Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
problemy z działaniem last.fmu
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #121
 
Dzisiaj, gdy tylko włączyłem foobara (przed puszczeniem jakiejkolwiek piosenki) z mojego scroblera last.fm wyskoczyć napisany dosyć potocznym językiem komunikat: ''komputery chyba nie dogadały się w sprawie czasu''. Dalsza treść brzmiała mnie więcej tak, iż last.fm nie może pozwolić na spamowanie w formie scroblingu (hę?) i moje utwory nie zostaną zapisane. Włączyłem i chociaż wszystko działa, to jednak na stronie faktycznie nie ma śladu po piosenkach. Normalnie może i bym się tym nie przejął, bo nie raz już takie przestoje były, no ale po tym komunikacie....

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.10.2010 12:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #122
 
Sprawdź czy masz dobrą datę ustawioną w komputerze Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
09.10.2010 12:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #123
 
saferłel napisał(a):''komputery chyba nie dogadały się w sprawie czasu''
No to jak na komunikat z komputera to faktycznie wyjątkowo zrozumiały Icon_razz .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
09.10.2010 01:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #124
 
A - informuje, że ja też takie coś miałem w zeszłym tygodniu. Nie wiem, czy to wynikło z tego, że nagle zresetowała mi się data w kompie (w sensie w BIOS-ie nawet) i był rok 2005 (a po kilku dniach przeskoczyło na 2009 ). Jakiś wirus czy coś nas spotkał? :roll:

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
16.10.2010 11:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #125
RE: problemy z działaniem last.fmu
Czy ktoś wie, jak sobie radzi last.fm ze zmianą czasu?
30.10.2011 01:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #126
RE: problemy z działaniem last.fmu
chyba dobrze, bo wybiera się tam po prostu strefę czasową
tydzień scrobblingowy kończy się po prostu o 13:00 w niedzielę, a nie o 14:00 (12:00 GMT)

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
30.10.2011 07:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #127
RE: problemy z działaniem last.fmu
Właśnie przeglądałem cotygodniowe archiwa last.fmu i okazało się, że praktycznie w każdym tygodniu maja i czerwca któraś z list się nie wyświetlaIcon_exclaim Czy macie może podobne problemy? I, bardziej problematyczna kwestia - nie znacie może jakiegoś generatora list last.fm za dany okres? Coś mi się kiedyś "obiło o oczy", ale w tym momencie nie pamiętam...

EDIT: Okej, wygląda na to, że już działa. I niech tak zostanie Icon_biggrin

EDIT 2: I znowu coś nie tak. Szlag może trafic.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.08.2013 01:36 AM przez prz_rulez.)
27.08.2013 11:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #128
RE: problemy z działaniem last.fmu
Teraz już w ogóle tygodniowe listy nie działają. No co do cholery... Icon_questionIcon_exclaim
Wy też tak macie?
28.08.2013 09:43 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #129
RE: problemy z działaniem last.fmu
Sprawdzałem wczoraj wieczorem i mi wszystkie tygodniowe podsumowania w maju się generowały bez problemu.

Teraz też tak jak u ciebie - w ogóle nie działają.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
28.08.2013 09:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #130
RE: problemy z działaniem last.fmu
No to na reaktywację swojej listy jeszcze trochę poczekam... Icon_rolleyes
28.08.2013 09:57 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #131
RE: problemy z działaniem last.fmu
last.fm nie scrobbluje mi w taki sposób jak powinien, problem ten trwa już kilka dobrych miesięcy, a polega na tym, że tylko niektóre słuchane utwory przeze mnie w winampie są scrobblowane, nieraz z całej słuchanej płyty 6 utworów tak, a drugie sześć nie, wybiera sobie jakoś, a mnie trafia szlak i coraz mniej i coraz rzadziej słucham muzyki z dysku przez winampa... jak rozwiązać ten problem?
28.08.2013 11:25 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #132
RE: problemy z działaniem last.fmu
moim zdaniem to wina winampa, ostatnio w ogóle z niego zrezygnowałem...
28.08.2013 11:47 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Problemy z bazą danych prz_rulez 2 1 860 18.07.2011 03:34 PM
Ostatni post: michal91d

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości