Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 1041 - 20.02.2011
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 1041 - 20.02.2011
Może wystarczyłoby wrzucić wyniki listy i tylko czekać na opinie... Bo co tu więcej dodawać do tego co widać? Adele zawładnęła mną całkowicie! Wszystkie 3 piosenki które w ubiegłym tygodniu zadebiutowały w pięćdziesiątce teraz szturmem wzięły pierwszą dziesiątkę, co więcej - wszystkie zadebiutowały od razu w pierwszej piątce!! Ponadto "Rolling In The Deep" utrzymało pierwsze miejsce, a "21" wygrało notowanie płyt (choć tu akurat wcale nie było łatwo, Mr. Big zażarcie się bronił). Jak będzie za tydzień? Ile to będzie trwało? Od razu mówię, że nie wiem. Ale to wspaniałe uczucie dać się tak opętać jednemu wykonawcy Icon_smile2. Wobec takiego szturmu mało kto z pozostałych wykonawców wykonał swój plan sprzed tygodnia. Co więcej, jest kilka niespodzianek, z których chyba największą jest nagłe załamanie formy Beady Eye. Tydzień temu zdecydowane wejście do dziesiątki i spokojnie można było myśleć o walce o podium, a tu się okazuje, że "The Roller" jest poza dziesiątką! Takich mniejszych i większych niespodzianek jest więcej.

Ale nie tylko z tego względu notowanie jest ciekawe. Naporu nowości ciąg dalszy. Tym razem jest ich jeszcze więcej niż w ostatnich tygodniach, bo 7! Co oznacza, że w ostatnich czterech tygodniach wymienione zostało ponad 40% składu! O dziwo najwyższą z nich jest ta, którą znam chyba najdłużej, ale dopiero niedawno zorientowałem się, że "PKS Driver" TPN 25 podoba mi się na tyle mocno, że spokojnie poradziłby sobie na liście solowo, w oderwaniu od płyty. Długo też, oj długo, przebijał się Accept. On jednak od dawna był brany pod uwagę na listę, ale od wielu tygodni był na zapleczu i łapałby się do szóstej dziesiątki, gdyby takowa istniała. Do grupy która czekała na debiut nienajkrócej, choć nie tak długo jak wspomniane 2 nagrania, należa również Placebo i Mumford & Sons. Ci pierwsi z kolejną piosenką ze specjalnej edycji albumu "Battle For the Sun". A nie tylko te dwie zasługują na uwagę. Natomiast "Little Lion Man" to taka niepozorna piosenka, która nie ma ogromnej siły przebicia, ale spokojnie drąży skałę. Może dlatego w Wielkiej Brytanii cała płyta jest już prawie półtora roku w 50-ce listy sprzedaży. Pozostałe 3 nowości dość szybko poradziły sobie z konkurencją. Dla PJ Harvey to jest, jeśli się nie mylę, pierwsza piosenka na mojej liście, jest więc co świętować. Zresztą podobnie jest w przypadku Melissy Etheridge. "To Be Loved" należy do tych piosenek, które przy pierwszym przesłuchaniu łapią za fraki, trzymają i nie pozwalają się ruszyć. Czy solowe piosenki Jona Fratelli popularnością dorównają piosenkom jego zespołu The Fratellis? Zobaczymy, ale już teraz po pierwszej z nich widać, że na pewno mają szansę dorównać przebojowością.

Notowanie 1041:

01. 01. 03. 03. Rolling In The Deep - Adele
02. 41. 01. 01. Rumour Has It - Adele
03. 03. 15. 15. Victim - Avenged Sevenfold
04. 34. 01. 01. Lovesong - Adele
05. 18. 01. 01. Set Fire To The Rain - Adele
06. 02. 10. 10. Pyro - Kings of Leon
07. 04. 03. 03. Undertow - Mr. Big
08. 07. 05. 05. Barbra Streisand - Duck Sauce
09. 10. 05. 05. Diamond Eyes (Boom-Lay Boom-Lay Boom) - Shinedown
10. 09. 02. 02. Summertime Suicide - Murderdolls

11. 05. 04. The Roller - Beady Eye
12. 08. 06. Trzeba żyć - Perfect i Patrycja Markowska
13. 13. 04. The End - Kings of Leon
14. 06. 12. Mój miły rolniku - Żywiołak
15. 12. 03. Post Break-Up Sex - The Vaccines
16. 11. 13. Granda - Brodka
17. 14. 03. Überlin - R.E.M.
18. 17. 13. Legia Pany - TPN 25
19. 32. 04. I'm Gonna Dance - Ayo
20. 23. 12. Rated X - The White Stripes
21. 20. 13. Powder Room Collapse - Rebekka Bakken
22. 24. 04. Bigger Than Us - White Lies
23. 31. 02. I Follow Rivers - Lykke Li
24. 15. 10. Get Back In Line - Motörhead
25. 16. 16. Na Na Na (Na Na Na Na Na Na Na Na Na) - My Chemical Romance
26. 21. 127. All Nightmare Long - Metallica
27. 22. 25. Say You'll Haunt Me - Stone Sour
28. 19. 12. Love Lives - Steven Tyler
29. 25. 12. The Movie On Your Eyelids - Placebo
30. 30. 14. A Child Of A Few Hours Is Burning To Death - The Dead Weather
31. 27. 51. doDekafonia - Strachy na Lachy
32. 35. 03. Splatter - Stolen Babies
33. 45. 02. I Want The World To Stop - Belle & Sebastian
34. 33. 13. Whiteout - Zeraphine
35. NN. 01. PKS Driver - TPN 25
36. 29. 36. Invisible Light - Scissor Sisters
37. NN. 01. The Words That Maketh Murder - PJ Harvey
38. NN. 01. To Be Loved - Melissa Etheridge
39. 42. 02. Nie działa mi dekoder telewizji Trwam - Butelka
40. NN. 01. Kill The Pain - Accept
41. 26. 10. Good Day Today - David Lynch
42. NN. 01. Little Lion Man - Mumford & Sons
43. 28. 16. The Sign - Red Box
44. NN. 01. Breathe Underwater (Slow) - Placebo
45. 43. 28. Chory na wszystko - Strachy na Lachy
46. NN. 01. Rhythm Doesn't Make You A Dancer - Jon Fratelli
47. 39. 09. To Kill You With a Kiss - Katie Melua
48. 40. 19. Iridescent - Linkin Park
49. 46. 49. Radio Dalmacija - Strachy na Lachy
50. 44. 15. Everything - Anathema

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

36. 10. X-M@$ - Corey Taylor
37. 09. Christmas Was Better In The 80's - The Futureheads
38. 16. Zamrożona wyborowa - Die Toten Hosen
47. 17. Well Well Well - Duffy
48. 03. Rock 'n' Roll Music - Motörhead
49. 07. Fuck You - Cee-Lo Green
50. 22. Running Out - Scissor Sisters

Legenda:
Pierwsza dziesiątka - miejsce, miejsce tydzień temu, liczba tygodni w dziesiątce, liczba tygodni w dziesiątce pod rząd.
Kolejne dziesiątki - miejsce, miejsce tydzień temu, licza tygodni w pięćdziesiątce.

Lista płyt. Notowanie 1029:

01. 02. 02. 02. 21 - Adele
02. 01. 04. 04. What If... - Mr. Big
03. 03. 34. 03. Keep The Faith - Bon Jovi
04. 04. 13. 13. Come Around Sundown - Kings Of Leon
05. 05. 42. 03. Joyride - Roxette
06. 06. 17. 17. Słabo?! - TPN 25
07. 08. 51. 51. Dodekafonia - Strachy na Lachy
08. 10. 04. 04. Tomorrow Morning - Eels
09. 07. 18. 15. Nightmare - Avenged Sevenfold
10. 09. 07. 07. Endlessly - Duffy

Wypadły (z którego, ile razy były w dziesiątce, ile razy były w dziesiątce pod rząd):

-

--------------------------

11. Ritual - White Lies
12. Danger Days: The True Lives of the Fabulous Killjoys - My Chemical Romance
13. No Disc - Spaces Faces
14. Women and Children Last - Murderdolls
15. The Final Frontier - Iron Maiden
16. Michael - Michael Jackson
17. Please Hammer Don't Hurt'em - MC Hammer
18. Asylum - Disturbed
19. Plenty - Red Box
20. Tourism - Roxette
23.02.2011 04:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 702
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #2
 
No proszę połowa "21" w Top5 a "Baśka" wytrzymała napór konkurencji Icon_wink2 , szkoda że "Uberlin" w dół

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
23.02.2011 04:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Fiu fiu, ależ atak Adeli! Icon_biggrin3
Ja cieszę się z debiutu PJ Harvey - kolejna wspólna piosenka na naszych listach.

"Uberlin" nieco spadło, ale to pewnie tylko przez wyniki obecnej królowej...
23.02.2011 04:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #4
 
ku3a napisał(a):40. NN. 01. Kill The Pain - Accept
Yeah, lepiej późno niż później Icon_smile2

.
23.02.2011 04:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #5
Re: notowanie 1041 - 20.02.2011
ku3a napisał(a):to wspaniałe uczucie dać się tak opętać jednemu wykonawcy Icon_smile2.
No pewnie Icon_biggrin3

ku3a napisał(a):Długo też, oj długo, przebijał się Accept. On jednak od dawna był brany pod uwagę na listę,
Ważne że się przebili !
Często u mnie debiutuje coś znacznie później niż u Ciebie, a tutaj proszę, odwrotnie i to tak, że u mnie już zdążyli z tym kawałkiem spaść Icon_mrgreen
Supper i czekam na więcej od weteranów w świetnej formie Icon_wink2

ku3a napisał(a):Melissy Etheridge. "To Be Loved" należy do tych piosenek, które przy pierwszym przesłuchaniu łapią za fraki, trzymają i nie pozwalają się ruszyć.
Świetna pieśń i super że i u Ciebie się znajduje.

ku3a napisał(a):04. 34. 01. 01. Lovesong - Adele
Pisałem to już gdzieś Icon_wink2 ale powtórzę: "świetna wersja"

ku3a napisał(a):50. 44. 15. Everything - Anathema
Nie spodziewałem sie, że to może być "aż" 15 tygodni, super !

ku3a napisał(a):03. 03. 34. 03. Keep The Faith - Bon Jovi
05. 05. 42. 03. Joyride - Roxette
Myślałem że te nabytki z wysp to tylko tak na chwilę Icon_wink2
23.02.2011 07:01 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
marsvolta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 507
Dołączył: Mar 2008
Post: #6
 
Adele zdominowała całkowicie zestawienie.
Chyba muszę w końcu posłuchać całą płytę Icon_smile2
23.02.2011 07:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #7
 
ku3a napisał(a):02. 41. 01. 01. Rumour Has It - Adele
aż tak :?:
ku3a napisał(a):04. 34. 01. 01. Lovesong - Adele
to wykonanie jest super, dopiero za drugim czy trzecim razem skapowałem, że to cover The Cure Icon_redface2 ale to w sumie dobrze, jak ktoś nagrywa swoją wersję i nie odtwarza tego samego Icon_cool2
cztery razy Adele w Top5 - czy takie wydarzenie kiedyś było na Twojej liście Icon_eek2
z nowości najlepsza PJ Harvey Icon_mrgreen
Accept :roll:
23.02.2011 09:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #8
 
Cytat:01. 01. 03. 03. Rolling In The Deep - Adele
02. 41. 01. 01. Rumour Has It - Adele
04. 34. 01. 01. Lovesong - Adele
05. 18. 01. 01. Set Fire To The Rain - Adele
06. 02. 10. 10. Pyro - Kings of Leon
Nieźle Icon_biggrin
Mnie się z płyty bardzo spodobało: I'll Be Waiting, poza tym Someone Like You, Set Fire To The Rain no i Rumor Has It.
23.02.2011 10:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Rincewind Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 734
Dołączył: Sep 2010
Post: #9
 
ku3a napisał(a):13. 13. 04. The End - Kings of Leon
22. 24. 04. Bigger Than Us - White Lies
Szkoda, że te dwa kawałki, które lubię, dostały lekkiej zadyszki. White Lies widziałbym chętnie o co najmniej 10 oczek wyżej.
ku3a napisał(a):23. 31. 02. I Follow Rivers - Lykke Li
33. 45. 02. I Want The World To Stop - Belle & Sebastian
Podoba mi się ta tendencja zwyżkowa Icon_smile2
ku3a napisał(a):37. NN. 01. The Words That Maketh Murder - PJ Harvey
38. NN. 01. To Be Loved - Melissa Etheridge
Fajny kącik z kobiecymi nowościami.
ku3a napisał(a):42. NN. 01. Little Lion Man - Mumford & Sons
Przyjemny kawałek, był u mnie na liście w zeszłym roku i radził sobie całkiem dobrze, ale miał już szlak przetarty przez 'Winter Winds'. Myślę, że powinien być u Ciebie coraz wyżej.
ku3a napisał(a):30. 30. 14. A Child Of A Few Hours Is Burning To Death - The Dead Weather
Czy to się gdzieś ukazało poza "stroną B" I Cut Like A Buffalo?
Widziałem też, że "Sea Of Cowards" znalazło się wysoko w podsumowaniu na płytę roku. Rozumiem i nawet dałbym wyżej. Ale najbardziej spodobał mi się utwór wydany na innej płycie. "Rolling in on a Burning Tire" z soundtracka do najnowszego Zmierzchu. Zresztą jeszcze inne kawałki z tej płyty też są dobre i albo już były na mojej liście albo nadal na nią trafiają.
25.02.2011 06:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mateusz91 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Feb 2009
Post: #10
Re: notowanie 1041 - 20.02.2011
ku3a napisał(a):Ale to wspaniałe uczucie dać się tak opętać jednemu wykonawcy Icon_smile2.
Doskonale rozumiem co czujesz. Icon_biggrin3
W tamtym tygodniu zapomniałem się pozachwycać.. Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen
No cudownie! Szkoda tylko, że żadna z Adelowych ballad (Lovesong jest coverem) nie znalazła się na liście. Icon_razz
SFTTR, czyli numer 5 ma być drugim singlem z płyty. Icon_smile2
A tutaj znakomita wersja live Twojego no 1:
Rolling In The Deep - LIVE
26.02.2011 12:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #11
 
Lovesong - Adele u mnie dopiero wchodzi a u Ciebie skok nie z tej ziemi. Ładny cover i w ogóle dobra płyta. Icon_biggrin3
26.02.2011 06:06 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Szymek79 napisał(a):szkoda że "Uberlin" w dół
jakoś chyba już osiągnął swoje maksimum. choć kto wie, zobaczymy jak będzie brzmiało na płycie Icon_smile2.
Cytat:"Uberlin" nieco spadło, ale to pewnie tylko przez wyniki obecnej królowej...
przy jej wyniku to wszystko inne wydaje się mierne Icon_wink2.
stavanger napisał(a):Yeah, lepiej późno niż później Icon_smile2
i brzmi mi w uszach coraz lepiej Icon_smile2.
pabloyd napisał(a):Supper i czekam na więcej od weteranów w świetnej formie Icon_wink2
w sensie, że na kolejne utwory czy na całą płytę, czy żeby KTP szło do góry? Icon_wink2
pabloyd napisał(a):Świetna pieśń i super że i u Ciebie się znajduje.
przyznaję, że poznałem z dużym opóźnieniem, ale jak już poznałem to nie popuszczę Icon_wink2. cudowna pieśń.
pabloyd napisał(a):Myślałem że te nabytki z wysp to tylko tak na chwilę Icon_wink2
też tak mi się wydawało Icon_wink2. ale to po prostu jedne z moich ulubionych płyt życia i słuchane po kilku latach przerwy robią znowu ogromne wrażenie i długo trzymają Icon_smile2.
marsvolta napisał(a):Chyba muszę w końcu posłuchać całą płytę Icon_smile2
koniecznie Icon_smile2.
Tomekk napisał(a):dopiero za drugim czy trzecim razem skapowałem, że to cover The Cure Icon_redface2
jak za pierwszym razem słuchałem to się zastanawiałem co mi to przypomina Icon_wink2. dopiero pod koniec się zorientowałem Icon_wink2.
Tomekk napisał(a):ale to w sumie dobrze, jak ktoś nagrywa swoją wersję i nie odtwarza tego samego Icon_cool2
Acid Drinkers mogą jechać na Wyspy na korepetycje.
Tomekk napisał(a):cztery razy Adele w Top5 - czy takie wydarzenie kiedyś było na Twojej liście Icon_eek2
oj tak Icon_smile2. HIM, Metallica, Kult, System of a Down, Lao Che - to mi teraz przychodzi do głowy. ale fakt, że być wśród takich tuzów to duże osiągnięcie Icon_smile2.
Remo napisał(a):Mnie się z płyty bardzo spodobało: I'll Be Waiting, poza tym Someone Like You, Set Fire To The Rain no i Rumor Has It.
bo to super płyta jest Icon_wink2.
Rincewind napisał(a):Przyjemny kawałek, był u mnie na liście w zeszłym roku i radził sobie całkiem dobrze, ale miał już szlak przetarty przez 'Winter Winds'. Myślę, że powinien być u Ciebie coraz wyżej.
też tak myślę Icon_wink2. zobaczymy jak wyjdzie.
Rincewind napisał(a):Czy to się gdzieś ukazało poza "stroną B" I Cut Like A Buffalo?
nic mi o tym nie wiadomo, żeby się ukazało. zresztą jak to poznałem ze sporym opóźnieniem.
Rincewind napisał(a):Ale najbardziej spodobał mi się utwór wydany na innej płycie. "Rolling in on a Burning Tire" z soundtracka do najnowszego Zmierzchu.
nie znałem tego kawałka, dzięki!
mateusz91 napisał(a):W tamtym tygodniu zapomniałem się pozachwycać..
Icon_wink2
mateusz91 napisał(a):No cudownie! Szkoda tylko, że żadna z Adelowych ballad (Lovesong jest coverem) nie znalazła się na liście. Icon_razz
a temu jeszcze mało Icon_wink2
mateusz91 napisał(a):SFTTR, czyli numer 5 ma być drugim singlem z płyty. Icon_smile2
znakomita wiadomość Icon_smile2.
mateusz91 napisał(a):A tutaj znakomita wersja live Twojego no 1:
dzięki za link Icon_smile2. choć jakoś mnie to wykonanie nie rozłożyło na łopatki. jakieś takie płaskie i bez żaru.
emigrant napisał(a):Lovesong - Adele u mnie dopiero wchodzi a u Ciebie skok nie z tej ziemi.
i tak nie taki jak "Rumour Has It" Icon_wink2
emigrant napisał(a):Ładny cover i w ogóle dobra płyta. Icon_biggrin3
absolutnie Icon_wink2.
01.03.2011 03:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #13
 
ku3a napisał(a):
pabloyd napisał(a):Supper i czekam na więcej od weteranów w świetnej formie Icon_wink2
w sensie, że na kolejne utwory czy na całą płytę, czy żeby KTP szło do góry? Icon_wink2
Najlepiej wszystkie 3 opcje Icon_razz (a miałem na myśli 2 pierwsze)

ku3a napisał(a):
pabloyd napisał(a):Świetna pieśń i super że i u Ciebie się znajduje.
przyznaję, że poznałem z dużym opóźnieniem, ale jak już poznałem to nie popuszczę Icon_wink2. cudowna pieśń.
O, czyli jest szansa na wysokie pozycje, fajnie Icon_smile2
01.03.2011 04:07 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
to jeszcze tylko ustalmy co będzie dla Ciebie wysokim miejscem Icon_wink2.
01.03.2011 04:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #15
 
top-5 Icon_smile2
01.03.2011 04:14 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
fiu fiu.
jeśli będzie w dziesiątce to będzie ogromny sukces, bo nigdy wcześniej w ogóle nie była na mojej liście.
ale zobaczymy. na pewno potencjał jest bardzo duży.
01.03.2011 04:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #17
 
Miałem już napisane top-10, ale stwierdziłem: "ach, zaszalejmy" Icon_wink2
01.03.2011 04:25 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
To ja pokrótce jeszcze skomentuję to notowanie, chociaż zapewne dzisiaj wrzucisz już nowe.
Oczywiście nie da się nie zauważyć, że Adele mocno zdominowała listę. Ciekawe tylko na ile tygodni. Mnie jeszcze nie porwała nigdy, bo żaden kawałek nawet nie kandydował do tego by pojawić się u mnie w zestawieniu, ale wszystko przede mną.
Sporo wypadków z top 10, ale żałuję, że akurat te, a nie np inny, który tam się znajduje Icon_wink2 Czas na zakończenie dobrej passy zdecydowanie wyróżniającego się "utworu".
Motörhead od kilku tygodni mono spada. I u mnie powoli kończy karierę na liście
Ciekawe jak teraz u Ciebie poradzi sobie " Breathe Underwater (Slow)". Mi się podobał i dopiero w tej wersji poruszył w przeciwieństwie do podstawowej, której kompletnie nie zauważałem. Była bardzo średnia, a ta wersja wydobyła z utworu to co najlepsze.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
02.03.2011 11:27 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
tadzio3 napisał(a):zapewne dzisiaj wrzucisz już nowe.
już wpisane, tylko jeszcze komentarz muszę dopisać.
tadzio3 napisał(a):Mnie jeszcze nie porwała nigdy
"Rolling In The Deep" też Ci się nie podoba?
tadzio3 napisał(a):Motörhead od kilku tygodni mono spada. I u mnie powoli kończy karierę na liście
nie da się ukryć, że kryzys jest duży.
tadzio3 napisał(a):Ciekawe jak teraz u Ciebie poradzi sobie " Breathe Underwater (Slow)". Mi się podobał i dopiero w tej wersji poruszył w przeciwieństwie do podstawowej, której kompletnie nie zauważałem.
tak samo uważam - ta wersja jest zdecydowanie lepsza. póki co nie spodziewam się, żeby jakiś wielki wynik osiągnęła, ale zobaczymy. zresztą nawet kilka tygodni na liście będzie już pozytywne.
02.03.2011 11:47 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mateusz91 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Feb 2009
Post: #20
 
ku3a napisał(a):
mateusz91 napisał(a):No cudownie! Szkoda tylko, że żadna z Adelowych ballad (Lovesong jest coverem) nie znalazła się na liście. Icon_razz
a temu jeszcze mało Icon_wink2
oj nie mało, nie mało, ale zawsze znajdzie się powód do ponarzekania. Icon_razz


ku3a napisał(a):
mateusz91 napisał(a):SFTTR, czyli numer 5 ma być drugim singlem z płyty. Icon_smile2
znakomita wiadomość Icon_smile2.
Miała być 18 marca premiera single, ale zmienili decyzje. Drugim singlem jest Someone like you! Icon_biggrin3

Czekam na nowe notowanie. Icon_smile2

Ps Myślałeś o happysad w Palladium?
02.03.2011 12:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości