Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
chińska niespodzianka
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
chińska niespodzianka
Witam,
Często chodzę po chińskich sklepach muzycznych. Większość płyt i DVD to chińscy artyści, jednak czasem można znaleźć perełki z zachodu.

Ale ostatnio przyuważyłem prawdziwy rarytas! Sami spójrzcie. Icon_biggrin3

[Obrazek: aa9c24d14a9aadd3med.jpg]
01.02.2008 09:05 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #2
 
Icon_biggrin3 Kris i Goran. Dobre ! Mój przyjacielu. Icon_biggrin3
01.02.2008 09:52 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Parostatek pewnie spędził z 10 tyg. na 1 miejscu China Chart Icon_razz2 To czemu się dziwicie popularności naszego najznakomitszego barda polskiej piosenki. Kris Tailor powinno być, jeśli chcieliby iść za ciosem Icon_razz2

A poważnie pisząc, to współczuje, że z zachodu to tylko perełki sie zdarzają. To gorzej niż w Polsce tam masz Icon_cry2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
01.02.2008 02:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
saferłel napisał(a):A poważnie pisząc, to współczuje, że z zachodu to tylko perełki sie zdarzają. To gorzej niż w Polsce tam masz Icon_cry2
Heh, odezwał się ten, co masowo płyty kupuje. Od czego net, od czego chomiki? Icon_lol

PS. Ostatnio widziałem Editors, Johna Mayera, Kaiser Chiefs i Orson.
01.02.2008 02:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
No ok, ale mi chodzi o oryginały Icon_wink Wiem, że z netu to pewnie nie ma problemu...skoro tak piszesz zresztą Icon_wink
I nie przypominaj mi proszę, że nie kupuje masowo płyt, bo mnie ściska w żołądku jak sobie przypomnę, ilu płyt z kolekcji DM mi brakuje by zebrać to całe Collectors Edition. Muszę wygrać w lotka.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
01.02.2008 04:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #6
 
saferłel napisał(a):I nie przypominaj mi proszę, że nie kupuje masowo płyt, bo mnie ściska w żołądku jak sobie przypomnę, ilu płyt z kolekcji DM mi brakuje by zebrać to całe Collectors Edition. Muszę wygrać w lotka.
Widzę bratnią duszę. Szkoda tylko, że w takiej sprawie. Icon_frown Ja się złamałem tydzień temu i zacząłem pobierać albumy. Wcześniej tylko pojedyncze utwory. A teraz mam inny problem: Jeszcze połowy albumów, które ściągnąłem nie przesłuchałem...
01.02.2008 04:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
A jak jest z dostępnością w Chinach muzyki Japońskiej?
01.02.2008 10:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Nie znam muzyki japońskiej...
02.02.2008 01:20 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
I to błąd Icon_razz Zawsze jakoś mi brakowało na Twojej liście czegoś azjatyckiego spoza Chin...

Z tego co widziałem japońskie utwory są na chinśkich listach przebojów.
02.02.2008 02:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Eeeeee.....

Pewnie jak przeprowadzę się do Japonii, to będą u mnie na liście. Icon_eek2
02.02.2008 04:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #11
 
Tak! Kris Krawczyk ( Icon_lol ) i Goran... widziałem tę płytę także w Rzymie. A z polskości (lub prawie-polskości) obczaiłem tu niedawno duet Możdżer & Danielsson z albumem "Pasodoble". W Rzymie niestety płyta polskiego wykonawcy to rzadkość. Nie to, co np. doskonale zaopatrzone sklepy sieci Virgin w Paryżu czy Londynie!
04.02.2008 04:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości