Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 4 [01.02.2008]
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #1
Notowanie 4 [01.02.2008]
Mój pierwszy komentarz do Kleschko top 30

Miejsce pierwsze: Gotye po tygodniu nieobecności wraca na szczyt. Zaistnienie na mojej liście zawdzięcza niewątpliwie Markowi Niedźwiedzkiemu. Promocja tego utworu na antenie Radia Złote Przeboje przyniosła chyba nadoczekiwany rezultat.. W tym pozytywym słowa znaczeniu. Wystarczy chociażby spojrzeć na inne listy w obrębie Mycharts. W tym tygodniu zapoznałem się z debiutancką płytą Gotye Boardface. Tym samym Hearts A Mess zdołał zyskać minimalną przewagę nad Unkle.

Miejsce drugie: Heaven znalazł się na tzw. stronie B singla Hold My Hand. Zdecydowanie odbiega od stylistyki płyty War Stories. Przypomina raczej dokonania Unkle z wydawnictwa Never Never Land. Piękne elektroniczne dźwięki, przejmujący wokal, przestrzeń...

Miejsce trzecie / Największy awans: Kolejny B-Side. Podoba mi się bardziej niz Saw Something. Mój ulubiony po Kingdom utwór na Hourglass.

Nowości:
It's The Beat jedna z dwóch nowości-starości. Singla przysłał mi znajomy obecnie przebywający w UK. Wydany w marcu 2007. Zawiera dwa remixy tego nagrania. The Teenegers Remix w sam raz na karnawał. Dyskoteka gra!

The Healer zapowiada nową płytę Badu. Czekam z niecierpliwością. Zdecydowanie lepszy pod każdym względem od pierwszego singla z tego wydawnictwa czyli Honey. Jeszcze niewiem tak do końca co mnie w tym utworze urzekło.

Kothirbo to również utwór nie pierwszej świeżości. W Polsce można go znaleźć na składance Marcina Kydryńskiego Siesta vol.3. Słucham tej płyty od dłuższego czasu.
Do debiutu przyczynił się emitowany niedawno w tv film Wierny Ogrodnik. Nagranie znalazło się na soundtracku do niego. Zapowiedzi tego filmu , w których umieszczono owo nagranie zrobiły swoje. Najlepsza wizytówka Muzyki Świata...

Shinkansen to przyjemne, nastrojowe elektroniczne plumkanie. Z płyty podsumowującej karierę moim zdaniem jednego z najlepszych producentów i dj-ów z kręgu muzyki klubowej.


01 02 04 Gotye - Hearts A Mess
02 01 04 Unkle - Heaven
03 16 02 Dave Gahan - Deeper & Deeper
04 00 01 Simian Mobile Disco - It's The Beat
05 05 02 Battles - Tonto
06 03 03 Wu-Tang Clan - The Heart Gently Weeps
07 07 03 Burial - Ghost Hardware
08 08 03 Snoop Dogg - Sensual Seduction
09 00 01 Erykah Badu - The Healer
10 00 01 Ayub Ogada - Kothbiro
11 06 04 Daedelus - Fair Weather Friends
12 04 04 Burial - Archangel
13 10 04 Peter Cincotti - Make it Out Alive
14 14 04 The Cinematic Orchestra - To Build A Home
15 12 03 Amy Winehouse - Love Is A Losing Game
16 18 04 Prince - Mr. Goodnight
17 11 03 Grand Aveneu - Outside
18 09 03 Bat For Lashes - What's A Girl To Do
19 22 02 Agressiva 69 - Fade To Gray
20 20 02 Underworld - Beautiful Burnout
21 21 02 Radiohead - Jigsaw Falling Into Place
22 19 04 Anna Maria Jopek - Skłamałabym
23 15 04 Angus & Julia Stone - Paper Aeroplane
24 13 04 Gorillaz - Rockit
25 00 01 Tom Middleton - Shinkansen
26 17 02 Gotye / Karnivool - The Only Way
27 25 02 David Gray - Destroyer
28 23 02 Peter Bjorn & John - Young Folks
29 27 02 Blue Six - Tropicalia
30 28 03 Jan A. P. Kaczmarek & Justyna Steczkowska - Evening

[Obrazek: kleschko.png]
02.02.2008 01:36 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #2
 
kleschko napisał(a):Mój pierwszy komentarz do Kleschko top 30
Bardzo dobra droga ! Czekam na kolejne. Icon_biggrin3
Widzę, że na Twojej liście dużo jest remixów. Bardzo dobrze, że karmisz chomika, choć to raczej nie moje klimaty.
02.02.2008 02:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #3
 
Nowości nie znam.
0/30 słabiutko...
kleschko napisał(a):17 11 03 Grand Aveneu - Outside
Myślałem że i u mnie pobędzie dłużej jak tydzień.
02.02.2008 07:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Cieszy mnie numer 1

04 00 01 Simian Mobile Disco - It's The Beat - A co to za potworek :?:

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
03.02.2008 12:12 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #5
 
Konrad napisał(a):A co to za potworek :?:
To chyba wpływ karnawału :roll: Icon_arrow

[Obrazek: kleschko.png]
03.02.2008 12:34 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #6
 
Make it Out Alive - no szkoda że sie lekko u Ciebie obsunął . Icon_neutral2 this is the end ???
Natomiast z nowości nie znam niestety ... Erykah Badu - The Healer hmmm czy to jakiś nowy projekt ......
03.02.2008 11:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Piękny awans Dave'a Gahana! U mnie "Saw Something" przepadło (właśnie pożegnało się z poczekalnią - tylnymi drzwiami), może przesłucham "Deeper And Deeper" jeszcze raz... Już zapomniało mi się, jak to brzmiało.
Interesuje mnie Underworld z #20 - można gdzieś przesłuchać?
03.02.2008 12:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Mało wspólnych ulubieńców mamy. Jednak jak już są to z najwyższej pólki. David Gahan Icon_wink na 3, super i to z kawałkiem, który do tej pory tylko ja bezsilnie promowałem na forum. Tylko, że Deeper And Deeper to nie b-sid!!! Szkoda, że Unkle pożegnało się z 1. Prince'a z jego słabszej płytki już nie kojarze prawie w ogóle. Radiohead w miejscu. Ten peter i bjorn to oni co chwile re-release robią czy jak? Bo to chyba ma z 2 lata, a ciagle u kogoś to widzę Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
03.02.2008 01:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #9
 
saferłel napisał(a):Tylko, że Deeper And Deeper to nie b-sid!!!
Zerknij chociażby tutaj http://en.wikipedia.org/wiki/Saw_Somethi...and_Deeper
Osobiście posiadam europejskie wydanie tego singla. Tak zwaną 7''. Ale w końcu jak zwał tak zwał. Ważne, że nagranie jest dobre Icon_smile2
1981 napisał(a):Interesuje mnie Underworld z #20 - można gdzieś przesłuchać?
Nagranie znajdziesz na moim chomiku.

[Obrazek: kleschko.png]
03.02.2008 01:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 704
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
Re: 4 / 01.02.2008
Tak patrząc na Twoją listę, to nasze gusty zdecydowanie się rozmijaj. Wystarczy chociażby:
Miejsce trzecie / Największy awans: Kolejny B-Side. Podoba mi się bardziej niz Saw Something. Mój ulubiony po Kingdom utwór na Hourglass.
No i tutaj absolutnie na odwrót: Saw mi się podoba, Deeper daje się słuchać, a Kingdom to dla mnie koszmar.
A z tego, czego nie ma na innych listach i co poznałem, to zdecydowanie najbardziej podoba mi się Tonto.
05.02.2008 01:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #11
 
kleschko napisał(a):
saferłel napisał(a):Tylko, że Deeper And Deeper to nie b-sid!!!
Zerknij chociażby tutaj http://en.wikipedia.org/wiki/Saw_Somethi...and_Deeper

Zerkam i...

"The songs were released as a double A-side single on January 14, 2008."

Icon_wink2

Cieszy mnie powrót na 1. miejsce. Trochę szkoda Cincottiego, Anny, Marii, Jopek, Petera, Bjorna i Johna... Martwi zastój Radioheada.
Natomiast z wykonawcą z miejsca 4. nie mam związanych najlepszych wspomnień... Pamiętam tylko koszmarny remiks utworu, który okupuje moją listę już prawie rok Icon_razz

Moja prywatna galeria
05.02.2008 10:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 704
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
ksch napisał(a):Trochę szkoda Cincottiego, Anny, Marii, Jopek, Petera, Bjorna i Johna...
Jakiej Anny i jakiej Marii?
05.02.2008 11:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #13
 
kajman napisał(a):
ksch napisał(a):Trochę szkoda Cincottiego, Anny, Marii, Jopek, Petera, Bjorna i Johna...
Jakiej Anny i jakiej Marii?

Trochę się rozpędziłem z tym wyliczaniem Icon_lol

Moja prywatna galeria
05.02.2008 11:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #14
 
ksch napisał(a):"The songs were released as a double A-side single on January 14, 2008."
Przyznaje troche pokręcilem z tym Depeche Mode Icon_razz Każdemu może się zdarzyć Icon_smile2 Ale w końcu do stacji radiowych i tak trafił raczej Saw Something... Na stronie B jest "Love Will Leave".
ksch napisał(a):Pamiętam tylko koszmarny remiks utworu,
Z Knights of Cydonia rzeczywiście troche przesadzili Icon_confused

[Obrazek: kleschko.png]
06.02.2008 12:12 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
piekny skok "Deeper And Deeper" i to mnie w notowaniu najbardziej cieszy.
08.02.2008 08:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości