Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 63 z 25.01.08
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
kajman30 nr 63 z 25.01.08
Wprawdzie To co nienazwane nadal wydaje się być niezagrożone, ale przełamany został kilkumiesięczny monopol Anny Marii Jopek na dwa miejsca na szczycie. Konkurencja ostatnio zrobiła się niesamowicie silna i stało się.
W zeszłym tygodniu Jeszcze w zielone gramy zadebiutowało na 3 miejscu i z tej pozycji przystąpiło do ataku. I udało się, bo tym razem jest już na drugim.
Drugi debiut sprzed tygodnia, Dybuk też awansował o jedno miejsce i zameldował się na podium. Niestety twarde zasady, które sobie narzuciłem oznaczają przypuszczalnie, że to będzie ostatni tydzień tej piosenki na mojej liście.
Piosenka z 5 miejsca też postanowiła nie być gorsza od poprzedniczek i też postanowiła awansować. I niewiele zabrakło Liquid eternity, żeby załapać się nawet na podium, mimo że przed ostatnim przesłuchaniem było piąte.
I w ten sposób Zrób co możesz spadło z drugiego na piąte, ale różnice między miejscami od 2 do 5 są tak minimalne, że za tydzień wszystko może się zdarzyć.
Nie sądzę, żeby był im w stanie zagrozić Tight, który w pewnym momencie zamykał 13, aby znaleźć się ostatecznie na 6 miejscu. Warto zwrócić uwagę na to, że w szóstce są dwa utwory z NL4 (Dybuk u mnie wygrał, a Tight był drugi), a mój numer 5 czyli M.I.A. też jest w czołowce mojego zestawienia. Żadnym piosenkom z poprzednich edycji nie udawało się zajść tak daleko.
Kolejne dwa miejsca zajęły Lost in infinity i Nie zabijaj, przy czym piosenka Kasi prawie cały czas była sporo wyżej, ale Animations po świetnym finiszu wrócił na miejsce sprzed tygodnia. Ciekawostką jest to, że w czołowce mam i wieczność i nieskończoność.
Na 9 miejscu znalazła się jedyna nowość w zestawieniu. Goodbye Philadelphia to świetny utwór, do którego nie mogły równać się kolejne piosenki przewijające się na listach forumowiczów, ale przyćmiło go Witch's brew. Niesamowity utwór, który w jednej chwili pobrzmiewa rockowo, a w drugiej ma się wrażenie, jakby cofnęło się kilkaset lat wstecz.
Wydawało się, że to będzie tydzień Avenged Sevenfold, jednak w końcówce wszystkie 3 piosenki dały się wyprzedzić kilku rywalom i zajęły trzy kolejne miejsca: 10, 11 i 12. Tuż za nimi znalazł się przeżywająca niespodziewany kryzys Broken promise.
Pierwsza 13 zdecydowanie górowała nad resztą stawki, a przepaść zrobiła sięjeszcze większa, gdy piosenka, która miała być na 14 miejscu w ostatniej chwili wylądowała w leżakowni (wyjątkowo dużej tym razem). Peleton przyprowadził A new body and soul zadając kłam pogłoskom o słabej formie Kurta Ellinga.
Na 15 zameldowało się A my nie chcemy uciekać stąd, które okazało się tym razem najlepszym Strachem korzystając z kryzysu Encore jeszcze raz. Natomiast skok Siedzimy tu przez nieporozumienie spowodował, że trzy ich piosenki załapały się do 30.
Na 17 miejscu załapał się pierwszy wielki skok w moim zestawieniu. Dig Lazarus dig pokazuje, że Nick Cave nadal potrafi nagrywać świetne rzeczy.
Kolejny wielki skok pokazuje po raz kolejny, że Grechuta był wielkim artystą i że Turnau potrafił znakomicie się w klimat jego piosenek wpasować. Gdziekolwiek jest kolejną piosenką z ostatnie płyty Grzegorza, która świetnie radzi sobie w moim zestawieniu.
Zima w pełni, a u mnie zaświeciło z wielką mocą Wrześniowe słońce. W 30 tygodniu w zestawieniu September sun skoczyło z 46 na 24 miejsce.
Kiepsko z nowościami, więc aż 4 piosenki powróciły do Top50. Najefektowniej zrobiły to Another face in the window i What if.
1. 1. 21 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
2. 3. 2 JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz Dwa Trzy
3. 4. 2 DYBUK - Żywiołak
4. 5. 5 LIQUID ETERNITY - Ayreon
5. 2. 17 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
6. 10. 15 TIGHT - Kurt Elling
7. 7. 2 LOST IN INFINITY - Animations
8. 9. 22 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec
9. N 1 WITCH'S BREW - Peter Cincotti
10. 11. 5 A LITTLE PIECE OF HEAVEN - Avenged Sevenfold
11. 16. 3 AFTERLIFE - Avenged Sevenfold
12. 8. 23 M.I.A. - Avenged Sevenfold
13. 6. 31 BROKEN PROMISE - Placebo & Michael Stipe
14. 17. 15 A NEW BODY AND SOUL - Kurt Elling
15. 15. 3 A MY NIE CHCEMY UCIEKAĆ STĄD - Strachy na Lachy
16. 12. 17 UNFURL - Katatonia
17. 29. 4 DIG LAZARUS DIG - Nick Cave & The Bad Seeds
18. 18. 7 INNUENDO - Queensryche
19. 13. 7 ALONE WITH THE SEA - Hurt
20. 14. 5 ENCORE JESZCZE RAZ - Strachy na Lachy
21. 27. 11 ZABIESZCZADUJ Z NAMI - The Gruz Brothers Band/Stare Dobre Małżeństwo
22. 34. 7 GDZIEKOLWIEK - Grzegorz Turnau
23. 22. 3 MR BRIGHTSIDE - Paul Anka
24. 46. 31 SEPTEMBER SUN - Type O'Negative
25. 30. 13 CONQUEST - The White Stripes
26. 23. 13 INTENSION - Tool
27. 26. 5 ELECT THE DEAD - Serj Tankian
28. 44. 4 SIEDZIMY TU PRZEZ NIEPOROZUMIENIE - Strachy na Lachy
29. 24. 15 TALL TALES TASTE LIKE SOUR GRAPES - Fair to Midland
30. 40. 2 POMP AND CIRCUMSTANCES - The Smashing Pumpkins
31. 37. 5 PRAISE LAMENTED SHADE - Paradise Lost
32. 20. 5 ANGELS TAKE A SOUL - Fuel
33. 21. 24 SOLAR WINDS - Devin Townsend
34. P 16 ANOTHER FACE IN A WINDOW - Antimatter
35. 38. 8 FEED US - Serj Tankian
36. P 11 WHAT IF - Coldplay
37. 39. 23 DANCE OF THE MANATEE - Fair to Midland
38. 35. 29 ME AND MRS JONES - Michael Buble
39. 43. 36 ICKY THUMP - The White Stripes
40. 32. 10 THE ICE HOTEL - Stacey Kent
41. 33. 14 TRANQUILIZE - The Killers & Lou Reed
42. 31. 3 SAVING US - Serj Tankian
43. P 2 WISH YOU WERE HERE - David Gilmour
44. 42. 4 BLACK WIDOW - Dolores O'Riordan
45. 45. 5 FUTERKO - Basia Stępniak-Wilk
46. P 6 JAMMIN' - Eliane Elias
47. 36. 6 SUNNY AFTERNOON - Victoria Hart
48. 41. 16 SPENCER PERCEVAL - iLiKETRAiNS
49. 49. 11 BIRDS - Bic Runga
50. 48. 12 NIEPRZYGODA - Happysad


poczekalnia:
GOOD TIMES BAD TIMES - Godsmack
NO WORLD FOR TOMORROW - Coheed and Cambria
LYRA - Kate Bush
50. RENDEZVOUS IN RIO - Michael Franks
SKŁAMAŁABYM - Anna Maria Jopek
THE DECEPTION - iLiKETRAiNS
ANESTHETIZE - Porcupine Tree
YOU DON'T KNOW WHAT LOVE IS (YOU JUST DO AS YOU'RE TOLD) - The White Stripes
TAKADUM - Me Myself And I
NOTHING COMPARESS 2 U - Jimmy Scott
DARLING - Sons and Daughters
DOWN HERE - Stateless
PIOSENKA STARYCH KOCHANKÓW - Raz Dwa Trzy
LOVE ME FOR THE COOL - Mark Scholtez
WHAT A WONDERFUL WORLD - Katie Melua & Eva Cassidy
THE HEART OF SATURDAY NIGHT - Diana Krall
DIG YOURSELF DEEP - Undertones
GOODBYE PHILADELPHIA - Peter Cincotti
KOMBINAT - Agressiva '69
ALL THE PRETTY FACES - Killers
NANTES - Beirut
INNOCENCE - Bjork
SIC! - Hey
SANTA BARBARA - Talia
DECLARE INDEPENDENCE - Bjork
IF YOU WERE A SAILBOAT - Katie Melua
KRÓL - Zespół Reprezentacyjny
HJOMALIND - Sigur Ros
KOCHAM I NIE KOCHAM CIĘ - Ewa Bem

leżakownia:
19. 42 THE FUNERAL - Band Of Horses
25. 8 APRIL FOOLS AND EGGMEN - Fair to Midland
28. 5 ON WSZYSTKO O NAS WIE - Anna Maria Jopek & Oscar Neves & Mino Cinelu
47. 1 A SUNDAY SMILE - Beirut
GIMME SHELTER - Anguelique Kidjo & Joss Stone
SONG FOR HER - Manu Katche
ILLEGAL ATTACKS - Ian Brown & Sinead O'Connor
25.01.2008 01:14 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #2
 
1. 1. 21 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek -
pięć miesięcy na pierwszym całkiem niezły wynik Icon_wink2
7. 7. 2 LOST IN INFINITY - Animations
przesłuchałem kilka razy i na razie sobie odpuszczę.....
9. N 1 WITCH'S BREW - Peter Cincotti
- jedyna nowość ale za to jaka Icon_biggrin3 , z której bardzo się cieszę i jakiego ma powera !!!
17. 29. 4 DIG LAZARUS DIG - Nick Cave & The Bad Seeds
Utwor ktory bardzo mnie sie "podobuje", ale co z tego że na razie nie może sie przebic do 30-tki.
18. 18. 7 INNUENDO - Queensryche
u Ciebie całkiem nieźle się trzyma....
20. 14. 5 ENCORE JESZCZE RAZ - Strachy na Lachy
28. 44. 4 SIEDZIMY TU PRZEZ NIEPOROZUMIENIE - Strachy na Lachy
z całym szacunkiem do Strachów i może sie narażę wszystkim dookoła. Płyta słabiutka.... niestety . Dam mały plusik na utwór wyżej i to wszystko .....
42. 31. 3 SAVING US - Serj Tankian
szybko poleciał w dół. Co jest ?????
Kajmanie biomet miałeś niekorzystny w tym tygodniu czy co Icon_wink2 Też mnie dołuje ten okres zimowy, ale ten utwór naprawdę daję dużo pozytywnej energii..... Icon_smile2
NOTHING COMPARESS 2 U - Jimmy Scott
muszę się zapoznać z tym utworem. Pobawić się z chomikami. Icon_mrgreen Może u jakiegoś znajdę...
PS . a nie powinno byc przez jedno S COMPARESS Icon_wink2
25.01.2008 10:10 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Nudno już w tym topie. Anna Maria mnie nie przekonuje chyba, to samo Ayreon, na pewno też Groniec. Więc automatycznie przechodze w dalsze partie listy. Tam już dużo lepiej. Chaotyczne Placebo z Michaelem, dziś spada mocno w dół, jutro wraca do 10 i tak w kółko Icon_wink 10 zaczyna niezłe Avanged Sevenfold. Szczególnie brawa dla numeru 10. Wreszcie mocno do góry rwie Cave. Innuedno tak jak tydzień temu Icon_wink
Są w końcu Strachy na Lachy na 20. Może drugi kawałek Strachów, Pompki (czyli świetne Smashing Pumpkins, super, że do góry) i TWS wejdą do 20 to będzie już więcej wspólnych numerów w wysokich rejonach. Powrót Coldplay? Eee tam ja już wypatruje czegoś z nowej płyty Icon_smile Zostaje mi mobilizowanie dziadków by jeszcze mocniej się trzymały. Icky jeszcze trochę może wyciągnie w górę Icon_wink Gilmour i u mnie ma się szansę pojawić...wszak to Gilmour.
Cincotiego nie znam, na listach tu robi furrorę. Muszę więc ściągnąć płytę.
Natomiast inny forumowy klasyk - Jigsaw Falling Into Place - niewidoczny u ciebie, baa nawet żadnego radiohead, a ty jak coś lubisz to możesz to masowo wprowadzać. A więc chyba fanem grupy nie jestem...nieładnie Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.01.2008 10:22 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #4
 
3. 6. 31 BROKEN PROMISE - Placebo & Michael Stipe
Z całej płyty Meds ten utwór najmniej mi przypadł do gustu. Czekam na nowe nagrania Placebo.
Anna Maria Jopek Forever Icon_exclaim Icon_wink2

[Obrazek: kleschko.png]
25.01.2008 11:04 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
a juz myslalem, ze w koncu cos nowego na pierwszym...
saferłel napisał(a):Gilmour i u mnie ma się szansę pojawić...wszak to Gilmour.
Gilmour u mnie nie ma szans się pojawić...wszak to Gilmour. Icon_mrgreen

dzis nie za duzo do opisywania, z mojego punktu widzenia.
25.01.2008 01:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Eh ale ty nie lubisz tego Gilmoura, widziałem po wpisach na innych listach chociażby Icon_razz2
Wish You Were Here to wielki utwór i kropka ;P Zgadzam się (odnoszę się teraz do wątku w innym komentarzu), że to jest dobra okazja by wsadzić go na listę Icon_wink
Chociaż ja nie wiem czy wypada mi go wsadzać, a potem jak sobie nie poradzi będzie wstyd. Może zostawie legendę w spokoju Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.01.2008 01:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #7
 
Cytat:Chociaż ja nie wiem czy wypada mi go wsadzać, a potem jak sobie nie poradzi będzie wstyd. Może zostawie legendę w spokoju Icon_biggrin
Ja tak właśnie robię. Icon_smile2 Zostawiam legendy i starsze znane utwory w spokoju.
Komentarz listy w niedzielę.
25.01.2008 04:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Aro napisał(a):1. 1. 21 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek -
pięć miesięcy na pierwszym całkiem niezły wynik Icon_wink2
7. 7. 2 LOST IN INFINITY - Animations
przesłuchałem kilka razy i na razie sobie odpuszczę.....
9. N 1 WITCH'S BREW - Peter Cincotti
- jedyna nowość ale za to jaka Icon_biggrin3 , z której bardzo się cieszę i jakiego ma powera !!!
17. 29. 4 DIG LAZARUS DIG - Nick Cave & The Bad Seeds
Utwor ktory bardzo mnie sie "podobuje", ale co z tego że na razie nie może sie przebic do 30-tki.
18. 18. 7 INNUENDO - Queensryche
u Ciebie całkiem nieźle się trzyma....
20. 14. 5 ENCORE JESZCZE RAZ - Strachy na Lachy
28. 44. 4 SIEDZIMY TU PRZEZ NIEPOROZUMIENIE - Strachy na Lachy
z całym szacunkiem do Strachów i może sie narażę wszystkim dookoła. Płyta słabiutka.... niestety . Dam mały plusik na utwór wyżej i to wszystko .....
42. 31. 3 SAVING US - Serj Tankian
szybko poleciał w dół. Co jest ?????
Kajmanie biomet miałeś niekorzystny w tym tygodniu czy co Icon_wink2 Też mnie dołuje ten okres zimowy, ale ten utwór naprawdę daję dużo pozytywnej energii..... Icon_smile2
NOTHING COMPARESS 2 U - Jimmy Scott
muszę się zapoznać z tym utworem. Pobawić się z chomikami. Icon_mrgreen Może u jakiegoś znajdę...
PS . a nie powinno byc przez jedno S COMPARESS Icon_wink2
1. Wprawdzie na pierwszym to dopiero 20 tydzień, ale nie zauważyłem, że wyrównałem jeden z forumowych rekordów.
7. Szkoda, ale widać to nie Twoje klimaty.
9. Nie mogę się z Tobą nie zgodzić.
17. U mnie przebić się na listę dobrym utworom łatwo, ale czasem trudniej się utrzymać, ale Lazarus na cszczęście ciągle w górę, ale mam wrażenie, że pójdą w ruch hamulce.
18. I jeszcze potrzyma.
20. Słabiutką (z tego co znam) to bym jej nie określił, ale jest bardzpo nierówna i na poziomie powyżej średniej.
42. Przyznam się, że miałbym problemy z doszukaniem się tam pozytywnej energii. Zdecydowanie w innych utworach ją znajduję.
Nothing... faktycznie pisze się przez jedno S, a sam utwór jest dosyć specyficzną wersją utworu The Family.
25.01.2008 04:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
saferłel napisał(a):1. Nudno już w tym topie. Anna Maria mnie nie przekonuje chyba, to samo Ayreon, na pewno też Groniec.
2. Więc automatycznie przechodze w dalsze partie listy. Tam już dużo lepiej. Chaotyczne Placebo z Michaelem, dziś spada mocno w dół, jutro wraca do 10 i tak w kółko Icon_wink
3. Wreszcie mocno do góry rwie Cave.
4. Innuedno tak jak tydzień temu Icon_wink
5. Są w końcu Strachy na Lachy na 20. Może drugi kawałek Strachów, Pompki (czyli świetne Smashing Pumpkins, super, że do góry) i TWS wejdą do 20 to będzie już więcej wspólnych numerów w wysokich rejonach.
6. Powrót Coldplay? Eee tam ja już wypatruje czegoś z nowej płyty Icon_smile Zostaje mi mobilizowanie dziadków by jeszcze mocniej się trzymały.
7. Gilmour i u mnie ma się szansę pojawić...wszak to Gilmour.
8. Cincotiego nie znam, na listach tu robi furrorę. Muszę więc ściągnąć płytę.
9. Natomiast inny forumowy klasyk - Jigsaw Falling Into Place - niewidoczny u ciebie, baa nawet żadnego radiohead, a ty jak coś lubisz to możesz to masowo wprowadzać. A więc chyba fanem grupy nie jestem...nieładnie Icon_wink
1. Co do Jopek się nie dziwię, Ayreon przyjmuję do wiadomości, a Groniec... znasztą akurat piosenkę :?:
2. 10,10,13,13,13,9,10,10,6 to jest chaotycznie? Dla mnie raczej spokojnie.
3. Mam wrażenie, że Cave do 10 nie dotrze.
4. A Innuendo miało spaść, ale Yacy załatwił mu utrzymanie pozycji.
5. Z tymi Strachami to nie za bardzo wiem o co Ci chodzi. A Smashing i TWS raczej do 20 mają małe szanse wejść.
6. Mam nadzieję, że następny Coldplay nie będzie zawierał takich kawałków jak Speed of sound, bo stracę o nim resztę dobrej opinii.
7. No cóż, dla mnie nazwisko nie gra roli, ale to jest bardzo dobra wersja świetnego kawałka i dlatego jest na mojej liście.
8. Ja mam mieszane uczucia, ale akurat Witch's brew jest utworem zaskakującym chyba nawet jak na niego.
9. Akurat Jigsaw... jest dla mnie jednym z najgorszych utworów ostatnich tygodni. Z tego co kojarzę, to konkurować z nim może tylko... 15 steps.
25.01.2008 04:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
kleschko napisał(a):3. 6. 31 BROKEN PROMISE - Placebo & Michael Stipe
Z całej płyty Meds ten utwór najmniej mi przypadł do gustu. Czekam na nowe nagrania Placebo.
Anna Maria Jopek Forever Icon_exclaim Icon_wink2
No cóż, to na temat tej piosenki mamy całkowicie odmienne zdanie. Dla mnie to zdecydowanie najlepszy ich własny utwór (poza tym zdecydowanie wolę ich w coverach).
A Jopek niestety pewnie długo już w moim zestawieniu nie pociągnie. Myślę, że kolejne 10 tygodni to będzie sukces.
25.01.2008 05:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
ku3a napisał(a):a juz myslalem, ze w koncu cos nowego na pierwszym...
Nie przesadzaj, rewolucją jest, że coś zdołało rozdzielić dwie Jopek od siebie.
25.01.2008 05:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Gdybym nie znam piosenki, to bym się nie wypowiadał Icon_smile
No to życzę ci byś się zawiódł, bo ja kocham Speed Of Sound Icon_smile Icon_razz2 a sam nie chcę być zawiedziony. Chociaż w sumie album ma być eksperymentalny, jakieś hiszpańkie elementy itp itd kto wie jak wyjdzie...
Szkoda, że wszystko czemu kibibuje ma u ciebie małe szansę na wysoki postęp.
OJ faktycznie nie lubisz Radiohead (Jigsaw i 15 Step to bardzo mocne pkt. ich ostatniej płyty Icon_biggrin)

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.01.2008 05:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
abd3mz napisał(a):
Cytat:Chociaż ja nie wiem czy wypada mi go wsadzać, a potem jak sobie nie poradzi będzie wstyd. Może zostawie legendę w spokoju Icon_biggrin
Ja tak właśnie robię. Icon_smile2 Zostawiam legendy i starsze znane utwory w spokoju.
Komentarz listy w niedzielę.
Akurat ten Gilmour nie jest taki stary i nie jest dla mnie legendą tylko konkretnym wykonawcą. Dlatego nie ma mowy o żadnym wstydzie. Wstydem byłoby, gdybym wstawił wersję Floydów i ona by sobie nie poradziła.
25.01.2008 05:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
saferłel napisał(a):1. Gdybym nie znam piosenki, to bym się nie wypowiadał Icon_smile
2. No to życzę ci byś się zawiódł, bo ja kocham Speed Of Sound Icon_smile Icon_razz2 a sam nie chcę być zawiedziony. Chociaż w sumie album ma być eksperymentalny, jakieś hiszpańkie elementy itp itd kto wie jak wyjdzie...
3. Szkoda, że wszystko czemu kibibuje ma u ciebie małe szansę na wysoki postęp.
4. OJ faktycznie nie lubisz Radiohead (Jigsaw i 15 Step to bardzo mocne pkt. ich ostatniej płyty Icon_biggrin)
1. To jesteś lepszy ode mnie. Ja czasmi takie rzeczy robię. Ale po niektórych wykonawcach już się niczego nie spodziewam.
2. No cóż, widocznie mamy odmienne widzenie Coldplaya. I pewnie jeszcze zdecydowanie wyżej cenisz ten zespół niż ja.
3. Jednak w wielu miejscach nasze gusty muzyczne się mijają, ale sporo utworów wspólnych na listy się załapuje. A że nie trafiają na najwyższe miejsca, może kiedyś się przytrafi.
4. Przyznam się, że trudno mi określić, czy te utwory należą moim zdaniem do słabszych na płycie, czy do średnich, bo poznałem tylko 3, z których jako tako podpasował mi House of cards i będę się starał kolejnych nie poznawać.
25.01.2008 05:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
Re: kajman30 nr 63 z 25.01.08
kajman napisał(a):4. 5. 5 LIQUID ETERNITY - Ayreon
Wciąż wyżej niż u mnie!

kajman napisał(a):10. 11. 5 A LITTLE PIECE OF HEAVEN - Avenged Sevenfold
11. 16. 3 AFTERLIFE - Avenged Sevenfold
12. 8. 23 M.I.A. - Avenged Sevenfold
Trzymają sie razem Icon_mrgreen

kajman napisał(a):24. 46. 31 SEPTEMBER SUN - Type O'Negative
Mój największy hit ostatniego roku znów zaskakuje Icon_eek2 Icon_biggrin3

kajman napisał(a):31. 37. 5 PRAISE LAMENTED SHADE - Paradise Lost
Ładnie Icon_smile2

kajman napisał(a):32. 20. 5 ANGELS TAKE A SOUL - Fuel
U mnie tuż za pięćdziesiątką, ale chyba jednak nic z tego nie będzie...

kajman napisał(a):33. 21. 24 SOLAR WINDS - Devin Townsend
Słoneczne wiatry chyba zostały trochę przytłumione przez... wrześniowe słońce Icon_wink2

kajman napisał(a):leżakownia:
25. 8 APRIL FOOLS AND EGGMEN - Fair to Midland
Ups Icon_redface2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
26.01.2008 12:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Przyznam się, że nie słuchałem ani 1 płyty Coldplay, ani 2 płyty Coldplay, 3 znam niby bardzo dobrze, ale oceny nie wystawiłem, muszę jeszcze posłuchać w całości. Więc nie mam o ich całej karierze żadnej opinii. Oczywiście znam poszczególne single...ale co to daje.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.01.2008 12:44 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
Re: kajman30 nr 63 z 25.01.08
p.u.r.h. napisał(a):
kajman napisał(a):4. 5. 5 LIQUID ETERNITY - Ayreon
Wciąż wyżej niż u mnie!
kajman napisał(a):10. 11. 5 A LITTLE PIECE OF HEAVEN - Avenged Sevenfold
11. 16. 3 AFTERLIFE - Avenged Sevenfold
12. 8. 23 M.I.A. - Avenged Sevenfold
Trzymają sie razem Icon_mrgreen
kajman napisał(a):24. 46. 31 SEPTEMBER SUN - Type O'Negative
Mój największy hit ostatniego roku znów zaskakuje Icon_eek2 Icon_biggrin3
kajman napisał(a):33. 21. 24 SOLAR WINDS - Devin Townsend
Słoneczne wiatry chyba zostały trochę przytłumione przez... wrześniowe słońce Icon_wink2
kajman napisał(a):leżakownia:
25. 8 APRIL FOOLS AND EGGMEN - Fair to Midland
Ups Icon_redface2
4. Ciekawe, czy kiedykolwiek ulegnie to zmianie :?: Icon_biggrin3
10. Ciekawostką jest, to, że w pewnym momencie się połączyły (w innej kolejności), potem rozdzieliły, a potem ponownie połączyły, ale o trzy miejsca niżej.
24. Ja już wcześniej czułem, że kiedyś coś takiego nastąpi i teraz ta chwila przyszła.
33. Kto wie, może kiedyś jeszcze mocniej zawieją.
25. No cóż, w końcu wszystko musi opuścić listę. Zawsze lepiej w taki sposób niż przez nieszczęśliwą 7 z poczekalni.
26.01.2008 01:06 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
saferłel napisał(a):Przyznam się, że nie słuchałem ani 1 płyty Coldplay, ani 2 płyty Coldplay, 3 znam niby bardzo dobrze, ale oceny nie wystawiłem, muszę jeszcze posłuchać w całości. Więc nie mam o ich całej karierze żadnej opinii. Oczywiście znam poszczególne single...ale co to daje.
Przyznam się, że ja z kolei słuchałem w całości tylko 1 płytę, ale i z niej i z tego, co jeszcze ich słyszałem doszedłem do wniosku, że nie jest to mój priorytet do dogłębnego poznawania.
26.01.2008 01:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
caligoola Offline
smoothcalifornia
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Sep 2007
YouTube
Post: #19
 
Ciesze sie z Petera Cincotti w pierwszej dziesiatce. Niedlugo u mnie tez powinien sie pojawic ten utwor
26.01.2008 06:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 065
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
kajman, 5 miesięcy na 1-szym to bym ani INXSu nie wytrzymał

9. N 1 WITCH'S BREW - Peter Cincotti - oceniam bardzo pozytywnie

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
26.01.2008 10:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości