Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kate Bush - Director's Cut (05.2011)
pabloyd
Unregistered

 
Post: #1
Kate Bush - Director's Cut (05.2011)
Jest wreszcie konkretna informacja.
Płyta Kate Bush ukaże się już 16 maja i będzie miała tytuł "Director's Cut". Niestety znajdą się na niej na nowo nagrane utwory z dwóch płyt: “The Sensual World” i “The Red Shoes".
Jednak jednocześnie zapowiedziano że Kate pracuje nad nowym materiałem. I na to czekamy, a nie na odgrzewane utwory !!
21.03.2011 08:14 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
przemek
Unregistered

 
Post: #2
 
Nie wierzę, że będą to tylko autocovery, spodziewam się po Kate czegoś bardziej wymyślnego. Ewentualnie takich wersji, które będą brzmieć zupełnie inaczej.

Tak czy siak bardzo czekam na płytę. "Aerial" dostarcza mi wciąż wielu wrażeń, mam nadzieję (i jestem właściwie pewien) że z nową płytą też tak będzie.
21.03.2011 09:26 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #3
 
przemek napisał(a):Nie wierzę, że będą to tylko autocovery, spodziewam się po Kate czegoś bardziej wymyślnego. Ewentualnie takich wersji, które będą brzmieć zupełnie inaczej.
Wersje mogą być ciekawe, właściwie powinny być zważywszy o jakiej artystce mówimy Icon_smile2

przemek napisał(a):Tak czy siak bardzo czekam na płytę. "Aerial" dostarcza mi wciąż wielu wrażeń, mam nadzieję (i jestem właściwie pewien) że z nową płytą też tak będzie.
Ja czekam przede wszystkim na płytę z nowym materiałem i jestem przekonany że będzie na odpowiednim poziomie Icon_smile2 . Ta majowa już nie powoduje pzyśpieszonego bicia serca u mnie. Bardzo bym się ucieszył z każdego nowego nagrania zamieszczonego na tej majowej płycie, ale o tym nic nie słychać.
21.03.2011 09:48 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #4
 
Bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo nie lubię takich przedsięwzięć. A nawet bardziej!
Ale skoro to Kate Bush, to mam nadzieję, że nie wyjdzie tak jak wychodzi zazwyczaj.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
22.03.2011 12:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #5
 
tracklist:
01. Flower of the Mountain (new version of “The Sensual World”)
02. Song of Solomon
03. Deeper Understanding
04. Lily
05. Red Shoes
06. This Woman’s Work
07. Moments of Pleasure
08. Never Be Mine
09. Top of the City
10. And So Is Love
11. Rubberband Girl
07.04.2011 12:07 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
przemek
Unregistered

 
Post: #6
 
Fragment nowej wersji "Lily"

http://www.youtube.com/watch?v=MNoF4tfg5BQ
11.04.2011 12:42 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
przemek
Unregistered

 
Post: #7
 
Już z płytą się osłuchałem, i podoba mi się. Co prawda nigdy specjalnie się nie wsłuchiwałem w płyty-pierwowzory, znałem tylko "This woman's work", więc ten album jest dla mnie niczym z premierowym materiałem, ale powoli nadrabiam zaległości. Te nowe wersje jak dla mnie nie różnią się aż tak bardzo, jedynie"Rubberband girl" odstaje na niekorzyść.
01.06.2011 11:35 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #8
 
Nie wiem po co nagrała taki album, bo jak dla mnie jest zupełnie zbędny i odsłuch tylko to potwierdził. Czekam na nowy studyjny krążek.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
01.06.2011 05:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #9
 
Sporo fanów jest zachwyconych i nie mówie tu o jakiś anonimowych wypowiedziach w necie tylko o osobach które znam osobiście. Ja nie jestem zachwycony. Ale skoro są tacy którym się podoba to może i dobrze że coś takiego zrobiła. Ale niech KONIECZNIE wyda coś nowego, wtedy i ja coś dostanę na co czekam.
01.06.2011 09:51 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #10
 
Kate Bush chyba dorwała taka sama choroba co Stinga czy Petera Gabriela? Icon_wink2
03.06.2011 12:58 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Marek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 145
Dołączył: Nov 2008
Post: #11
 
także nie jest zachwycony.Bardzo ją cenię od lat ale ten album jest niepotrzebny według mnie.czekam na nową płytę.
03.06.2011 11:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kate Bush - 50 Words For Snow Szymek79 20 6 579 24.11.2011 04:02 AM
Ostatni post: 1981
  Kate Nash - My Best Friend Is You Vaxey 2 985 26.05.2010 08:39 AM
Ostatni post: przemek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości