Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 880 - 20.01.2008
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
saferłel napisał(a):A powiedz mi co sądzisz o ich ostatnim albumie St. Anger?
uwielbiam ją Icon_exclaim jak dla mnie jest genialna!
że inne dzwieki niz wczesniej to od razu sie co po niektorym niepodoba. bo pewnie najlepiej jakby zagrali te same kawalki co kiedys, lekko tylko zmodyfikowali i juz wszyscy wywalą jezyki z zachwytu. nie! ja ich szalenie cenie za to, ze nagrali troche cos innego. a ze czas mija, to i w nich troche mniej drapieznosci niz kiedys i dlatego nie beda juz grac tak jak na "Kill'em All" i ja to rozumiem.
"St. Anger" uwielbiam glownie za wspaniale, brudne, garazowe brzmienie perkusji. Lars Ulrich jak zwykle jest fenomenalny.

a to cale RYM to prawde mowiac... malo mnie obchodzi.
22.01.2008 10:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 697
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
ku3a napisał(a):SERJ TANKIAN W POLSCEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE Icon_exclaim Icon_exclaim Icon_exclaim
Eeeeeeeeeeeee, aaaaaaaaaaaaaaaaaaa, aaaaaaaaaaaaaaaa.
wlasnie sie dowiedzialeeeeeeeeeeeeem.
yeeeeeeeeeeeaah Icon_exclaim Icon_exclaim Icon_exclaim
11 kwietnia w Stodole!!!
Słyszłałem o tym już kilka dni temu.
Raczej nie licze na to, że będę na tym koncercie. A szkoda.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
23.01.2008 11:13 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 697
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
ku3a napisał(a):Jozin z bazin. No wlasnie, nie wiem jak go traktowac. Bo podoba sie szalenie,
U mnie w chomiku znajdziesz wersję z XXI wieku tej piosenki Icon_smile2
ku3a napisał(a):
tadzio3 napisał(a):Ta końcowa puenta jest najlepsza: Icon_mrgreen
ano Icon_wink2. ale calosc mnie tak jakos pozytywnie nastraja, przez to bardzo to lubie.
Chociaż jak się przyjżec tekstowi nie jest on wcale taki pozytywny. Facet robi wyrzuty dziewczynie, która nie traktowała go jak należy, on tracił czas, a ona uważała że ona jest tą stroną dobra, a on tą złą. Co jest tu pozytywne, to że facet w końcu oprzytomniał. Twierdząc "Bo dno jest dla takich jak Ty! Z pozoru fajnych, a od spodu złych... A mnie z dala trzyma się to zło " no i w końcu "Nigdy nie pociągniesz mnie na dnooo! "
Ależ ten tekst łatwo się zapamiętuje. Icon_surprised
ku3a napisał(a):A powiedz mi co sądzisz o ich ostatnim albumie St. Anger?

uwielbiam ją jak dla mnie jest genialna!
Dla mnie również. Coś na co czekałem długo w wykonaniu Metallicy.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
23.01.2008 11:27 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.01.2008 02:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
"mieszana z blotem", to mysle, ze mocna przesada...
szanuje to, ze dla Ciebie RYM jest czyms waznym i jest pewnym wyznacznikiem, ale ja jednak pozostane przy swoim. Nie chodzi o to, ze kwestionuje czyjes oceny, tylko ze mi do niczego patrzenie na te oceny nie jest potrzebne, bo mojego zdania o zadnej plycie to nie zmieni.

tadzio3 napisał(a):Chociaż jak się przyjżec tekstowi nie jest on wcale taki pozytywny. Facet robi wyrzuty dziewczynie, która nie traktowała go jak należy, on tracił czas, a ona uważała że ona jest tą stroną dobra, a on tą złą. Co jest tu pozytywne, to że facet w końcu oprzytomniał.
no i wlasnie o to chodzi Icon_smile2. nie o to co sie dzialo, tylko jakie sa wnioski Icon_smile2. dobrze mi robi sluchanie tego Icon_smile2.
23.01.2008 05:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #26
 
No atak Strachów na listę, iście imponujący Icon_smile2
Wysoki skok niesinglowego Lady Pank, sporo słuchałem tego w ostatnich kilku dniach, co odbije się na wynikach mojej następnej listy Icon_wink2

.
23.01.2008 06:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #27
 
saferłel napisał(a):Wiesz...niby od premiery przedostatniej płyty do czasów St. Anger minęło 5 lat, a jednak z tego co widzę na RYM niekoniecznie odbiło się to na wielkości tej płyty.
saferłel napisał(a):(tak myślę, w końcu 4*)
Matko... czy ty chory jesteś na to RYM? To dla Ciebie jest bóstwo? Płacą Ci że je reklamujesz i utwory które tam są wysoko ocenione?
24.01.2008 06:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
Icon_biggrinIcon_biggrinIcon_biggrin

Nikt niekomu nic nie płaci. Tak bardzo cię to bulwersuje, że napisałem o RYM?
Przebywam tam dużo, rozmawiam z użytkownikami, jasne, że lubię to miejsce. Napisałem o tej sytuacji z ST Anger bo wydało mi się to ciekawe. Wielki zespół wydaje nagle tak słaby album? Zaciekawiło mnie to, bo nie ukrywam, że jeśli czegoś nie znam to się sugeruje rankingami RYM, które np. wychwalają dany album. To jest pomocne. Ale tak robię tylko wtedy gdy szukam dobrej płyty. Nigdy nie skreślę nic słabo ocenionego...no może Rubik Icon_razz2 Już to jednak wszystko z Kubą przedyskutowaliśmy Icon_smile

A ty chyba przesadzasz Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.01.2008 07:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #29
 
Tak, może przesadzam.
Ale przeciętnego użytkownika, który czyta waszą rozmowę, możesz naprawdę wnerwić swoimi tekstami o RYM bez przerwy. Icon_wink2
24.01.2008 07:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
Bez przerwy? Też chyba przesadzasz Icon_razz2 A to akurat było w jednym poście wszystko zawarte co chciałem przekazać i się dowiedzieć o Kuby. A wcześniej o RYM wspomniałem tylko raz pytając Kubę, że skoro ma taką wiedzę muzyczną, na pewno imponująco to może by przystał na RYM. W końcu sam od jednego z użytkowników tego forum dowiedziałem się o tym serwisie Icon_smile
Ewentualnie jeszcze wspominam o nim czasem na mojej liście, ale nie musisz tam zaglądać jak nie chcesz Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.01.2008 07:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
caligoola Offline
smoothcalifornia
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Sep 2007
YouTube
Post: #31
 
Oddaje glos oczywiscie na BOSSA Icon_biggrin3
25.01.2008 07:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
ku3a napisał(a):SERJ TANKIAN W POLSCEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE Icon_exclaim Icon_exclaim Icon_exclaim
Eeeeeeeeeeeee, aaaaaaaaaaaaaaaaaaa, aaaaaaaaaaaaaaaa.
wlasnie sie dowiedzialeeeeeeeeeeeeem.
yeeeeeeeeeeeaah Icon_exclaim Icon_exclaim Icon_exclaim
11 kwietnia w Stodole!!!
Tego nie można przegapić!!!

Niektóre zmiany na liście bardzo mnie cieszą. Szczególnie kolejny progres Strachów na Lachy oraz zwrot Avenged Sevenfold.
U2 raczej mnie nie interesuje, o czym zresztą już pisałem u Garego.
Już prędzej Mick Jagger, ale pewnie i tak prędko u mnie się nie przebije.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
26.01.2008 02:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
Mick i U2 to fajne nowości. Do pozostałej podchodzę z rezerwą Icon_mrgreen

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
26.01.2008 10:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości