Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie nr 82 [1 II 2008]
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 767
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
ksch napisał(a):1. Oj, Bracie Ellingowy, nie zawsze wszystkie listy muszą iść po Twojej myśli...
2. Jopek chyba jeszcze odbije, bo ostatnio znów zaczyna mi się podobać.
3. Tight na wylocie, ale popatrz na miejsce 35. ... Icon_wink2
1. Nie muszę, ale pomarudzić sobie zawsze trochę mogę. Icon_biggrin3 Twoja lista jest jedną z moich ulubionych, więc na ruchy na niej jestem szczególnie czuły.
2. Bardzo mnie to cieszy. U mnie miała kryzys i wylądowała na 5, ale już go przezwyciężyła. Jednak drugie miejsce będzie ciężko odzyskać.
3. Dzisiaj sobie posłucham, ale w tym tygodniu ze względów formalnych jeszcze nie ma u mnie szansy na debiut.
05.02.2008 08:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #22
 
kajman napisał(a):1. Nie muszę, ale pomarudzić sobie zawsze trochę mogę. Icon_biggrin3 Twoja lista jest jedną z moich ulubionych, więc na ruchy na niej jestem szczególnie czuły.
2. Bardzo mnie to cieszy. U mnie miała kryzys i wylądowała na 5, ale już go przezwyciężyła. Jednak drugie miejsce będzie ciężko odzyskać.
3. Dzisiaj sobie posłucham, ale w tym tygodniu ze względów formalnych jeszcze nie ma u mnie szansy na debiut.

1. Miło mi to słyszeć... O ruchy w przyszłym tygodniu się nie martw. Miałem tydzień jazzująco-smoothjazzujący, także pozycje Ellinga, Jopek, Franksa itp. w przyszłym notowaniu mogą być nieco inne Icon_wink2
2. Chyba każdy artysta chciałby przeżywać takie załamania formy Icon_mrgreen
3. Czytałem, czytałem... Jakby co, to zwierzątko /tym razem bez opisu Icon_razz/ dostało ten utwór jako jeden z pierwszych czterech z tej płyty /miałem wrzucić całą... muszę wreszcie znaleźć na to czas :roll:/

Moja prywatna galeria
05.02.2008 08:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #23
 
abd3mz napisał(a):prz_rulez, nie wiem jak u innych, ale u mnie przynajmniej raz na tydzień spada śnieg i zostaje na około 2 dni. Jak można nie lubić Futerka ? Icon_smile2
ja już zapomniałem jak śnieg wygląda Icon_confused

.
06.02.2008 01:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #24
 
stavanger, No ja też w tym tygodniu nie widziałem. Icon_neutral2 Ale dopiero środa. Icon_wink2
06.02.2008 02:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kiefer Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 656
Dołączył: Aug 2007
Post: #25
Re: Notowanie nr 82 [1 II 2008]
ksch napisał(a):Poczekalnia

34 40 02 02 British Sea Power - Waving Flags
[...]
38 31 04 01 Raz, Dwa, Trzy - Absolutnie
O co tu chodzi, jak rozumiec dwie ostatnie kolumny?

Kieferuj Chomikuj:
[Obrazek: Kiefer.gif]
07.02.2008 12:01 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #26
 
ksch 14. grudnia napisał(a):Czwarta kolumna w poczekalni oznacza, ile dany utwór w niej siedzi


Icon_wink2

Moja prywatna galeria
07.02.2008 01:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości