Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dyskusja o Justynie Kowalczyk
pabloyd
Unregistered

 
Post: #1
RE: Dyskusja o Justynie Kowalczyk
Yacy napisał(a):taki doping jest niedozwolony
Są tacy co uważają doping za cnotę.
01.03.2011 12:53 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Yacy napisał(a):taki doping jest niedozwolony
Ale to dopiero jutro Icon_sad

Cytat:Są tacy co uważają doping za cnotę.
Nieźle dzisiaj Ci napsułem krwi. Czytałem twoje hymny pochwalne na temat Justyny w tamtym temacie. Jakby na złość mnie (tylko, że ja generalnie nie ''przeciw nie'' tylko ''nie za nią'') Teraz wykazujesz się dziwną złośliwością. Naprawdę cię wkurzyłem Icon_wink Ale winien jesteś swojemu zachowaniu i pewnemu ograniczeniu na przyjmowania do wiadomości opinii innych ludzi.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
01.03.2011 01:24 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #3
 
to na pewno nie jest właściwy wątek, ale żeby zasnąć to muszę...
saferłel napisał(a):pewnemu ograniczeniu na przyjmowania do wiadomości opinii innych ludzi.
np. o polaczkach?
przepraszam wszystkich, że tu odnoszę się do innego Forum, ale co nieco mnie zalało jak to przeczytałem Icon_confused2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
01.03.2011 01:30 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #4
 
saferłel napisał(a):Czytałem twoje hymny pochwalne na temat Justyny w tamtym temacie. Jakby na złość mnie
Parę szczerych słów o Wielkiej Sportsmence jest odbierane jako pisane tylko na złość pewnemu użytkownikowi ?!?! Cóż to za wielki człowiek musi się kryć pod nickiem saferłel, że nawet nie można napisać kilku słów zachwytu nad występem wielkiej Justyny, by nie być posądzonym o złośliwość ? Cóż to za autorytet musi być ? Cóż to za wybitna jednostka, o której potomni przez wieki będą się uczyć w szkołach ? Cóż to za wzór do naśladowania ? Cóż to za wspaniały przykład kultury osobistej ? Cóż to za ucieleśnienie wiedzy wszelakiej ?
01.03.2011 01:53 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #5
 
może już wystarczy? jest bardziej odpowiedni wątek do rozmów o sporcie, a najbardziej właściwie będzie pw!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
01.03.2011 08:35 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Yacy napisał(a):np. o polaczkach?
To tylko i wyłącznie twoje słowa. Nigdzie nie nazwałem reprezentantów naszego kraju polaczkami. Nie pisz tak. Podobnie jak pabloyd nie potrafisz zrozumieć mojego podejścia, które wcale nie jest skierowane przeciwko komuś. Nie wiem właściwie co ty sobie myślisz, bo piszesz trochę od rzeczy.

pabloyd napisał(a):Parę szczerych słów o Wielkiej Sportsmence jest odbierane jako pisane tylko na złość pewnemu użytkownikowi ?!?!
Teraz już wiem jaki z ciebie manipulant. Znów pięknie to przedstawiłeś, wyciągając jedno zdanie z kontekstu całej wypowiedzi. Po prostu postaram się nie wchodzić Ci w drogę, bo nie jesteś warty nawet jednego posta rozmowy. Jesteś nawet gorszy od Listoholika, gdy ten szalał tu ze swoim drugim ja. Nie lubię takich ludzi. I nie pisz, że muszę mieć koniecznie inne zdanie. Niestety twoje zachowanie wymaga ciągłych sprostowań, bo inaczej załatwiłbyś połowę tego forum na amen.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
01.03.2011 09:33 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #7
 
powyższe posty zostały wydzielone z tematu Forumowa płyta roku 2010 - głosowanie

http://www.mycharts.pl/forum/viewtopic.p...sc&start=0

pierwszy post od którego to się zaczęło brzmiał:

Yacy napisał(a):
saferłel napisał(a):1. The National - High Violet
taki doping jest niedozwolony
furbul w pierwszym poście napisał(a):- Każde indywidualne zestawienie może zawierać minimalnie 10 miejsc, maksymalnie 50 miejsc.
Icon_razz

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
01.03.2011 09:52 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #8
 
taaa... czyli nie pw.

saferłel napisał(a):Nigdzie nie nazwałem reprezentantów naszego kraju polaczkami.
safer, ja nie napisałem, że miałeś na myśli reprezentantów. był to przykład Twojej opinii.
miałeś na myśli nas kibiców Icon_wink2

jeśli o mnie chodzi to żegnam się z Państwem...


EDIT:
jak widać nie do końca udało mi się przenieść posty, więc mój post od którego to się zaczęło pozwoliłem sobie skopiować z poprzedniego miejsca i i wkleić niechronologicznie.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
01.03.2011 09:54 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #9
 
Skandaliczne jest zachowanie tego moderatora. Jak można wykorzystywać forum do szerzenia takiej nienawiści do innego użytkownika. Aż strach pomyśleć do czego ten moderator jest jeszcze zdolny, szczególnie mając takie uprawnienia.

saferłel napisał(a):Teraz już wiem jaki z ciebie manipulant. Znów pięknie to przedstawiłeś, wyciągając jedno zdanie z kontekstu całej wypowiedzi.
Każdy może się zapoznać z postami użytkownika o nicku saferłel i moimi i ocenić samemu jak jest naprawdę: powyżej i tu: http://www.mycharts.pl/forum/viewtopic.p...021#148021

saferłel napisał(a):Po prostu postaram się nie wchodzić Ci w drogę,
Co za ulga, tylko czy to nie jest znowu kłamstwo :roll:

saferłel napisał(a):bo nie jesteś warty nawet jednego posta rozmowy.
Vice versa

saferłel napisał(a):Jesteś nawet gorszy od Listoholika, gdy ten szalał tu ze swoim drugim ja.
A cóż to w ogóle ma znaczyć ?!?!
Czy ktoś może mi wyjaśnić o czym ten użytkownik o nicku saferłel, pisze :roll:

saferłel napisał(a):Nie lubię takich ludzi.
Vice versa

saferłel napisał(a):Niestety twoje zachowanie wymaga ciągłych sprostowań, bo inaczej załatwiłbyś połowę tego forum na amen.
Bardzo proszę o to żeby użytkownicy na których ciągle powołuje się użytkownik o nicku saferłel, odezwali się. Naprawdę wyjaśnijmy tą sprawę.
01.03.2011 12:34 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #10
 
Nie wiem o co chodzi w tej dyskusji (wydaje mi się, że zupełnie o nic), ale bardzo przykro się czyta takie obustronne pyskówki i mam nadzieję, że nie będzie mi to już dane czynić... Icon_neutral3

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
01.03.2011 01:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Ja też nie wiem i jestem przerażony tym, co czytam. Szczególnie, że wszystko rozpoczęło się od zwykłej wymiany poglądów w opiniotwórczej dyskusji. Rozumiem, że ktoś może się ze mną nie zgadzać, ale trzeba mieć klasę i trzeźwo myśleć - tak jak Ku3a. Z nim zawsze mogę dojść do konsensusu i wszystko kończy się na przyjaznych relacjach.

pabloyd napisał(a):Skandaliczne jest zachowanie tego moderatora. Jak można wykorzystywać forum do szerzenia takiej nienawiści do innego użytkownika.
Myślę, że źle postrzegasz otaczającą cię rzeczywistość. Prawdę mówiąc ta powyższa wypowiedź jednocześnie mnie rozbawiła i zasmuciła. Ja zawsze staram się zachowywać w stosunku do ciebie kulturalnie. Jest to może kultura mocnego słowa, bo inaczej dogadać się z tobą nie mogę, ale jednak nie przekraczam pewnego poziomu - nie mam już 10 lat.

Cytat:A cóż to w ogóle ma znaczyć ?!?!
Czy ktoś może mi wyjaśnić o czym ten użytkownik o nicku saferłel, pisze :roll:
Takie odnoszenie się do kogoś jakby go nie było, twój jeden z powyższych postów napisany 53 minuty po północy oraz fakt, że nagle (po wydawałoby się skończonej dyskusji) wspominasz coś o ''kimś, kto uważa doping za cnotę, świadczą najlepiej jaki ty masz do mnie szacunek.

Odnośnie treści cytatu - zapomniałem, że wtedy nie było cię jeszcze na forum, więc masz prawo nie wiedzieć o co chodzi, musisz mi wybaczyć. Najlepiej jednak byśmy w takim razie nie wracali do tego okresu z życia mycharts.pl - był dosyć traumatyczny.

Cytat:Co za ulga, tylko czy to nie jest znowu kłamstwo :roll:
Przypominam tylko po raz kolejny, że to ty zacząłeś wciągać mnie w debatę swoim postem o ''cnotach dopingu'' (że go tak określę), więc nie wiem kto komu wszedł teraz w drogę i kto kłamał pisząc, że nie chcę już toczyć ze mną dyskusji.

pabloyd napisał(a):Bardzo proszę o to żeby użytkownicy na których ciągle powołuje się użytkownik o nicku saferłel, odezwali się. Naprawdę wyjaśnijmy tą sprawę.
Sprawa z przytoczeniem Listoholika zamknięta, o czym już napomniałem. Nie wiem natomiast dlaczego piszesz coś o moim powoływaniu się na innych userów. Przecież o nikim innym nie wspominałem. I niby w jakiej ci ''jacyś'' mieliby się odzywać?

aaktt napisał(a):Nie wiem o co chodzi w tej dyskusji (wydaje mi się, że zupełnie o nic)
Chodzi o to, że mój pogląd wydał się komuś niesłusznie obraźliwy, uwłaczający godności prawdziwego kibica, niezgodny z utartym tokiem rozumowania i tradycją. Mógłbym to nazwać brakiem tolerancji albo brakiem zrozumienia. Próby wytłumaczenia spaliły na panewce, co wiąże się moim zdaniem z poprzednimi konfliktami, nieporozumieniami, które między nami pojawiały się głównie na forum Astrologa i gdzie na szczęście inne osoby przyznały mi rację. Sytuacja się uspokoiła, ale jak widać nie na długo.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
01.03.2011 02:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #12
 
Kolejne kłamstwa i pomówienia. Mam tego powyżej uszu.
Próbowałem zakończyć pyskówkę w temacie sportowym, nie reagowałem na dalsze posty, nie reagowałem na sformuowania typy: "ślepy patriotyzm", "zawistni" itd.
Ale gdzieżby mogło się skończyć, dopadł mnie w zupełnie innym temacie i dalej swoje pomówienia i oskarżenia szerzy.
Czy każdy mój post będzie teraz mógł być interpretowany jako atak personalny ?
Straszne. Icon_frown
01.03.2011 02:44 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
pabloyd napisał(a):Próbowałem zakończyć pyskówkę w temacie sportowym, nie reagowałem na dalsze posty, nie reagowałem na sformuowania typy: "ślepy patriotyzm", "zawistni" itd.
To były moje odczucia. Nikogo nie miały na celu obrazić. Wyraziłem jedynie swoją opinie.

pabloyd napisał(a):Ale gdzieżby mogło się skończyć, dopadł mnie w zupełnie innym temacie i dalej swoje pomówienia i oskarżenia szerzy.
Myślę, że zdecydowanie nadużywasz pewnych poważnych słów, których nie powinno się rzucać ot tak sobie, a ty robisz to permanentnie, mimo że ja cały odpisuję tylko po to, aby starać się wyjaśnić pewne sprawy.

Idę słuchać nowego R.E.M. Trochę się wyluzuję i tobie też radzę, bo nikomu takie sprzeczki dobrze nie służą.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
01.03.2011 02:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #14
 
Przesadzacie, Panowie, z tymi sformułowaniami. "Kłamstwa, pomówienia, oskarżenia"?? Apeluję o choć trochę przemyślenia sprawy zanim padną w czyjąś stronę takie słowa!

Z drugiej strony przeglądając wątek sportowy muszę przyznać, że Paweł trochę przesadził z określeniami typu "zawiść", byle tylko wybronić swoje zdanie.

Obaj wyluzujcie i błagam, nie kontynuujcie już tego wątku na forum publicznym.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
01.03.2011 06:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #15
 
Kowalczyk jest wielkim sportowcem i co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości.
ja nie oceniam astmatyków ani decyzji lekarzy, bo się na tym nie znam.
a kibicować można każdemu Icon_razz
01.03.2011 10:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #16
 
My tu się kłócimy, a tymczasem...

...sprawa być może jest dużo prostsza niż spór o to, czy astma pomaga czy przeszkadza w bieganiu: wyszło na jaw, że Norwegowie na MŚ w narciarstwie klasycznym stosowali jakiś nowy japoński smar, na który mieli wyłączność. Trener nawet przyznał, że w kilku medalach mogło to mieć decydujące znaczenie (nie powiedział oczywiście, o które chodziło). Więcej:
http://sport.wp.pl/kat,1832,title,Tajemn...caid=1c0a1

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
30.03.2011 05:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
i ten smar powodował, że łatwiej im się oddychało na ostatnich metrach wbiegając pod górkę? :roll:
pewnie, że wszystko można powiedzieć, żeby oddalić zarzuty i mieć alternatywne powody sukcesów.
31.03.2011 03:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #18
 
Jasne, że nie pomagał w oddychaniu, ale w bieganiu łatwiejszym. A jak się łatwiej biega, to się mniej męczy, a jak się mniej męczy, to się lżej oddycha.
Jak dla mnie nawet jeśli te leki na astmę im pomagają, to smar pomaga bardziej. W sensie - chorym na pewno lek pomaga bardzo i to jest raczej jasne, że bez niego by za wiele nie pobiegali na wysokim poziomie. Że dzięki temu może nawet mają przewagę nad zdrowymi to jest może dziwne, ale nie widzę sensownego rozwiązania w takiej sytuacji - mniej pomagające leki? O ile mniej? Ciężka sprawa. Na dobrą sprawę trzeba by zrobić w takim razie tyle kategorii na normalnych IO, jak na paraolimpiadzie. Idąc rozumowaniem przyjętym w jednym z opowiadań Lema, ostatecznie doprowadziłoby to do tego, że biegi na setkę też byłyby dla białych i czarnych osobne, albo biali mogliby brać sterydy albo jakoś modyfikować sobie mięśnie szybkokurczliwe.
Ale to taka dywagacja, wracając do tematu: zdrowym to pomaga pewnie w granicach błędu statystycznego (takie najczęściej spotyka się opinie). A żeby było śmieszniej, tylko tą drugą sytuację rozpatrywałbym jako postępowanie naganne i dyskwalifikujące. Zaś smar pomaga wszystkim, strzelam że zapewne spokojnie o 10% w niektórych warunkach.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
31.03.2011 06:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości