Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podsumowania 10 lat Mojej Listy
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
 
Yacy napisał(a):89 . 438 . 22 . 1 . PRÓCZ CIEBIE NIC - Krzysztof Kiljański & Kayah [ 4 ]
No cóż... niektóre utwory mnie samego zaskakują pozycją w top 100. No ale tak było Icon_wink2
a ja bardzo lubię do dziś Icon_smile2. kojarzy mi się zresztą z pięknym wyjazdem do Wisły...
Yacy napisał(a):86 . 443 . 20 . 1 . WIRED - New Model Army [ 2 ]
Drugie miejsce jeśli chodzi o "długość" skoku na 1. Z 21! Ale mnie wtedy wzięło Icon_wink2
pamiętam Icon_smile2. u mnie też nieźle, bo doszło do czwartego Icon_smile2.
Yacy napisał(a):85 . 447 . 23 . 2 . MAGNIFICENT - U2
Najlepszy utwór U2!
jak to dobrze, że nie wszystkie pozycje w podsumowaniu trzeba komentować... Icon_razz Icon_wink2
Yacy napisał(a):Ale podobno coś szykują i wkrótce ma się ukazać, może będzie lepiej?
mogę coś powiedzieć?... Icon_wink2
Yacy napisał(a):84 . 448 . 24 . 2 . DO GENERAŁÓW - Buldog
ciekaw jestem kiedy się doczekamy na kolejną płytę...
Yacy napisał(a):82 . 450 . 23 . 1 . SMAK SŁÓW - Goya [ 3 ]
fajna była Goya wtedy Icon_smile2.
Yacy napisał(a):81 . 451 . 22 . 2 . THE AGE OF THE UNDERSTATEMENT - The Last Shadow Puppets
widać, że Alex wziął sobie do serca to granie i częściowo przełożył na brzmienie nowego Arctic.
14.04.2011 10:22 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #42
 
ku3a napisał(a):kojarzy mi się zresztą z pięknym wyjazdem do Wisły...
a ja dziś nie mam skojarzeń Icon_wink2
ku3a napisał(a):jak to dobrze, że nie wszystkie pozycje w podsumowaniu trzeba komentować...
Icon_razz
ku3a napisał(a):mogę coś powiedzieć?...
tak? Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
14.04.2011 12:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #43
 
80 . 454 . 22 . 1 . STADIUM ARCADIUM - Red Hot Chili Peppers [ 3 ]
Tytułowy utwór z mojej płyty nr 2 RHCP. Mimo, że dość często i chętnie wracam, to ... czas na coś nowego...

79 . 455 . 24 . 1 . TRAIN BACK HOME - Votum [ 2 ]
Z fantastycznego debiutu płytowego!!! Wg punktów to moja polska płyta nr 26 XXI wieku. Ale jak tak sobie posłuchałem, to wg mnie top 10 pewny!!! Icon_wink2

78 . 458 . 20 . 1 . WE'LL LIVE AND DIE IN THESE TOWNS - The Enemy [ 2 ]
Utwór, który chyba najsłabiej pamiętam z całego top100... Muszę sobie odświeżyć Icon_wink2

77 . 459 . 23 . 1 . THE PRAYER - Bloc Party [ 1 ]
Pierwsze miejsce w długości skoku na 1!!! Z 27! Nic nie zapowiadało takiego wydarzenia. Nagle usłyszałem - na lp3 jeśli się nie mylę - i stało się Icon_smile2

76 . 466 . 27 . 3 . SET THE FIRE TO THE THIRD BAR - Snow Patrol & Martha Wainwright
Bez nr 1, Icon_eek2 niestety Snow Patrol nie nagrywają dziś takich utworów. Ale przynajmniej jest do czego wracać, bo bardzo lubię całą płytę.

75 . 469 . 28 . 7 . GOODBYE - Lionel Richie
Gdyby nie odejście Niedźwiedzia do Złotych Beretów, pewnie bym nawet nie znał tego utworu…

74 . 478 . 24 . 3 . LEAVING EDEN - Antimatter
Bez nr 1, Icon_eek2 poznane w Minimaxie, dokładnie kojarzę na którym kilometrażu drogi Malbork - Elbląg Icon_razz

73 . 486 . 25 . 1 . HOW YOU REMIND ME - Nickleback [ 2 ]
... Tak było... Icon_wink2 Wydawało mi się, że nie lubię dziś tego utworu - bez przesady nie jest tak źle Icon_wink2

72 . 492 . 29 . 1 . NIC NIE PACHNIE JAK TY - Plateau & Renata Przemyk [ 2 ]
Renata Przemyk po raz pierwszy Icon_cool2 i faktycznie - to utwór do którego czuję najmniejszy sentyment z tych ... kilku w top 100 Icon_wink2

71 . 496 . 24 . 2 . PO PROSTU PASTELOWE - Strachy Na Lachy
Jak na osobę, która nie przepada za coverami, to sporo ich tutaj Icon_wink2 No ale to w dużej mierze sprawka własnie Strachów… Oryginał Malarzy i Żołnierzy jest w moim TWC!!!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
14.04.2011 12:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Online
Moderator
*****

Liczba postów: 40 692
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #44
 
Cytat:76 . 466 . 27 . 3 . SET THE FIRE TO THE THIRD BAR - Snow Patrol & Martha Wainwright
Bez nr 1, Icon_eek2 niestety Snow Patrol nie nagrywają dziś takich utworów. Ale przynajmniej jest do czego wracać, bo bardzo lubię całą płytę.
fantastyczne nagranie obok Chasing Cars" i "Run" moje ulubione od Snow Patrol
Yacy napisał(a):73 . 486 . 25 . 1 . HOW YOU REMIND ME - Nickleback [ 2 ]
... Tak było... Icon_wink2 Wydawało mi się, że nie lubię dziś tego utworu - bez przesady nie jest tak źle Icon_wink2
ja nigdy jakoś za tym zespołem specjalnie nie przepadałem, ale trzeba przyznać że to był gigantyczny przebój

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
14.04.2011 12:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #45
 
Szymek79 napisał(a):fantastyczne nagranie obok Chasing Cars" i "Run" moje ulubione od Snow Patrol
z tym pierwszym się zgadzam Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
14.04.2011 01:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #46
 
Yacy napisał(a):tak? Icon_wink2
gdybym mógł coś powiedzieć, to bym powiedział, że przecież gorzej już być nie może Icon_wink2.
o przepraszam, faktycznie, gorsze było "I'll Go Crazy If I Hear It Again Tonight". to już był skandaliczny kawałek Icon_razz. na serio, u mnie na podium w koszmarach tego wieku.
Yacy napisał(a):80 . 454 . 22 . 1 . STADIUM ARCADIUM - Red Hot Chili Peppers [ 3 ]
ciągle się zastanawiam jak to możliwe, że to nie weszło na moją listę... chyba byłem tak pewien, że najlepsza piosenka na płycie będzie singlem, że wstrzymywałem się z wrzuceniem na playlistę, bo wiedziałem, że i tak to nastąpi, a tygodnie mijały i mijały. a że płyta średnio mi się podobała i nie słuchałem jej często, to nie miałem takiego pędu na wrzucenie piosenki.
Yacy napisał(a):75 . 469 . 28 . 7 . GOODBYE - Lionel Richie
Gdyby nie odejście Niedźwiedzia do Złotych Beretów, pewnie bym nawet nie znał tego utworu…
podobnie jak i ja...
a tak to u mnie zawędrował na pierwsze...
Yacy napisał(a):73 . 486 . 25 . 1 . HOW YOU REMIND ME - Nickleback [ 2 ]
... Tak było... Icon_wink2 Wydawało mi się, że nie lubię dziś tego utworu - bez przesady nie jest tak źle Icon_wink2
o nie...
nie trawiłem tego kawałka przy ani jednym przesłuchaniu do których zostałem zmuszony.
wydawało mi się, że nie trawię do dziś... I faktycznie, nic się nie zmieniło Icon_wink2.
ja w ogóle jestem chyba uczulony na głos Chata Kroegera...
Yacy napisał(a):71 . 496 . 24 . 2 . PO PROSTU PASTELOWE - Strachy Na Lachy
już teraz się cieszę na zbliżający się top Icon_smile2.
14.04.2011 01:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #47
 
Szymek79 napisał(a):81 . 451 . 22 . 2 . THE AGE OF THE UNDERSTATEMENT - The Last Shadow Puppets
Cytat:76 . 466 . 27 . 3 . SET THE FIRE TO THE THIRD BAR - Snow Patrol & Martha Wainwright
tak się składa, że akurat te dwa moje ulubione utwory z Twojej listy nie były na pierwszym Icon_razz
14.04.2011 02:25 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #48
 
ku3a napisał(a):
Yacy napisał(a):73 . 486 . 25 . 1 . HOW YOU REMIND ME - Nickleback [ 2 ]
... Tak było... Icon_wink2 Wydawało mi się, że nie lubię dziś tego utworu - bez przesady nie jest tak źle Icon_wink2
o nie...
nie trawiłem tego kawałka przy ani jednym przesłuchaniu do których zostałem zmuszony.
wydawało mi się, że nie trawię do dziś... I faktycznie, nic się nie zmieniło Icon_wink2.
ja w ogóle jestem chyba uczulony na głos Chata Kroegera...
W moim podsumowaniu będzie wyżej Icon_wink2

.
14.04.2011 05:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #49
 
ku3a napisał(a):gdybym mógł coś powiedzieć, to bym powiedział, że przecież gorzej już być nie może
jakby nie patrzeć, to bardzo optymistyczne stwierdzenie Icon_razz
ku3a napisał(a):chyba byłem tak pewien, że najlepsza piosenka na płycie będzie singlem
tak. nie bardzo rozumiem, jak to mogło nie być promowane...
ku3a napisał(a):ja w ogóle jestem chyba uczulony na głos Chata Kroegera...
prawdę powiedziawszy nie pamiętam specjalnie płyt, mimo że stoi na półce. A inny dokonań specjalnie nie znam.
ku3a napisał(a):już teraz się cieszę na zbliżający się top .
o tak Icon_smile2 i to nie będzie łatwy top. Mimo, że całe pięć płyt znam na pamięć, to ustawienie tego w kolejności nie jest proste... Nawet numer 1 musi się obawiać detronizacji Icon_razz

michal91d napisał(a):tak się składa, że akurat te dwa moje ulubione utwory z Twojej listy nie były na pierwszym
w obu przypadkach niezmiernie mi przykro z tego powodu Icon_cry

stavanger napisał(a):W moim podsumowaniu będzie wyżej
Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
16.04.2011 04:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #50
 
70 . 496 . 25 . 1 . TO, ŻE JESTEŚ - Renata Przemyk [ 3 ]
Po raz drugi. Nieostatni Icon_razz

69 . 498 . 20 . 1 . NA KSZTAŁT DZIECKA - Strachy Na Lachy [ 1 ]
Po raz drugi. Nieostatni Icon_razz

68 . 501 . 29 . 1 . UPOJENIE - Anna Maria Jopek & Michał Żebrowski [ 4 ]
Podobnie jak "TAM GDZIE NIE SIĘGA WZROK" przez 4 tygodnie na 1!!! Ale liczba tygodni przeważyła o tym, że jest wyżej. No i jednak chyba bardziej lubię Icon_smile2

67 . 502 . 28 . 1 . THE WAY IT USED TO BE - Pet Shop Boys [ 1 ]
Myślałem, że już nigdy nie zbliżą się poziomem do płyty PLEASE. Udało się - to jest świetny utwór!!! [z porównaniem do PLEASE, pewnie nie wszyscy się zgodzą Icon_razz]

66 . 504 . 27 . 1 . DOBRZE JEST - Mikromusic [ 3 ]
Utwór zdebiutanckiej płyty. NAJLEPSZEJ! Mimo, że mam wszystkie trzy, to jednak dla mnie jedyną naprawdę dobrą jest tylko "MIKROMUSIC"

65 . 513 . 25 . 1 . IF I THOUGHT YOU'D EVER CHANGE YOUR MIND - Agnetha Faltskog [ 6 ]
Wynalazek Pana Marka Icon_smile2 Podsłuchane w Markomanii. Bardzo lubię do dziś! Pochodzi z jednej z wielu płyt, zakupionych tylko dla jednego utworu Icon_razz

64 . 518 . 26 . 4 . IN MEINEM LEBEN - Nena
Nie bardzo wiem co pisać o takich oczywistościach jak Nena, Strachy czy Renata... A tu - może nieco dziwnie to zabrzmi - nie zależało mi na miejscu nr 1 dla tej piosenki Icon_razz

63 . 519 . 22 . 1 . NIECH MNIE KTOŚ OBUDZI [demo] - Renata Przemyk [ 2 ]
Pierwszy z siedmiu utworów w Top 100, które punktowały w ostatnim notowaniu pierwszego dziesięciolecia Mojej Listy Icon_smile2 Na pewno poprawi swoją pozycję Icon_wink2

62 . 525 . 29 . 1 . TRUDNO NIE WIERZYĆ W NIC - Raz Dwa Trzy [ 4 ]
Kiedyś grupa miała u mnie wyższe notowania... Ale zawszę będę czekał na nowe utwory. Taki sukces ten utwór zawdzięcza w pewnym stopniu rewelacyjnemu koncertowi! Bo na koncertach brzmią 2x lepiej niż na płytach Icon_wink2

61 . 526 . 23 . 1 . WITH TWILIGHT AS MY GUIDE - The Mars Volta [ 3 ]
Wcześniejsze płyty mnie nie zainteresowały. Dopiero po tym jak ostatnia mnie zachwyciła sięgnąłem po poprzednie i ... Są całkiem niezłe Icon_wink2 A ten utwór jest genialny!!!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
16.04.2011 04:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #51
 
Yacy napisał(a):69 . 498 . 20 . 1 . NA KSZTAŁT DZIECKA - Strachy Na Lachy [ 1 ]
Po raz drugi. Nieostatni Icon_razz
bardzo wysoko! u mnie nigdy na liście się nie znalazło. i raczej nie będzie w trzydziestce topu. a bardzo jestem ciekaw Twoich wyników topu Icon_smile2.
tym razem w dziesiątce sporo rzeczy których w ogóle nie znam...
i chyba nie mam w tej dziesiątce swojego mocnego ulubieńca. znaczy - będą później Icon_wink2.
18.04.2011 10:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #52
 
ku3a napisał(a):a bardzo jestem ciekaw Twoich wyników topu .
ja też Icon_razz
ku3a napisał(a):znaczy - będą później .
mhm ... Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
18.04.2011 09:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #53
 
60 . 526 . 24 . 1 . 9 CRIMES - Damien Rice & Lisa Hannigan [ 2 ]
Damiena poznałem późno. Za późno... DAUGHTER już się nie załapała, a również BARDZO mi się podoba Icon_wink2

59 . 528 . 26 . 1 . NIC DO POWIEDZENIA - Pustki [ 3 ]
Wcześniejsze nagrania nie robiły na mnie takiego wrażenia. Chociaż płyta DO MI NO nie była zła. Icon_smile

58 . 528 . 32 . 1 . TEN TYP TAK MA - Ryszard Rynkowski [ 2 ]
Może trochę za wysoko, ale nie mogę powiedzieć, że nie lubię. Szczególnie jeśli w pamięci mam wersję koncertową Icon_smile2

57 . 537 . 25 . 1 . IMITATION OF LIFE - R.E.M. [ 5 ]
Ich ostatni utwór, który BARDZO mi się podobał. Wątpię aby z nowej płyty coś nabiło więcej punktów... Albo chociaż bardziej mi się spodobało...

56 . 546 . 29 . 1 . NIE MA TAKICH MIEJSC - The Calog [ 3 ]
Nawet nie wiem czy jeszcze istnieją. A zapowiadali się na taką fajną kapelę...

55 . 549 . 31 . 1 . YOU'VE DONE IT AGAIN, VIRGINIA - The National [ 1 ]
VIRGINIA zagrożona!!! Icon_razz Po ostatnim albumie trochę w nich zwątpiłem. Ale jednak potrafią grać tak jak lubię najbardziej Icon_wink2 A ten utwór kiedyś mnie dosłownie opętał! I trwało to dłużej niż wynika z liczby tygodni...

54 . 550 . 25 . 1 . BORDER REIVER - Mark Knopfler [ 4 ]
Ostatnia płyta Marka nie była jakąś rewelacją. Owszem na dobrym poziomie, ale jednak trochę mało tam było/jest naprawdę świetnych utworów. Najlpeszym okazał się singielek Icon_smile2 Chyba do dziś nic się nie zmieniło.

53 . 551 . 31 . 1 . GRIEF AND PAIN - Acute Mind [ 2 ]
Debiut 2010 roku!!! Tu chyba wszystko jasne Icon_smile2

52 . 552 . 25 . 1 . STARS - Cranberries [ 4 ]
Ostatni - jak na razie - singiel Żurawinek. Bardzo bym chciał aby został prześcignięty przez nowy utwór grupy Icon_smile2

51 . 553 . 29 . 1 . ZAPRZEPASZCZONE SIŁY ŚWIĘTEJ ARMII WIELKICH ZNAKÓW - Coma [ 1 ]
Niesamowity utwór! Razem z Intro stanowi rewelacyjne rozpoczęcie świetnej płyty. Wątpię aby kiedykolwiek nagrali jeszcze coś na takim poziomie...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
18.04.2011 09:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Online
Moderator
*****

Liczba postów: 40 692
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #54
 
Cytat:60 . 526 . 24 . 1 . 9 CRIMES - Damien Rice & Lisa Hannigan [ 2 ]
Absolutny mój numer jeden w tej dziesiątce

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
18.04.2011 09:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #55
 
a nie mówiłem? Icon_mrgreen
co za kapitalna dziesiątka!
uwielbiam "9 Crimes", "Imitation of Life", "Border Reiver", "Zaprzepaszczone", bardzo lubię "Grief and Pain"!
Yacy napisał(a):Ostatnia płyta Marka nie była jakąś rewelacją. Owszem na dobrym poziomie, ale jednak trochę mało tam było/jest naprawdę świetnych utworów. Najlpeszym okazał się singielek Icon_smile2 Chyba do dziś nic się nie zmieniło.
mam dokładnie tak samo Icon_smile2.
18.04.2011 10:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #56
 
ku3a napisał(a):a nie mówiłem?
nie sądziłem, że jednak tak się stanie Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
21.04.2011 12:57 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #57
 
50 . 556 . 29 . 1 . NIEJASNOŚCI - Gaba Kulka [ 3 ]
Utwór od którego o Gabie zaczęło być głośno. I teraz cokolwiek zrobi - z Młynarskim, z Kuczem, z Baabą - wszystko jest dobre. Ale czy inna Gaba wypchnie z top 50 tę? Mam wrażenie, że jednak tak Icon_smile2

49 . 556 . 35 . 1 . LUNAR - Closterkeller [ 1 ]
Utwór znałem wcześniej z EP-ki, jednak dopiero w czasie Naszej Listy na forum.lp3.pl, trafił na Moją Listę i pokazał gdzie jego miejsce Icon_wink2 Nr 1 grupy do dziś. Mimo, że ... Icon_cool2

48 . 558 . 32 . 1 . BYŁABYM - Hey [ 4 ]
Zdecydowanie najlepszy utwór grupy w XXI wieku!!! Niestety ostatnia płyta to nie to czego spodziewam się po Kasi i spółce...

47 . 558 . 35 . 1 . AQUARIUS - Ewelina Flinta [ 5 ]
Bardzo lubię HAIR i muzykę z filmu. A samo oryginalne Aquarius jest w moim TWC. W jednym z odcinków Idola Ewelina zaśpiewała ten kawałek i nie miałem wyjścia... Bardzo lubię do dziś jej wykonanie Icon_wink2

46 . 564 . 31 . 1 . OCZY TEJ MAŁEJ - Raz Dwa Trzy [ 5 ]
I kolejny cover Icon_smile2 Chociaż ja oryginału nie znałem. I jak to często bywa do dziś wolę to, co poznałem wcześniej. Mimo, że wykonanie pani Magdy również lubię Icon_wink2

45 . 567 . 32 . 1 . NINE MILLION BICYCLES - Katie Melua [ 4 ]
Pierwszy, największy (?) przebój Katie. Dla mnie okazuje się zdecydowanie najlepszy.

44 . 576 . 34 . 1 . ZONA - Renata Przemyk [ 5 ]
Renata ze swojej przedostatniej płyty. Icon_smile2 Bardzo dobrej płyty Icon_smile2

43 . 581 . 26 . 2 . doDEKAFONIA - Strachy Na Lachy
Nr 2/3 z ostatniej płyty, bardzo dobrej płyty Strachów i bez należnego jej nr 1...

42 . 584 . 27 . 1 . GOD HELP THE GIRL - God Help The Girl [ 2 ]
Najdziwniejsza kariera na Mojej Liście. Utwór podobał mi się właściwie od początku, jednak czegoś brakowało aby znaleźć się na szczycie. Pojawienie się na lp3 to był impuls jakiego ten kawałek potrzebował Icon_smile2 A co mi tam, tak wyglądała ta kariera w szczegółach:
23, 14, 6, 5, 5, 7, 12, 16, (pojawia się w zestawie LP3) 12, 8, 7, 6, 3, 1, 1, 2, 3, 2, 4, 6, 7, 11, 13, 17, 17, 19, 26

41 . 599 . 27 . 1 . DŁUGA DROGA W DÓŁ - happysad [ 3 ]
Wcześniej nie zainteresowały mnie dokonania grupy. Zaczęło się dopiero od Milowego lasu. Ale jednak to Droga jest tym utworem, który lubię najbardziej Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
21.04.2011 10:23 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #58
 
i znowu znakomita dziesiątka! Icon_biggrin3
i nawet nie wiem od czego zacząć. chyba jednak od "doDekafonii". co zrobiła na mojej liście to z grubsza wiadomo Icon_wink2. najwyżej notowany polski utwór w całej historii mojej listy! jest w pierwszej dziesiątce!
"Byłabym" z kolei w tej klasyfikacji polskich piosenek może nawet w pierwszej piątce, nie pamiętam. uwielbiam!
"Długa droga w dół" - co tu więcej pisać, jeden z moich ulubionych happysadów ever!
"Oczy tej małej" - Raz, Dwa, Trzy to niezbyt moje granie, ale tą płytą mnie zachwycili. a ten utwór jest moim ulubionym w ich dyskografii!
bardzo też lubię "Niejasności", choć dużo czasu mi to zajęło.
lubię też "Zonę".
ta dziesiątka jest dla mnie jeszcze lepsza niż poprzednia! to dla mnie w ogóle najlepsza z dotychczasowych dziesiątek i niespecjalnie widzę możliwość, żeby to się do końca zmieniło Icon_smile2.
21.04.2011 01:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #59
 
no tak, lepiej już być nie może Icon_wink2
pewnie w dużej mierze wynika to z tego, że to najbardziej polska "10". A jednak chyba mamy więcej wspólnego w polskiej muzyce niż w nie-polskiej Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
21.04.2011 02:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #60
 
hmm, nigdy się nad tym nie zastanawiałem, ale to chyba rzeczywiście jest prawda Icon_smile2.
21.04.2011 03:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Top 200 dwudziestolecia Mojej Listy. Yacy 71 3 123 02.04.2021 10:55 PM
Ostatni post: kajman
  Podsumowanie roku 2012 na Mojej Liście Yacy 16 4 590 13.04.2013 07:18 PM
Ostatni post: Yacy
  Rok 2011 - podsumowanie Mojej Listy i Mojej Listy Albumów Yacy 35 6 454 15.02.2012 12:51 PM
Ostatni post: Yacy
  MOJA LISTA 2010 - podsumowania Yacy 38 5 610 02.03.2011 12:33 PM
Ostatni post: Lilian
  MOJEJ zastępowej LISTA 484 :-) Yacy 12 3 323 07.04.2010 09:04 PM
Ostatni post: Yacy
  Podsumowanie I półrocza 2009 na Mojej Liscie Yacy 9 3 160 04.08.2009 05:31 PM
Ostatni post: Gary
  PODSUMOWANIE MOJEJ LISTY ZA ROK 2008 Yacy 72 18 739 09.01.2009 12:13 PM
Ostatni post: ku3a
  PODSUMOWANIE 400 NOTOWAŃ MOJEJ LISTY Yacy 43 11 439 13.10.2008 03:54 PM
Ostatni post: Yacy
  Podsumowanie I półrocza Mojej Listy Yacy 9 3 466 08.07.2008 01:49 PM
Ostatni post: Listoholik
  PODSUMOWANIE MOJEJ LISTY 2007 Yacy 52 15 883 24.01.2008 02:14 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości