Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 64 z 1.02.08
Listoholik
Unregistered

 
Post: #21
 
jest taki polski wykonawca hip hopowy Kajman, właśnie wydał płytę 'Bluźnierca' (2008).


to Ty? Icon_biggrin3 Icon_mrgreen
03.02.2008 12:15 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
no no, Kajman zdemaskowany Icon_lol
03.02.2008 12:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Zaraz poszukam tego kajmana w sieci Icon_biggrinIcon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
03.02.2008 12:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #24
 
i tu też witam Icon_smile2
dużo bardzo nie znam w ogóle... Icon_confused2
kajman napisał(a):17. N 1 NOTHING COMPARES 2 U - Jimmy Scott
szczerze mówiąc gdyby przed zaprezenowaniem tego utworu nie padła jego zapowiedź, to nie wiem w którym momencie zorientowałabym się, że to jest właśnie TO Icon_wink2 [pomijam rozpoznawalność po tekście]. nie ma jak Sinead...
kajman napisał(a):24. 22. 8 GDZIEKOLWIEK - Grzegorz Turnau
oooo, a to wciąż i u mnie jest gdzieś niedaleko za pierwszą 30 (nie sprawdzałam ale tak myślę Icon_wink2 ). od samego października 2006... (znaczy się wtedy to dużo wyżej).
kajman napisał(a):29. 17. 5 DIG LAZARUS DIG - Nick Cave & The Bad Seeds
u Ciebie już spada... a ja dopiero zaczęłam pozwalać mu się wspinać ku górze.
kajman napisał(a):46. 36. 12 WHAT IF - Coldplay
no i ten Coldplay... mnie cieszy niezmiernie! niektóre teksty można przywoływać w głowie natychmiast bez względu na to ile czasu minęło od pierwszego zetknięcia się z nim...

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
03.02.2008 04:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
caligoola Offline
smoothcalifornia
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Sep 2007
YouTube
Post: #25
 
Cincotti kompletniemnie zaskoczyl tym spadkiem, no ale to na Twojej liscie normalne Icon_smile2
03.02.2008 09:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #26
 
neon.ka napisał(a):
kajman napisał(a):17. N 1 NOTHING COMPARES 2 U - Jimmy Scott
szczerze mówiąc gdyby przed zaprezenowaniem tego utworu nie padła jego zapowiedź, to nie wiem w którym momencie zorientowałabym się, że to jest właśnie TO Icon_wink2 [pomijam rozpoznawalność po tekście]. nie ma jak Sinead...
Ufff... A już myślałem, że tylko ja nie rozpoznałem. Icon_smile2 Czy Sinead lepsza to nie wiem, bo jeszcze nie wiem. Nie mam nagrania, a słyszałem max 2 razy.
kajman napisał(a):6. 13. 32 BROKEN PROMISE - Placebo & Michael Stipe
7. 4. 6 LIQUID ETERNITY - Ayreon
10. 24. 32 SEPTEMBER SUN - Type O'Negative
15. N 1 NOTHING IS RETURN (WALK AWAY) - Down
16. 32. 6 ANGELS TAKE A SOUL - Fuel
17. N 1 NOTHING COMPARES 2 U - Jimmy Scott
24. 22. 8 GDZIEKOLWIEK - Grzegorz Turnau
25. 33. 25 SOLAR WINDS - Devin Townsend
28. 16. 18 UNFURL - Katatonia
Z 30 te najbardziej chciałbym mieć na dysku (czytaj resztę nieznanych już mam, ale nie zdążyłem przesłuchać). Chociaż może lepiej nie...
03.02.2008 10:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
Listoholik napisał(a):jest taki polski wykonawca hip hopowy Kajman, właśnie wydał płytę 'Bluźnierca' (2008).
Widziałeś kiedyś hiphopca z pokaźnym przuszkiem?
04.02.2008 11:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
Listoholiku, jeżeli nadal Cię to interesuję, to zapraszam do mojego potwora.
abd3mz, skoro się nie możesz zdecydować, to na razie podrzuciłem u siebie 3 z wymienionych przez Ciebie utworów.
04.02.2008 11:04 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #29
 
1. 1. 22 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
Ile to to jest tygodni na pierwszym? Icon_razz

Fajny awans weteranów z TWS.
05.02.2008 10:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
neon.ka napisał(a):
kajman napisał(a):17. N 1 NOTHING COMPARES 2 U - Jimmy Scott
szczerze mówiąc gdyby przed zaprezenowaniem tego utworu nie padła jego zapowiedź, to nie wiem w którym momencie zorientowałabym się, że to jest właśnie TO Icon_wink2 [pomijam rozpoznawalność po tekście]. nie ma jak Sinead...
kajman napisał(a):29. 17. 5 DIG LAZARUS DIG - Nick Cave & The Bad Seeds
u Ciebie już spada... a ja dopiero zaczęłam pozwalać mu się wspinać ku górze.
kajman napisał(a):46. 36. 12 WHAT IF - Coldplay
no i ten Coldplay... mnie cieszy niezmiernie! niektóre teksty można przywoływać w głowie natychmiast bez względu na to ile czasu minęło od pierwszego zetknięcia się z nim...
17. Przyznam się, że nie wiem, czy bym poznał po samej muzyce, bo jednak text jest charakterystyczny. Na pewno nie po początku, bo tam faktycznie jest bardzo trudno.
29. Na mojej liście (o czym wiedzą stali bywalcy) nie ma: już spada, lecz: obecnie spada. Piosenki wykonują ruchy w górę i w dół i jest to związane częściowo ze sposobem układania przeze mnie listy. Poza czołówką nawet ja sam nie jestem zbytnio w stanie przewidzieć, w którym kierunku następnym razie podąży dany utwór.
46. To jeden z moich ulubionych Coldplayów, którzy do moich prywatnych faworytów nie należą. Pożyczyłem go od tadzia3.
06.02.2008 02:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
caligoola napisał(a):Cincotti kompletniemnie zaskoczyl tym spadkiem, no ale to na Twojej liscie normalne Icon_smile2
Fakt, tak jak jego przypuszczalny awans w tym tygodniu.
06.02.2008 02:47 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
Paweł napisał(a):1. 1. 22 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
Ile to to jest tygodni na pierwszym? Icon_razz
2. Fajny awans weteranów z TWS.
1. Nie czytałeś jak widzę komentarza. Na samym początku jest informacja, że to 21 tydzień.
06.02.2008 02:50 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości