Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 1040 - 13.02.2011
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 1040 - 13.02.2011
Jak zostać królową notowania? Sposobów jest kilka, a Adele pokazała w tym tygodniu jeden z nich. Czy za tydzień będzie już władza absolutna? Niewykluczone... Jej dorobek z tego tygodnia to: skok z piątego na pierwsze w piosenkach (i detronizacja "Pyro" po siedmiu tygodniach), skok z niebytu na drugie miejsce w płytach i debiut trzech piosenek na liście!! Imponujące! To jednocześnie kolejny pod rząd tydzień ze sporymi zmianami, więc po urlopowej stagnacji nie ma już śladu. Tym razem jest aż 6 nowości, więc w 3 tygodniu wymieniona została niemal 1/3 składu. Nie są to jednak nowości najbardziej typowe dla mojej listy. Poza Adele najwyżej notowaną nowością jest Lykke Li. Na początku gdzieś odkładana na obok i może nawet odpychana, w pewnym momencie chwyciła znienacka. Potem już poszło gładko i wbijała się do głowy coraz mocniej. Bardziej aksamitne dźwięki prezentują Belle & Sebastian. Nigdy wcześniej ich na mojej liście nie było. Przez kilka ostatnich tygodni nie mogli się dobić, ale w tym przypadku krople drążyły wystarczająco długo. Najbardziej rockowa jest Butelka, choć to raczej kawałek z przymrużeniem oka, więc też inaczej się traktuje. Przez ile tygodni takie coś zdoła się utrzymać? Nie wiem i nie interesuje mnie to, póki bardzo się podoba Icon_wink2. Do bardzo udanych zapiszą też to notowanie 2 inne zespoły. Murderdolls najpierw długo dobijali się, by umieścić jakiś utwór na liście i reprezentowani byli tylko przez płytę w drugiej dziesiątce listy, a potem gdy już udało się zadebiutować, to wydawało się, że to będzie tylko przyjemność z udziału, tymczasem w ciągu kilku ostatnich tygodni sytuacja się niespodziewanie zmieniła i "Summertime Suicide" poszło mocno do góry, a teraz wkroczyło do pierwszej dziesiątki. Wielki sukces! Beady Eye tak długo się nie męczyli. "The Roller" spodobało mi się prawie od razu i błyskawicznie doszło do ścisłej czołówki. U nich to jeszcze nie jest plan maksimum.

Notowanie 1040:

01. 05. 02. 02. Rolling In The Deep - Adele
02. 01. 09. 09. Pyro - Kings of Leon
03. 02. 14. 14. Victim - Avenged Sevenfold
04. 07. 02. 02. Undertow - Mr. Big
05. 13. 01. 01. The Roller - Beady Eye
06. 03. 09. 09. Mój miły rolniku - Żywiołak
07. 04. 04. 04. Barbra Streisand - Duck Sauce
08. 06. 02. 02. Trzeba żyć - Perfect i Patrycja Markowska
09. 11. 01. 01. Summertime Suicide - Murderdolls
10. 09. 04. 04. Diamond Eyes (Boom-Lay Boom-Lay Boom) - Shinedown

11. 12. 12. Granda - Brodka
12. 23. 02. Post Break-Up Sex - The Vaccines
13. 17. 03. The End - Kings of Leon
14. 28. 02. Überlin - R.E.M.
15. 08. 09. Get Back In Line - Motörhead
16. 14. 15. Na Na Na (Na Na Na Na Na Na Na Na Na) - My Chemical Romance
17. 20. 12. Legia Pany - TPN 25
18. NN. 01. Set Fire To The Rain - Adele
19. 10. 11. Love Lives - Steven Tyler
20. 18. 12. Power Room Collapse - Rebekka Bakken
21. 19. 126. All Nightmare Long - Metallica
22. 24. 24. Say You'll Haunt Me - Stone Sour
23. 26. 11. Rated X - The White Stripes
24. 40. 03. Bigger Than Us - White Lies
25. 15. 11. The Movie On Your Eyelids - Placebo
26. 16. 09. Good Day Today - David Lynch
27. 21. 50. doDekafonia - Strachy na Lachy
28. 22. 15. The Sign - Red Box
29. 25. 35. Invisible Light - Scissor Sisters
30. 27. 13. A Child Of A Few Hours Is Burning To Death - The Dead Weather
31. NN. 01. I Follow Rivers - Lykke Li
32. 37. 03. I'm Gonna Dance - Ayo
33. 33. 12. Whiteout - Zeraphine
34. NN. 01. Lovesong - Adele
35. 41. 02. Splatter - Stolen Babies
36. 29. 10. X-M@$ - Corey Taylor
37. 30. 09. Christmas Was Better In The 80's - The Futureheads
38. 31. 16. Zamrożona wyborowa - Die Toten Hosen
39. 32. 08. To Kill You With a Kiss - Katie Melua
40. 36. 18. Iridescent - Linkin Park
41. NN. 01. Rumour Has It - Adele
42. NN. 01. Nie działa mi dekoder telewizji Trwam - Butelka
43. 39. 27. Chory na wszystko - Strachy na Lachy
44. 35. 14. Everything - Anathema
45. NN. 01. I Want The World To Stop - Belle & Sebastian
46. 47. 48. Radio Dalmacija - Strachy na Lachy
47. 34. 17. Well Well Well - Duffy
48. 38. 03. Rock 'n' Roll Music - Motörhead
49. 43. 07. Fuck You - Cee-Lo Green
50. 48. 22. Running Out - Scissor Sisters

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

42. 05. World of Fantasy - Helloween
44. 08. Christmas Lights - Coldplay
45. 16. You Really Got Me - Ray Davies & Metallica
46. 28. Another Way To Die - Disturbed
49. 06. (I Can't Make It) Another Day - Michael Jackson & Lenny Kravitz
50. 09. Rape This Day - Tomahawk

Legenda:
Pierwsza dziesiątka - miejsce, miejsce tydzień temu, liczba tygodni w dziesiątce, liczba tygodni w dziesiątce pod rząd.
Kolejne dziesiątki - miejsce, miejsce tydzień temu, licza tygodni w pięćdziesiątce.

Lista płyt. Notowanie 1028:

01. 01. 03. 03. What If... - Mr. Big
02. NN. 01. 01. 21 - Adele
03. 05. 33. 02. Keep The Faith - Bon Jovi
04. 01. 12. 12. Come Around Sundown - Kings Of Leon
05. 03. 41. 02. Joyride - Roxette
06. 06. 16. 16. Słabo?! - TPN 25
07. 07. 17. 14. Nightmare - Avenged Sevenfold
08. 09. 50. 50. Dodekafonia - Strachy na Lachy
09. 04. 06. 06. Endlessly - Duffy
10. 08. 03. 03. Tomorrow Morning - Eels

Wypadły (z którego, ile razy były w dziesiątce, ile razy były w dziesiątce pod rząd):

10. 10. 10. Danger Days: The True Lives of the Fabulous Killjoys - My Chemical Romance

--------------------------

11. Danger Days: The True Lives of the Fabulous Killjoys - My Chemical Romance
12. Women and Children Last - Murderdolls
13. Ritual - White Lies
14. The Final Frontier - Iron Maiden
15. Please Hammer Don't Hurt'em - MC Hammer
16. The Wörld is Yours - Motörhead
17. Plenty - Red Box
18. Tourism - Roxette
19. Michael - Michael Jackson
20. Asylum - Disturbed
16.02.2011 04:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
No proszę, ależ sukces Adeli! Ja płyty nie słyszałem, może jeszcze się skuszę...
R.E.M. ładnie skoczyło. Icon_smile2

A Bon Jovi w płytach na podium! Może jeszcze zdobędą szczyt? Czy kiedyś im się to udało?
16.02.2011 05:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 706
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #3
 
Cytat:01. 05. 02. 02. Rolling In The Deep - Adele
Adele dokonała zmasowanego ataku na twoją listę
Cytat:14. 28. 02. Überlin - R.E.M.
piękny awans za tydzień powinno być Top5 Icon_wink2

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
16.02.2011 05:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #4
 
brawo Adele Icon_biggrin3 to było do przewidzenia, ale aż 3 nowości to już nie Icon_eek2
ja muszę w końcu płytę przesłuchać, bo tylko singiel znam.
tuż poza dziesiątką czają się cztery niezłe utwory.
liczba wspólnych - 10 Icon_mrgreen
16.02.2011 05:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
1981 napisał(a):płyty nie słyszałem, może jeszcze się skuszę...
polecam Icon_smile2.
1981 napisał(a):Bon Jovi w płytach na podium! Może jeszcze zdobędą szczyt? Czy kiedyś im się to udało?
masz na myśli samo "Keep The Faith" czy w ogóle Bon Jovi? bo "Keep The Faith" mimo że uwielbiam to dotarło tylko do drugiego, ale co się nie udało tej płycie to udało się "These Days" - 2 tygodnie na szczycie.
Szymek79 napisał(a):piękny awans za tydzień powinno być Top5 Icon_wink2
taki teraz tłok w dziesiątce i takie zagrożenie z tyłu, że jak wejdzie do dziesiątki to będzie duży sukces Icon_smile2.
Tomekk napisał(a):ja muszę w końcu płytę przesłuchać, bo tylko singiel znam.
koniecznie!
Tomekk napisał(a):liczba wspólnych - 10 Icon_mrgreen
ja pierniczę Icon_smile2. znakomity wynik! Icon_smile2
16.02.2011 05:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #6
 
ku3a napisał(a):01. 05. 02. 02. Rolling In The Deep - Adele
super! ale nawet u mnie nie była na pierwszym Icon_wink2
ku3a napisał(a):18. NN. 01. Set Fire To The Rain - Adele
ale myślę, że ten utwór ma na to szansę, bo chyba nawet jest lepszy od pierwszego singla Icon_wink2
Cytat:05. 13. 01. 01. The Roller - Beady Eye
ku3a napisał(a):U nich to jeszcze nie jest plan maksimum.
mam nadzieję, bo zasługują na jeszcze wyższe miejsce Icon_wink2
bardzo ładnie The Vaccines Icon_wink2
no i Duck Sauce spada Icon_razz
16.02.2011 07:19 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #7
 
szkoda tylko, że "Hometown Glory" nie osiągnęło tu takich wyników. (chyba nawet nie weszło na listę...)
u mnie 6. miejsce w podsumowaniu roku Icon_exclaim
16.02.2011 07:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
michal91d napisał(a):super! ale nawet u mnie nie była na pierwszym Icon_wink2
a, sorry, już poprawiam Icon_wink2.
michal91d napisał(a):mam nadzieję, bo zasługują na jeszcze wyższe miejsce Icon_wink2
co, piąte miejsce to mało? Icon_razz
Tomekk napisał(a):szkoda tylko, że "Hometown Glory" nie osiągnęło tu takich wyników. (chyba nawet nie weszło na listę...)
zgadza się, nie było na liście.
16.02.2011 08:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #9
 
ku3a napisał(a):a, sorry, już poprawiam Icon_wink2 .
nie musisz Icon_razz ja się pomyliłem, bo w mojej wypowiedzi zamiast "ale" powinno być "a" Icon_mrgreen
ku3a napisał(a):co, piąte miejsce to mało? Icon_razz
tak, bo Duck Sauce było nawet na 4 Icon_mrgreen
16.02.2011 09:10 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
michal91d napisał(a):tak, bo Duck Sauce było nawet na 4 Icon_mrgreen
co było a nie jest... Icon_wink2
sam jestem bardzo ciekaw jak wyjdzie następne notowania, bo jest kilka pytań na które obecnie zupełnie nie znam odpowiedzi Icon_smile2. lubię takie tygodnie i notowania po nich Icon_smile2.
17.02.2011 01:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #11
 
Bardzo dawno nie zaglądałem. I teraz jestem zaskoczony kilkoma strawami Icon_wink
ku3a napisał(a):01. 05. 02. 02. Rolling In The Deep - Adele
Nigdy bym nie typował Adele na numer 1 u Ciebie, ale to miło. To moje ulubione nagranie z płyty. Od wielu tygodni próbuje wejść i do mnie, ale bez efektów. Jeśli temu singlowi się nie uda, to już raczej niczemu z "21".
ku3a napisał(a):05. 13. 01. 01. The Roller - Beady Eye
Bardzo miło widzieć "The Roller" w pierwszej piątce. I to po skoku, czyli będzie mieszać w czołówce ;P
ku3a napisał(a):07. 04. 04. 04. Barbra Streisand - Duck Sauce
Temu chyba najbardziej nie dowierzam. Proszę proszę. Mnie to aż tak nie rusza, ale spoko.
ku3a napisał(a):11. 12. 12. Granda - Brodka
12. 23. 02. Post Break-Up Sex - The Vaccines
13. 17. 03. The End - Kings of Leon
14. 28. 02. Überlin - R.E.M.
Bardzo przyjemne zaplecze. Jak dla mnie cała czwórka mogłaby wymienić niektóre piosenki z Top 10. Da się zrobić? Icon_razz
ku3a napisał(a):24. 40. 03. Bigger Than Us - White Lies
Co za skok!
ku3a napisał(a):31. NN. 01. I Follow Rivers - Lykke Li
Niezmiernie mnie cieszy ten debiut. U mnie też w ostatnim notowaniu wykonała bardzo ładne wejście.
ku3a napisał(a):49. 43. 07. Fuck You - Cee-Lo Green
Fajnie, że pojawiło sie też "Fuck You" Icon_wink
Debiutujące B&S również na plus.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
17.02.2011 01:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Adele jest dla mnie kompletnym zaskoczniem. Tego typu dźwięków raczej nie było na liście, a na pewno na takich wysokich miejscach. U mnie nigdy nie była.
Duck Sauce nareszcie zaczyna spadać, szkoda tylko, że wraz z Perfectem, który jest niżej.
"Legia Pany" niesmiało zaczęła, a teraz 12 tygodniach wciąż jest wysoko.
A White Lies jednak mocno do góry. Czyli jednak mocno się spodobało. A Placebo już się nudzi. Ale też szkoda, że Katie Melua mocniej się nie spodobała i teraz już raczej osówa się poza listę.
Ciekawe dlaczego akurat teraz debiutuje Butelka? U mnie gdzieś dwa lata temu była w Poczekalni, ale nie weszła dalej. Znam kilka lepszych piosenek tej grupy. Z pewnością jednak ten kawałek zwraca uwagę.
Tak jak się spodziewałem debiutuje Belle & Sebastian. Cieszę się, bo i u mnie jest ( w tym tygodniu na 30 jako nowość)
W płytach ponownie zaskakuje Adele. Ostatnio ściągnąłem TPN 25 z dwóch albumów, ale jeszcze nie przesłuchałem.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
17.02.2011 03:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #13
 
Bardzo cieszy mnie debiut Belle & Sebastian i Beady Eye. Undertow - Mr. Big - wrzucam na playlistę, przyzwoity choć już nie zniewala mnie tak, jak kiedyś, być może dlatego, że dziś już nikt tak nie gra. Szacun.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
17.02.2011 05:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #14
 
Adele zaszalała..a ja nawet nie pamiętam Twojego lidera , choć jest na LP3. :roll:
Trudno jest mi się odnieść , bo z jednej strony Twoje wyniki pokazuja i zachęcają do poznania jej płyty, a z drugiej nie za bardzo mnie do niej ciągnie ponieważ nigdy nie czułem do końca takiego grania.
No chyba, ze w 3 muzycznych słowach mnie przekonasz. Icon_wink2
Żywiołak u mojej Ady dziś pewnie byłby na 1. Icon_wink2 Bardzo jej się podoba to nowe nagranie.
Ze Stolen Babies to się bardzo ucieszyłem już w zeszłym tygodniu, a teraz kibicuje zeby osiągnęli jak najwięcej. Icon_smile2
18.02.2011 11:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #15
 
Butelka ma przerażający tytuł Icon_mrgreen
18.02.2011 08:21 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #16
 
A ta Buletka nie jest sprzed kilku lat?

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
19.02.2011 12:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #17
 
Widzę, że słuchałeś płyty Adele. Jest dobra. ''Love song'' pewnie i u mnie niebawem wejdzie.
19.02.2011 02:00 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
furbul napisał(a):A ta Buletka nie jest sprzed kilku lat?
Z 2007 roku

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
19.02.2011 04:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 071
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
A ja, jak zwykle, nie na czasie. Mr Big powraca. Muszę się zapoznać z tym utworem. Numer 1 i 2 fantastyczne. Kilka rodzynków niżej też się znajdzie. Innymi słowy stara dobra ku3a-lista Icon_mrgreen

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
20.02.2011 10:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
furbul napisał(a):Nigdy bym nie typował Adele na numer 1 u Ciebie, ale to miło.
ja chyba też...
ale... zapraszam na nowe notowanie, które zapewne jutro uda mi się wrzucić... Icon_cool2
Cytat:Bardzo miło widzieć "The Roller" w pierwszej piątce. I to po skoku, czyli będzie mieszać w czołówce ;P
well... Icon_cool2
furbul napisał(a):Temu chyba najbardziej nie dowierzam.
czyli wszystko w normie, bo wszyscy inni też tak piszą Icon_wink2.
furbul napisał(a):Bardzo przyjemne zaplecze. Jak dla mnie cała czwórka mogłaby wymienić niektóre piosenki z Top 10. Da się zrobić? Icon_razz
hmm, no i co ja mam tu odpowiedzieć... Icon_razz
tadzio3 napisał(a):Adele jest dla mnie kompletnym zaskoczniem. Tego typu dźwięków raczej nie było na liście, a na pewno na takich wysokich miejscach.
nie no, bywały Icon_smile2. nawet sama Adele była kiedyś w dziesiątce. a czy "tego typu dźwięki" bywały częściej, to ciężko mi powiedzieć, bo nie wiem kogo do tego zbioru zaliczać, a kogo nie Icon_wink2.
tadzio3 napisał(a):"Legia Pany" niesmiało zaczęła, a teraz 12 tygodniach wciąż jest wysoko.
a runda wiosenna dopiero przed nami Icon_wink2.
tadzio3 napisał(a):Ciekawe dlaczego akurat teraz debiutuje Butelka?
bo wcześniej nie znałem Icon_wink2.
tadzio3 napisał(a):Ostatnio ściągnąłem TPN 25 z dwóch albumów, ale jeszcze nie przesłuchałem.
póki co jeszcze żyjesz, więc zakładam, że wciąż nie słuchałeś Icon_wink2.
dziobaseczek napisał(a):Undertow - Mr. Big - wrzucam na playlistę, przyzwoity choć już nie zniewala mnie tak, jak kiedyś, być może dlatego, że dziś już nikt tak nie gra.
i chyba właśnie dlatego tak mi się spodobało. jakoś poczułem, że brakowało mi takiego klasycznego amerykańskiego rocka. a na płycie jest więcej takich fajnych numerów Icon_smile2.
Aro napisał(a):Adele zaszalała..a ja nawet nie pamiętam Twojego lidera , choć jest na LP3. :roll:
Trudno jest mi się odnieść , bo z jednej strony Twoje wyniki pokazuja i zachęcają do poznania jej płyty, a z drugiej nie za bardzo mnie do niej ciągnie ponieważ nigdy nie czułem do końca takiego grania.
No chyba, ze w 3 muzycznych słowach mnie przekonasz. Icon_wink2
może być w trzech żołnierskich słowach? po płytę Adele biegiem marsz! Icon_wink2 (dobra, wiem, że to 5 słów Icon_razz). mnie też niespecjalnie bierze podobne granie. tak jak odpowiedziałem Tadziowi - zależy kogo wliczać, ale niektóre panie to mnie wręcz mocno odrzucają. a tu jak mnie nie złapało! ale tak jak już w audycji mówiłem - w tej płycie, w tych utworach jest też taki rockowy pazur momentami, jest siła w jej głosie, są emocje. nie umiem koło tego przejść obojętnie i po prostu mnie tu chwyciło w swe szpony i wcale nie chcę, żeby mnie puściło.
Aro napisał(a):Żywiołak u mojej Ady dziś pewnie byłby na 1. Icon_wink2 Bardzo jej się podoba to nowe nagranie.
no proszę Icon_smile2. u mnie już kryzys formy, ale przez ponad miesiąc było na podium Icon_smile2. pozdrowienia dla Ady Icon_smile2.
a co innego byłoby u niej teraz w czołówce?
Konrad napisał(a):Mr Big powraca. Muszę się zapoznać z tym utworem.
polecam Icon_smile2.
Konrad napisał(a):Innymi słowy stara dobra ku3a-lista Icon_mrgreen
dziękuję Icon_smile2.
22.02.2011 01:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości