Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
problemy z działaniem last.fmu
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 613
Dołączył: May 2008
Post: #61
 
Moja różnica wynosi 34 tracki, przesłuchane zapewne od ostatniego update'u starej wersji last'a Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
16.07.2008 09:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #62
 
Ja na becie mam prawie 50 numerów więcej na liczniku niż na alfie Icon_wink2
Generalnie coraz bardziej mi się beta podoba: mogliby trochę popracować nad układem strony, ale ilość dostępnych statystyk jest porażająca Icon_smile2
A jeśli chodzi o rankingi tygodniowe (od niedzieli do niedzieli) to są one w "top artists" Icon_arrow "browse by weekly snapshots" (nie wiem jak w wersji polskiej bo jak chcę zmienić język to mnie wylogowuje Icon_razz :roll: )

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
16.07.2008 10:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 613
Dołączył: May 2008
Post: #63
 
To mi się właśnie nie podoba, że dla każdej wersji językowej trzeba się osobno logować Icon_razz
To też by mogli zmienić.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
16.07.2008 10:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #64
 
jak widziałem po raz pierwszy betę to miałem nadzieję, że na stronie będę mógł co nieco pomieszać... Nie korzystam np. z listy odtwarzania która zajmuje 1/6 strony... statystyki wolałbym wyżej, shoutbox na samym dole to porażka...
wracam do alfy Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
16.07.2008 10:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #65
 
Z tego wniosek, że beta dla młodych jest Icon_razz2

p.u.r.h. - w polskiej wersji jest tak samo, tylko nazywa się to: ...lub przeglądaj według wybranych tygodni.

A z Jackiem się zgadzam. Właśnie zanim przeczytałem jego post tez chciałem napisać, że fajny byłby bajer w stylu ustawienia sobie swojej strony, wpasowania różnych elementów w różne miejsca. Osobiście żadną porażką nie jest dla mnie ''niski'' szutbox, ale chętniej widziałbym może zakładkę O MNIE wyżej niż ten player...

Nie wiem o co chodzi z tym oddzielnym logowaniem dla każdej wersji językowej, ale ja mam z tym taki problem, że ciągle jak wchodzę na betę (a mam logowanie automatyczne) to zawsze domyślnym językiem jest anglik i muszę zmieniać w ustawieniach na polski. Może chodzi ci o to samo..tylko napisałeś jakimiś dziwnymi słowami Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.07.2008 10:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #66
 
saferłel napisał(a):A z Jackiem się zgadzam. ...że fajny byłby bajer w stylu ustawienia sobie swojej strony, wpasowania różnych elementów w różne miejsca.
nie wydaje mi się by był to jakiś problem dla twórców strony... może jeszcze nie wszystkie karty odkryli Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
16.07.2008 10:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 613
Dołączył: May 2008
Post: #67
 
Ja tak mam np. w igoogle Icon_wink2
Można sobie samemu dopasować wygląd + ułożyć elementy w wybranym miejscu, tak jest w wordpressie czy na bloggerze, kiedy ustawia się elementy na blogu, tylko trzeba by im jakoś te sugestie przesłać Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
16.07.2008 11:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #68
 
Ooo z pewnością. Skoro w jeden dzień ''zrobili'' języki i udostępnili już wszystkie zakładki to w ciągu najbliższych tyg dużo się może zmienić....ale z drugiej strony, żebyśmy potem nie utonęli w morzu tych wszystkich bajerów, możliwości i opcji...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.07.2008 11:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #69
 
saferłel napisał(a):Nie wiem o co chodzi z tym oddzielnym logowaniem dla każdej wersji językowej, ale ja mam z tym taki problem, że ciągle jak wchodzę na betę (a mam logowanie automatyczne) to zawsze domyślnym językiem jest anglik i muszę zmieniać w ustawieniach na polski. Może chodzi ci o to samo..tylko napisałeś jakimiś dziwnymi słowami Icon_smile
Może dlatego, że wchodzisz bezpośrednio na beta.last.fm? Bo przecież jest jeszcze beta.lastfm.pl

Poza tym ja bym nie chciał tego dopasowywania sobie strony. Za bardzo by mi to przypominało facebook. A uwierzcie mi, że bardzo się zmieniło rozstawienie strony profilu i strony głównej (dawniej kokpitu) od czasu, gdy pojawiła się pierwsza wersja bety. Zdecydowanie na lepsze się zmieniła.

Co do wyszukiwarki w bibliotece... Właściwie istnieje. Wklepując wykonawcę w wyszukiwarkę na czerwonym pasku przenosi Was oczywiście na lastową stronę danego wykonawcy (identycznie jest, gdy klikniecie w nazwę wykonawcy w ostatnio odsłuchanych lub w jakimkolwiek rankingu). A tam tuż pod nazwą wykonawcy i info o ilości ogólnych odsłuchań pojawia się na szarym paseczku "W mojej bibliotece (xx odsłuchań)". Klikając na niego przenosi Was do osobistego rankingu danego wykonawcy i jedyne czego może Wam brakować, to konkretna pozycja, którą w Waszej bibliotece ów wykonawca zajmuje. Icon_smile2
Zresztą podobna sytuacja ma miejsce jeśli klikniecie w tytuł utworu. Na jego stronie jest info ile razy go odsłuchaliście... i znów klik przenosi Was do Waszej biblioteki Icon_smile2

A niezgodności w statystykach między beta i alfą? Nie martwiłbym się wcale. To chyba najważniejsza rzecz, nad którą pracują... i z największymi rezultatami. Obecne różnice to pryszcz przy tym co działo się na początku Icon_mrgreen
17.07.2008 01:55 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #70
 
vingoe napisał(a):A niezgodności w statystykach między beta i alfą? Nie martwiłbym się wcale.
to na pewno nie jest powód do zmartwienia Icon_wink2 Ja się tymi danymi świetnie bawię, "polując" na pełne tysiące albo widząc jak zmieniają się inne statystyki Icon_wink2
A jeśli chodzi o dopasowywanie sobie strony, to po wczorajszym wieczornym posiedzeniu na stronie [co prawda tylko 15-20 min] nie będę się już tego domagał Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
17.07.2008 09:01 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #71
 
Dobra....to ja też występuję z tej koalicji ''chętnych do zmieniania po swojemu lasta''.
Ta opcja mi byłaby tylko potrzebna by wstawić wyżej panel o mnie, a przestawić to duże radio, z którego jak sądzę i tak chyba nikt nie korzysta...
I strach pomyśleć co by było naprawdę, gdyby tak każdy miał w 100% inaczej zestawiony profil..totalny bajzel.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.07.2008 11:35 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #72
 
saferłel napisał(a):Ta opcja mi byłaby tylko potrzebna by wstawić wyżej panel o mnie, a przestawić to duże radio, z którego jak sądzę i tak chyba nikt nie korzysta...
dokładnie tak! nawet usunąlem swoją listę odtwarzania, ale nic to nie dało Icon_frown nieważne !

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
17.07.2008 12:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 613
Dołączył: May 2008
Post: #73
 
Ja też bym to radio przede wszystkim przestawił Icon_frown

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
17.07.2008 04:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #74
 
dobrze widzę?? Beta stała sie alfą ??

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
17.07.2008 06:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 613
Dołączył: May 2008
Post: #75
 
Ojej, a ja nie jestem na to gotowy Icon_eek2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
17.07.2008 07:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #76
 
Nie ma już alfy....eh...będę tęsknił, naprawdę Icon_sad Sentymencik. Ale oczywiście uważam, że beta jest bardzo fajna i dobrze się stało tak jak się stało Icon_smile Trzeba iść na przód Icon_smile

A tak naprawdę to już przecież nie jest alfa, jak ochrzcić nową wersję Icon_razz2? Bardzo proszę bez komentarzy typu: G lub Dziadostwo Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.07.2008 08:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #77
 
mam dziwną obawę, że niektóre utwory są scrobblowane podwójnie :roll:
17.07.2008 09:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 613
Dołączył: May 2008
Post: #78
 
To jak inaczej, jeśli nie "gje"? Icon_sad

Tak btw. to od kilku tygodni nie mogę zmienić avatara, bo zamiast uploadu, pojawia mi się jakiś plik php o nazwie "upload" do zapisania na dysku, jak klikam na ten przycisk pod avatarem Icon_frown

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
17.07.2008 10:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #79
 
Na razie czuję się lekko zagubiony... Icon_cool2

.
17.07.2008 11:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #80
 
Hmm, a ja widząc wasze komentarze cieszę się, że mogłem już sie przyzwyczajać do last fm [....tu miejsce na nazwę....] już od kilku tyg....

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.07.2008 11:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Problemy z bazą danych prz_rulez 2 1 866 18.07.2011 03:34 PM
Ostatni post: michal91d

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości