Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 640 (03.02.2008.)
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Notowanie 640 (03.02.2008.)
Uff, wreszcie jakieś notowanie bez opóźnień Icon_smile
Tak się złożyło że właśnie od dziś mam dwa tygodnie urlopu, więc wreszcie mogę nieco więcej czasu poświęcić na układanie listy. I to w sumie widać, bo zmian jest nieco więcej niż ostatnio...
Przede wszystkim zmiana na prowadzeniu: dotychczasowy lider bardzo dotkliwie poczuł dziś ból porażki, ale nowi zwycięzcy muszą się mieć na baczności, bo za ich plecami już czają się kolejni groźni pretendenci. Szczególnie należy uważać na rewolucjonistów, ale uzbrojeni w kamienie zawodnicy z miejsca trzeciego też mogą być niebezpieczni Icon_wink2 Dalej też trochę zmian i tylko dwa utwory w Top10 utrzymują pozycję sprzed tygodnia, co jak na moje standardy jest niezłym osiągnięciem Icon_razz
W drugiej dziesiątce też trochę się dzieje: Down w ogóle nie przejmują się swoją nazwą i bardzo efektownie idą w górę, spory siedmiopunktowy awans zanotowują też Pomszczeni Siedmiokrotnie. Dalej mamy Serja, którego jeden utwór najwyraźniej słabnie z niedożywienia, ale na szczęście na ratunek już biegnie kolejny jego kawałek Icon_smile2
W trzeciej dziesiątce warto zwrócić uwagę na wrześniowe słońce, które wciąż nie ma zamiaru zachodzić, tym bardziej że pogoda za oknem ostatnio bardziej przypomina środek września niż środek zimy... A jak już jesteśmy przy zjawiskach atmosferycznych, to w tej dziesiątce można też zaobserwować halo... Icon_wink2
W czwartej dziesiątce najciekawszym wydarzeniem są nowości, niestety tym razem tylko dwie... Są one jednak trochę nietypowe, bo są to covery, ale stosunkowo nowych utworów, wydanych zaledwie rok temu, a do tego w jednym z przypadków zespół zcoverował sam siebie Icon_wink2 Po pierwsze Gotye, a konkretnie nie on sam, tylko jego kompozycja, a konkretnie "The Only Way". Spodobał mi się bardzo ten kawałek, ale jeszcze bardziej spodobała jego nieco "podmetalizowana" wersja przygotowana przez zespół Karnivool Icon_smile2 Druga nowość to utwór który w pewnym sensie jest przebudowaną, przearanżowaną, rozbudowaną i moim zdaniem ciekawszą wersją "Sentimental" z ostatniego albumu PT i który pod tytułem "Normal" znajduje się na nowej EPce zespołu o nazwie "Nil Recurring".
A zeszłotygodniowe "karnawałowe" nowości niestety nic nie zdziałały... Icon_wink2
I to tyle na dziś Icon_smile


Notowanie 640
Z dnia 03.02.2008.


01 02 HURT Alone With the Sea 12 1

02 03 PURE REASON REVOLUTION The Twyncyn/Trembling Willows 7 2
03 07 ASHES DIVIDE The Stone 4 3

04 01 PORCUPINE TREE Way Out of Here 15 1
05 05 AYREON Liquid Eternity 7 5
06 04 KATATONIA Unfurl 23 1
07 06 FAIR TO MIDLAND Tall Tales Taste Like Sour Grapes 18 3
08 10 COHEED AND CAMBRIA No World For Tommorow 9 8
09 09 THE MARS VOLTA Wax Simulacra 10 9
10 08 TOOL Intension 16 3

11 13 PARADISE LOST Praise Lamented Shade 9 11
12 12 PORCUPINE TREE Anesthetize 26 1
13 11 DEVIN TOWNSEND Solar Winds 26 1
14 24 DOWN Nothing In Return (Walk Away) 4 14
15 15 QUEENSRYCHE Welcome To the Machine 13 10
16 23 AVENGED SEVENFOLD Afterlife 4 16
17 16 ALTER BRIDGE Ties That Bind 17 9
18 28 SERJ TANKIAN Saving Us 3 18
19 14 SERJ TANKIAN Feed Us 9 12
20 20 THE DILLINGER ESCAPE PLAN Black Bubblegum 11 20

21 18 MONSTER MAGNET Blow Your Mind 11 15
22 19 KHOMA Stop Making Speeches 13 13
23 17 QUEENS OF THE STONE AGE Suture Up Your Future 14 9
24 21 JESU Transfigure 15 21
25 25 ALTERNATE SOUND OF LIFE She Whispers Loud 5 25
26 26 SEETHER No Jesus Christ 10 26
27 22 BARONESS Wanderlust 17 4
28 30 TYPE O NEGATIVE September Sun 44 1
29 27 FAIR TO MIDLAND April Fools and Eggmen 25 4
30 39 MACHINE HEAD Halo 3 30

31 29 SERJ TANKIAN Empty Walls 21 1
32 31 PUSCIFER Queen B 17 12
33 34 DEVIN TOWNSEND Hyperdrive 30 1
34 36 FOO FIGHTERS Long Road To Ruin 6 34
35 37 THE QUILL Man In Mind 5 35
36 38 BLOODSIMPLE Out To Get You 5 36
37 41 CHEVELLE Brainiac 3 37

38 ** KARNIVOOL The Only Way 1 38
39 ** PORCUPINE TREE Normal 1 39

40 35 ANTIMATTER Another Face In a Window 26 5

41 32 RUSH The Larger Bowl 11 24
42 33 iLiKETRAiNS The Deception 8 28
43 43 DAATH Dead on the Dance Floor 2 43
44 44 THE DILLINGER ESCAPE PLAN Milk Lizard 2 44
45 45 CELLDWELLER Birthright 2 45
46 40 TYPE O NEGATIVE Halloween In Heaven 18 1
47 42 SERJ TANKIAN The Unthinking Majority 25 5
48 47 FAIR TO MIDLAND Dance of the Manatee 42 1
49 48 TYPE O NEGATIVE These Three Things 49 1
50 49 TOOL Right In Two 66 1

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
03.02.2008 04:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #2
 
Nie przepadam za łojeniem. Ale są wyjatki. Do tych należą napewno:
p.u.r.h. napisał(a):38 ** KARNIVOOL The Only Way 1 38
39 ** PORCUPINE TREE Normal 1 39
a także
p.u.r.h. napisał(a):44 44 THE DILLINGER ESCAPE PLAN Milk Wizard 2 44
Szkoda, że utkneli w ostatniej dziesiątce.

[Obrazek: kleschko.png]
03.02.2008 10:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Jak się domyślasz z Twojej listy znam pewnie najmniej utworów, ale...
THE MARS VOLTA Wax Simulacra
Czy to utwór pochodzacy z najnowszej płyty? Słyszałem dwa gragmenty u Kaczkowskiego. Może nie w kategoriach listy, ale to dobre kawałki - a na pewno bardzo oryginalne.
03.02.2008 11:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
kleschko napisał(a):Nie przepadam za łojeniem. Ale są wyjatki. Do tych należą napewno:
p.u.r.h. napisał(a):38 ** KARNIVOOL The Only Way 1 38
39 ** PORCUPINE TREE Normal 1 39
Akurat jak dla mnie łojenia nie ma tam zbyt wiele. Ale ja generalnie mam dużo większą tolerancję na hałas Icon_wink2
Przy okazji dzięki za "The Only Way" Icon_smile2

kleschko napisał(a):a także
p.u.r.h. napisał(a):44 44 THE DILLINGER ESCAPE PLAN Milk Wizard 2 44
Szkoda, że utkneli w ostatniej dziesiątce.
Zobaczę co da się zrobić... O ile cały ich album podoba mi się bardzo, o tyle pojedyncze utwory jakoś nie mogą się przebić...

prz_rulez napisał(a):Jak się domyślasz z Twojej listy znam pewnie najmniej utworów, ale...
Nie dziwi mnie to, zresztą ja z Twoją listą mam tak samo Icon_mrgreen

prz_rulez napisał(a):THE MARS VOLTA Wax Simulacra
Czy to utwór pochodzacy z najnowszej płyty? Słyszałem dwa gragmenty u Kaczkowskiego. Może nie w kategoriach listy, ale to dobre kawałki - a na pewno bardzo oryginalne. Icon_wink2
Oczywiście że z najnowszej: u mnie są wyłącznie nowe rzeczy Icon_wink2 Album p.t. "Bedlam In Goliath" wyszedł zaledwie kilka dni temu Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
04.02.2008 01:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
Re: Notowanie 640 (03.02.2008.)
U Ciebie Hurt już na szczycie, a u mnie z niwiadomych przyczyn nie może pohawać spadku... ale może po jakimś pół roku znowu pojawi się w 10 Icon_lol
01 02 HURT Alone With the Sea 12 2[/b]
14 24 DOWN Nothing In Return (Walk Away) 4 14
No to ładnie w tym tygodniu poszalało, bo skok u Ciebie, wysoki debiut u mnie.
28 30 TYPE O NEGATIVE September Sun 44 1
Zastanawiam się, na ile ten utwór zdopingowało pojawienie się w moim Top10?
30 39 MACHINE HEAD Halo 3 30
Niestety to nie jest Maszyna moich marzeń. Poprzednia podobała mi się znacznie bardziej.
05.02.2008 04:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
p.u.r.h. napisał(a):
prz_rulez napisał(a):Jak się domyślasz z Twojej listy znam pewnie najmniej utworów, ale...
Nie dziwi mnie to, zresztą ja z Twoją listą mam tak samo Icon_mrgreen
Mam takie dziwne wrażenie, że nie Tylko Ty, chociaż jest jeszcze kilka list, z których niewiele znam i specjalnie nie palę się, żeby poznać.
05.02.2008 04:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
Re: Notowanie 640 (03.02.2008.)
Komentarz mocno chaotyczny.

Bardzo mnie cieszy pierwsze miejsce Hurt. U mnie jest blisko jak nigdy, ale wciąż czegoś brakuje...
02 03 PURE REASON REVOLUTION The Twyncyn/Trembling Willows 7 2
Ściągnąłem nie tę płytę co trzeba Icon_evil Spróbuję się poprawić, ale nie wiem kiedy to nastąpi...
Ashes Divide już w pierwszej piątce. Ja jeszcze nie zawsze kojarzę jak to leci, stąd tak słabe wyniki u mnie.
Porcupine Tree mocno spada. U mnie można zaobserwować podobną tendencję, ale tak na prawdę, to jedna chwila może zadecydować o skoku do pierwszej dziesiątki...
05 05 AYREON Liquid Eternity 7 5
To chyba nie jest mój ulubiony rodzaj muzyki... Takie tam granie, trochę zbyt archaiczne...
08 10 COHEED AND CAMBRIA No World For Tommorow 9 10
Pewniak na debiut u mnie w tym tygodniu.
09 09 THE MARS VOLTA Wax Simulacra 10 9
Muszę spróbować całej płyty. Ten kawałek brzmi zachęcająco, ale wciąż jest niewystarczająco osłuchany...
14 24 DOWN Nothing In Return (Walk Away) 4 14
Bardzo ciekawy kawałek. Będę musiał jeszcze kilka razy przesłuchać, żeby wszedł na moją listę.
16 23 AVENGED SEVENFOLD Afterlife 4 16
Cieszy mnie ten skok, aczkolwiek ten zespół u mnie ostatnio przeżywa kryzys (może z wyjątkiem tych lżejszych utworów i mojego numeru jeden).
18 28 SERJ TANKIAN Saving Us 3 18
19 14 SERJ TANKIAN Feed Us 9 12
Chyba jednak na koncert się nie zdecyduję. Nr. 18, to wg mnie najlepszy utwór na płycie.
38 ** KARNIVOOL The Only Way 1 38
39 ** PORCUPINE TREE Normal 1 39

Odsłuchane, z przyjemnością. Drugi z tych utworów raczej u mnie nie zagości, bo już było "Sentimental", ale pierwszy... kto wie?

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
07.02.2008 09:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
Re: Notowanie 640 (03.02.2008.)
Kajman napisał(a):14 24 DOWN Nothing In Return (Walk Away) 4 14
No to ładnie w tym tygodniu poszalało, bo skok u Ciebie, wysoki debiut u mnie.
Dziwnym zbiegiem okoliczności pojawił się w tamtym tygodniu również w propozycjach do Active Rock Listy, co też nie pozostało bez wpływu na wynik Icon_wink2

Kajman napisał(a):28 30 TYPE O NEGATIVE September Sun 44 1
Zastanawiam się, na ile ten utwór zdopingowało pojawienie się w moim Top10?
Trudno powiedzieć, złożyło się na to wiele różnych czynników, ale i pewnego wpływu kajman30 nie można wykluczyć Icon_smile2

Kajman napisał(a):30 39 MACHINE HEAD Halo 3 30
Niestety to nie jest Maszyna moich marzeń. Poprzednia podobała mi się znacznie bardziej.
Ja też wolę poprzednią, ale i ta jest na tyle dobra żeby co nieco namieszać u mnie Icon_wink2



mrsap napisał(a):Komentarz mocno chaotyczny.
02 03 PURE REASON REVOLUTION The Twyncyn/Trembling Willows 7 2
Ściągnąłem nie tę płytę co trzeba Icon_evil Spróbuję się poprawić, ale nie wiem kiedy to nastąpi...
Ups Icon_lol Przecież wystarczyło dać znać a podesłałbym ci co nieco na "emalię" Icon_smile2

mrsap napisał(a):05 05 AYREON Liquid Eternity 7 5
To chyba nie jest mój ulubiony rodzaj muzyki... Takie tam granie, trochę zbyt archaiczne...
Nie da się ukryć że Ayreon jest trochę "retro", ale też na tym polega jego urok Icon_wink2 Chociaż mi też nie do końca to odpowiada, przez co do pierwszego miejsca trochę mu brakuje...

mrsap napisał(a):08 10 COHEED AND CAMBRIA No World For Tommorow 9 10
Pewniak na debiut u mnie w tym tygodniu.
Icon_biggrin3

mrsap napisał(a):09 09 THE MARS VOLTA Wax Simulacra 10 9
Muszę spróbować całej płyty. Ten kawałek brzmi zachęcająco, ale wciąż jest niewystarczająco osłuchany...
Im więcej fragmentów nowego albumu poznaję tym bardziej stwierdzam że koniecznie muszę się udać do MM!! Icon_mrgreen

mrsap napisał(a):Chyba jednak na koncert się nie zdecyduję. Nr. 18, to wg mnie najlepszy utwór na płycie.
Eh, w tej sytuacji ja też nie jestem pewien, zawsze lepiej spotkać kogoś znajomego, niż iść samemu, chociaż z drugiej strony jest jeszcze ku3a Icon_smile2
mrsap napisał(a):38 ** KARNIVOOL The Only Way 1 38
39 ** PORCUPINE TREE Normal 1 39

Odsłuchane, z przyjemnością. Drugi z tych utworów raczej u mnie nie zagości, bo już było "Sentimental", ale pierwszy... kto wie?
U mnie na odwrót, bo Sentimental jakoś mnie nie ruszył a Normal wręcz przeciwnie Icon_smile2 A pierwszy... koniecznie! Icon_wink2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
07.02.2008 10:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
p.u.r.h. napisał(a):02 03 PURE REASON REVOLUTION The Twyncyn/Trembling Willows 7 2
Ściągnąłem nie tę płytę co trzeba Spróbuję się poprawić, ale nie wiem kiedy to nastąpi...

Ups Przecież wystarczyło dać znać a podesłałbym ci co nieco na "emalię"
Chcę przesłuchać całą płytę, bo kolega mi polecał ten zespół, ale dzięki za ofertę Icon_smile2

p.u.r.h. napisał(a):mrsap napisał/a:

Chyba jednak na koncert się nie zdecyduję. Nr. 18, to wg mnie najlepszy utwór na płycie.

Eh, w tej sytuacji ja też nie jestem pewien, zawsze lepiej spotkać kogoś znajomego, niż iść samemu, chociaż z drugiej strony jest jeszcze ku3a
Jeśli pojutrze się okaże, że nie będę musiał wydawać 350 zł za powtarzanie przedmiotu, to może w euforii kupię sobie ten bilet. Trochę zniechęca cena... Jakoś nie uśmiecha mi się płacić 130 zł jeśli mam usłyszeć tylko 10 piosenek z najnowszej płyty... Cała nadzieja w supporcie. Jak będzie to jakiś dobry zespół, to może jednak się zdecyduję.
Tak więc jeszcze nie wszystko jest przesądzone Icon_smile2

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
08.02.2008 12:45 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
mrsap napisał(a):Chcę przesłuchać całą płytę, bo kolega mi polecał ten zespół, ale dzięki za ofertę Icon_smile2
Co racja to racja, ten album należy poznać w całości Icon_smile2

mrsap napisał(a):Jeśli pojutrze się okaże, że nie będę musiał wydawać 350 zł za powtarzanie przedmiotu, to może w euforii kupię sobie ten bilet. Trochę zniechęca cena... Jakoś nie uśmiecha mi się płacić 130 zł jeśli mam usłyszeć tylko 10 piosenek z najnowszej płyty... Cała nadzieja w supporcie. Jak będzie to jakiś dobry zespół, to może jednak się zdecyduję.
Tak więc jeszcze nie wszystko jest przesądzone Icon_smile2
Ups, nie brzmi to dobrze... W takim razie pozostaje mi mocno trzymać kciuki Icon_smile2
Co do koncertu to też wolałbym wiedzieć jaki będzie support i też na razie się wstrzymam...

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
08.02.2008 12:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #11
 
Chomika chyba nie masz ? Przydałby się. Icon_smile2
p.u.r.h. napisał(a):05 05 AYREON Liquid Eternity 7 5
Płyta czeka na przesłuchanie. Właściwie dwie. Icon_smile2
08.02.2008 06:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 065
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
HURT Alone With the Sea - Oni muszą też u mnie zadebiutować

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
08.02.2008 09:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
"Saving Us" pieknie Icon_smile2. no mnie w tym notowaniu najbardziej cieszy. mam nadzieje, ze jeszcze uda sie Serjowi potrzymac 4 kawalki na liscie.
"Alone With The Sea" bardzo fajne, ale u mnie wciaz brakuje tego blysku na progu, zeby wejsc do trzydziestki.
p.u.r.h. napisał(a):w tej sytuacji ja też nie jestem pewien, zawsze lepiej spotkać kogoś znajomego, niż iść samemu, chociaż z drugiej strony jest jeszcze ku3a Icon_smile2
ja bilet juz mam od dawna, jesliby to mialo miec jakies znaczenie Icon_wink2
10.02.2008 02:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
abd3mz napisał(a):Chomika chyba nie masz ? Przydałby się. Icon_smile2
Jakoś chomikomania mnie na razie ominęła, ale pomyślę jeszcze nad tym Icon_wink2 Jeśli na czymś Ci szczególnie zależy to mogę podesłać na emalię... Icon_wink2
abd3mz napisał(a):p.u.r.h. napisał/a:
05 05 AYREON Liquid Eternity 7 5
Płyta czeka na przesłuchanie. Właściwie dwie. Icon_smile2
Ja szczerze mówiąc jeszcze w całości nie przesłuchałem... Icon_wink2 Pojedyncze kawałki owszem, ale prawie dwie godziny tego typu muzyki to już za wiele...

Konrad napisał(a):HURT Alone With the Sea - Oni muszą też u mnie zadebiutować
Najwyższy czas! Icon_smile2 Ale z tego co widziałem znowu się nie udało... Icon_wink2


ku3a napisał(a):"Saving Us" pieknie Icon_smile2 . no mnie w tym notowaniu najbardziej cieszy. mam nadzieje, ze jeszcze uda sie Serjowi potrzymac 4 kawalki na liscie.
Myślę że powinno mu się to udać, ale jakoś kompletnie nie mogę się wziąć za nowe notowanie, więc na razie trudno coś powiedzieć Icon_smile2
ku3a napisał(a):
p.u.r.h. napisał(a):w tej sytuacji ja też nie jestem pewien, zawsze lepiej spotkać kogoś znajomego, niż iść samemu, chociaż z drugiej strony jest jeszcze ku3a Icon_smile2

ja bilet juz mam od dawna, jesliby to mialo miec jakies znaczenie Icon_wink2
Oczywiście że ma znaczenie Icon_smile2 Ale ja generalnie jestem typem domatora i naprawdę ciężko mnie wyciągnąć na jakikolwiek koncert Icon_wink2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
10.02.2008 03:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #15
 
p.u.r.h. napisał(a):Jakoś chomikomania mnie na razie ominęła, ale pomyślę jeszcze nad tym Icon_wink2 Jeśli na czymś Ci szczególnie zależy to mogę podesłać na emalię... Icon_wink2
To poszukam utworów z pierwszej dziesiątki następnego notowania w innych chomikach. Icon_smile2 Jak czegoś nie będę mógł znaleźć to się odezwę. Icon_smile2
10.02.2008 08:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości