Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 881 - 27.01.2008
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 385
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
 
saferłel napisał(a):1. No widzisz kajmanie, DM i rzeczy pokrewne nie bolą, a ty chciałeś wałkować całe życie tą jedną nieszczęsną balladke z 84 Icon_smile
2. Skoro polubiłem w miarę SS to A little lie po prostu musisz posłuchać
3. ....i nie trzeba było być 10 osobą, która pisze o God Save The Queen w stosunku do mojej wypowiedz Icon_biggrin Już się poprawiłem Icon_razz2
4. Aha jeszcze co do Jaggera, wolę to mdłe,popowo-dyskotekowe brzmienie niż mdłe-rockowe Rolling Stones Icon_wink...ok ogólnie mdłe Rolling Stones bo zdarzały sie im dobre płyty (ale i tak więcej niż dobre nie, a to jeden z zespołów wszechczasów), piszę to odnośnie całej dyskografii
1. Po pierwsze słyszałem w życiu sporo DM i przez ostatnie 20 lat nie znalazłem niczego, co mogłoby mnie zainteresować. Niektóre rzeczy słuchałem obojętnie, inne mnie drażniły, ale nic mnie nie zainteresowało. A ostatnio bardzo podobały mi się nagrania Recoil (akurat Saw something jest dla mnie nieco podobne w duchu).
2. Pewnie spróbuję, chociaż na razie jest 3:1 dla piosenek, które nie trawiłem. No ale może jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale zapowiada drugą.
3. Sorry, ale ja mam zwyczaj, że nie czytam całego wątku, lecz jeżeli coś mnie zainteresuje, to komentuję to. Tak więc dopiero po wysłaniu postu zorientowałem się, że nie byłem pierwszym, który to podobnie skomentował.
4. Ja też aż takim wielbicielem Stonesów nie jestem. A moim zdaniem nagrali kilka świetnych płyt, jak choćby Beggar's banquet.
31.01.2008 06:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #42
 
kajman napisał(a):Sorry, ale ja mam zwyczaj, że nie czytam całego wątku, lecz jeżeli coś mnie zainteresuje, to komentuję to. Tak więc dopiero po wysłaniu postu zorientowałem się, że nie byłem pierwszym, który to podobnie skomentował.
czasem moze to wprowadzac balagan i niepotrzebnie powtarzac sprawy, ktore zostaly juz wyjasnione.
31.01.2008 08:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 385
Dołączył: Jun 2007
Post: #43
 
ku3a napisał(a):
kajman napisał(a):Sorry, ale ja mam zwyczaj, że nie czytam całego wątku, lecz jeżeli coś mnie zainteresuje, to komentuję to. Tak więc dopiero po wysłaniu postu zorientowałem się, że nie byłem pierwszym, który to podobnie skomentował.
czasem moze to wprowadzac balagan i niepotrzebnie powtarzac sprawy, ktore zostaly juz wyjasnione.
Wiem, tak bywa, ale już taką mam technikę pracy na kompie i raczej tego nie zmienię. Próbowałem inaczej i potem gubiłem posty, na które chciałem odpowiedzieć. Icon_frown
31.01.2008 11:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
 
ku3a, pochwała dla Ciebie

19. NN. 01. Jozin z Bazin - Ivan Mladek

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
01.02.2008 01:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #45
 
Aktualizuje komentarz o kolejny plus, jakim jest Nick Cave... polubiłem to jego nagranie.
02.02.2008 09:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #46
 
czyzby z powodu dzisiejszego debiutu na LP3? Icon_razz
03.02.2008 01:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości