Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lenny Kravitz - "It Is Time For A Love Revolution"
drwycior Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 711
Dołączył: Aug 2007
Post: #21
 
abd3mz napisał(a):
drwycior napisał(a):NO bo pomijajac juz te oceny 10/10 to kiedy masz taka sytuacje dzisiaj ze jesli stawiasz sobie (jak Kaczor) plusiki...to - przy pierwszym +,przy drugim +,przy trzecim +,przy czwartym + itd itd...
Właśnie to misie przypomniało. Icon_biggrin3 Coraz więcej słucham płyt i chciałbym sobie pomóc wprowadzając jakieś znaczniki. Pisałem w innym temacie, że oceny nie są dla mnie. Może ktoś wie jakich znaczków używa Piotr Kaczkowski ? Coś tam kojarzę, ale chciałbym uzyskać jak najbardziej szczegółowe informacje. Z góry dziękuję. Icon_smile2

to znaczy z tego jak ja to na przelomie lat odebralem to mysle ze z tymi plusikami Kaczor patrzy na to pod katem tego co zagrac w audycji czyli co jest "warte panstwa uszu" i mniej analizuje a bardziej odbiera muzyke "sercem" jak sam powiedzial nawet niedawno znowu.

https://radio-orbit.pl/
16.02.2008 01:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #22
 
Wiem. Ale słyszałem jeszcze o kropkach. Icon_smile2 Kropka jest chyba mniej ważna od plusa. Icon_smile2
16.02.2008 02:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #23
 
Miło, że Lenny wrócił do korzeni, ale więcej rocka, a mniej popu, funku i soulu, to niekoniecznie recepta na udany album. Krążek technicznie jest bez zarzutu, ale momentami jest bezdźwięczny i brakuje zdecydowanie słońca. Momentami wydaje się być szary i deszczowy. Ja jestem wielkim entuzjastą muzyki niosącej pozytywne przesłanie i słoneczną energię (jakkolwiek to brzmi Icon_razz). Tu poza kilkoma naprawdę dobrymi momentami "Love Love Love", "Good Morning" czy "Back In Vietnam" bywa nie do końca pozytywnie jak na Lenny'ego. Zdecydowanym błędem było wypuszczenie zdecydowanie najgorszego kawałka "Bring It On" jako pierwszego singla. Może to i czysty Led Zeppelin jak napisał ktoś w pierwszym poście, ale mnie nie rusza. I to bynajmniej jest kawałek, na który Lenny wybitnie nie miał pomysłu. Zdecydowanie brakuje mi takich ciepłych brzmień jak "Sistamamalova" czy "Belive In Me". To oczywiście nie znaczy, że album jest zły. Liczyłem na trochę coś innego i minie trochę czasu zanim ostatecznie przekonam i przyzwyczaję się do nowego Lenny'ego. Moja ocena jest umiarkowanie pozytywna. Czekam na kolejny krążek Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
05.05.2008 10:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Z tego co ja wiem to ... mało co wiem Icon_biggrin, bo (już wyjaśniam) z tymi jego singlami to jakieś zamieszanie. Oficjalnych danych nie mogę zdobyć i w sumie jedno źródło różne od drugiego. Teraz singlem miałoby być Love X3, ale czy to wyszło czy nie? A pierwszym singlem chyba było I'll Be Waiting i niby Bring....też miało być (2?) i wyjść na download tylko, wyszło?
Straszne zamieszanie.
Racja. Back In Vietnam to bardzo dobry moment tej dobrej płytki, więc już szykuje się w mojej poczekalni.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.05.2008 10:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #25
 
Oczywiście, że wyszło!
Ja nie widzę zamieszania. Widzę tylko jakiś szeroko pojęty brak koordynacji i zorganizowania dobrej promocji ze strony wytwórni :roll:
"Bring It On" wyszło jako pierwszy singiel w USA i Kanadzie dla rozgłośni rockowych, ale po krótkim okresie pobytu na listach przepadło w eterze, w tym samym czasie do stacji Adult Contemporary i Triple A (a pewnie też do Pop, ale tam akurat przepadło) wydano "I'll Be Waiting". Był to także pierwszy międzynarodowy singiel, który zresztą z nieznanych powodów nie trafił ani na listę UK (gdzie potencjalnie miał bardzo duże szanse na sukces), ani do Australii, pozostały mu jedynie mniejsze państwa Europejskie, bo o sukcesie w USA mówić też nie można niestety. Trzeci singiel "Love Love Love" (tak, to wyszło nawet na nośniku CD, i to dość dawno bo w lutym, nawet jest klip!) z niewiadomych mi przyczyn nie jest nigdzie grany, ale prawdopodobnie wrzucili go do rozgłośni rockowych (oby w ogóle!) i się nie spodobał (w co też wątpię, bo jak TAKI kawałek, może się nie podobać??).

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
05.05.2008 10:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
Dzięki za info, wikipedia jest dość słabo poinformowana widocznie...eh ale faktycznie ta płyta mimo dobrych wyników sprzedaży (prawie milion sie już sprzedało!) jakoś tak bez echa przechodzi w radiu, tv......Te single faktycznie jakby ich nie było.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.05.2008 10:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Lenny Kravitz - Blue Electric Light Szymek79 5 176 23.03.2024 09:36 AM
Ostatni post: kajman
  Courtney Barnett - Things Take Time, Take Time Szymek79 10 1 098 20.11.2021 05:03 PM
Ostatni post: Dyfeomorfizm
  Lenny Kravitz - Raise Vibration Szymek79 7 956 30.06.2021 12:57 PM
Ostatni post: AKT!
  Green Day - Revolution Radio Szymek79 2 1 081 11.08.2016 05:40 PM
Ostatni post: prz_rulez
  Riverside - Love, Fear and the Time Machine prz_rulez 6 1 699 02.02.2016 04:06 PM
Ostatni post: kleschko
  Lenny Kravitz - Strut Szymek79 6 1 760 11.09.2014 11:03 PM
Ostatni post: AKT!
  Sky Ferreira - Night Time, My Time Szymek79 4 1 094 02.11.2013 09:46 AM
Ostatni post: dziobaseczek
  Lenny Kravitz - Black and White America furbul 20 4 317 06.12.2011 11:49 AM
Ostatni post: Szymek79
  The Big Pink - This Is Our Time / A Brief History Of Love kleschko 4 1 588 12.08.2009 04:39 PM
Ostatni post: saferłel

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości