOD TIMES BAD TIMES - Godsmack 35 S
60 NN NO WORLD FOR TOMORROW - Coheed & Cambria S

61 69 THE STONE - Ashes Divide S
62 57 W DRODZE - Artur Rojek 47 S
63 NN GONE - Fuel S
64 PP TEDDY PICKER - Arctic Monkeys S
65 NN GET OUT THE DOOR - Velvet Revolver S
66 68 IF YOU DANCE - Monarch
67 NN WAVING FLAGS - British Sea Power S
68 PP I'M NOT JESUS - Apocalyptica feat. Corey Taylor
69 60 BRAND NEW THING - Adema S
70 NN SUTURE UP YOUR FUTURE - Queens Of The Stone Age



Lista płyt, notowanie 5/2008


01 04 12 FINDING BEAUTY IN NEGATIVE SPACES - Seether [2007]
02 08 03 ELECT THE DEAD - Serj Tankian [2007]
03 PP 09 ANGELS & DEVILS - Fuel [2007]
04 01 17 VOL. II - Hurt [2007]
05 PP 02 TERROROMANS - Muchy [2007]
06 03 17 BLACKBIRD - Alter Bridge [2007]
07 06 05 LEAVING EDEN - Antimatter [2007]
08 PP 04 WHO WE ARE - Lifehouse [2007]
09 NN 01 RAPID EYE MOVEMENT - Riverside [2007]
10 02 10 STRATA PRESENTS THE END OF THE WORLD - Strata [2007]






PS. Zobaczcie co robi zespół Avenged Sevenfold w lipcu
http://www.lastfm.pl/music/Avenged+Sevenfold/+events

A w sierpniu zespół Iron Maiden przyjeżdża do Polski.... :->

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
04.02.2008 02:34 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
A7X nieźle się przyspawali do pierwszego miejsca. Czyżby szli na rekord? Icon_smile2 W Top10 najbardziej podoba mi się zamiana miejsc 2 i 3 Icon_wink2 Powrót Fuel robi wrażenie, ja jednak wciąż nie jestem do ich nowych utworów do końca przekonany... A PT znowu w dół Icon_confused Za to dalej mamy piękne awanse na 21 i 34 Icon_biggrin3 Najwyższa nowość w Top50 też cieszy Icon_smile2 Niestety nie mogę tego samego powiedzieć o pozycji 45 Icon_confused A w poczekalni moją uwagę zwracają miejsca 60, 61, 70, chociaż w przypadku tego drugiego liczyłem na nieco więcej Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
04.02.2008 01:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
Re: notowanie 218 z dnia 3 lutego 2008
No cóż, Twój lider przeżywa u mnie mały kryzys (może nawet nie taki mały). To świetny utwór, ale świetnych jest wiele. Myślę jednak, że nie powiedział ostatniego słowa. A do tego kryzys nie dorównuje temu, który przeżywa Hurt.
Cieszy najwyższa polska piosenka. Pogubiłem się trochę w tych Strachach, ale mimo to powiem, że na płycie znajduje się w ścisłej czołowce i życzę mu wejścia na podium.
Okazało się, że Twój najnowszy Fair u mnie jest poprzednim Fairem (i chyba nie tylko u mnie), no ale czasem na naszych listach tak się dziwnie wyrabia.
05.02.2008 06:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #4
 
mrsap napisał(a):Wtedy to od rana do wieczora siedziałem w domu i się uczyłem. Oczywiście przy muzyce, bo inaczej zawsze czegoś brakuje...
Podobno wydajność wtedy spada, ale ja nie pamiętam kiedy się uczyłem bez muzyki. Szczerze to nie pamiętam kiedy w ogóle się uczyłem. Icon_smile2 Studenci mają łatwiej, bo mogą sprawdzić kiedy była sesja. Icon_razz
mrsap napisał(a):Już za tydzień możecie się spodziewać kilku bardzo ciekawych debiutów. Duża w tym zasługa abd3mza, który wziął na swoje barki dzieło kompletowania trójkowego zestawu, za co jestem mu bardzo wdzięczny.
Dzięki ! Ciesz mnie, że tylu osobom przydaje się to co robię. Jestem ciekawy co Cię najbardziej zainteresowało.
mrsap napisał(a):01 . 01 . 08 . A LITTLE PIECE OF HEAVEN - Avenged Sevenfold 1 (5)
Może nie jest przesadnie dobra wiadomość, ale u mnie ten utwór właśnie zadebiutował (wyprzedzając kilka innych z Twojej listy, a przez to oddalając ich szanse na debiut Icon_confused ) na przeciwnym biegunie listy.
mrsap napisał(a):26 . 19 . 08 . CAŁKIEM SAM - Totentanz 19
Najlepszy utwór z płyt dość wyraźnie w dół. Liczę, że jeszcze się odbije. W końcu 8 tygodni to niewiele.
mrsap napisał(a):38 . NN . 01 . NO ONE'S GONNA LOVE YOU - Band Of Horses 38 S
Dwa tygodnie temu nieśmiało u mnie zadebiutował (48) a w tym notowaniu znalazł się w 5 największych awansów (+17). Icon_smile2
mrsap napisał(a):05 . 08 . 09 . ENCORE JESZCZE RAZ - Strachy na Lachy 5
Straszna płyta już przesłuchana, więc kto wie, kto wie...
05.02.2008 09:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Zgodnie ze starym hasłem Z-Rocka chyba się starzeję...
07.02.2008 02:15 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
p.u.r.h. napisał(a):A7X nieźle się przyspawali do pierwszego miejsca. Czyżby szli na rekord?
Na to wygląda. Jak na razie chyba tylko Hurt jest w stanie im zagrozić.

abd3mz napisał(a):Studenci mają łatwiej, bo mogą sprawdzić kiedy była sesja.
Wbrew pozorom to tak nie działa.

abd3mz napisał(a):Dzięki ! Ciesz mnie, że tylu osobom przydaje się to co robię. Jestem ciekawy co Cię najbardziej zainteresowało.
W tym tygodniu już część z tych utworów pojawi się przynajmniej w poczekalni.

abd3mz napisał(a):Najlepszy utwór z płyt dość wyraźnie w dół. Liczę, że jeszcze się odbije. W końcu 8 tygodni to niewiele.
Na pewno nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
08.02.2008 01:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #7
 
mrsap napisał(a):
abd3mz napisał(a):Studenci mają łatwiej, bo mogą sprawdzić kiedy była sesja.
Wbrew pozorom to tak nie działa.
Rozumiem, że sprawdziłeś to empirycznie ? Icon_wink2
mrsap napisał(a):
abd3mz napisał(a):Dzięki ! Ciesz mnie, że tylu osobom przydaje się to co robię. Jestem ciekawy co Cię najbardziej zainteresowało.
W tym tygodniu już część z tych utworów pojawi się przynajmniej w poczekalni.
Nie mogę się doczekać. Icon_smile2
08.02.2008 04:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 065
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Numer 1 to musi być balladka chyba Icon_mrgreen

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
08.02.2008 09:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Konrad napisał(a):Numer 1 to musi być balladka chyba Icon_mrgreen
Żebyś się nie zdziwił Icon_mrgreen Zajrzyj na mojego chomika.

abd3mz napisał(a):
mrsap napisał(a):
abd3mz napisał(a):Studenci mają łatwiej, bo mogą sprawdzić kiedy była sesja.
Wbrew pozorom to tak nie działa.
Rozumiem, że sprawdziłeś to empirycznie ? Icon_wink2
Jeszcze nie, bo na pierwszym semestrze ciężko jest sprawdzić kiedy była ostatnia sesja. Ale gdybym podszedł do sesji w ogóle się wcześniej nie ucząc, to prawdopodobnie w wojsku mógłbym w ten sposób myśleć...

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
08.02.2008 09:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 065
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
mrsap napisał(a):Żebyś się nie zdziwił Zajrzyj na mojego chomika.

Właśnie słucham ale jest to jednak dość ostry kawałek jednakże chyba najlepszy z repertuaru Avenged Sevenfold

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
08.02.2008 09:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #11
 
mrsap napisał(a):Ale gdybym podszedł do sesji w ogóle się wcześniej nie ucząc, to prawdopodobnie w wojsku mógłbym w ten sposób myśleć...
Powiało grozą... Icon_wink2 Szczególnie, że we wtorek mam komisje. Icon_biggrin3
08.02.2008 11:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #12
 
Czuje, że Avenged Sevenfold to nie jest to co lubię. Posłucham z ciekawości i niejako z obowiązku. Zostalo mi tylko trzymać kciuki Saw Something. Pozdrawiam.

[Obrazek: kleschko.png]
09.02.2008 02:08 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
najpierw to co dla mnie najwazniejsze:
mrsap napisał(a):PS. Zobaczcie co robi zespół Avenged Sevenfold w lipcu
http://www.lastfm.pl/musi...venfold/+events

A w sierpniu zespół Iron Maiden przyjeżdża do Polski.... :->
Icon_eek2 Icon_eek2
a ja juz bez tych podejrzen chcialem sie wybrac na Ajronów! Jakby sie okazalo prawda to o czym myslimy to juz na 100% ide! trzeba trzymac kciuki...

Konrad napisał(a):Właśnie słucham ale jest to jednak dość ostry kawałek jednakże chyba najlepszy z repertuaru Avenged Sevenfold
dosc ostry kawalek?? Icon_biggrin3

a jesli chodzi o liste:
"Encore jeszcze raz" ma dla mnie jedna wade, ktora sprawia, ze nie moge tego odebrac tak jak bym chcial. otoz... jest na plycie od razu za "Szklaną gorą". ano tak. moj lider tak mnie zawsze wali po glowie, ze jak sie juz konczy, to ja potem jeszcze mam go w glowie przez jakis czas i mysle o roznych rzeczach, po czym orientuje sie, ze nastepna piosenka sie juz konczy albo co najwyzej jest w polowie.
"Brothers In Arms" na jedenastym!! brawo! Icon_biggrin3
"Feed Us" w olbrzymim skoku i mam nadzieje, ze to nie jednorazowy wybryk z okazji o ktorych napisales w komentarzu. Ciesze sie, ze to Serj tak skacze, ale akurat wolalbym inny kawalek, bo jak tak na szybko licze to na plycie bardziej podobaja mi sie "Empty Walls", "Unthinking", "Saving Us", "Sky Is Over", "Elect The Dead", a moze cos jeszcze. Co oczywiscie absolutnie nie znaczy, ze "Feed Us" mi sie nie podoba Icon_smile2.
szkoda, ze Totentanz o 7 w dol. bedziesz jeszcze probowac z jakimis Normalsami?
Katie 2 w dol, ale i tak jej wyniki sa dla mnie niespodzianką. pozytywna oczywiscie.
DDWD juz niestety finiszuje...
rewelacyjny wynik Serja w plytach!
10.02.2008 02:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
ku3a napisał(a):dosc ostry kawalek??
W porównaniu z "Seize The Day", "Dear God" czy "Gunslinger", to rzeczywiście jest dość ostry kawałek. Mimo, że nie jest to typowa ballada rockowa, to po przestudiowaniu tekstu można stwierdzić, że ten utwór nawiązuje trochę do literackiej ballady romantycznej Icon_wink2

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
10.02.2008 06:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Dobry lider. Po za tym tylko Conquest niestety robi na mnie wrażenie z czołowej 10, większość znam, ale niestety nie podoba mi się.
Może sytuacja się poprawi jak dobije do 10 Metallica Icon_wink Boli spadek Blackfield. 1000 People przeżywało już na forum swoje 5 minut, ale na dobry kawałek każdy czas dobry. House Of Card już 13 tyg wytrzymuje, teraz nowy singiel to Nude, może tej wejdzie i będą 3 Radioheady. Nowości prawie nie znam, ale spodziewam się jaka muzyka się za nimi kryje i mówie jej Nie! Szczególnie że w tym tyg u mnie Tori Amos i trip hop!

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.02.2008 06:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
ku3a napisał(a):"Encore jeszcze raz" ma dla mnie jedna wade, ktora sprawia, ze nie moge tego odebrac tak jak bym chcial. otoz... jest na plycie od razu za "Szklaną gorą". ano tak. moj lider tak mnie zawsze wali po glowie, ze jak sie juz konczy, to ja potem jeszcze mam go w glowie przez jakis czas i mysle o roznych rzeczach, po czym orientuje sie, ze nastepna piosenka sie juz konczy albo co najwyzej jest w polowie.
To spróbuj posłuchać w oderwaniu od płyty Icon_razz

ku3a napisał(a):"Brothers In Arms" na jedenastym!! brawo! Icon_biggrin3
Już w zeszłym tygodniu spokojnie mogłaby być pierwsza dziesiątka. Niestety tam panował straszny ścisk. W tym tygodniu już nie jest tak ciasno, bo większość utworów traci... :->

ku3a napisał(a):"Feed Us" w olbrzymim skoku i mam nadzieje, ze to nie jednorazowy wybryk z okazji o ktorych napisales w komentarzu. Ciesze sie, ze to Serj tak skacze, ale akurat wolalbym inny kawalek, bo jak tak na szybko licze to na plycie bardziej podobaja mi sie "Empty Walls", "Unthinking", "Saving Us", "Sky Is Over", "Elect The Dead", a moze cos jeszcze. Co oczywiscie absolutnie nie znaczy, ze "Feed Us" mi sie nie podoba Icon_smile2.
Ten utwór był na singlu (chyba) i bardzo mi się podoba, więc ma pierwszeństwo. Aktualny singiel już mi się tak bardzo nie podoba... Ale na pewno nie jest to ostatni kawałek tego pana na mojej liście.

ku3a napisał(a):szkoda, ze Totentanz o 7 w dol. bedziesz jeszcze probowac z jakimis Normalsami?
Już od dłuższego czasu dobijają się do listy z kolejnym kawałkiem. W tym tygodniu udało im się wskoczyć do siedemdziesiątki.

ku3a napisał(a):Katie 2 w dol, ale i tak jej wyniki sa dla mnie niespodzianką. pozytywna oczywiscie.
Ten singiel przeciera szlaki dla tej piosenkarki na mojej liście. Prawdopodobnie nie odniesie spektakularnego sukcesu, ale jest nadzieja, że od teraz regularnie utwory Katie będą wchodzić do pięćdziesiątki. Ten stary singiel ciągle mi się nie nudzi, więc jest szansa, że jeszcze wskoczy do trzydziestki. A nowy już pewnie za tydzień będzie w poczekalni.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
10.02.2008 06:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  notowanie 1004 z 26 lutego 2023 mrsap 0 141 28.02.2023 11:47 AM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 1003 z 19 lutego 2023 mrsap 0 142 22.02.2023 12:13 PM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 1002 z 12 lutego 2023 mrsap 0 169 17.02.2023 11:38 PM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 1001 z 5 lutego 2023 mrsap 0 185 13.02.2023 10:22 PM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 952 z 27 lutego 2022 mrsap 0 179 02.03.2022 10:05 PM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 951 z 20 lutego 2022 mrsap 0 152 02.03.2022 10:04 PM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 950 z 13 lutego 2022 mrsap 0 134 02.03.2022 10:02 PM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 949 z 6 lutego 2022 mrsap 0 196 16.02.2022 02:16 AM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 900 z 28 lutego 2021 mrsap 2 252 06.03.2021 02:22 AM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 899 z 21 lutego 2021 mrsap 1 193 02.03.2021 08:25 PM
Ostatni post: kajman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości