Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
R.E.M. - Accelerate
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #21
 
Yacy napisał(a):z In Rainbow Radiohead było tak, że gość wrzucił pod ten link swoje kawałki i w txt po rozpakowaniu przeprosił i prosił o przesłuchanie Icon_mrgreen

Chyba ściągaliśmy z tego samego źródła! Miałem to samo Icon_biggrin3

Ściąga się, ale się pewnie nie ściągnie, bo znów mam prędkość transferu przekraczającą wszelkie granice absurdu. W tym negatywnym znaczeniu Icon_confused2

Moja prywatna galeria
15.03.2008 11:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Dobra płyta. Jak zwykle jestem zawiedziony Icon_wink, bo spodziewam się dzieła na 5 gwiazdek, ale na to przecież nie powinienem liczyć, cóż...
Nie chcę mi się pisać więcej...niedługo coś się pojawi w tym temacie na blogu.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.03.2008 11:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #23
 
Faktycznie - Supernatural Superserious najsłabsze. chociaż Dj też mnie nie powala
Najlepszy fragment to od 4 do 7 z najlepszym utworem na końcu - Until the Day Is Done. 2 tez nie zły.

I jedno na pewno - płyta jest za krótka!!! m.in. Dj konczy sie tak jak by był ucięty Icon_cry3 ciekawy jestem jak to będzie po paru przesłuchaniach...

No i jak na razie obok Bauhaus - mojej zdecydowanej płyty 2008, to jest kandydatka do podium - razem z Lukaterem czy Black Keys!!!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
16.03.2008 12:02 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Fajnie że ci sie spodobał, ja polecam zwrócić uwagę na: Living Well is Best..., Horse The Water (największy czad) i właśnie na tego DJ'a. W porównaniu z koncertówkami naprawde fajne! Teraz słucham tylko DJ'a bo mi bardzo melodia utkwiła w pamięci własnie Icon_wink.

Jestem padnięty dziś, więc kto wie czy jutro R.E.M jeszcze wiekszego wrażenia nie zrobi na mnie Icon_wink

PS - Tak Until piękne Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.03.2008 12:40 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #25
 
Po pierwszym przesłuchaniu płyta nie powaliła na kolana, ale i nie odrzuciła Icon_wink2 Póki co najbardziej mi się podoba "Sing for the Submarine".

Moja prywatna galeria
22.03.2008 10:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #26
 
I znowu nie wiem gdzie napisać. Icon_wink2 Takie coś znalazłem:
R.E.M. - Accelerate Limited Edition DVD (2008) Icon_wink2
Kod:
http://www.bunalti.com/?p=10141
26.07.2008 12:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości