Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 3 (16.04.2011)
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 934
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #1
Notowanie 3 (16.04.2011)
Notowanie nr 68 (3) (16.04.2011r.)

Część alternatywna

miejsce, pozycja w poprzednim notowaniu, staż, wykonawca, tytuł
01.|03|08 Radiohead - Lotus Flower
02.|05|05 The Radio Dept. - On Your Side
03.|01|09 Adele - Set Fire to the Rain
04.|07|05 Sparkadia - China
05.|02|11 Arcade Fire - Ready To Start
06.|11|03 Lykke Li - I Follow Rivers
07.|04|09 R.E.M. - Überlin
08.|12|03 Myslovitz - Ukryte
09.|06|16 Kings Of Leon - Pyro
10.|08|11 Morning Parade - A&E
11.|10|06 The Strokes - Under Cover Of Darkness
12.|13|04 Brother - Still Here
13.|16|02 Morning Parade - Under the Stars
14.|09|06 Two Door Cinema Club - What You Know
15.|NN|01 Panda Bear - Last Night At The Jetty
16.|20|02 Within Temptation - Sinéad
17.|NN|01 Foster The People - Houdini
18.|NN|01 Young the Giant - My Body
19.|15|04 Take That - Kidz
20.|18|05 Pnau - The Truth

Wyloty:
- Hurts - Devotion (z 14, po 6 notowaniach)
- The Vaccines - Post Break-Up Sex (z 17, po 9 notowaniach)
- Glasser - Mirrorage (z 19, po 8 notowaniach)


PROPOZYCJE:
Arctic Monkeys - Don't Sit Down 'Cause I've Moved Your Chair
Moby - The Day
Röyksopp - Keyboard Milk
Yellowcard - For You, And Your Denial
The Shoes - Stay The Same
The Vaccines - If You Wanna

http://rateyourmusic.com/~meni
16.04.2011 03:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #2
 
Nowości - bardzo udane, wszystkie cieszą się sporą popularnością na mojej liście, jeśli chodzi o propozycje to muszę poznać te nowe nagranie Röyksopp i Moby'ego, jeszcze nie zdążyłem. Reszta propozycji - bardzo fajna, choć nie ukrywam, że najmocniej kibicuję The Shoes i Yellowcard. Choć ten The Vaccines też niczego sobie. Choć nie przebije się to mojego Top 50. The Radio Dept. - na 2 miejscu - super, Sparkadia - na 4 też świetnie. Gdzie emitowana jest Twoja lista, chętnie posłucham Icon_smile

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
16.04.2011 04:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Rincewind Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 734
Dołączył: Sep 2010
Post: #3
Re: Notowanie 3 (16.04.2011)
Z lekkim opóźnieniem, ale ja też serdecznie witam na forum i zachęcam do wytrzymania w tym towarzystwie jak najdłużej. Lista alternatywna bardzo ciekawa, wiele "moich" utworów i wielu lubianych wykonawców. Ogólnie dla mnie ta lista ma wysoki poziom. Zachęcam do wydłużenia jej do 40 pozycji, bo chyba tyle kajman liczy do forumowej. Jak jeszcze kilka takich list dojdzie to być może odmienimy trochę oblicze forumowej.

Czytałem poprzednie posty i widzę, że chyba lista Dziobaseczka faktycznie u Ciebie jest na piedestale. Prawie wszystkie jego ostatnie numery 1 również u Ciebie na liście, ale widać też wpływy innych i dobrze.

Nie będę wgłębiał się w zawartość listy, bo część mamy wspólną, część już u mnie wypadła z peletonu, a część być może niedługo się pojawi, bo przemiał u mnie spory. Jak chcesz to zajrzyj do mnie, a może znajdziesz coś ciekawego. Z propozycji duży plus za Keyboard Milk.
16.04.2011 09:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
koszMAREK Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 239
Dołączył: Sep 2007
Post: #4
 
Rewelacyjna lista, wszystko mi się na niej podoba, no może za wyjątkiem pozycji nr 19... Najwyższa nowość znakomita. Będę tu na pewno zaglądał.
16.04.2011 09:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #5
Re: Notowanie 3 (16.04.2011)
meni napisał(a):01.|03|08 Radiohead - Lotus Flower
Icon_eek2

meni napisał(a):02.|05|05 The Radio Dept. - On Your Side
06.|11|03 Lykke Li - I Follow Rivers
17.|NN|01 Foster The People - Houdini
18.|NN|01 Young the Giant - My Body


meni napisał(a):05.|02|11 Arcade Fire - Ready To Start
A tu też sobie ładnie radzą Icon_smile

meni napisał(a):08.|12|03 Myslovitz - Ukryte
Niech zgadnę za tydzień 3 ?? Icon_razz2

meni napisał(a):09.|06|16 Kings Of Leon - Pyro
no no no 16 tygodni :O

meni napisał(a):The Vaccines - If You Wanna
Migiem do notowania !!
16.04.2011 09:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 934
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #6
Re: Notowanie 3 (16.04.2011)
Rincewind napisał(a):Zachęcam do wydłużenia jej do 40 pozycji, bo chyba tyle kajman liczy do forumowej.
Jakby tak połączyć obie części w jedną to jest 40 pozycji. Icon_mrgreen

Ale tak serio mówiąc, są dwa główne powody przez które będzie to niezwykle trudne do zrobienia. Pierwszy to mój internet. Ja się w ogóle cieszę, że w ogóle mam łącze, bo gdyby nie to, to moja wiadomość muzyczna pozostałby na poziomie neandertalczyka. Niestety przy mojej przepustowości (to jeszcze dałoby się znieść) i (zwłaszcza) limicie miesięcznym na przesyłane dane to sobie mogę pozwolić co najwyżej na zapoznawanie się z singlami, od święta z jakąś płytą. Nie będę nawet mówił ile mam, bo ta liczba jest zwyczajnie śmieszna i jest kroplą w morzu potrzeb. Nie macie nawet pojęcia jak wiele dyskografii chciałbym nadrobić i nie mam możliwości...
A ten drugi powód, to ciągłość w podsumowaniu ogólnym. Miałbym problem jak obliczać punkty do listy z 40 utworami, gdy wcześniej było 20. Chodzi mi tu o sprawiedliwość. Ale... taki problem to nie problem, coś by się w końcu wymyśliło. Poważniejsza jest pierwsza przeszkoda, która na tą chwilę jest nie do przeskoczenia. Icon_neutral2

Rincewind napisał(a):Czytałem poprzednie posty i widzę, że chyba lista Dziobaseczka faktycznie u Ciebie jest na piedestale. Prawie wszystkie jego ostatnie numery 1 również u Ciebie na liście, ale widać też wpływy innych i dobrze.
Z listą Dziobaseczka to było tak, że na początku przygody z mycharts z każdej tutejszej listy testowałem sobie utwory. Bywało lepiej, bywało gorzej. W końcu trafiłem do niego, wziąłem testowo 3 utwory... i wszystkie okazały się strzałem w 10. Cóż teraz od jego listy zaczynam śledzenie nowości. Icon_biggrin3

Rincewind napisał(a):Jak chcesz to zajrzyj do mnie, a może znajdziesz coś ciekawego.
Zaglądam każdorazowo gdy ukazuje się nowe notowanie. Tylko zazwyczaj jest tak, że co mogłoby mnie zainteresować to akurat już wcześniej wziąłem na tapetę. Icon_wink2

http://rateyourmusic.com/~meni
17.04.2011 07:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #7
 
meni napisał(a):W końcu trafiłem do niego, wziąłem testowo 3 utwory... i wszystkie okazały się strzałem w 10. Cóż teraz od jego listy zaczynam śledzenie nowości.
Bardzo mnie to cieszy, moja lista też powstaje dzięki listom innych fantastycznych melomanów, również z naszego forum. Bez Was byłbym kiepskim listomaniakiem Icon_smile

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
20.04.2011 08:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości