Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 1039 - 06.02.2011
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 1039 - 06.02.2011
W tym tygodniu dalszy ciąg mocnych nowości. Choć ilościowo nie jest to nic specjalnego, bo są tylko 3, to jednak dwie z nich znajdują się już w trzeciej dziesiątce, a znakomicie radzą sobie też 3 nowości sprzed tygodnia. Jedna z nich, powracającego po latach Mr. Big, już teraz wskoczyła do pierwszej dziesiątki! I spokojnie ten zespół można nazwać największym zwycięzcą tygodnia, ponieważ oprócz dużego skoku "Undertow", na pierwsze miejsce wskoczyła cała płyta "What If...", kończąc serię 8 tygodni na pierwszym Kings of Leon! Oprócz Mr. Big w pierwszej dziesiątce listy debiutują dwie piosenki których można było się tu spodziewać, patrząc na ich skoki z ubiegłego notowania. Dla Adele to już najlepszy wynik w karierze na mojej liście, bo "Chasing Pavements" najwyżej było na miejscu dziewiątym. A za tydzień... może być ciekawie. Perfect pojawia się w pierwszej dziesiątce po raz pierwszy od ponad 13 lat, a po raz czwarty w ogóle i tylko jedna z trzech dotychczasowych piosenek była wyżej niż obecnie jest "Trzeba żyć". Patrycja Markowska również miała jedną piosenkę wyżej - "Musisz być pierwszy" z Marcinem Urbasiem.

Do pierwszej dziesiątki mają szansę się dostać przynajmniej dwie z trzech nowości. "Post Break-Up Sex" na początku mnie nie przekonywał, ale z czasem i z kolejnymi przesłuchaniami zaczynałem ulegać swoistemu czarowi i klimatowi tego nagrania. Ostatnio tempo tego przekonywania znacznie wzrosło i pytanie na ile jeszcze starczy sił. Nie jestem przekonany do takiej formy zachęcania do albumu jaka ostatnio coraz częściej ma miejsce, że przed ukazaniem płyty wypuszczane jest kilka piosenek. Nie wiadomo co jest wypuszczone na wabika, co jest puszczone do radia, co jest oficjalnym singlem - to wszystko zaczyna się zacierać. W przypadku R.E.M. ważne jest jednak dla mnie to, że te piosenki zwyczajnie mi się podobają. A "Überlin" szczególnie. Swym klimatem przypomina mi jedno z ulubionych nagrań zespołu - "Drive", a ten fakt może być pomocny w dalszej karierze Icon_wink2. O "nowej" (bo wydanej po ostatniej płycie, ale opublikowanej już kilka miesięcy temu) piosence Stolen Babies dowiedziałem się dzięki naszemu forum Icon_smile2. Tak więc opłaca się śledzić inne zaprzyjaźnione listy Icon_smile2.

Będąc na urlopie w Anglii chciałem kupić sobie trochę nowych płyt, ale miałem też zrobioną listę krążków, których brakuje mi na kompakcie (bo mam je np. jeszcze na pirackich kasetach), a które są dla mnie ważne i których brak chciałbym nadrobić. Co prawda mógłbym je kupić w Polsce, ale napalanie się na superhiper okazje i promocje po 50 zł jakoś nie ma u mnie miejsca. A tam większość za 5 funtów, czyli jakieś 23 zł... Wpadło mi też w rękę kilka okazji i kupiłem kilka płyt, których nie miałem w planach, no ale jak się widzi na półce lubiane przez siebie płyty po 2 funty, to jak tu nie ulec pokusie... Icon_smile2 Teraz stopniowo słucham sobie tych nadrobionych płyt i na pewno część z nich z biegiem czasu pojawi się na liście płyt, choć pewnie większość w drugiej dziesiątce. Niektóre jednak przedostaną się do czołówki, tak jak w tym tygodniu uczyniły to, w trzeba powiedzieć imponującym stylu, "Joyride" i "Keep The Faith". Jedne z ulubionych płyt moich początków z muzyką nie straciły dla mnie nic ze swego czaru i wciąż słucha mi się ich z niezmiennie wielką przyjemnością!

Notowanie 1039:

01. 01. 08. 08. Pyro - Kings of Leon
02. 03. 13. 13. Victim - Avenged Sevenfold
03. 02. 08. 08. Mój miły rolniku - Żywiołak
04. 04. 03. 03. Barbra Streisand - Duck Sauce
05. 13. 01. 01. Rolling In The Deep - Adele
06. 11. 01. 01. Trzeba żyć - Perfect i Patrycja Markowska
07. 30. 01. 01. Undertow - Mr. Big
08. 06. 05. 05. Get Back In Line - Motörhead
09. 08. 03. 03. Diamond Eyes (Boom-Lay Boom-Lay Boom) - Shinedown
10. 05. 09. 09. Love Lives - Steven Tyler

11. 14. 10. Summertime Suicide - Murderdolls
12. 12. 11. Granda - Brodka
13. 34. 02. The Roller - Beady Eye
14. 07. 14. Na Na Na (Na Na Na Na Na Na Na Na Na) - My Chemical Romance
15. 09. 10. The Movie On Your Eyelids - Placebo
16. 10. 08. Good Day Today - David Lynch
17. 31. 02. The End - Kings of Leon
18. 15. 11. Power Room Collapse - Rebekka Bakken
19. 18. 125. All Nightmare Long - Metallica
20. 20. 11. Legia Pany - TPN 25
21. 17. 49. doDekafonia - Strachy na Lachy
22. 16. 14. The Sign - Red Box
23. NN. 01. Post Break-Up Sex - The Vaccines
24. 26. 23. Say You'll Haunt Me - Stone Sour
25. 19. 34. Invisible Light - Scissor Sisters
26. 27. 10. Rated X - The White Stripes
27. 29. 12. A Child Of A Few Hours Is Burning To Death - The Dead Weather
28. NN. 01. Überlin - R.E.M.
29. 21. 09. X-M@$ - Corey Taylor
30. 22. 08. Christmas Was Better In The 80's - The Futureheads
31. 23. 15. Zamrożona wyborowa - Die Toten Hosen
32. 24. 07. To Kill You With a Kiss - Katie Melua
33. 25. 11. Whiteout - Zeraphine
34. 32. 16. Well Well Well - Duffy
35. 33. 13. Everything - Anathema
36. 28. 17. Iridescent - Linkin Park
37. 40. 02. I'm Gonna Dance - Ayo
38. 42. 02. Rock 'n' Roll Music - Motörhead
39. 35. 26. Chory na wszystko - Strachy na Lachy
40. 44. 02. Bigger Than Us - White Lies
41. NN. 01. Splatter - Stolen Babies
42. 36. 05. World of Fantasy - Helloween
43. 37. 06. Fuck You - Cee-Lo Green
44. 38. 08. Christmas Lights - Coldplay
45. 39. 16. You Really Got Me - Ray Davies & Metallica
46. 46. 28. Another Way To Die - Disturbed
47. 41. 47. Radio Dalmacija - Strachy na Lachy
48. 43. 21. Running Out - Scissor Sisters
49. 45. 06. (I Can't Make It) Another Day - Michael Jackson & Lenny Kravitz
50. 48. 09. Rape This Day - Tomahawk

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

47. 25. Twoje oczy lubią mnie - Strachy na Lachy
49. 33. Hate Worldwide - Slayer
50. 19. All Night Long - Buckcherry

Legenda:
Pierwsza dziesiątka - miejsce, miejsce tydzień temu, liczba tygodni w dziesiątce, liczba tygodni w dziesiątce pod rząd.
Kolejne dziesiątki - miejsce, miejsce tydzień temu, licza tygodni w pięćdziesiątce.

Lista płyt. Notowanie 1027:

01. 03. 02. 02. What If... - Mr. Big
02. 01. 11. 11. Come Around Sundown - Kings Of Leon
03. NN. 40. 01. Joyride - Roxette
04. 02. 05. 05. Endlessly - Duffy
05. NN. 32. 01. Keep The Faith - Bon Jovi
06. 04. 15. 15. Słabo?! - TPN 25
07. 05. 16. 13. Nightmare - Avenged Sevenfold
08. 06. 02. 02. Tomorrow Morning - Eels
09. 10. 49. 49. Dodekafonia - Strachy na Lachy
10. 08. 10. 10. Danger Days: The True Lives of the Fabulous Killjoys - My Chemical Romance

Wypadły (z którego, ile razy były w dziesiątce, ile razy były w dziesiątce pod rząd):

07. 06. 06. The Wörld is Yours - Motörhead
09. 08. 08. Plenty - Red Box

--------------------------

11. The Wörld is Yours - Motörhead
12. Plenty - Red Box
13. Please Hammer Don't Hurt'em - MC Hammer
14. Ritual - White Lies
15. Tourism - Roxette
16. Michael - Michael Jackson
17. A Thousand Suns - Linkin Park
18. Asylum - Disturbed
19. We're Here Because We're Here - Anathema
20. Audio Secrecy - Stone Sour
09.02.2011 03:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
ku3a napisał(a):13. 34. 02. The Roller - Beady Eye
Piękny awans! Już jest u ciebie wyżej niż u mnie!
ku3a napisał(a):28. NN. 01. Überlin - R.E.M
Ta nowość cieszy mnie najbardziej!

Powroty na listę płyt pyszne... Icon_smile2
09.02.2011 04:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #3
Re: notowanie 1039 - 06.02.2011
ku3a napisał(a):A "Überlin" szczególnie. Swym klimatem przypomina mi jedno z ulubionych nagrań zespołu - "Drive", a ten fakt może być pomocny w dalszej karierze Icon_wink2.
Oj tak Icon_smile2

ku3a napisał(a):ale jak się widzi na półce lubiane przez siebie płyty po 2 funty, to jak tu nie ulec pokusie... Icon_smile2
Nie da się Icon_biggrin3

ku3a napisał(a):"Joyride" i "Keep The Faith". Jedne z ulubionych płyt moich początków z muzyką nie straciły dla mnie nic ze swego czaru i wciąż słucha mi się ich z niezmiennie wielką przyjemnością!
Owszem przyjemne słuchanko.

ku3a napisał(a):02. 03. 13. 13. Victim - Avenged Sevenfold
Właśnie poznałem. Fajowy Icon_wink2

ku3a napisał(a):06. 11. 01. 01. Trzeba żyć - Perfect i Patrycja Markowska
Pięknie, bardzo kibicuje
09.02.2011 05:43 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #4
 
ku3a napisał(a):Dla Adele to już najlepszy wynik w karierze na mojej liście
u mnie też, choć "Chasing Pavements" się nie załapało (zabrakło kilku miesięcy do startu listy), to już "Hometown Glory" doszło u mnie do 5.miejsca Icon_wink2
coś czuję, że w tym tygodniu będzie wspólny numer jeden, choć jeszcze wszystko się może zdarzyć.
ku3a napisał(a):05. 13. 01. 01. Rolling In The Deep - Adele
06. 11. 01. 01. Trzeba żyć - Perfect i Patrycja Markowska
świetnie, że są w tej "punktowanej" strefie Icon_biggrin3
dwie super nowości z R.E.M. na czele. a The Vaccines też się u mnie pojawią, ale kiedy :?:

ku3a napisał(a):Wypadły:
50. 19. All Night Long - Buckcherry
uff już się bałem Icon_razz
09.02.2011 11:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 143
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #5
 
fajne nowości ze wskazaniem na środkową Icon_smile2
ku3a napisał(a):37. 40. 02. I'm Gonna Dance - Ayo
co jest jakaś epidemia ? Icon_razz mnie chyba jednak nie dotknie...

W "10" cieszy widok Patrycji i spółki i ... no, tak... Icon_razz Placebo widzę też już u Ciebie odpuszcza. U mnie był moment, w którym coś się stało i przestało mnie cieszyć. A myślałem, że będzie hit!
Roxette to chyba moja druga ulubiona płyta. Jednak LOOK SHARP to było TO. Pamiętam kasetę, którą dosłownie zajeździłem. Ostatnio oglądałem DVD z teledyskami i właściwie wszystkie są ok. ale Dressed i Listen kapitalne Icon_wink2 No a już jest nowa płyta, która właśnie u mnie debiutuje Icon_smile2 Kilka fajnych utworów można tam znaleźć. Chociaż pierwszy singel akurat do nich nie należy Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
10.02.2011 12:22 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
ku3a napisał(a):Barbra Streisand - Duck Sauce
Czyżby nie doszli na podium? Icon_wink2 To była chyba ostatnia szansa, biorąc pod uwagę formę Mr.Big czy Adele. Swoją drogą ''Undertow'' brzmi bardzo dobrze. Nie znałem wcześniej tej kapeli.

ku3a napisał(a):The Roller - Beady Eye
Ale skok! Jeszcze kilka tygodni temu nie sądziłem, że twoja lista tyle wniesie względem tego kawałka na forum. O top 10 się już nie martwię, a kto wie co w dalszej perspektywie.

ku3a napisał(a):Na Na Na (Na Na Na Na Na Na Na Na Na) - My Chemical Romance
Jednak teraz polecieli już poza punktowaną strefę. A tak ich chwaliłem tydzień temu Icon_wink

ku3a napisał(a):Post Break-Up Sex - The Vaccines
Wow! Dawno nie widziałem tu młodego, indie zespołu! Też Ci się kojarzy z Interpolem?

ku3a napisał(a):Überlin - R.E.M.
Wygląda na to, że R.E.M. przebije się w końcu ponad top 20 forumowej. To może być duży przebój, skoro nawet tutaj się dostał...

ku3a napisał(a):Splatter - Stolen Babies
Do kompletu. Trzy bardzo nowości. Zdałeś Icon_smile2

ku3a napisał(a):Bigger Than Us - White Lies
Słyszałem, że na razie coś ciężko idzie Ci z nowym White Lies...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.02.2011 11:17 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #7
 
ku3a napisał(a):05. 13. 01. 01. Rolling In The Deep - Adele
brawo! w końcu ktoś, kto może przeskoczyć kaczkę Icon_biggrin3
ku3a napisał(a):23. NN. 01. Post Break-Up Sex - The Vaccines
28. NN. 01. Überlin - R.E.M.
bardzo dobre nowości! Ciekawe co mogą osiągnąć... Cieszyłbym się, gdyby byli wyżej niż na miejscu 4 Icon_biggrin3
ku3a napisał(a):13. 34. 02. The Roller - Beady Eye
super Icon_smile2
oj, nowe White Lies słabiutko, ale na płycie są lepsze utwory Icon_wink2
10.02.2011 11:23 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Robi się ciekawie.
Perfect i Patrycja Markowska już na 6, ale na 4 wciąż trwa, ale już na szczęście nie awansuje pewna piosenka.
"Undertow" zgodnie z moimi przewidywaniami mocno awansuje.
Wysoko zadebiutował The Vaccines. U mnie jest w Poczekalni ale nie wiem czy uda mu się wejść do top 45.
"Überlin" to ten, który puszczałeś w Rockiestrze. Rzeczywiście trochę "Drive" przypomina.
W płytach duży ruch. Po wielu tygodniach wypadł John Illsey. Szkoda, że nie dotarł do top 10, chociaż długo walczył.
Joyride - Roxette - kiedyś miałem ich kasetę. To była płyta. Sentyment został i pewnie dzisiaj brzmiałaby bardzo dobrze.
A tak po za tym pobyt w Anglii spowodował, że w dwudziestce są tylko dwie płyty polskie.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
10.02.2011 05:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bigmisiek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 387
Dołączył: Oct 2007
Post: #9
 
ku3a napisał(a):20. 20. 11. Legia Pany - TPN 25

w 2002 roku u mnie na liście triumfy święcił Andrzej Sikorowski i "Jak długo na Wawelu" Icon_smile
ku3a napisał(a):21. 17. 49. doDekafonia - Strachy na Lachy
47. 41. 47. Radio Dalmacija - Strachy na Lachy

Widzę, że najpiękniejsze kawałki Strachów jeszcze się u Ciebie trzymają.

[Obrazek: bigmisiek.gif]
12.02.2011 01:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Dawno tu nie zaglądałem i widząc Barbarę tak wysoko to aż sprawdzałem czy oby na pewno zajrzałem do tej listy, na którą chciałem Icon_lol

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
12.02.2011 09:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #11
 
Cytat:01. 01. 08. 08. Pyro - Kings of Leon
05. 13. 01. 01. Rolling In The Deep - Adele
I znowu Pyro na 1 Icon_eek2 , gdzie nie zajrzę ...
Adele stać na pudło (zresztą zasługuje ;p)

Cytat:23. NN. 01. Post Break-Up Sex - The Vaccines
41. NN. 01. Splatter - Stolen Babies
nowości udane, przynajmniej te dwie Icon_wink
15.02.2011 04:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
1981 napisał(a):Powroty na listę płyt pyszne... Icon_smile2
a jak sobie ich słucham na początek weekendu, to mają dodatkowy handicap Icon_wink2.
pabloyd napisał(a):Właśnie poznałem. Fajowy Icon_wink2
czekam na efekty Icon_wink2.
Tomekk napisał(a):uff już się bałem Icon_razz
no tak właśnie myślałem, że przez chwilę serce może szybciej zabić Icon_wink2.
Yacy napisał(a):Placebo widzę też już u Ciebie odpuszcza.
ale i tak jak na zupełnie niespodziewane nagrania to poradziło sobie znakomicie i na konto zespołu wpłynęły kolejne punkty Icon_smile2.
Yacy napisał(a):Roxette to chyba moja druga ulubiona płyta. Jednak LOOK SHARP to było TO.
dla mnie to było trochę za wcześnie. jak zaczynałem to właśnie "Joyride" się pojawiło, zresztą przecież to był zwycięzca pierwszego notowania płyt. ale oczywiście na fali sukcesu "Joyride" "Look Sharp" też się pojawiło i również bardzo dobrze sobie radziło Icon_smile2.
saferłel napisał(a):Czyżby nie doszli na podium? Icon_wink2 To była chyba ostatnia szansa, biorąc pod uwagę formę Mr.Big czy Adele.
tak, teraz bardzo mocna konkurencja w czołówce i można wcale nie tracić formy a zlecieć na liście. w tym notowaniu atak wielu utworów i w najnowszym jest tak samo.
saferłel napisał(a):Swoją drogą ''Undertow'' brzmi bardzo dobrze. Nie znałem wcześniej tej kapeli.
jak to, w ogóle nic nie znałeś? nie znasz "To Be With You"?
saferłel napisał(a):Ale skok! Jeszcze kilka tygodni temu nie sądziłem, że twoja lista tyle wniesie względem tego kawałka na forum. O top 10 się już nie martwię, a kto wie co w dalszej perspektywie.
ciekaw jestem jakie plany poczynisz jak zobaczysz wyniki Beady Eye w najnowszym notowaniu Icon_smile2.
saferłel napisał(a):Jednak teraz polecieli już poza punktowaną strefę. A tak ich chwaliłem tydzień temu Icon_wink
ale to była i tak ich druga młodość, bo wcześniej już raz wypadli z dychy, choć nawet byli na piątym. ale teraz może już być ciężko wrócić.
saferłel napisał(a):Wow! Dawno nie widziałem tu młodego, indie zespołu! Też Ci się kojarzy z Interpolem?
jak mam być szczery to nie Icon_wink2. ale ja wcale nie znam Interpolu szczególnie dobrze.
saferłel napisał(a):Wygląda na to, że R.E.M. przebije się w końcu ponad top 20 forumowej. To może być duży przebój, skoro nawet tutaj się dostał...
czemu "nawet tutaj"?
saferłel napisał(a):Do kompletu. Trzy bardzo nowości. Zdałeś Icon_smile2
uff, zdałem, choć ledwo ledwo, bo to tylko trójka Icon_razz.
saferłel napisał(a):Słyszałem, że na razie coś ciężko idzie Ci z nowym White Lies...
no jak płyta po dwóch tygodniach nie może wejść do dziesiątki to nie jest rewelacyjnie. i w trzecim tygodniu też nie weszła...
michal91d napisał(a):bardzo dobre nowości! Ciekawe co mogą osiągnąć... Cieszyłbym się, gdyby byli wyżej niż na miejscu 4 Icon_biggrin3
duże plany Icon_wink2. ale zobaczymy, na razie nie mogą narzekać Icon_wink2.
michal91d napisał(a):oj, nowe White Lies słabiutko, ale na płycie są lepsze utwory Icon_wink2
no właśnie coś ich nie widzę... póki co wydaje mi się, że jeszcze tylko "The Power & The Glory" może powalczyć.
Cytat:"Überlin" to ten, który puszczałeś w Rockiestrze. Rzeczywiście trochę "Drive" przypomina.
na razie tylko ten jeden puszczałem, ale jak wyjdzie płyta, to na pewno będzie więcej, bo coraz bardziej mi się te numery podobają. "Oh My Heart" też mnie powoli zaczyna chwytać.
tadzio3 napisał(a):A tak po za tym pobyt w Anglii spowodował, że w dwudziestce są tylko dwie płyty polskie.
o faktycznie, nawet tego nie zauważyłem...
bigmisiek napisał(a):Widzę, że najpiękniejsze kawałki Strachów jeszcze się u Ciebie trzymają.
obydwa bardzo dobrze sobie poradziły w podsumowaniu roku Icon_smile2.
chris975 napisał(a):Dawno tu nie zaglądałem i widząc Barbarę tak wysoko to aż sprawdzałem czy oby na pewno zajrzałem do tej listy, na którą chciałem Icon_lol
Icon_mrgreen no taka zmyłka Icon_wink2.
Remo napisał(a):I znowu Pyro na 1 Icon_eek2 , gdzie nie zajrzę ...
u mnie już po raz siódmy Icon_smile2.
Cytat:Adele stać na pudło (zresztą zasługuje ;p)
hmm, ciekawe jak sobie poradziła w najnowszym notowaniu... Icon_cool2
wyniki zapewne jutro.
15.02.2011 04:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Sorry, że mieszam, ale przypomniałem sobie, że nie wyjaśniłem tu wszystkich pytań Icon_razz2

ku3a napisał(a):jak to, w ogóle nic nie znałeś? nie znasz "To Be With You"?
Po tytule na pewno nie. Musiałbym sprawdzić.
...
...
...
Ok, znam ;P

ku3al napisał(a):czemu "nawet tutaj"?
Zawsze wydawało mi się, że niespecjalnie ich lubisz poza jednym czy dwoma kawałkami.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
27.02.2011 09:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
saferłel napisał(a):Ok, znam ;P
uff, ulżyło mi Icon_wink2.
saferłel napisał(a):Zawsze wydawało mi się, że niespecjalnie ich lubisz poza jednym czy dwoma kawałkami.
oj nie, lubię ich. co prawda ostatnimi laty nie błyszczeli na liście, to prawda, nie przekonywały mnie te nagrania, ale wcześniej kilka razy załapywali się do pierwszej dziesiątki.
no i to, że nie lubię "Everybody Hurts" to też o niczym nie świadczy Icon_wink2. po prostu strasznie mnie irytuję wokal tam i sprawie, że nie wyrabiam tego słuchać.
27.02.2011 10:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Cytat:no i to, że nie lubię "Everybody Hurts" to też o niczym nie świadczy Icon_wink2 . po prostu strasznie mnie irytuję wokal tam i sprawie, że nie wyrabiam tego słuchać.
No właśnie mi w pamięci utkwiło, że zawsze wspominałeś R.E.M. przy okazji tego nagrania Icon_razz2 No ale może to ze względu na jego czasowy pobyt w TWC.
Ja uważam, że to bardzo fajny numer, ale nie mieści się w moim top 30 R.E.M., może nawet top 40.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
27.02.2011 10:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości