Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kawałek po kawałku
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #41
RE: Kawałek po kawałku
(29.07.2011 09:48 AM)thestranglers napisał(a):  Witam Cie REMO!

Dopiero teraz wpadlem na Twoje zestawienie "NAJ"... Przejrzalem na szybko wybrane numery i mysle ze z paroma wykonawcami sie zgodzimy, troche podyskutujemy, wazne zeby rozszerzac horyzonty...
Wspomniales, ze Twoja przygoda z muza zaczela sie pare lat temu (mniemam tak po poznaniu POLICY OF TRUTH dopiero w 2009)...
Mam szczescie pamietac wydanie singli ENJOY THE SILENCE i POLICY OF TRUTH, potem jeszcze WORLD IN MY EYES z autopsji i pomysl jakie wrazenie mogly robic te dziela wtedyIcon_smile
Co do DM to POLICY OF TRUTH u mnie na trzecim miejscu... Rzeczywiscie wszystko o czym piszesz Ty i suferlel to prawda. Ze klimat, klasyka, co wazne nie bardzo sie zestarzala ta muza mimo uplywu lat (co by mozna bylo powiedziec o paru ich nagraniach z lat 80.)
Mam jeno dwa nagrania, które cenie wyzej, ale to sie okaze jak zdolam ulozyc w kolejnosci 160 wybranych nagran na moja LISTE NAPEDOWA DO ZYCIA 4X40, a to nie jest latwe bo poczatki sluchania muzyki siegaja stycznia 1990. DM sa na nim w trzech numerach, co juz swiadczy o ich wplywie takze na mnieIcon_smile

Kiedyś to były inne czasy z tego co widzę. Nie było takie masowego dostępu do muzyki jak teraz. Obecnie kto chce coś nagrac nagrywa wrzuca do internetu i rodzą się takie Rebecki Black czy Justiny Bibery. Ale nie o tym, rzecz w tym, że kiedyś muzykę przeżywało sie inaczej. Ja pamiętam jak dorwałem pustą kasetę i nagrałem na niej bodajże coś od MJ (miałem wtedy 7lat). Do tej pory na strychu mam z 30 oryginalnych kaset. A teraz wchodzisz na neta sprawdzasz co to za kawałek i pobierasz. Depszów poznaję na opak, ostatnio ulokowałem na dysku 3 płyty od nich ale nie mam kiedy przesłuchać w spokoju. Może jesienią najdzie mnie chęć na takie brzmienie.
29.07.2011 12:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 114
Dołączył: Dec 2014
Post: #42
RE: Kawałek po kawałku
Z trójki pan wybieram Anie Dabrowska. Nie mozna jej nie cenic za to co robi. Tyle ze wybralbym tytulowy utwór z albumu W SPODNIACH CZY W SUKIENCE. Wystarczy zglebic sie w tekst...
Cieszy mnie Twój wybór utworów Reni Jusis. To takze i mój ulubiony z jej dorobku. Naprawde europejski poziom pelna geba!
No i pani Klich i jej numer, na który mam alergie. Najwyzej zamienie ja na Kasie Kowalska albo Nosowska...
29.07.2011 02:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #43
RE: Kawałek po kawałku
No płyta W Spodniach, czy w sukience? to moja ulubiona od Ani Icon_smile
Z początku chciałem dać Nigdy Więcej Nie Tańcz Ze Mną, ale wiecej wspomnień mam z Tego Chciałam
29.07.2011 09:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości