Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dzień 12 - Piosenka zespołu/wykonawcy, którego nienawidzisz
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #21
 
Nie, ale odwrotnie też nie. Tolerancja nie polega na głaskaniu wszystkich po główkach i przytakiwaniu, że dobrze robią, choć to, co robią jest koszmarne. Żadna z tych skrajnych postaw, do niczego nie prowadzi.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
29.04.2011 11:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #22
 
Tak czy inaczej - Linkin Park nie grali na pewno w czasach THE END żadnego psedorocka, tylko świetną melodyjną wersję hardcore'u, z super riffami i ciekawym zastosowaniem elektroniki. Zresztą - ja się o tej płycie wypowiadałem w Płytach 10-lecia i nie będę się powtarzał. Po prostu to było bardzo dobre, świeże granie młodego zespołu.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
30.04.2011 12:16 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Dla mnie podchodzi już pod pseudorock. LP to był komercyjny wytwór dla amerykańskiej młodzieży, gdzie niewinny chłopak odgrywał rolę zbitego psa. Posłuchajcie tylko tych samobiczujących się tekstów. Żeby było ciekawiej dodali imitacje rapu, bo wtedy było to na czasie, a elektroniczne wstawki jeszcze bardziej obrzydzały ich image. Akurat na te kwestie mam czułe ucho. Jak ktoś chce prawdziwego hardcore'u posłuchać to polecam Unwound.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.04.2011 02:18 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #24
 
prz_rulez napisał(a):Akurat Schrei to ich mój ulubiony utwór
"Durch den Monsun" jeszcze się dało znieść, ale dalej to już było coraz gorzej...
jak można tu wstawiać "In The End". 500(2)
ja nie mam takiego wykonawcy, którego nienawidzę - mogę nie cierpieć jego utworów..
skoro muszę wybrać to będzie to Voo Voo. niektóre ich dokonania są genialne, ale mają też wiele koszmarków...

30.04.2011 10:07 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 733
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Tomekk napisał(a):jak można tu wstawiać "In The End". 500(2)
Jak można tu wstawiać Osła? Moim zdaniem można i nawet bym nie zadawał takich pytań gdyby ktoś wstawił King Crimson.
30.04.2011 10:12 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
@ aaktt - uważam, że takie mocno subiektywny opinie mogą tylko skrzywdzić, a nie pomóc. (Vide ostatni, moim zdaniem bardzo niesprawiedliwy przykład Rebecci Black)
@saferłel - no trudno, w takim razie byłem durnym amerykańskim nastolatkiem, dzięki.
30.04.2011 10:50 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #27
 

Stachurski - Kocham Cie Kochanie Moje
Swoje piosenki ma marne, a na dodatek położył łapska na Manamie !
W życiu nie zrozumiem co on robi na polskiej "scenie" POP
30.04.2011 11:34 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #28
 
prz_rulez napisał(a):@ aaktt - uważam, że takie mocno subiektywny opinie mogą tylko skrzywdzić, a nie pomóc.
Bo Ty jesteś z Twoim brakiem opinii na drugiej skrajności!

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
30.04.2011 12:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
prz_rulez napisał(a):@saferłel - no trudno, w takim razie byłem durnym amerykańskim nastolatkiem, dzięki.
Naprawdę nie rozumiem czemu wypisujesz czasami takie rzeczy Icon_sad Gdzie ja napisałem coś skierowanego w twoim kierunku? Myślałem, że okres twojego nadinterpretowania rzeczywistości skończył się - chyba jednak nie.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.04.2011 12:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #30
 
nienawiść to za mocne słowo, ale nie trawię na pewno!
Słysząc Feela uśmiecham się z politowaniem, podobnie z Gosią A., Paulą czy Stachurskim. A Szymona pamiętam od początku, z Idola. I od początku jego maniera śpiewania bardzo mi się nie podobała, a teraz po prostu mnie denerwuje i powoduje niestrawność Icon_wink2

Szymon Wydra & Carpe Diem - Jak ja jej to powiem


.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
30.04.2011 01:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
aaktt napisał(a):Bo Ty jesteś z Twoim brakiem opinii na drugiej skrajności!
Wbrew pozorom mam swoją opinię. Po prostu zazwyczaj staram się patrzeć na pozytywy, a nie na negatywy i nie dyskwalifikować na samym wstępie bo to, bo tamto, bo siamto.
Chociaż ostatnio też pewne zjawiska zaczynają mnie już drażnić, ale raczej w taki sposób: "no okej, brzmi w porządku, ale to nie to, co chciałbym usłyszeć/ileż razy można".
30.04.2011 02:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tomas585 Offline
admin1234
*****

Liczba postów: 2 115
Dołączył: May 2009
Post: #32
 
Wybór bardzo prosty . Hypnos za długie i do tego bardzo nudne kawałki (oczywiście dla mnie Icon_smile ) , Sleepytime - nie moja bajka , już wole posłuchać rumuńskie disco polo Icon_razz2



Sleepytime Gorilla Museum - The Companions



Hypnos 69 - An Aerial Architect
30.04.2011 06:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #33
 
prz_rulez napisał(a):Chociaż ostatnio też pewne zjawiska zaczynają mnie już drażnić, ale raczej w taki sposób: "no okej, brzmi w porządku, ale to nie to, co chciałbym usłyszeć/ileż razy można".
Cóż za przesycone nienawiścią wulgarne bluźnierstwa wyszły spod Twojego pióra Icon_surprised

A tak serio, ja jestem ostatnią osobą (poza Tobą rzecz jasna), która krytykuje, żeby krytykować, czy dlatego, że coś jest popularne czy osiągnęło sukces. Czasami mi się zdarza, ale tego nie da się uniknąć, wszak nikt nie jest nieomylny, ale naprawdę jesteśmy zalewani muzyczną uryną ostatnio i mój zmysł estetyki nie jest w stanie tego przeboleć i strawić, przykro mi. Ale to nie jest tak, że nie ma drogi powrotnej. Po złym singlu, zawsze można wydać dobry i nadrobić w moich oczach, droga wolna Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
30.04.2011 06:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #34
 
Niwea Icon_eek2 Taka grafomania, że mógłbym im teksty pisać Icon_neutral2

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
01.05.2011 07:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #35
 
KAŻDY mógłby Icon_neutral2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
01.05.2011 10:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
 
Eee, myślałem, że ta Niwea to dużo gorsza rzecz. Muzycznie jest bardzo ok. Tekst też nie jest jakiś straszliwy. W porównaniu z numerami z pierwszej płyty, to jest chyba najlepsza kompozycja ever Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
01.05.2011 11:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #37
 
A ja Szymona Wydrę z tych wymienianych przez Yacego lubię. Nawet raz byłem na jego koncercie i było bardzo fajnie Icon_smile2 .
Cytat:LP to był komercyjny wytwór dla amerykańskiej młodzieży, gdzie niewinny chłopak odgrywał rolę zbitego psa. Posłuchajcie tylko tych samobiczujących się tekstów. Żeby było ciekawiej dodali imitacje rapu, bo wtedy było to na czasie, a elektroniczne wstawki jeszcze bardziej obrzydzały ich image.
Ale problem w tym, że oni sami zaczęli tak grać i przez jakiś czas nikt nie chciał ich nagrań przyjąć i płyty wydać. Dopiero jakiś boss był na ich koncercie i wtedy się przekonał Icon_smile2 . A teksty nieco schizoidalne też mi się podobały. Emo przyszło później, więc trudno powiedzieć, aby się inspirowali nim, raczej odwrotnie.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
02.05.2011 10:27 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #38
RE: dzień 12 - Piosenka zespołu/wykonawcy, którego nienawidzisz
Generalnie nienawiść jest mi obca, ale biorąc aspekt wyłącznie muzyczny spośród stylistyk teoretycznie mi bliskich, to nie trawię do cna


http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
14.10.2011 05:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 015
Dołączył: Sep 2017
Post: #39
RE: dzień 12 - Piosenka zespołu/wykonawcy, którego nienawidzisz
#nielubiecomy

[video=youtube]Coma - SPADAM[/video]

Radio Epsilon
23.11.2018 11:01 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 086
Dołączył: Dec 2009
Post: #40
RE: dzień 12 - Piosenka zespołu/wykonawcy, którego nienawidzisz
Chyba polecę klasyką...

WOLNE MEDIA!!!
23.11.2018 11:20 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  dzień 628 - utwór cenionego wykonawcy po reaktywacji (powrocie na scenę) thestranglers 7 459 27.11.2021 11:49 AM
Ostatni post: neo01
  dzień 631 - Piosenka, która w tytule zawiera słowo z tytułu piosenki wyżej. thestranglers 12 959 26.10.2021 10:45 PM
Ostatni post: kajman
  dzień 616 - utwór, do którego masz szczególny sentyment thestranglers 3 299 20.10.2021 06:15 PM
Ostatni post: kajman
  dzień 531 - Utwór, którego tytuł jest nazwą innego wykonawcy thestranglers 15 643 20.10.2021 11:46 AM
Ostatni post: Rincewind
  dzień 618 - utwór polskiego wykonawcy cenionego zagranicą thestranglers 2 295 12.10.2021 05:15 PM
Ostatni post: neo01
  dzień 603 - Zapomniana piosenka, która powinna zostać przypomniana światu. thestranglers 2 333 08.10.2021 01:27 PM
Ostatni post: Miszon
  dzień 605 - utwór ze słowem "dzień" w tytule thestranglers 13 789 02.10.2021 08:13 PM
Ostatni post: stokrotka
  dzień 602 - Piosenka, która w tytule ma jakiś narząd ludzki. thestranglers 8 542 02.10.2021 08:06 PM
Ostatni post: stokrotka
  dzień 601 - Piosenka, która kojarzy Ci się z lockdownem. thestranglers 5 480 01.10.2021 01:13 AM
Ostatni post: neon.ka
  dzień 596 - Piosenka, która jest Twoim ulubionym mash-upem. thestranglers 2 360 28.09.2021 10:42 AM
Ostatni post: AKT!

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości