Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.6 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DLP - Notowanie 229 (23.04.11)
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
DLP - Notowanie 229 (23.04.11)
Dzisiaj nadaję z Załęcza Wielkiego, gdzie widoki za oknem pięknie i klawiatura koślawa, więc z komentarzem muszę uwinąć się raz-dwa. Najwyższa nowość to fantastyczna ballada z obozu Guillemots, którzy zgodnie z moimi przypuszczeniami zaliczyli komercyjną klapę w postaci 26 pozycji krążka ''Walk the River'' w brytyjskich notowaniach. Paradoksalnie jest to dowód na wielką wartość tej muzyki. Polecam wszystkim, którzy zapomnieli jaką sztuką może być muzyka pop. Drugie wejście to niebezpiecznie zahaczające o country-banał The Decemberists. Wiadomo jednak, że rzeczy z rodzaju ''na krawędzi'' są zwykle najlepsze, a Peter Buck z R.E.M. też ma w tym wypadku coś do powiedzenia Icon_wink Również Belle & Sebastian eksploatują dalej materiał z wydanej już płyty. Featuring z Norah Jones nie wydał mi się na początku pewniakiem na ''Greatest Hits'' Szkotów, ale w ostatnich dniach wyjątkowo złagodniałem i żaden dobry ''poduszkowiec'' nie umknie moim uszom. Zestaw nowości zamykają dwie panie. Jedna z nich miała dostarczyć najlepszy taneczny set tego roku, lecz chyba nie jest w życiowej formie. Niemniej, przygotowane pierwotnie dla Roisin Murphy ''Off & On'' to klasyczny synth popowy boomer. Czysta perfekcja w swojej lidze. Drugą bohaterką notowania jest Adele. Zasłyszana przypadkowo w radio przemówiła donośne: ''Głupcze, czemuś mi odpuścił?''. Prawdą bowiem jest, iż nie byłem zbyt wylewny względem ''21''. Posłuchałem raz, dwa, może nawet trzy...i podziękowałem za współpracę. Nie pamiętam okoliczności, jednak skrycie liczę na totalną odmianę losy przy ponownym podejściu. Nie wiem o co tutaj chodzi. Po prostu mam ogromną ochotę słuchać w kółko ''Rolling In The Deep'' i jak najszybciej dorwać wykasowane z dysku ''21''. Naprawdę gratuluję sobie oraz Adele. Nie pamiętam, kiedy ostatnio wpuściłem tak wiekową rzecz na listę, chociaż pewnie dla wielu z Was nie będzie to jeszcze nic skrajnie dziwnego.

PS - w sieci nowe płyty The Antlers i Okkervi River! Ijaaaaaaaa!

AP. PP. LT.

01. 02. 05. Fleet Foxes - Battery Kinzie
02. 30. 02. The Antlers - Every Night My Teeth Are Falling Out
03. 05. 05. Okkervil River - Wake And Be Fine
04. 06. 04. Thurston Moore - Benediction
05. 13. 02. Arctic Monkeys - Don't Sit Down 'Cause I've Moved Your Chair
06. 08. 03. PJ Harvey - The Glorious Land
07. 01. 10. Radiohead - Lotus Flower
08. 20. 04. Arcade Fire - Modern Man
09. 03. 06. Deerhoof - Behold A Marvel In The Darkness
10. 10. 08. Brother - Still Here

11. 04. 04. Elbow - Open Arms
12. 07. 08. R.E.M. & Peaches - Alligator_Aviator_Autopilot_Antimater
13. 09. 04. Miles Kane - Rearrange
14. 14. 05. The Kills - Future Starts Slow
15. 11. 06. Broken Bells - Windows
16. 19. 03. Ariel Pink's Haunted Graffiti - Fright Night (Nevermore)
17. 18. 12. Fleet Foxes - Helplessness Blues
18. NE. 01. Guillemots - I Don't Feel Amazing Now
19. 16. 09. Gruff Rhys - Shark Ridden Waters
20. 12. 11. Panda Bear - Last Night At The Jetty

21. 17. 08. Elbow - With Love
22. 31. 03. Beastie Boys - Make Some Noise
23. 22. 05. Bill Callahan - Drover
24. 15. 09. TV On The Radio - Will Do
25. 26. 13. The Vaccines - Post Break-Up Sex
26. 21. 09. Asobi Seksu - Perfectly Crystal
27. 23. 14. R.E.M. - Überlin
28. 34. 07. The Babies - Meet Me In The City
29. NE. 01. The Decemberists - Don't Carry It All
30. 28. 16. R.E.M. - Oh My Heart

31. 29. 10. The Decemberists - Cuyahoga
32. 27. 06. Timber Timbre - Black Water
33. 32. 09. Zodiacs - Faraway Friend
34. 36. 06. The Pains Of Being Pure At Heart - Belong
35. 24. 07. UNKLE - Money And Run
36. NE. 01. Belle & Sebastian & Norah Jones - Little Lou, Ugly Jack, Prophet John
37. 40. 03. Woods - Pushing Onlys
38. 25. 07. The National & Sharon Van Etten - Think You Can Wait
39. NE. 01. Adele - Rolling In The Deep
40. 39. 02. Foo Fighters - Arlandia

41. 38. 07. Arctic Monkeys - Brick By Brick
42. 33. 04. Foster The People - Houdini
43. 35. 15. PJ Harvey - The Words That Maketh Murder
44. 37. 17. Manic Street Preachers - Postcards From A Young Man
45. 43. 05. Monika Brodka - Krzyżówka Dnia
46. NE. 01. Sophie Ellis Bextor - Off & On
47. 41. 14. British Sea Power - Luna
48. 42. 11. Duran Duran - Blame The Machines
49. 46. 02. Elysian Fields - Church Of The Holy Family
50. 49. 19. Arcade Fire - Ready To Start
51. 45. 10. Foo Fighters - White Limo
52. 48. 13. Miles Kane - Inhaler
53. 47. 23. The Decemberists - Down By The Water
54. 50. 16. Beady Eye - The Roller
55. 44. 14. Grinderman - Palaces Of Montezuma
56. 63. 06. Guillemots - The Basket
57. 51. 17. The Twilight Singers - On The Corner
58. 55. 10. Danger Mouse & Daniele Luppi & Jack White - Two Against One
59. 59. 15. Swans - Jim
60. 57. 36. The National - Sorrow
61. 52. 11. The Raveonettes - Forget That You're Young
62. 53. 14. Brother - Darling Buds Of May
63. 54. 13. Elbow - Neat Little Rows
64. 58. 11. Vivian Girls - I Heard You Say
65. 61. 17. Belle & Sebastian & Carey Mulligan - Write About Love
66. 65. 24. Asobi Seksu - Trails
67. 56. 13. The Forms & Matt Berninger - Fire To The Ground
68. 60. 18. Beach House - I Do Not Care For The Winter Sun
69. 64. 29. Discodeine & Jarvis Cocker - Synchronize
70. 62. 57. The National - Bloodbuzz Ohio

Z listy wypadły:

z 66 - British Sea Power - Living Is So Easy - po 19 tyg. (max: 4)
z 67 - Scissor Sisters - Harder You Get - po 11 tyg. (max: 6)
z 68 - The Human League - Egomaniac - po 6 tyg. (max: 54)
z 69 - Smith Westerns - Weekend - po 21 tyg.(max: 12)

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.04.2011 09:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #2
 
saferłel napisał(a):01. 02. 05. Fleet Foxes - Battery Kinzie
świetnie! Icon_wink2
saferłel napisał(a):02. 30. 02. The Antlers - Every Night My Teeth Are Falling Out
a ja oczywiście zapomniałem przesłuchać, ale już nadrabiam
saferłel napisał(a):05. 13. 02. Arctic Monkeys - Don't Sit Down 'Cause I've Moved Your Chair
chyba za tydzień muszą u mnie skoczyć o jakieś 18 oczek Icon_razz
saferłel napisał(a):29. NE. 01. The Decemberists - Don't Carry It All
bardzo dobry wybór z płyty
saferłel napisał(a):Najwyższa nowość to fantastyczna ballada z obozu Guillemots, którzy zgodnie z moimi przypuszczeniami zaliczyli komercyjną klapę w postaci 26 pozycji krążka ''Walk the River'' w brytyjskich notowaniach. Paradoksalnie jest to dowód na wielką wartość tej muzyki.
też zapomniałem przesłuchać... gdybym zapomniał dodać głosy do topłyty to proszę o przypomnienie Icon_razz
saferłel napisał(a):39. NE. 01. Adele - Rolling In The Deep
no proszę, nie spodziewałem się, że mówiąc o wiekowej nowości masz na myśli Adele. Mnie to jednak bardzo cieszy
szkoda, że Foster the People spadają. A ktoś tu mówił o nich jako o "pure-pop". Icon_razz
no i ten nieszczęsny Miles spada
25.04.2011 09:15 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Cytat:a ja oczywiście zapomniałem przesłuchać, ale już nadrabiam
Dzisiaj wyciekł album i do piątej piosenki to genialna rzecz Icon_biggrin Dalej nie wiem, ponieważ musiałem iść do gości. Dużo magii jest w tej muzyce, a panowie nie biorą na ruszt lekkostrawnych gatunków. Zmiksować w dobrym tonie elektronike, alt.rock i dream pop jest bardzo trudno. A tu taka lekkość, taki trans.....i ciekawe wokale.

Cytat:chyba za tydzień muszą u mnie skoczyć o jakieś 18 oczek Icon_razz
Ciesz się, że nie więcej. Głównie ze względu na wiejskie klimaty jakie mnie obecnie otaczają, czołówka listy jest taka, a nie inna. Arctic mogą w mieście poszybować jeszcze wyżej.

michal91d napisał(a):gdybym zapomniał dodać głosy do topłyty to proszę o przypomnienie Icon_razz
Spokojnie. Dam Wam trochę czasu. Nie powinno się ''Walk the River'' szufladkować po dwóch, trzech odsłuchach.

michal91d napisał(a):A ktoś tu mówił o nich jako o "pure-pop". Icon_razz
Termin pure-pop nie wyraża uczuć Icon_wink Aczkolwiek żal mi ich, no. Taka konkurencja, taka forma dnia...

michal91d napisał(a):no i ten nieszczęsny Miles spada
Pewnie byłem miles away Icon_wink2 gdy ustalałem jego pozycję. Wiesz, że cenię sobie jego nagrania i czekam z niecierpliwością na album. Nie każdy jest hmmmm The National, żeby 7-8 nagrań umieścić w top 10 w ciągu roku Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.04.2011 09:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #4
 
saferłel napisał(a):18. NE. 01. Guillemots - I Don't Feel Amazing Now
Haaaaaaaaaaa! Ha! Ha! Ha! Icon_mrgreen

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
26.04.2011 12:42 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #5
 
Cytat:chociaż pewnie dla wielu z Was nie będzie to jeszcze nic skrajnie dziwnego.
Ja wiele razy wpuszczałem dużo starsze kawałki więc dla mnie to nic dziwnego Icon_smile

Cytat:46. NE. 01. Sophie Ellis Bextor - Off & On
no popatrz przesłuchałem całą płytę, a jednak o tym zapomniałem Icon_razz2
26.04.2011 11:04 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #6
 
Nieładnie zrobiłeś z Lotusem Icon_sad Modern Man oczywiście szybko przebija Ready to Star :/ Liczę na Arctic Monkeys w przyszłych tygodniach, choć chyba będzie im ciężko. Dlaczego tak się wypierałeś "I Don't Feel Amazing Now", gdy jego wejście wieszczyłem? Dlaczego nie debiutuje "This Is Why We Fight"? Mam wrażenie, że "Off & On" Sophie było znane już kilka lat temu. O Adele pisałeś w wątku gagowym?

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
26.04.2011 11:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
furbul napisał(a):Dlaczego tak się wypierałeś "I Don't Feel Amazing Now", gdy jego wejście wieszczyłem?
Bo byłem zaskoczony twoim postem i spanikowałem, haha Icon_wink2 Nie mam pojęcia skąd miałeś takie wizje. Rozumiem, że mógłbyś strzelić jak będzie kolejny singiel, ale że go widziałem....no i potem on faktycznie wszedł na listę. Planowałem to już od dłuższego czasu w każdym razie.

furbul napisał(a):Dlaczego nie debiutuje "This Is Why We Fight"?
Debiutuję ''Don't Carry It All'', bardziej wiejskie, folkowe. Taka definicja tej płyty. Obecnie ''This'' raczej nie ma szans na pojawienie się tutaj. Jest w środku stawki.

furbul napisał(a):Mam wrażenie, że "Off & On" Sophie było znane już kilka lat temu.
Ty i twoje wrażenia Icon_wink No, no, może znów masz jakąś wizję. Ja usłyszałem teraz ten kawałek po raz pierwszy. Podobno do sieci swego czasu wyciekły jakieś dema, m.in. ''Off & On'', ale chyba nie to konkretnie Ci chodzi. To raczej rozdawali między sobą jedynie fani.

furbul napisał(a):O Adele pisałeś w wątku gagowym?
Jak widać.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.04.2011 11:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #8
 
saferłel napisał(a):Bo byłem zaskoczony twoim postem i spanikowałem, haha Icon_wink2 Nie mam pojęcia skąd miałeś takie wizje. Rozumiem, że mógłbyś strzelić jak będzie kolejny singiel, ale że go widziałem....no i potem on faktycznie wszedł na listę. Planowałem to już od dłuższego czasu w każdym razie.
Ja naprawdę widziałem ten tytuł debiutujący u Ciebie. Nawet w podobnych rejonach. Dobre rzeczy się dzieją - może wykształca mi się nowy zmysł ;P
saferłel napisał(a):Ty i twoje wrażenia Icon_wink No, no, może znów masz jakąś wizję. Ja usłyszałem teraz ten kawałek po raz pierwszy. Podobno do sieci swego czasu wyciekły jakieś dema, m.in. ''Off & On'', ale chyba nie to konkretnie Ci chodzi. To raczej rozdawali między sobą jedynie fani.
http://www.youtube.com/watch?v=AOagzGoAg8A Wrzucony jak widać dwa lata temu. Takich wersji jest sporo w sieci. Sam dobrze znałem wtedy Off & On. Poszukałem nawet wersji z 2011 roku i nie różni się jakoś bardzo bardzo.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
26.04.2011 11:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #9
Re: DLP - Notowanie 229 (23.04.11)
Gratuluję Ci tej Adele, naprawdę! Nie dlatego, że uważam, to za komercyjny prze-hajp roku i że cieszy mnie, że Ty się złapałeś na to w końcu, a ja się uchowałem, bo byłbym podłym draniem, ale dlatego, że fajnie, że zmieniasz trochę orientację listy na rzeczy niekoniecznie najświeższe i może jeszcze kilka Record Store Day'ów i znajdzie się miejsce dla jakieś reedycji Suede Icon_wink2

A zresztą ja też dzisiaj słyszałem przypadkiem "Rolling in the Deep" i zabrzmiało mi całkiem nieźle, więc może dam jej drugą szansę, bo choć było u mnie niegdyś kilka tygodni, to do top 100 ostatecznie nie weszło.

Cytat:01. 02. 05. Fleet Foxes - Battery Kinzie
To mnie cieszy. Bardzo bardzo bardzo. Ale z drugiej strony smuci o tyle, że u mnie jeszcze ten numer nie wszedł, a mi się podoba i jak najszybciej muszę to zmienić, bo się na siebie obrażę.

Cytat:02. 30. 02. The Antlers - Every Night My Teeth Are Falling Out
Nie znam, nie znam, a leci w górę niczym mój Frank Ocean! Icon_surprised

Cytat:08. 20. 04. Arcade Fire - Modern Man
"MM" lepsze od "Ready to Start"? Icon_surprised

Cytat:12. 07. 08. R.E.M. & Peaches - Alligator_Aviator_Autopilot_Antimater
No i R.E.M. chyba będą musieli obejść się bez numeru jeden przy okazji tej płyty...

Cytat:20. 12. 11. Panda Bear - Last Night At The Jetty
Szybko leci, fakt...

Cytat:22. 31. 03. Beastie Boys - Make Some Noise
Ładnie. Jest już płyta! Ja ostatnio męczę debiut. RYM wskazuje raczej na "Paul's Boutique", ale to debiut robi mi wodę z mózgu za każdym razem jak go słucham. Jakby Beastie Boys miało własne bojówki, to bym się zaciągnął Icon_razz

Cytat:25. 26. 13. The Vaccines - Post Break-Up Sex
A będzie "If You Wanna". Dla mnie dużo fajniejsze. U mnie będzie Icon_biggrin3

Cytat:36. NE. 01. Belle & Sebastian & Norah Jones - Little Lou, Ugly Jack, Prophet John
Też to chyba wrzucę do siebie Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
27.04.2011 12:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
furbul napisał(a):Takich wersji jest sporo w sieci. Sam dobrze znałem wtedy Off & On. Poszukałem nawet wersji z 2011 roku i nie różni się jakoś bardzo bardzo.
Uuu, niedobrze. W taki sam sposób wyciekło podobno około 5-6 nagrań. Jak dodamy jeszcze opublikowane single...Sophie miała problemy z wytwórnią, a internet zrobił swoje. Efekty tego widać aż za dobrze.

aaktt napisał(a):Nie dlatego, że uważam, to za komercyjny prze-hajp roku i że cieszy mnie, że Ty się złapałeś na to w końcu, a ja się uchowałem, bo byłbym podłym draniem, ale dlatego, że fajnie, że zmieniasz trochę orientację listy na rzeczy niekoniecznie najświeższe i może jeszcze kilka Record Store Day'ów i znajdzie się miejsce dla jakieś reedycji Suede Icon_wink2
Nie, nie, nie. Nie zapędzajmy się tak daleko. Nie zamierzam odświeżyć katalogu singli sprzed pół roku Icon_wink Na Adele warto zwrócić uwagę w kontekście DLP z zupełnie innego powodu, o którym zresztą pisałem. Starsze rzeczy jak najbardziej mają prawo tutaj się pojawiać. W natłoku nowości oczywiście jest im ciężko (inna sprawa, że staram się na bieżąco prześwietlać zbiory, żeby potem nie mieć tyłów), ale pół roku to jeszcze optymalny wiek Icon_smile Niestety Suede trochę za stare Icon_wink

aaktt napisał(a):Nie znam, nie znam, a leci w górę niczym mój Frank Ocean! Icon_surprised
Faktycznie, jakaś analogia tutaj zachodzi Icon_smile Ale r'n'b w żadnym wypadku to nie jest. Raczej delikatny post-gejowski art rock Icon_razz2 No przynajmniej tak ci Antlersi brzmią Icon_razz2 Rozmazane wokale, elektroniczne fale, czasem trochę rockowego przytupu. Pisałem zresztą, że to niezwykle istotna premiera dla fanów alternatywy.

Cytat:"MM" lepsze od "Ready to Start"? Icon_surprised
Na razie chyba dobiło do wyniku ''Ready''. Nie ma co się dziwić. Okoliczności są zupełnie inne. Listy byłyby nudne, gdyby wszystko było przewidywalne, a pozycje piosenek zawsze współgrały z ich pierwotną kolejnością od najlepszej do najgorszej. Być może ''Modern Man'' nie jest tak dobry jak ''Ready'', ale może osiągnąć od wiele więcej. I kogoś to naprawdę zdziwi? Sami prowadzicie listy przebojów Icon_wink

aaktt napisał(a):No i R.E.M. chyba będą musieli obejść się bez numeru jeden przy okazji tej płyty...
Ty o R.E.M. nic nie pisz. 2'5 dla ''Collapse'' odbiera Ci to prawo Icon_wink2 Myślę, że jeszcze wykroję jakiś singiel, ale chyba nie teraz. Zobaczymy.

aaktt napisał(a):Jakby Beastie Boys miało własne bojówki, to bym się zaciągnął Icon_razz
Oni sami brzmią jak czyjaś bojówka ;P Płytę już mam. Jeszcze na wsi udało się ją pobrać, ale nie słuchałem.

Cytat:A będzie "If You Wanna". Dla mnie dużo fajniejsze. U mnie będzie Icon_biggrin3
Ciężko powiedzieć. Jak wrócę do płyty to się okaże.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
27.04.2011 12:27 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #11
 
saferłel napisał(a):Być może ''Modern Man'' nie jest tak dobry jak ''Ready'', ale może osiągnąć od wiele więcej. I kogoś to naprawdę zdziwi? Sami prowadzicie listy przebojów Icon_wink
Mnie to dziwi! Dziwi, dziwi i jeszcze raz dziwi!

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
27.04.2011 12:32 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #12
 
Cytat:
aaktt napisał(a):Nie znam, nie znam, a leci w górę niczym mój Frank Ocean! Icon_surprised
Faktycznie, jakaś analogia tutaj zachodzi Icon_smile Ale r'n'b w żadnym wypadku to nie jest. Raczej delikatny post-gejowski art rock Icon_razz2 No przynajmniej tak ci Antlersi brzmią Icon_razz2 Rozmazane wokale, elektroniczne fale, czasem trochę rockowego przytupu. Pisałem zresztą, że to niezwykle istotna premiera dla fanów alternatywy.
Nie no, o R&B napisałeś mi tak kategorycznie u mnie w temacie, że odebrałeś mi resztki złudzeń. Post-gejowski? Hmmm... 500(2)

Cytat:
Cytat:"MM" lepsze od "Ready to Start"? Icon_surprised
Na razie chyba dobiło do wyniku ''Ready''. Nie ma co się dziwić. Okoliczności są zupełnie inne. Listy byłyby nudne, gdyby wszystko było przewidywalne, a pozycje piosenek zawsze współgrały z ich pierwotną kolejnością od najlepszej do najgorszej. Być może ''Modern Man'' nie jest tak dobry jak ''Ready'', ale może osiągnąć od wiele więcej. I kogoś to naprawdę zdziwi? Sami prowadzicie listy przebojów Icon_wink
Prawda to, prawda. Mnie nie dziwi Icon_razz

Cytat:
aaktt napisał(a):No i R.E.M. chyba będą musieli obejść się bez numeru jeden przy okazji tej płyty...
Ty o R.E.M. nic nie pisz. 2'5 dla ''Collapse'' odbiera Ci to prawo Icon_wink2 Myślę, że jeszcze wykroję jakiś singiel, ale chyba nie teraz. Zobaczymy.
Właśnie, że to 2'5 DAJE mi to prawo <037> Planowałem znacznie niżej, ale najwyraźniej się postarali, żeby mnie nie zanudzić na śmierć Icon_wink2

Cytat:
aaktt napisał(a):Jakby Beastie Boys miało własne bojówki, to bym się zaciągnął Icon_razz
Oni sami brzmią jak czyjaś bojówka ;P
Tak, bo oni walczą o prawo do imprezowania i bycia zajebistymi Icon_biggrin3

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
27.04.2011 12:49 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
aaktt napisał(a):Właśnie, że to 2'5 DAJE mi to prawo <037> Planowałem znacznie niżej, ale najwyraźniej się postarali, żeby mnie nie zanudzić na śmierć Icon_wink2
Jeszcze niżej? To chyba jakieś żarty. Odnoszę wrażenie, że jesteś jedyną osobą, która nie lubi tego zespołu i nie doceniła nowej płyty. Dziwne.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
27.04.2011 02:29 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #14
 
Niech będzie - jestem jedyną osobą, która nie lubi tego zespołu, ale ale doceniłem nową płytę, na tyle na ile potrafię Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
27.04.2011 02:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #15
 
saferłel napisał(a):jak najszybciej dorwać wykasowane z dysku ''21''
jak mogłeś skasować taką płytę Icon_eek2
Sophie się pojawia.
2 na 5 nowości mi się podobają (rzadko się to zdarza)
z czołówki kibicuję PJ i Brother.
czym Lotus zasłużył sobie na taki zjazd z pierwszego :?:
04.05.2011 12:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 645
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Twojego drugiego miejsca nie da się zachomikować? Znalazłem jedynie jakąś beznadziejną wersję koncertową.
04.05.2011 06:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #17
 
saferłel napisał(a):DLP - Notowanie 229 (23.04.11)
a gdzie nowe notowanie? Icon_wink2
przychodzę również z wiadomością, że nowym singlem Brother będzie: tam taradam tam tam... "New Year's Day" Icon_mrgreen
11.05.2011 08:41 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #18
 
Matura przecież. Nie przeszkadzać Icon_razz2

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
11.05.2011 08:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #19
 
furbul napisał(a):Matura przecież. Nie przeszkadzać Icon_razz2

matura to bzdura Icon_razz2
11.05.2011 11:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
Dokładnie. Ale już się nie mogę doczekać publikacji nowego notowania. Chyba jednak po 19 maja to nastąpi, nie wiem.

W każdym razie decyzja Brother zaskakująca. Po dwóch singlach i EP-ce z trzema numerami z płyty będzie to odsłonięcie piosenki numer 6! Zostaną jedynie cztery nieznane numery. Promocja ostatniej płyty R.E.M. wydaje się przy tym ruchu być bardzo skromna ;P
I tak czekam z niecierpliwością, bo ''New Year's Day'' może być prawdziwym przebojem. Szkoda, że ma b-side'a.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.05.2011 10:08 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości