Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Progresywny Album Wszechczasów
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #1
Progresywny Album Wszechczasów
A oto pierwsze pięćdziesiąt płyt (podaję za stroną artrock.pl):

1. KING CRIMSON - “In The Court of The Crimson King” 1969 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
2 .PINK FLOYD - “Dark Side of The Moon” 1973 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
3 .GENESIS - “Selling England by The Pound” 1973 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
4 .PINK FLOYD - “Wish You Were Here” 1975 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
5 .PINK FLOYD - “The Wall” (double) 1979 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
6 .KING CRIMSON - “Red” 1974 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
7 .YES - “Close to The Edge” 1972 Icon_biggrin3
8 .MARILLION - “Misplaced Childhood” 1985 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
9 .MARILLION - “Script for A Jester's Tear” 1983 Icon_biggrin3
10 .DREAM THEATER - “Metropolis pt. II: Scenes from A Memory” 1999 Icon_neutral2

11 .MARILLION - “Brave” 1994 Icon_frown
12 .GENESIS - “The Lamb Lies Down on Broadway (double)” 1974 Icon_biggrin3
13 .MARILLION - “Marbles” 2004 Icon_frown
14 .RIVERSIDE - “Out of Myself” 2003 Icon_biggrin3
15 .GENESIS - “A Trick of The Tail” 1976 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
16 .VDGG - “Pawn Hearts” 1971 Icon_neutral2
17 .RIVERSIDE - “Second Life Syndrome” 2006 Icon_biggrin3
18 .MARILLION - “Fugazi” 1984 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
19 .CAMEL - “Sationary Traveller” 1984 Icon_biggrin3
20 .GENESIS - “Foxtrot” 1972 Icon_biggrin3

21 .PINK FLOYD - “Atom Heart Mother” 1970 Icon_biggrin3
22 .CAMEL - “The Snow Goose” 1975 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
23 .JETHRO TULL - “Thick As A Brick” 1972 Icon_biggrin3
24 .PORCUPINE TREE - “Signify 1996 Icon_neutral2
25 .PINK FLOYD - “Animals” 1977 Icon_biggrin3
26 .MARILLION - “Clutching at Straws 1987 Icon_biggrin3
27 .CAMEL - “Harbour of Tears” 1996 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
28 .KING CRIMSON - “Larks' Tongues in Aspic” 1973 Icon_neutral2
28 .TOOL - “Lateralus” 2001 Icon_neutral2
29 .JETHRO TULL - “Aqualang” 1971 Icon_biggrin3
30 .COLLAGE - “Moonshine” 1994 Icon_biggrin3

31 .PINK FLOYD - “Division Bell” 1994 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
32 .NIEMEN, CZESŁAW - “Niemen Enigmatic” 1971 Icon_neutral2
33 .PORCUPINE TREE “The Sky Moves Sideways” 1995 Icon_neutral2
34 .WATERS, ROGER - “Amused to Death” 1992 Icon_neutral2
35 .DREAM THEATER - “Images And Words” 1992 Icon_neutral2
36 .PINK FLOYD - “Meddle” 1971 Icon_biggrin3
37 .OLDFIELD, MIKE - “Tubullar Bells” 1973 Icon_biggrin3
38 .GENESIS - “Wind And The Wuthering” 1977 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
38 .DREAM THEATER - “Awake” 1994 Icon_neutral2
39 .GABRIEL, PETER - IV 1982 Icon_biggrin3
40 .UK - “UK” 1978 Icon_neutral2

41 .RUSH - “Moving Pictures” 1981 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
42 .TOOL - “Aenima” 1996 Icon_neutral2
43 .EMERSON LAKE & PALMER - “Tarkus” 1971 Icon_neutral2
44 .MOODY BLUES - “Days of The Future Past” 1967 Icon_neutral2
45 .PORCUPINE TREE - “In Absentia” 2003 Icon_neutral2
46 .YES - “Tales From Topographic Oceans” 1973 Icon_neutral2
47 .DREAM THEATER - “Six Degrees of Inner Turbulence” (double) 2002 Icon_neutral2
48 .CAMEL - “Mirage” 1974 Icon_biggrin3

buźki pochodzą ode mnie
Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 - rewelacja
Icon_biggrin3 - dobry
Icon_neutral2 - nie znam
Icon_frown - nie przepadam

reasumując - wielu nie znam ale z tych co znam chyba niczego nie brakuje!!! Musiałbym się nieźle nagimnastykować aby wymyślić jakieś braki. Pink Floyd, Genesis, Camel, Rush, King Crimson, Marillion - wszystkie ich najlepsze płyty są, więc... żałuję że nie mogłem głosować - po prostu nie wiedziałem Icon_frown

ja bym pewnie zagłosował tak:
1. MARILLION - “Fugazi” 1984
2. PINK FLOYD - “Wish You Were Here” 1975
3 .PINK FLOYD - “Dark Side of The Moon” 1973
4 .KING CRIMSON - “In The Court of The Crimson King”
5. CAMEL - “Harbour of Tears” 1996
6. PINK FLOYD - “The Wall” (double) 1979
7. MARILLION - “Misplaced Childhood” 1985
8. GENESIS - “Selling England by The Pound” 1973
9. PINK FLOYD - “Division Bell” 1994
10. CAMEL - “The Snow Goose” 1975

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
07.07.2007 03:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
No to oceniam systemem Kajmana....płyt, których nie znam nie będę oceniał, że chcę poznać, bo to się rozumie samo przez się.

1. KING CRIMSON - “In The Court of The Crimson King” 1969 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
2 .PINK FLOYD - “Dark Side of The Moon” 1973 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
4 .PINK FLOYD - “Wish You Were Here” 1975 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
5 .PINK FLOYD - “The Wall” (double) 1979 Icon_biggrin3 (za wysoko)
8 .MARILLION - “Misplaced Childhood” 1985 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3

11 .MARILLION - “Brave” 1994 Icon_evil
13 .MARILLION - “Marbles” 2004 Icon_evil
14 .RIVERSIDE - “Out of Myself” 2003 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
17 .RIVERSIDE - “Second Life Syndrome” 2006 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
18 .MARILLION - “Fugazi” 1984 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 (za nisko Icon_evil )
19 .CAMEL - “Sationary Traveller” 1984 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 (za nisko Icon_evil )

21 .PINK FLOYD - “Atom Heart Mother” 1970 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
24 .PORCUPINE TREE - “Signify 1996 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
25 .PINK FLOYD - “Animals” 1977 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
26 .MARILLION - “Clutching at Straws 1987 Icon_biggrin3
28 .TOOL - “Lateralus” 2001 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3

31 .PINK FLOYD - “Division Bell” 1994 Icon_biggrin3
32 .NIEMEN, CZESŁAW - “Niemen Enigmatic” 1971 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 (powinno być najwyżej z polskich)
36 .PINK FLOYD - “Meddle” 1971 Icon_biggrin3
37 .OLDFIELD, MIKE - “Tubullar Bells” 1973 Icon_neutral2

45 .PORCUPINE TREE - “In Absentia” 2003 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 (za nisko)
07.07.2007 03:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 669
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Dla mnie zestawienie szokujące. Nie tym, co jest , tylko tym, czego nie ma. Nie ma i wielu płyt i wielu wykonawców.
1. Jeżeli jest Riverside i Collage czyli reprezentacja Polski, to dlaczego nie ma w niej Exodusu? No faktem jest, że ich absolutnie najlepszą płytą jest składanka singli, ale i Ten najpiękniejszy dzień zasłużył na miejsce w zestawieniu.
2. Zaskakuje, że postgenesisowski angielski progressive reprezentuje tylko Marillion. A gdzie Pallas i Pendragon no i z nieco innej bajki IQ?
Do tej pory to było pół biedy, ale:
3. Jeżeli brakuje Hacketta solo, to już zaczyna coś ostro nie grać.
4. A dziw szczególny bierze, że zupełnie został pominięty Barclay James Harves.
No i jeszcze co do płyt:
5. Gdy zostało ich tylko 4, Genesis nagrał 2 znakomite płyty i brak przynajmniej jednej z nich jest zaskoczeniem.
6. Podejście do King Crimson ewidentnie sztampowe. Są 3 najbardziej osławione płyty, ale co do tego czy najlepsze można mieć poważne zastrzeżenia. Red to właściwie płyta jednego utworu, pozostałe, chociaż dobre, nie dorastają. Lark's... to płyta zdecydowanie przereklamowana. Jeste, w stanie zrozumieć, że w zestawie nie ma Starless czy Lizard, ale brak In the wake of Poseidon, a szczególnie Islands to już szok najcięższego kalibru.
08.07.2007 08:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
kajman napisał(a):Podejście do King Crimson ewidentnie sztampowe. Są 3 najbardziej osławione płyty, ale co do tego czy najlepsze można mieć poważne zastrzeżenia. Red to właściwie płyta jednego utworu, pozostałe, chociaż dobre, nie dorastają. Lark's... to płyta zdecydowanie przereklamowana. Jeste, w stanie zrozumieć, że w zestawie nie ma Starless czy Lizard, ale brak In the wake of Poseidon, a szczególnie Islands to już szok najcięższego kalibru.
To znaczy, że zwycięzca też tu niesłusznie się znalazł? Przyznam się, że z płyt King Crimson znam tylko "“In The Court of The Crimson King” i właśnie wymienioną przez Ciebie "In the wake of Poseidon". Też mi jej tu brakowało, ale nie znając całego dorobku zespołu nie wypowiadałem się w tej sprawie.
08.07.2007 11:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 669
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Gary napisał(a):
kajman napisał(a):Podejście do King Crimson ewidentnie sztampowe. Są 3 najbardziej osławione płyty, ale co do tego czy najlepsze można mieć poważne zastrzeżenia. Red to właściwie płyta jednego utworu, pozostałe, chociaż dobre, nie dorastają. Lark's... to płyta zdecydowanie przereklamowana. Jeste, w stanie zrozumieć, że w zestawie nie ma Starless czy Lizard, ale brak In the wake of Poseidon, a szczególnie Islands to już szok najcięższego kalibru.
To znaczy, że zwycięzca też tu niesłusznie się znalazł? Przyznam się, że z płyt King Crimson znam tylko "“In The Court of The Crimson King” i właśnie wymienioną przez Ciebie "In the wake of Poseidon". Też mi jej tu brakowało, ale nie znając całego dorobku zespołu nie wypowiadałem się w tej sprawie.
Zważ, że akurat o tej płycie nic nie napisałem. Ja w mojej pierwszej 20 wstawiłbym 6 albo 7 płyt Crimsonów (ale ja jestem maniakiem). Ale brakuje mi ewidentnie tych mniej popularnych, a genialnych płyt, jakimi są wszystkie, które wymieniłem z Islands na czele. To dla mnie absolutnie płyta wszech czasów.
08.07.2007 06:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
A to znaczy, że źle Cię zrozumiałem. Icon_smile2 W sumie sprawdzałem w serwisie, gdzie "ludzkość" ocenia płyty w skali od 0,5 do 5 gwiazdek i również te 3 płyty Crimsonów są najwyżej oceniane. I tak samo niedoceniane jest "In the wake of Poseidon". A to płyta, na której się wychowałem poniekąd. To była jedyna płyta King Crimson, którą miała moja starsza siostra, a że mieliśmy wspólny pokój to się jej we wcześniejszym dzieciństwie nasłuchałem. Icon_smile2
Jeśli chodzi o wyniki to uważam, że przewartościowany jest Riverside. Mimo, że obie płyty uważam za świetne to jednak za nimi znalazły się moim zdaniem płyty genialne. "Enigmatic" Niemena za Riverside i Collage? Niepojęte to jest dla mnie. Podobnie niewyobrażalnie wysoko przeciętne płyty Marillionu "Brave" i "Marbles".
Właściwie z całego zestawienia największą lukę mam jeśli chodzi o Genesis. Nigdy jakoś po nich nie sięgałem, bo to co poznałem w bardzo młodym wieku, czyli nagrania z drugiej połowy lat 80tych niespecjalnie mi się podobały. Ale chyba muszę sięgnąć do korzeni, żeby poznać prawdziwy Genesis. Icon_smile2
No jest jeszcze kilka pozycji, po które muszę z czasem sięgnąć.
08.07.2007 06:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Poniższe albumy znam i przynajmniej lubię. Jest wśród nich moje ukochane Division Bell, Misplaced Childhood i A Trick Of The Tail (giganty), ale wiele więcej super krążków.
King Crimson to grupa, którą muszę się zająć w najbliższych 2 tyg już...muszę-nie muszą..ale chcę i planuje - to samo z Rogerem Watersem, które znam jeden album...no i Camel.
Buźki zostały z postu kolegi, więc niech nie dziwi smutna minka przy wspaniałym Brave Icon_smile

2 .PINK FLOYD - “Dark Side of The Moon” 1973 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
3 .GENESIS - “Selling England by The Pound” 1973 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
4 .PINK FLOYD - “Wish You Were Here” 1975 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
5 .PINK FLOYD - “The Wall” (double) 1979 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
8 .MARILLION - “Misplaced Childhood” 1985 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
9 .MARILLION - “Script for A Jester's Tear” 1983 Icon_biggrin3
11 .MARILLION - “Brave” 1994 Icon_frown
12 .GENESIS - “The Lamb Lies Down on Broadway (double)” 1974 Icon_biggrin3
13 .MARILLION - “Marbles” 2004 Icon_frown
15 .GENESIS - “A Trick of The Tail” 1976 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
18 .MARILLION - “Fugazi” 1984 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
20 .GENESIS - “Foxtrot” 1972 Icon_biggrin3
21 .PINK FLOYD - “Atom Heart Mother” 1970 Icon_biggrin3
25 .PINK FLOYD - “Animals” 1977 Icon_biggrin3
26 .MARILLION - “Clutching at Straws 1987 Icon_biggrin3
31 .PINK FLOYD - “Division Bell” 1994 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
36 .PINK FLOYD - “Meddle” 1971 Icon_biggrin3
37 .OLDFIELD, MIKE - “Tubullar Bells” 1973 Icon_biggrin3
38 .GENESIS - “Wind And The Wuthering” 1977 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
39 .GABRIEL, PETER - IV 1982 Icon_biggrin3

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
08.07.2007 08:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 669
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Gary napisał(a):1. "Enigmatic" Niemena za Riverside i Collage?
2. Właściwie z całego zestawienia największą lukę mam jeśli chodzi o Genesis. Nigdy jakoś po nich nie sięgałem, bo to co poznałem w bardzo młodym wieku, czyli nagrania z drugiej połowy lat 80tych niespecjalnie mi się podobały. Ale chyba muszę sięgnąć do korzeni, żeby poznać prawdziwy Genesis. Icon_smile2
1. Bo jednak dla wielu osób Enigmatic to nie progresive. Przyznam się, że i ja miałbym wątpliwości. Ciekawe, czy w zestawie, na który można było głosować (a tak w ogóle, czy ktoś mógłby mi powiedzieć, gdzie to można znaleźć) były inne płyty Niemena, a szczególnie mi chodzi o moją ulubioną płytę czyli tzw. Czerwonego Niemena.
2. No fakt, jak się słuchało Genesis z l. 80-tych, to się nie ma wyobrażenia o tym, co ten zespól robił wcześniej. Bo potem to jeszcze tylko nagrania ze studyjnej ćwiartki Three sides live oddawały trochę tamte klimaty.
09.07.2007 12:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #9
 
kajman napisał(a):to dlaczego nie ma w niej Exodusu
dziś byłem po za domem i co oczywiste z dala od płyt. I tak sobie myślałem min co tu brakuje. No i na pewno zgadzam się z Tobą jeśli chodzi o EXODUS, ale moja ulubiona płyta to THE MOST BEAUTIFUL DAY. Rewelacyjna!!! Zresztą w ub. roku zakupiłem box 4płytowy. Muszę sobie przypomnieć. I jeszcze na pewno brakuje Pendragonu, który u nas jest bardzo popularny - czego po tym zestawieniu nie widać Icon_frown A Hackett? Wydjae mi się że nie ma aż tylu fanów u nas w kraju. Ja mam jego 5-6 płyt i mimo różnorodności w każdej coś znajduję dla siebie Icon_smile2
Jeśli chodzi o King Crimson to nie ma dla mnie znaczenia czy to są najbardziej znane czy nie - dla mnie najlepsze! Fakt że słuchałem swego czasu pożyczonych 3-4 płyt ale tylko te sobie zakupiłem i tylko te wtedy zwróciły moją uwagę. Minęło już 7-8 lat więc może powinienem wrócić do zespołu i odkryć coś jeszcze dla siebie. Może to zrobię.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
09.07.2007 12:39 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #10
 
kajman napisał(a):No fakt, jak się słuchało Genesis z l. 80-tych, to się nie ma wyobrażenia o tym, co ten zespól robił wcześniej.
A ja poznałem Genesis Collinsa, a pod koniec lat 80-tych najpierw na kasetach a potem na Cd zebrałem większość Genesis z czasów Gabriela. I te dwa różna wcielenia bardzo mi sie podobają Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
09.07.2007 12:42 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #11
 
Dopiero teraz znalazłem tę informację:
wybieramy maksymalnie 20 z 1365 dostępnych albumów.
lista pod tym adresem:
LISTA ALBUMÓW

przejrzenie tych pozycji zostawiam na inny czas. Ale ciągle nie mogę odżałować że nie wziąłem udziału w konkursie Icon_evil

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
09.07.2007 12:49 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
kajman napisał(a):1. Bo jednak dla wielu osób Enigmatic to nie progresive. Przyznam się, że i ja miałbym wątpliwości. Ciekawe, czy w zestawie, na który można było głosować (a tak w ogóle, czy ktoś mógłby mi powiedzieć, gdzie to można znaleźć) były inne płyty Niemena, a szczególnie mi chodzi o moją ulubioną płytę czyli tzw. Czerwonego Niemena.
No ja to widzę sporo więcej płyt, których bym nigdy o progresive nie podejrzewał. "Czerwonego" Niemena nie ma w propozycjach. Też lubię to płytę (nawet mam na winylu), jednak bardziej pierwszy krążek tej płyty niż drugi. Ja mówiłem tylko o sytuacji, że skoro już tutaj jest. Też bardziej bym tu widział "Mourner's Rhapsody", "Ode to Venus, czy też "Strange is this world", które są na liście.
09.07.2007 05:43 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 669
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Yacy napisał(a):Ale ciągle nie mogę odżałować że nie wziąłem udziału w konkursie Icon_evil
Ja też tego żałuję. Ale dowiedziałem się o nim dopiero wtedy, kiedy opublikowano tutaj wyniki.
09.07.2007 08:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 669
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Przejrzałem pobieżnie listę i... szczęka mi opadła. Ileż tam cudowności! A o ilu wykonawcach nigdy nie słyszałem!
09.07.2007 08:37 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
kajman napisał(a):Przejrzałem pobieżnie listę i... szczęka mi opadła. Ileż tam cudowności! A o ilu wykonawcach nigdy nie słyszałem!
Lepiej bym tego nie ujął jeśli chodzi o moje wrażenie po przejrzeniu tej listy. Icon_smile2
Ale przynajmniej teraz będę mieć dobry przewodnik przy poznawaniu muzyki.
09.07.2007 05:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #16
 
Gary napisał(a):Ale przynajmniej teraz będę mieć dobry przewodnik przy poznawaniu muzyki.
tylko jaki klucz obrać Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
09.07.2007 05:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Yacy napisał(a):Gary napisał/a:
Ale przynajmniej teraz będę mieć dobry przewodnik przy poznawaniu muzyki.
tylko jaki klucz obrać Icon_wink2
Ja to muszę najpierw odrobić jazdę obowiązkową: Genesis, resztę King Crimson, resztę Camela....to na początek. Icon_smile2
09.07.2007 05:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #18
 
Gary napisał(a):Genesis, resztę King Crimson, resztę Camela
GENESIS I CAMEL - mam i raczej znam, a King Crimson - faktycznie jest co uzupełniać... Podobnie Rush - i te dwie chyba pójdą na pierwszy ogień Icon_smile2
Tak naprawdę to jeszcze Pink Floyd, Pendragon i Marillion znam, a z reszty pojedyncze płyty...
Zauważyłem RSC, Albion, Quidam a nawet SVANN Icon_smile2 oraz kilka innych świetnych polskich płyt Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
09.07.2007 06:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
Quidam, myślę, że ze zrozumiałych względów - znam. Icon_wink2 RSC w większości też. Icon_smile2
09.07.2007 06:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #20
 
Gary napisał(a):Quidam, myślę, że ze zrozumiałych względów - znam
No tak...
Muszę przyznać że ziomków masz świetnych Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
09.07.2007 06:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Noc Muzycznych Pejzaży ALBUM 2014 Yacy 0 1 793 31.12.2014 02:42 PM
Ostatni post: Yacy
  Noc Muzycznych Pejzaży - WYBIERAMY ULUBIONY ALBUM ROKU 2013 Yacy 8 5 282 14.12.2013 03:58 AM
Ostatni post: prz_rulez
  Kulinarny Top Wszechczasów Konrad 35 9 201 07.02.2009 12:53 PM
Ostatni post: Miszon

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości