Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wydanie 632
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #21
 
Nie mogę znaleźć nagrań=Nigdy ich nie miałem. Icon_smile2 Trójkę ułożyłem tylko w głowie, więc pamiętam. Icon_smile2
29.01.2008 11:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kiefer Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 656
Dołączył: Aug 2007
Post: #22
 
tadzio3 napisał(a):39 FUCK HER GENTLY - Tenacious D 38
To musi byc jakas przyjemna, nastrojowa ballada - tak wnioskuje po tytule Icon_wink

Kieferuj Chomikuj:
[Obrazek: Kiefer.gif]
29.01.2008 11:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Kiefer napisał(a):
tadzio3 napisał(a):39 FUCK HER GENTLY - Tenacious D 38
To musi byc jakas przyjemna, nastrojowa ballada - tak wnioskuje po tytule Icon_wink
Nie mylisz się Icon_smile2 To jest spokojna gitarkowa balladka, wręcz melancholijna. Prawie jak J. Blunt Icon_razz Z tym, że tutaj śpiewa Jack Black Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
29.01.2008 11:39 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
abd3mz napisał(a):Nie mogę znaleźć nagrań=Nigdy ich nie miałem. Icon_smile2 Trójkę ułożyłem tylko w głowie, więc pamiętam. Icon_smile2
Heh. ja zawsze układam tylko z tych utworow, które mam. A że mam ich dużo...

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
29.01.2008 11:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kiefer Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 656
Dołączył: Aug 2007
Post: #25
 
tadzio3 napisał(a):
Kiefer napisał(a):
tadzio3 napisał(a):39 FUCK HER GENTLY - Tenacious D 38
To musi byc jakas przyjemna, nastrojowa ballada - tak wnioskuje po tytule Icon_wink
Nie mylisz się Icon_smile2 To jest spokojna gitarkowa balladka, wręcz melancholijna. Prawie jak J. Blunt Icon_razz Z tym, że tutaj śpiewa Jack Black Icon_smile2
Chomik? Icon_smile

Kieferuj Chomikuj:
[Obrazek: Kiefer.gif]
29.01.2008 01:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
Kiefer napisał(a):
tadzio3 napisał(a):
Kiefer napisał(a):
tadzio3 napisał(a):39 FUCK HER GENTLY - Tenacious D 38
To musi byc jakas przyjemna, nastrojowa ballada - tak wnioskuje po tytule Icon_wink
Nie mylisz się Icon_smile2 To jest spokojna gitarkowa balladka, wręcz melancholijna. Prawie jak J. Blunt Icon_razz Z tym, że tutaj śpiewa Jack Black Icon_smile2
Chomik? Icon_smile
Nie ma sprawy. Dzisiaj wieczorem.
PS. Jak będziesz miał kiedyś okazję to obejrzyj teledysk Icon_mrgreen

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
29.01.2008 02:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
Z pierwszej trójki zdecydowanie najbardziej podoba mi się Abraxas (zresztą już za samą nazwę jest plus Icon_confused2 ). Szkoda, że oczyściłeś podium z Gruzu, ale na szczęście nie toczą tam się także żadne Walki. Potem trochę spokojniejszy okres i niestety na 15 spadek Nieprzygody. I raczej spokojnie do samego końca.
Największy plus to chyba jednak ten Abraxas, a minus to zdecydowanie przekreślenie ostatnich nadziei na powrót Dybuka do 30. Icon_evil
30.01.2008 11:34 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
ku3a napisał(a):
tadzio3 napisał(a):Ale musisz przyznac, ze musi coś być w tym utworze skoro osiąga taki niebywały sukces u (prawie) wszystkich.
musze...
Tylko co :?:
A wczoraj musiałem zajrzeć do lodówki i ze zdziwieniem stwierdziłem, że Blackfielda tam nie było.
Ale nota bene to do tej pory szczytował tylko na 8 listach i do rekordu forum sporo mu brakuje.
30.01.2008 11:43 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #29
 
kajman napisał(a):A wczoraj musiałem zajrzeć do lodówki i ze zdziwieniem stwierdziłem, że Blackfielda tam nie było.
a u mnie jednym z nowo zakupionych przedmiotów jest nowa lodówka. I za nim kupiłem taką jaką chciałem to przeżyłem ... Koniec świata... Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen Ale w domu po otwarciu, już wszystko wrócilo do normy i Blackfielda ani widu ani słychu. Na szczęście... Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
30.01.2008 11:51 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
kajman napisał(a):Ale nota bene to do tej pory szczytował tylko na 8 listach i do rekordu forum sporo mu brakuje.
i cale szczescie Icon_cool2
30.01.2008 12:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
ku3a napisał(a):
kajman napisał(a):Ale nota bene to do tej pory szczytował tylko na 8 listach i do rekordu forum sporo mu brakuje.
i cale szczescie Icon_cool2
A jaki jest rekord? I kto go posiada?

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
30.01.2008 01:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
Chyba "Icky"
30.01.2008 02:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
tadzio3 napisał(a):
ku3a napisał(a):
kajman napisał(a):Ale nota bene to do tej pory szczytował tylko na 8 listach i do rekordu forum sporo mu brakuje.
i cale szczescie Icon_cool2
A jaki jest rekord? I kto go posiada?
Właściwie powinienem odesłać Cię do stosownego wątku, ale napiszę (chyba się ku3a ucieszy), że dzierży go Map of the problematique, która załapała się na 11 list na pierwsze miejsce.
P.S. Dzisiaj w nocy lub jutro uaktualnienie rankingu numerów 1 forumowiczów. Moim zdaniem ciekawe.
30.01.2008 06:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
1981 napisał(a):Chyba "Icky"
Icky jest drugi z 9 listami.
30.01.2008 06:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
 
kajman napisał(a):chyba się ku3a ucieszy
a pewnie Icon_smile2
kajman napisał(a):P.S. Dzisiaj w nocy lub jutro uaktualnienie rankingu numerów 1 forumowiczów. Moim zdaniem ciekawe.
fajnie, bo to ciekawe zestawienie.
30.01.2008 08:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości