Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 63 z 25.01.08
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #21
 
10/50 wspólnych. Twoja pierwsza dwójka jest u mnie, a mojej nie ma u Ciebie. Da się coś z tym zrobić ? Icon_wink2
Żywiołak chyba pojawi się też u mnie. Nie wiem czy nie poczekać:
Cytat:W grudniu ukazuje się maxi-singiel "Muzyka Psychodelicznej Świtezianki", będący zapowiedzią płyty, której premiera zaplanowana jest na początek 2008 r.
http://www.etno.serpent.pl/bands/zywiolak.html
Z drugiej strony może zabraknie tego utworu na albumie albo pojawią się inne równie interesujące.
Z nowości Peter także u mnie, choć dużo niżej. A nieznanych trochę się obawiam poznawać... Jeszcze zabraknie mi miejsca...
28.01.2008 11:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
abd3mz napisał(a):Żywiołak chyba pojawi się też u mnie. Nie wiem czy nie poczekać:
U mnie w tym tygodniu już go nie będzie w moim zestawieniu. Jeżeli nie zdarzy się jakiś cud to nie wróci. A cudem będzie, jeżeli u kogoś załapie się między czwartkiem a kolejną środą do 30.
29.01.2008 05:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #23
 
Trochę "dziwne" masz zasady. A dlaczego nie wróci ?
29.01.2008 06:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #24
Re: kajman30 nr 63 z 25.01.08
1. 1. 21 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek [Brawo, brawo i jeszcze raz brawo]
5. 2. 17 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek [Moje ukochane 5 minut na Trójce Icon_mrgreen ]
6. 10. 15 TIGHT - Kurt Elling [Absolutnie fantastyczne!]
9. N 1 WITCH'S BREW - Peter Cincotti [Oho, szykuje się walka o pierwsze miejsce!]
46. P 6 JAMMIN' - Eliane Elias [Świetny powrót, a tymczasem w poniedziałek Eliane wydała nową płytę!!! Polecam!]
47. 36. 6 SUNNY AFTERNOON - Victoria Hart [A to moje odkrycie tego tygodnia!]

Pozdrawiam serdecznie!
30.01.2008 10:12 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
caligoola napisał(a):Ciesze sie z Petera Cincotti w pierwszej dziesiatce. Niedlugo u mnie tez powinien sie pojawic ten utwor
Bardzo mnie cieszy, bo jak dla mnie to bardzo pozytywne zaskoczenie.
30.01.2008 02:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
Konrad napisał(a):kajman, 5 miesięcy na 1-szym to bym ani INXSu nie wytrzymał
9. N 1 WITCH'S BREW - Peter Cincotti - oceniam bardzo pozytywnie
No jeszcze pięć miesięcy nie ma, ale już jutro będzie. Ale liczę, że Ania wytrwa pół roku.
Widzę, że to już drugi miłośnik tego Cincottiego. Może wkrótce zawojuje Forumową.
30.01.2008 02:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
abd3mz napisał(a):Trochę "dziwne" masz zasady. A dlaczego nie wróci ?
Bo po wypadnięciu ma tylko tydzień czasu na powrót, a jeżeli nie, to może ją tylko uratowość obecność w 50 LP3, LPMN lub forumowej. Muszę wprowadzać ograniczenia, bo i tak ledwo się wyrabiam z przesłuchaniem wszystkiego, co ma szanse zaistnieć na mojej liście.
30.01.2008 02:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
Re: kajman30 nr 63 z 25.01.08
Jopkolog napisał(a):1. 1. 21 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek [Brawo, brawo i jeszcze raz brawo]
5. 2. 17 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek [Moje ukochane 5 minut na Trójce Icon_mrgreen ]
6. 10. 15 TIGHT - Kurt Elling [Absolutnie fantastyczne!]
9. N 1 WITCH'S BREW - Peter Cincotti [Oho, szykuje się walka o pierwsze miejsce!]
46. P 6 JAMMIN' - Eliane Elias [Świetny powrót, a tymczasem w poniedziałek Eliane wydała nową płytę!!! Polecam!]
47. 36. 6 SUNNY AFTERNOON - Victoria Hart [A to moje odkrycie tego tygodnia!]
Pozdrawiam serdecznie!
1. Szkoda, że u Ciebie tego na liście nie ma. Wiem, że to nie singiel, ale utwór genialny i warty pojawienia się. Zresztą komu ja to mówię. Icon_lol
5. Niestety chyba trochę mniej, szczególnie że ostatnio spada i puszczają w kawałku. Ale u mnie to też najlepsze chwile.
6. Przypuszczalnie przedostatni raz, bo wsparcie przestało działać.
9. U mnie wysoka nowość wcale nie oznacza, że piosenka zawojuje szczyt. Np. obecny numer 5 zadebiutowwał na drugim i był tam 16 tygodni.
46. Faktycznie świetny utwór, ale Oye como va zrobiłoby znacznie więcej. Niestety pojawiłeś się tutaj po jej spadku z Twojej listy.
47. A to było już w poczekalni LP3, a ja to wypatrzyłem jeszcze wcześniej. Kiedyś będę musiał zapoznać się z oryginałem, chociaż mam wrażenie, że kiedyś go słyszałem.
30.01.2008 03:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
kajman napisał(a):Muszę wprowadzać ograniczenia, bo i tak ledwo się wyrabiam z przesłuchaniem wszystkiego, co ma szanse zaistnieć na mojej liście.
Podziwiam wytrwałość. Ja bym skończył z układaniem listy. Czy to jeszcze sprawia Ci przyjemność?
30.01.2008 04:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
1981 napisał(a):
kajman napisał(a):Muszę wprowadzać ograniczenia, bo i tak ledwo się wyrabiam z przesłuchaniem wszystkiego, co ma szanse zaistnieć na mojej liście.
Podziwiam wytrwałość. Ja bym skończył z układaniem listy. Czy to jeszcze sprawia Ci przyjemność?
Jeszcze jaką, ale czuję, że to już przerodziło się w nałóg.
30.01.2008 06:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #31
 
Rozumiem, że jakieś ograniczenia przydają się, ale te Twoje są radykalne. U mnie chyba będą obowiązywać podobne, tylko że przestaną one wpływać na pozycję utworu po debiucie. Od tej chwili utwór żyje własnym życiem. Powrotów już kilka się zdarzyło, ale teraz wrócić do 50 jest trudniej, bo z każdym tygodniem konkurencja jest coraz większa.
Jeszcze inną poważną wadę mają Twoje zasady. Jeśli dobrze zrozumiałem to sam nie możesz nic wprowadzić na listę.
Mam pytanie: ile maksymalnie lat może mieć utwór, żeby zadebiutować na Twojej liście ? BTW szkoda że nie odpowiedziałeś na PW. Icon_neutral2
30.01.2008 08:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
abd3mz napisał(a):1. Rozumiem, że jakieś ograniczenia przydają się, ale te Twoje są radykalne.
2. U mnie chyba będą obowiązywać podobne, tylko że przestaną one wpływać na pozycję utworu po debiucie. Od tej chwili utwór żyje własnym życiem.
3. Jeszcze inną poważną wadę mają Twoje zasady. Jeśli dobrze zrozumiałem to sam nie możesz nic wprowadzić na listę.
4. Mam pytanie: ile maksymalnie lat może mieć utwór, żeby zadebiutować na Twojej liście ?
5. BTW szkoda że nie odpowiedziałeś na PW. Icon_neutral2
1. Wiem, ale tylko takie powodują, że lista nie jest do końca zdominowana przez weteranów.
2. Właśnie tutaj moje zasady są najostrzejsze. Bo gdyby miał żyć własnym życiem, to żyłby wiecznie. Wystarczy chyba to, że Tool został wyrzucony po 44 tygodniach, Band of Horses będzie miał 42. A ile miałaby Spider's web, gdyby nie zasady? 63 tygodnie (z czego pewnie 60 w 10), Bombonierka pewnie o tydzień mniej i tak dalej itd.
3. Zgadza się, ale mi to zupełnie nie przeszkadza. gdybym to robił, to pewnie w 50 załapałoby się góra 20 wykonawców.
4. W zasadzie 2 licząc rocznikami (w datę wydania płyty nie będę się raczej bawił), ale czasami przez pomyłkę lądowały starsze. No i bywały wyjątki, jak single z płyt sprzed nieco więcej niż lat. Przyjmuję też zasadę, że utwór musi być z ostatniej płyty (tu też znowu mogą być wyjątki dla piosenek singlowych).
5. Sorry, ale to dosyć długi komentarz, więc wymagał dużo czasu, a wbrew pozorom mam go przymało i nawet nie zawsze daję radę komentować list. Ale jeżeli nadal Cię to interesuje, to jutro lub pojutrze chyba będę wolniejszy.
30.01.2008 08:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #33
 
2. Widzę, że masz problemy z rozstaniem się z niektórymi utworami. Icon_wink2
3. Jednak możliwość usłyszenia Twojego wynalazku bardzo by mnie interesowała. Icon_biggrin3
5. Rozumiem, ale mogłeś napisać przybliżony termin odpowiedzi. Nadal mnie to interesuje. Icon_smile2
6. Dopiero teraz spojrzałem, że Twoja lista ma dopiero 63 tygodnie. Jak sobie radziłeś wcześniej ? Icon_wink2 Icon_biggrin3
EDIT: Dodałem 3.
30.01.2008 09:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
abd3mz napisał(a):2. Widzę, że masz problemy z rozstaniem się z niektórymi utworami. Icon_wink2
3. Jednak możliwość usłyszenia Twojego wynalazku bardzo by mnie interesowała. Icon_biggrin3
5. Rozumiem, ale mogłeś napisać przybliżony termin odpowiedzi. Nadal mnie to interesuje. Icon_smile2
6. Dopiero teraz spojrzałem, że Twoja lista ma dopiero 63 tygodnie. Jak sobie radziłeś wcześniej ? Icon_wink2 Icon_biggrin3
2. Praktycznie biorąc z minimum 90% tego, co jest na liście. I dlatego wymyślam sobie różne powody, żeby się ich pozbywać.
3. Planuję (nie wiem, czy mi to wyjdzie) stworzenia swojego topu 2007 i tam będzie trochę utworów, które nie załapały się do moich list. Kiedy nie liczyłem forumowej, to wrzucałem taką listę pozalistowych utworów tygodnia, ale tam było także mnóstwo staroci.
5. To na 94% będzie w tym tygodniu.
6. Jakoś sobie radziłem bez niej, potem zacząłem głosować na forum lp3 i to były moje pierwsze listy. Potem wszedłem tutaj i po kilku ewidentnie trójkowych listach zacząłem rozszerzać krąg zainteresowań.
31.01.2008 12:16 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #35
 
2. To znaczy, że bardzo trudno dostać się na Twoją listę. U mnie jest jeszcze miejsce na "jednotygodniowe przeboje".
3. Interesowałoby mnie to, starocie trochę mniej bo i tak na listę bym ich nie wpuścił. Chyba. Skoro tego nie robisz to pewnie masz dużo zajęć. Dość dużo można wyczytać w Twoich komentarzach do poszczególnych utworów, artystów, płyt.
5. Dziękuję. Jeśli miałbyś coś zawalić to nie ma pośpiechu. Po prostu dobrze wiedzieć, że mnie nie ignorujesz. Icon_smile2
6. To tak jak ja. Icon_biggrin3

EDIT: Jeszcze jedno. Czy nie uważasz, że Twoje podsumowanie (wszystkich notowań) jest za bardzo uzależnione od innych ? Może czołówka mniej.
31.01.2008 12:32 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
 
abd3mz napisał(a):2. To znaczy, że bardzo trudno dostać się na Twoją listę. U mnie jest jeszcze miejsce na "jednotygodniowe przeboje".
3. Interesowałoby mnie to, starocie trochę mniej bo i tak na listę bym ich nie wpuścił. Chyba. Skoro tego nie robisz to pewnie masz dużo zajęć. Dość dużo można wyczytać w Twoich komentarzach do poszczególnych utworów, artystów, płyt.
5. Dziękuję. Jeśli miałbyś coś zawalić to nie ma pośpiechu. Po prostu dobrze wiedzieć, że mnie nie ignorujesz. Icon_smile2
EDIT: Jeszcze jedno. Czy nie uważasz, że Twoje podsumowanie (wszystkich notowań) jest za bardzo uzależnione od innych ? Może czołówka mniej.
2. Dostać się wbrew pozorom nie tak trudno. Jeżeli utwór mi się spodoba, to bez problemu łapie się nawet i do 10 od razu. Tylko ja bardzo wysoko stawiam poprzeczkę.
3. Czas pożera mi moja lista, liczenie Forumowej, komentarze. Dzisiaj np. planowałem skończyć Pottera, ale nie dam rady, bo już prawie północ, a chyba przygotuję wstępnie Forumową, bo raczej nie spodziewam się tej nocy żadnych nowych list.
5. Akurat teraz mam ferie, więc czasu mam więcej niż zwykle. Jutro muszę skończyć z Zeppelinami, więc i czasu będzie nieco więcej.
Zgadza się, faktycznie moje podsumowanie jest uzależnione o\d innych, chociaż podsumowuję tylko 20. Na przykład taki Dybuk mógłby u mnie porządzić, a tutaj tylko dw tygodnie i w żadnych podsumowaniach nie namiesza.
31.01.2008 12:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości