Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podsumowania 10 lat Mojej Listy
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 154
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #81
 
no to kogo Renata prawie zrzuciła z miejsca ósmego? Icon_cool2


8 . 1089 . 57 . 1 . WŁASNY POKÓJ - Renata Przemyk [ 7 ]

Dla mnie SZOK! Utwór, który po podsumowaniu 300 notowań prowadził, po 400 był na 3, a teraz dopiero na 8... Ale to chyba dobrze Icon_smile2 Skoro są lepsze utwory od TEGO, to bardzo dobrze!!! Icon_biggrin3


7 . 1091 . 47 . 1 . SMALL MOUNTAIN - Midlake [ 2 ]

Moje odkrycie ubiegłego roku!!! Mimo, że w utworach tak naprawdę zaistnieli tylko SM, to całą płytę uważam za najlepszą z roku 2010!!! No i jeszcze jedno: oni ciągle punktują Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
25.05.2011 10:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 886
Dołączył: Aug 2007
Post: #82
 
Dostałam zaproszenie tutaj, zeby napisać swój typ w tym jakże jubileuszowym podsumowaniu! Icon_smile2 Nie mogę nie skorzystać Icon_smile2

Yacy napisał(a):A Małgośka? NIE MAM ZIELONEGO POJĘCIA dlaczego nie była u mnie na liście!!!
Może było trochę a wcześnie? Icon_wink2

Yacy napisał(a):bo jak tylko pamiętam to zawsze bardzo lubiłem...
no ja mysle Icon_wink2 i bardzo sie z tego ciesze! Icon_mrgreen

Mam tylko prośbę, zeby poczekać z umieszczaniem kolejnych miejsc na mój typ. Chciałabym go dzisiaj wieczorem wpisać po powrocie z pracy. Muszę sie chwilke zastanowić Icon_smile2

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
26.05.2011 12:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 120
Dołączył: Jun 2007
Post: #83
 
Midlake myślałem, że będzie wyżej. co zresztą widać w moim typie Icon_wink2.
no i cieszę się, że jeszcze nie było mojego faworyta Icon_wink2.
26.05.2011 12:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 886
Dołączył: Aug 2007
Post: #84
 
Moje typy są takie:

1. One Caress
2. The Funeral
3. Odjazd
4. Hydropiekłowstąpienie
5. Wracam do domu
6. Icky Thump

ciekawa jestem jak to wyglada Icon_smile2

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
26.05.2011 10:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 154
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #85
 
Lilian napisał(a):Może było trochę a wcześnie?
najwidoczniej Icon_smile2

ku3a napisał(a):no i cieszę się, że jeszcze nie było mojego faworyta
i nadal nie będzie Icon_razz

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
26.05.2011 10:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 154
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #86
 
No to kolejna porcja. Niestety Gosiu, Kubo Justyna jest "tylko" na szóstym Icon_smile2 Co prawda to tylko 11 oczek, ale jednak Icon_wink2 Właściwie podaliście taki sam zestaw, bo dziś już było wiadomo, że WP było wcześniej, więc na ostatnim byłby IT, a zamiast SM HPW Icon_mrgreen.
No to będzie małe zaskoczenie. Ale to jutro Icon_razz

Obydwa utwory debiutowały prawie w tym samym czasie na ML, w odstępie miesiąca Icon_razz

6 . 1105 . 60 . 1 . WRACAM DO DOMU - Justyna Steczkowska [ 4 ]

Po usłyszeniu całej płyty nie miałem złudzeń - to już nie jest TA Justyna... I nagle słuchając płyty usłyszałem ten utwór!!! Podobał mi się od kilku tygodni, bo był w poczekalni ale ciągle w okolicach 40 miejsca... I nagle mnie powalił!!! Nie wiem czy to w tej chwili nie jest już podium utworów JS Icon_smile2


5 . 1116 . 54 . 1 . ICKY THUMP - The White Stripes [ 5 ]

Ja naprawdę nie wiem co pisać o tych utworach... Ich trzeba słuchać Icon_smile2 Może po prosstu zacytuję to co napisałem na blogu 5 maja 2007:
Cytat:"No i najwyższa nowość. The White Stripes... Poprzednio byli u mnie z utworem Jolene (...) A od nowego nagrania nie mogę się wprost uwolnić!!! Oby tylko za szybko się nie znudził – ale to chyba nie grozi Icon_smile2"
Oj nie grozi, nie grozi Icon_razz

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
26.05.2011 10:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 886
Dołączył: Aug 2007
Post: #87
 
Yacy napisał(a):Justyna jest "tylko" na szóstym
no niestety Icon_wink2
Yacy napisał(a):Właściwie podaliście taki sam zestaw, bo dziś już było wiadomo, że WP było wcześniej, więc na ostatnim byłby IT, a zamiast SM HPW
od razu wyjaśniam ze nic nie zgapiałam. Napisałam tak, jak wydaje mi się ze bedzie wyglądało podsumowanie. Ale okazuje się:
Yacy napisał(a):No to będzie małe zaskoczenie. Ale to jutro
no właśnie, czyli będzie jakoś inaczej Icon_smile2 ciekawe jak?? Icon_mrgreen teraz będę sie zastanawiała jak to być może i pewnie nie zasnę za szybko... Icon_lol Icon_wink2

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
26.05.2011 11:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 120
Dołączył: Jun 2007
Post: #88
 
no i się cieszę, że będzie niespodzianka Icon_smile2.
po drugie cieszę się, że Noe jeszcze nie przypłynął,
a po trzecie, że w teraz zaprezentowanej dwójce obydwie piosenki bardzo lubię. co prawda Justyna do mojej dziesiątki nie doszła, ale bardzo dobrze zapisała się w pamięci. a Icky to nie ma o czym pisać, wiadomo - utwór na Top Wszech Czasów Icon_smile2.
27.05.2011 10:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 154
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #89
 
Lilian napisał(a):no właśnie, czyli będzie jakoś inaczej ciekawe jak??
już wyjaśniam Icon_smile2

ku3a napisał(a):po drugie cieszę się, że Noe jeszcze nie przypłynął,
nadspodziewanie wysoko! Icon_smile2
ku3a napisał(a):co prawda Justyna do mojej dziesiątki nie doszła, ale bardzo dobrze zapisała się w pamięci.
w mojej też. Jej pobyt na Twojej liście Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.05.2011 12:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 154
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #90
 
niestety lekkie opóźnienie, ale mam przesunięcie w grafiku, więc jutro bez problemów pojawi sie pierwsza dwójka Icon_smile2






4 . 1125 . 63 . 1 HYDROPIEKŁOWSTĄPIENIE - Lao Che [ 1 ]

najpierw chwycili mnie CZARNE KOWBOJE. Potem usłyszałem "płyń Neo płyń". Potem było 1376 notowanie LP3 Icon_smile2 i tak już zostało do dziś Icon_cool2 I tylko raz na 1! Ale to dlatego, że DM w tym samym czasie okupowali fotel lidera... Niestety... Dla Lao Icon_razz




3 . 1537 . 88 . 1 THE FUNERAL - Band Of Horses [ 8 ]

po tym jak po 400 notowaniach byli na 1 zrzucając stamtąd Renatę to pomyślałem, że to już na zawsze będzie mój numer 1!!! Właściwie jest! Ale tylko jeśli chodzi o utwory XXI wieku Icon_razz Na ML znaleźli dwóch pogromców! I tak sobie myślę, że dziś nie mam pewności, absolutnie żadnej, że obecny numer 1 jeszcze kiedyś się nie zmieni Icon_smile2 . A od tygodnia mam na liście cover tegou utworu. Ciekawe jak sobie poradzi Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.05.2011 12:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #91
 
Yacy napisał(a):3 . 1537 . 88 . 1 THE FUNERAL - Band Of Horses [ 8 ]
piękny, cudowny, wręcz kapitalny utwór Icon_smile2
28.05.2011 12:13 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 076
Dołączył: Jun 2007
Post: #92
 
michal91d napisał(a):piękny, cudowny, wręcz kapitalny utwór

Pewnie tak, ale niestety wyjątkowo smętny

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
28.05.2011 12:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 120
Dołączył: Jun 2007
Post: #93
 
"Hydro" aż na czwartym, wspaniale!! Icon_biggrin3
"Funeralu", co widać w moim typie, spodziewałem się wyżej Icon_smile2. co tu dużo mówić, dla mnie jeden z trzech utworów które najbardziej kojarzą się z Twoją listą. no i to chyba dobrze, bo pozostałe 2 też są na podium Icon_wink2.
28.05.2011 05:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 886
Dołączył: Aug 2007
Post: #94
 
Hydropiekło pięknie! nie spodziewałam sie aż miejsca 3! Chyba wersja urodzinowa zrobiła fururę? Icon_smile2 notowanie 1376... ciekawe ile z niego pamiętasz... Icon_smile2
No i szkoda ze wtedy nie było mnie w Elblągu Icon_wink2

Funerala spodziewałam sie wyzej, bo sądziłam że tak bardzo uwielbiany przez Ciebie utwór, Jacku, powinien być w top3. No cóż, chyba sie myliłam... i źle obliczyłam Icon_razz

Hmmm i co tu dużo mówić? czy też pisać...
zostały 2 utwory-giganty z Listy Yacy'ego, na jakich pozycjach chyba też już wiadomo... ale poczekam na werdykt prowadzącego Icon_mrgreen

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
29.05.2011 10:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 154
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #95
 
michal91d napisał(a):piękny, cudowny, wręcz kapitalny utwór
ja nawet nie wiem jakich epitetów używać Icon_smile2

i odpowiedź na kolejny post Icon_razz
ku3a napisał(a):"Hydro" aż na czwartym, wspaniale!!
absolutnie nie dawałem im TAKIEJ pozycji... Ale jak najbardziej zasłużenie Icon_smile2
ku3a napisał(a):co tu dużo mówić, dla mnie jeden z trzech utworów które najbardziej kojarzą się z Twoją listą. no i to chyba dobrze, bo pozostałe 2 też są na podium .
Ty masz łatwiej Icon_razz mi z Twojego podsumowania 1000 list, kojarzy się BARDZO nr 3, 8 i 11... no i doDEKAFONIA Icon_smile2

Lilian napisał(a):Chyba wersja urodzinowa zrobiła fururę?
tak Icon_smile2 to było wydanie dzień przed moimi urodzinami i Piotr Baron przeczytał przed HPW Twoje życzenia Icon_biggrin3

Lilian napisał(a):Funerala spodziewałam sie wyzej, bo sądziłam że tak bardzo uwielbiany przez Ciebie utwór, Jacku, powinien być w top3.
jest Icon_razz pewnie chodziło Ci o top2. No cóż... na punkty nie mam wpływu...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
29.05.2011 10:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 154
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #96
 
i to już...

Lilian napisał(a):zostały 2 utwory-giganty z Listy Yacy'ego
no wychodzi na to, że tak... chociaż przed podliczeniem absolutnie bym tak nie obstawił ODJAZDU. 4-5 miejsce byłoby dla mnie normalne. Ale 2?! No ale tak jest Icon_smile2





2 . 1632 . 062 . 1 . ODJAZD - Renata Przemyk [ 12 ]

SZOK!!!
Coś jeszcze? Może to, w pierwszym notowaniu 11 roku ML ten utwór był na liście... Dziś, nadal jest i to w pierwszej "10". Przy założeniu, że mógł średnio zdobyć po 15 punktów w notowaniu, to obecnie ma teraz ok. 350 oczek więcej... Czy tak jest nie wiem, bo tego nie liczę. Pewnie podsumowania po 600 nie będzie, więc tak szybko to się jasne nie stanie Icon_smile2



1 . 2440 . 121 . 1 . ONE CARESS - Depeche Mode [ 25 ]

Nie ma niespodzianki na pierwszym, bo być jej nie mogło Icon_smile2 Kto coś wie o Mojej Licie ten musiał wiedzieć, że to będzie DM. A kto nie wiedział ten się dowiedział Icon_razz
Nic więcej o numerze jeden nie będę pisał, bo wszystko zostało napisane przez 121 tygodni... A własciwie 135, bo tyle był ten utwór na ML.



Dziękuję za uwagę.
Kolejny, 11 rok Moja Lista trwa, więc mam nadzieję, że nic nie zakłóci kolejnych jubileuszy...

Dziękuję bardzo za śledzenie i komentowanie wyników. Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
29.05.2011 11:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #97
 
Yacy napisał(a):Kto coś wie o Mojej Licie ten musiał wiedzieć, że to będzie DM. A kto nie wiedział ten się dowiedział Icon_razz
To nawet ja (młodziak stażem) wiedziałem, że odkryłeś to po latach Icon_razz

Yacy napisał(a):mam nadzieję, że nic nie zakłóci kolejnych jubileuszy...
I tego życzę Icon_biggrin3
29.05.2011 11:18 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 120
Dołączył: Jun 2007
Post: #98
 
tutaj już nie mogło być niespodzianek Icon_smile2.
zakładając, że pozycją "Odjazdu" zdziwiłem się już wcześniej Icon_wink2.

a teraz oby wszystko dobrze poszło i obyśmy mogli jak najszybciej poznać wyniki ML544!
29.05.2011 11:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 154
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #99
 
pabloyd napisał(a):I tego życzę
dziękuję Icon_smile2

ku3a napisał(a):a teraz oby wszystko dobrze poszło i obyśmy mogli jak najszybciej poznać wyniki ML544!
również dziękuję Icon_smile2
"wyjazd" zaplanowano mi na wtorek. w środę główna atrakcja, we czwartek odpoczynek i być może powrót do domu. LP3 powinienem już wysłuchać w domu Icon_smile2 Ale ML i inne głosowania mam zaplanowane na jutro Icon_smile2 Tak na "muszelki wypadek" Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
29.05.2011 11:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 886
Dołączył: Aug 2007
Post: #100
 
Yacy napisał(a):jest pewnie chodziło Ci o top2.
tak, dokładnie! Icon_wink2

Jacku, ja bardzo się cieszę że taki właśnie jest szczyt podsumowania 10 lat Twojej Listy! "One Caress" Icon_biggrin3 Genialny numer jeden z piękną historią na ML! Icon_biggrin3 Miło mi, ze to ja Ci podsunęłam tą piosenkę. Właściwie to jestem dumna z tego Icon_smile2 Icon_wink2

Gratuluję też Renacie, która ma zaszczyt być na drugim Icon_smile2

Do kolejnego jubileuszu! Icon_smile2

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
30.05.2011 09:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Top 200 dwudziestolecia Mojej Listy. Yacy 71 3 469 02.04.2021 10:55 PM
Ostatni post: kajman
  Podsumowanie roku 2012 na Mojej Liście Yacy 16 4 616 13.04.2013 07:18 PM
Ostatni post: Yacy
  Rok 2011 - podsumowanie Mojej Listy i Mojej Listy Albumów Yacy 35 6 493 15.02.2012 12:51 PM
Ostatni post: Yacy
  MOJA LISTA 2010 - podsumowania Yacy 38 5 652 02.03.2011 12:33 PM
Ostatni post: Lilian
  MOJEJ zastępowej LISTA 484 :-) Yacy 12 3 328 07.04.2010 09:04 PM
Ostatni post: Yacy
  Podsumowanie I półrocza 2009 na Mojej Liscie Yacy 9 3 193 04.08.2009 05:31 PM
Ostatni post: Gary
  PODSUMOWANIE MOJEJ LISTY ZA ROK 2008 Yacy 72 19 079 09.01.2009 12:13 PM
Ostatni post: ku3a
  PODSUMOWANIE 400 NOTOWAŃ MOJEJ LISTY Yacy 43 11 592 13.10.2008 03:54 PM
Ostatni post: Yacy
  Podsumowanie I półrocza Mojej Listy Yacy 9 3 490 08.07.2008 01:49 PM
Ostatni post: Listoholik
  PODSUMOWANIE MOJEJ LISTY 2007 Yacy 52 16 028 24.01.2008 02:14 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości