Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 64 z 1.02.08
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
kajman30 nr 64 z 1.02.08
No i wcięło mi poprzedni komentarz, więc ten będzie krótszy.
Dotychczasowy rekord bez przerwy na 1 miejscu dzierżył u ku3y Martyr, a teraz pobiło go To co nienazwane łapiąc się na szczyt po raz 21 z rzędu, będąc mocno naciskane przez Jeszcze w zielone gramy.
Na podium ponownie wróciło Zrób co możesz. Tight pewnie ostatni raz w zestawieniu, ale skoczyło na 4 miejsce. Tuż za nim Lost in infinity, a na 6 Broken promise (powrót z 13 po chwilowym kryzysie).
Z niebytu efektownie powrócił The funeral (8 miejsca, a 2 tygodnie temu 19), zaraz za nim jest powracające do 10 M.I.A. Top10 kończy największa niespodzianka. W 42 tygodniu po debiucie September sun po raz pierwszy łapie się do dziesiątki po skoku z 24 miejsca.
Na 15 i 17 nowośći. Wyżej zupełnie znikąd Nothing is return (walk away), a niżej z poczekalni kolejna wersja Nothing compares 2 U. Dzieli je największy skok na liście czyli Angels take a soul.
Jedyna nowość sprzed tygodnia Witch's brew tym razem przeżywa kryzys spadając z 9 na 19.
W trzeciej dziesiątce efektowne skoki 3 weteranów: Me and mrs Jones, Solar winds i Icky thumpa.
No a na 42 ostatnia nowość - Lyra.
1. 1. 22 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
2. 2. 3 JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz Dwa Trzy
3. 5. 18 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
4. 6. 16 TIGHT - Kurt Elling
5. 7. 3 LOST IN INFINITY - Animations
6. 13. 32 BROKEN PROMISE - Placebo & Michael Stipe
7. 4. 6 LIQUID ETERNITY - Ayreon
8. P 43 THE FUNERAL - Band Of Horses
9. 12. 24 M.I.A. - Avenged Sevenfold
10. 24. 32 SEPTEMBER SUN - Type O'Negative
11. 18. 8 INNUENDO - Queensryche
12. 15. 4 A MY NIE CHCEMY UCIEKAĆ STĄD - Strachy na Lachy
13. 8. 23 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec
14. 10. 6 A LITTLE PIECE OF HEAVEN - Avenged Sevenfold
15. N 1 NOTHING IS RETURN (WALK AWAY) - Down
16. 32. 6 ANGELS TAKE A SOUL - Fuel
17. N 1 NOTHING COMPARES 2 U - Jimmy Scott
18. 14. 16 A NEW BODY AND SOUL - Kurt Elling
19. 9. 2 WITCH'S BREW - Peter Cincotti
20. 21. 12 ZABIESZCZADUJ Z NAMI - The Gruz Brothers Band/Stare Dobre Małżeństwo
21. 11. 4 AFTERLIFE - Avenged Sevenfold
22. 23. 4 MR BRIGHTSIDE - Paul Anka
23. 38. 30 ME AND MRS JONES - Michael Buble
24. 22. 8 GDZIEKOLWIEK - Grzegorz Turnau
25. 33. 25 SOLAR WINDS - Devin Townsend
26. 20. 6 ENCORE JESZCZE RAZ - Strachy na Lachy
27. 39. 37 ICKY THUMP - The White Stripes
28. 16. 18 UNFURL - Katatonia
29. 17. 5 DIG LAZARUS DIG - Nick Cave & The Bad Seeds
30. 34. 17 ANOTHER FACE IN A WINDOW - Antimatter
31. 28. 5 SIEDZIMY TU PRZEZ NIEPOROZUMIENIE - Strachy na Lachy
32. 30. 3 POMP AND CIRCUMSTANCES - The Smashing Pumpkins
33. 19. 8 ALONE WITH THE SEA - Hurt
34. 27. 6 ELECT THE DEAD - Serj Tankian
35. 29. 16 TALL TALES TASTE LIKE SOUR GRAPES - Fair to Midland
36. 25. 14 CONQUEST - The White Stripes
37. 41. 15 TRANQUILIZE - The Killers & Lou Reed
38. 26. 14 INTENSION - Tool
39. P 9 APRIL FOOLS AND EGGMEN - Fair to Midland
40. 50. 13 NIEPRZYGODA - Happysad
41. 44. 5 BLACK WIDOW - Dolores O'Riordan
42. N 1 LYRA - Kate Bush
43. 43. 3 WISH YOU WERE HERE - David Gilmour
44. 42. 4 SAVING US - Serj Tankian
45. 31. 6 PRAISE LAMENTED SHADE - Paradise Lost
46. 36. 12 WHAT IF - Coldplay
47. 40. 11 THE ICE HOTEL - Stacey Kent
48. 45. 6 FUTERKO - Basia Stępniak-Wilk
49. 49. 12 BIRDS - Bic Runga
50. 35. 9 FEED US - Serj Tankian


poczekalnia:
NO WORLD FOR TOMORROW - Coheed and Cambria
47. SUNNY AFTERNOON - Victoria Hart
37. DANCE OF THE MANATEE - Fair to Midland
SKŁAMAŁABYM - Anna Maria Jopek
TONTO - Battles
46. JAMMIN' - Eliane Elias
48. SPENCER PERCEVAL - iLiKETRAiNS
GOOD TIMES BAD TIMES - Godsmack
RENDEZVOUS IN RIO - Michael Franks
KOCHAM I NIE KOCHAM CIĘ - Ewa Bem
DIG YOURSELF DEEP - Undertones
ANESTHETIZE - Porcupine Tree
TAKADUM - Me Myself And I
PIOSENKA STARYCH KOCHANKÓW - Raz Dwa Trzy
YOU DON'T KNOW WHAT LOVE IS (YOU JUST DO AS YOU'RE TOLD) - The White Stripes
INNOCENCE - Bjork
DECLARE INDEPENDENCE - Bjork
DARLING - Sons and Daughters
KOMBINAT - Agressiva '69
ALL THE PRETTY FACES - Killers
LOVE ME FOR THE COOL - Mark Scholtez
SIC! - Hey
THE DECEPTION - iLiKETRAiNS
DOWN HERE - Stateless
WHAT A WONDERFUL WORLD - Katie Melua & Eva Cassidy
IF YOU WERE A SAILBOAT - Katie Melua
GOODBYE PHILADELPHIA - Peter Cincotti
KRÓL - Zespół Reprezentacyjny

leżakownia:
3. 2 DYBUK - Żywiołak
THE HEART OF SATURDAY NIGHT - Diana Krall
NANTES - Beirut
SANTA BARBARA - Talia

nieszczęśliwa 7:
HJOMALIND - Sigur Ros
01.02.2008 03:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
Re: kajman30 nr 64 z 1.02.08
kajman napisał(a):7. 4. 6 LIQUID ETERNITY - Ayreon
W końcu niżej niż u mnie Icon_wink2
kajman napisał(a):10. 24. 32 SEPTEMBER SUN - Type O'Negative
WOW! Icon_eek2
Ale czemu dopiero teraz? Icon_smile2
kajman napisał(a):15. N 1 NOTHING IS RETURN (WALK AWAY) - Down
WOW! Po raz drugi Icon_biggrin3
kajman napisał(a):16. 32. 6 ANGELS TAKE A SOUL - Fuel
Jakoś nie mogę się przyzwyczaić do ich nowego wokalisty, ale utwór naprawdę niezły
kajman napisał(a):39. P 9 APRIL FOOLS AND EGGMEN - Fair to Midland
Ciekawie obserwować wpływ ruchów na mojej liście na inną listę Icon_mrgreen

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
01.02.2008 04:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Ale leci w czołówce Ayreon, taki ruch u ciebie w czołówce to jak u mnie spadek z 1 na 50 Icon_razz2
Hehe pisałeś, że Broken Promise raczej nie wróci, bodajże do top 5?, a tu proszę top 6 już. I tym razem jest chaotycznie (ok, widziałem chart-run co mi podesłałes tydzień temu w odpowiedzi na mój post, szedł w miarę równo, a teraz jednak niezły skok) Eh Band Of Horses wraca, taki stary piernik i to w 8. Załamuje ręcę, choć lubię to nagranie w miarę, miarę. Ale taki Nick Cave przez to dostał większy łomot :/ No proszę, wraca do łask Innuendo, ja to ostatnio słyszałem 2 razy w trójce w ciągu 3 dni (oryginał), czyżbyś ty też i dlatego taki ładny skokIcon_wink? Dwóch najwyższych nowości nie znam. Ale jak ta 1 to jest jakiś prog-metal-rock i wszystko temu podobne to nawet nie chce mi się poznawać, nie że jestem uprzedzony, ale nie mam ochoty na taką muzykę. Tym bardziej boli mnie Type O Nehative w czołówce. Co do drugiej nowości, to zdecydowanie zbyt bardzo przeceniany jest pierwowzór, więc i to nie powinno wywołać u mnie dreszczy. Icky znów w 30 Icon_biggrin
Ta Kate Bush to nowa? Praktycznie nie znam jej dzieł, znam słabiutkie Running Up i utwór z kochanym Peterem, ale budzi zainteresowanie to nagranie chociażby tylko przez nazwisko sygnujące go Icon_wink Wow TSP spada tylko o 2, patrząc na dzisiejszą listę niewiele mam swoich małych sukcesów, więc to, że tylko o 2 spadli naprawde mnie cieszy.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
01.02.2008 04:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
Re: kajman30 nr 64 z 1.02.08
p.u.r.h. napisał(a):
kajman napisał(a):10. 24. 32 SEPTEMBER SUN - Type O'Negative
WOW! Icon_eek2
Ale czemu dopiero teraz? Icon_smile2
kajman napisał(a):16. 32. 6 ANGELS TAKE A SOUL - Fuel
Jakoś nie mogę się przyzwyczaić do ich nowego wokalisty, ale utwór naprawdę niezły
kajman napisał(a):39. P 9 APRIL FOOLS AND EGGMEN - Fair to Midland
Ciekawie obserwować wpływ ruchów na mojej liście na inną listę Icon_mrgreen
10. Żebym ja to wiedział. Może na te ponure dni potrzebne jest Wrezśniowe słońce. Ot po prostu ostatnio miało tendencję zwyżkową i nagle mocniej chwyciło.
16. Znam chyba tylko 2 utwory i nawet nie wiedziałem, że tam się wokalista zmieniał.
39. Tylko nie experymentuj w tym celu. Icon_lol
01.02.2008 05:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
saferłel napisał(a):1. Ale leci w czołówce Ayreon, taki ruch u ciebie w czołówce to jak u mnie spadek z 1 na 50 Icon_razz2
2. Hehe pisałeś, że Broken Promise raczej nie wróci, bodajże do top 5?, a tu proszę top 6 już. I tym razem jest chaotycznie (ok, widziałem chart-run co mi podesłałes tydzień temu w odpowiedzi na mój post, szedł w miarę równo, a teraz jednak niezły skok)
3. Eh Band Of Horses wraca, taki stary piernik i to w 8. Załamuje ręcę, choć lubię to nagranie w miarę, miarę.
4. Ale taki Nick Cave przez to dostał większy łomot :/
5. No proszę, wraca do łask Innuendo, ja to ostatnio słyszałem 2 razy w trójce w ciągu 3 dni (oryginał), czyżbyś ty też i dlatego taki ładny skokIcon_wink?
6. Dwóch najwyższych nowości nie znam. Ale jak ta 1 to jest jakiś prog-metal-rock i wszystko temu podobne to nawet nie chce mi się poznawać, nie że jestem uprzedzony, ale nie mam ochoty na taką muzykę. Tym bardziej boli mnie Type O Nehative w czołówce.
7. Co do drugiej nowości, to zdecydowanie zbyt bardzo przeceniany jest pierwowzór, więc i to nie powinno wywołać u mnie dreszczy.
8. Icky znów w 30 Icon_biggrin
9. Ta Kate Bush to nowa? Praktycznie nie znam jej dzieł, znam słabiutkie Running Up i utwór z kochanym Peterem, ale budzi zainteresowanie to nagranie chociażby tylko przez nazwisko sygnujące go Icon_wink
10. Wow TSP spada tylko o 2, patrząc na dzisiejszą listę niewiele mam swoich małych sukcesów, więc to, że tylko o 2 spadli naprawde mnie cieszy.
1. Taki ruch na pozycjach poniżej 3 to u mnie nic dziwnego, a nim zaczęła królować Jopek to jeszcze częściej się zdarzało.
2. Też się zdziwiłem i zgadzam się, że jest chaotycznie, ale ile czasu mogło być spokojnie?
3. Pierniki długo trzymają świeżość, a nagranie według mnie świetne (Yacy potwierdzi).
4. Myślę, że to nie ostatnie słowo Łazarza na mojej liście. Jeszcze nie umarł. Icon_wink2
5. Ja Trójki słucham tylko w pracy (w fatalnych warunkach) i 3 godziny w sobotę. Reszte czasu spędzam z muzyką z komputera. Więc nawet nie wiedziałem.
6. Jeżeli znasz piosenkę z 16, to moim zdaniem są w bardzo podobnym stylu. Jeżeli nie, to powiem, że to chyba to, co określasz jako prog-metal-rock. Podoba mi się to określenie i pewnie je od Ciebie pożyczę (ale raczej bez ostatniego członu).
7. Akurat pierwowzór to jest bardzo mało znany. A ta wersja podoba mi się bardziej niż to, co zrobiła Sinead. Jest bardzo powolna z mocno akcentowanym pianem.
8. I tak dziwne, że tak długo Conquest był wyżej.
9. Kate z filmu Golden Compass. A Running up uważam za znakomite (chociaż miała lepsze rzeczy), a Do't give up to utwór z mojej czołowki topu wszechczasów. Jest jedną z moich ulubionych artystów.
10. Pewnie znów najuważniej słuchałem początku, które trochę mnie denerwuje i dlatego utwór nie miał szans być wyżej.
01.02.2008 05:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #6
 
kajman napisał(a):Tight pewnie ostatni raz w zestawieniu, ale skoczyło na 4 miejsce
Chyba nie wypadnie z tak wysokiej pozycji?

Podobają mi się nowości:
kajman napisał(a):17. N 1 NOTHING COMPARES 2 U - Jimmy Scott
kajman napisał(a):42. N 1 LYRA - Kate Bush
Mała niespodzianka in minus jak dla mnie to
kajman napisał(a):19. 9. 2 WITCH'S BREW - Peter Cincotti
Icon_confused2
Pozdrawiam.

[Obrazek: kleschko.png]
01.02.2008 06:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
kleschko napisał(a):
kajman napisał(a):1. Tight pewnie ostatni raz w zestawieniu, ale skoczyło na 4 miejsce
Chyba nie wypadnie z tak wysokiej pozycji?
Mała niespodzianka in minus jak dla mnie to
kajman napisał(a):19. 9. 2 WITCH'S BREW - Peter Cincotti
Icon_confused2
Pozdrawiam.
W tym tygodniu wypadł z 3 Dybuk i pewnie to samo przydarzy się Tight.
A u Petera to chyba chwilowe załamanie formy, chociaż o powrót do 10 będzie ciężko.
01.02.2008 07:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
"Broken Promise" na 6.!! Icon_biggrin3
"M.I.A." znowu w dziesiatce!! Icon_biggrin3
"Nothing Compares 2U" zostalo dla mnie tak samo zabite w tej wersji jak "Don't Speak" przez Jopek - z piosenki z ktorej wyciekaly we wszystkich kierunkach potezne emocje zostala nuuuuuuuuuudaaaaaaa. Do kwaaaaaadraaaaaatuuuuuuuuu!
01.02.2008 09:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #9
 
kajman napisał(a):8. P 43 THE FUNERAL - Band Of Horses
niesamowite!!! A co to było tydzien temu???
kajman napisał(a):27. 39. 37 ICKY THUMP - The White Stripes
i kolejny awans-powrót Icon_smile2
kajman napisał(a):39. P 9 APRIL FOOLS AND EGGMEN - Fair to Midland
Icon_smile2
No i nowość Kate - swietna. Może u mnie w końcu wejdzie do top30?

acha The Funeral - świetny piernik potwierdzam!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
01.02.2008 09:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
21 razy z rzędu?! Oł maj gad... No to mnie przebiłes, bo u mnie rekord to 18 razy "Bring Me To Life" na szczycie [w tym 15 z rzędu]. No, a Anna Maria Jopek to była tylko jeden tydzień na topie mojej listy.
Ale - muszę to napisać - bardzo mi się nie podobają zasady Twojej listy. Są bardzo konformistyczne. Lista powinna być odzwierciedleniem tego co lubisz, a nie tego co jest na innych listach! A co jak jakiś nowy utwór, umieszczony tylko na czyimś myspejsie Ci się bardzo podoba, ale nie ma go na żadnej liście nigdzie no i co wtedy? Już lepszym rozwiązaniem byłby maksymalny staż utworu 20 tygodni i wtedy nie zrobiłby się na Twojej liście Top wszechczasów.
Oj, Kajman...
01.02.2008 09:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
ku3a napisał(a):1. "Broken Promise" na 6.!! Icon_biggrin3
"M.I.A." znowu w dziesiatce!! Icon_biggrin3
2. "Nothing Compares 2U" zostalo dla mnie tak samo zabite w tej wersji jak "Don't Speak" przez Jopek - z piosenki z ktorej wyciekaly we wszystkich kierunkach potezne emocje zostala nuuuuuuuuuudaaaaaaa. Do kwaaaaaadraaaaaatuuuuuuuuu!
Tak przypuszczałem, że Tobie to co się działo w mojej czołowce będzie podobało.
2. No cóż, dla mnie ta wersja jest znacznie bardziej expresyjna i podkreœla siłę kompozycji. A Jopek zrobiła z dobrej piosenki No Doubt znakomity utwór, który podobał mi się znacznie bardziej niż oryginał. To jeden z lepszych coverów, jakie słyszałem.
01.02.2008 10:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
prz_rulez napisał(a):Ale - muszę to napisać - bardzo mi się nie podobają zasady Twojej listy. Są bardzo konformistyczne. Lista powinna być odzwierciedleniem tego co lubisz, a nie tego co jest na innych listach! A co jak jakiś nowy utwór, umieszczony tylko na czyimś myspejsie Ci się bardzo podoba, ale nie ma go na żadnej liście nigdzie no i co wtedy? Już lepszym rozwiązaniem byłby maksymalny staż utworu 20 tygodni i wtedy nie zrobiłby się na Twojej liście Top wszechczasów.
Oj, Kajman...
To miałbym na swoim topie z 8 Jopek, 6 Ellingów, 4 White Stripesy itp? Czy myœlisz, że taka lista, kogoœ by zainteresowała? A jeżeli by nie interesowała, to po jakiego diabła miałbym jš tutaj zamieszczać? A wycinanie piosenek po konkretnej iloœci tygodni nie daje żadnych emocji.
01.02.2008 10:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Yacy napisał(a):
kajman napisał(a):8. P 43 THE FUNERAL - Band Of Horses
niesamowite!!! A co to było tydzien temu???
Ktoœ nie zdšżył zapostować swojej listy przed publikacjš mojej. Zastanawiam się tylko kto Icon_wink2
01.02.2008 10:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #14
 
kajman napisał(a):Ktoœ nie zdšżył zapostować swojej listy przed publikacjš mojej. Zastanawiam się tylko kto
a mi się wydawało - teraz już wiem że źle mi się wydawało - że jeden tydzień bez np. mojego postowania nic nie zmienia, dopiero drugi powoduje out. Może tu warto abyś zmienił swoje zasady? Bo przecież jeden raz może sie każdemui zdarzyć. A to jest dla nas spore obciązenie. Poza tym mogłeś przewidzićże u mnie jeszcze nie wypadną Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
01.02.2008 10:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Yacy napisał(a):
kajman napisał(a):Ktoœ nie zdšżył zapostować swojej listy przed publikacjš mojej. Zastanawiam się tylko kto
a mi się wydawało - teraz już wiem że źle mi się wydawało - że jeden tydzień bez np. mojego postowania nic nie zmienia, dopiero drugi powoduje out. Może tu warto abyś zmienił swoje zasady? Bo przecież jeden raz może sie każdemui zdarzyć. A to jest dla nas spore obciązenie. Poza tym mogłeś przewidzićże u mnie jeszcze nie wypadną Icon_smile2
No widzisz Kajman? Icon_wink2 nie wiem czy chart run 10-x-8-x-10-x-8-x-10 jest taki fajny ;]
01.02.2008 11:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Yacy napisał(a):
kajman napisał(a):Ktoœ nie zdšżył zapostować swojej listy przed publikacjš mojej. Zastanawiam się tylko kto
a mi się wydawało - teraz już wiem że źle mi się wydawało - że jeden tydzień bez np. mojego postowania nic nie zmienia, dopiero drugi powoduje out. Może tu warto abyś zmienił swoje zasady? Bo przecież jeden raz może sie każdemui zdarzyć. A to jest dla nas spore obciązenie. Poza tym mogłeś przewidzićże u mnie jeszcze nie wypadną Icon_smile2
Przecież nic się nie stało, bo piosenka wróciła. A w moich zasadach jest punkt, że nawet gdybyś się z 10 tygodni spóźnił, a w 11 zdążył i piosdenka była w 30 to i tak wróci.
01.02.2008 11:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
prz_rulez napisał(a):No widzisz Kajman? Icon_wink2 nie wiem czy chart run 10-x-8-x-10-x-8-x-10 jest taki fajny ;]
Jakbym nie widział chartów z 10-x-5-x-19 Icon_lol albo nawet z 14-x-x-x-x-6 Icon_lol
A takie sytuacje zdarzają się raczej rzadko. Ale kiedyś miałem coś podobnego ze Schizofrenią. Icon_lol
01.02.2008 11:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #18
 
pozycja 42, kto mi ja udostępni ???
02.02.2008 12:16 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
8. P 43 THE FUNERAL - Band Of Horses - litości :roll: :roll: Icon_evil

Na plus zaliczam LYRa Kate Bush Icon_smile2 Icon_smile2 Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
03.02.2008 12:49 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #20
 
Konrad napisał(a):8. P 43 THE FUNERAL - Band Of Horses - litości :roll: :roll: Icon_evil
Do INXS jeszcze trochę brakuje... Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
03.02.2008 01:59 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości